Svatba ve Viničním altánu, rok 2012

Ahoj holky, máte někdo zamluvený termín svatby na rok 2012 ve Viničním altánu? Já mám červencový termín. Dozvěděla jsem se teď na matrice, že od února až minimálně do konce srpna budou probíhat rozsáhlé stavební úpravy v dolní části parku. Víte o tom něco blíž? Docela mě to vyděsilo. Na matrice řekli, že nevědí, jak to bude probíhat, zda z toho bude ňákej hluk a podobně. Začala jsem přemýšelet o změně místa obřadu, ale skoro vše už je obsazené. Nerada bych, aby mi na svatbě jezdily bagry :-) :-| Budu ráda, když se podělíte o názory. Díky
Odpovědět
Viniční altán je nádherný, kamarádka tam měla svatbu. Chystala jsem jí dekorace. Bála bych se ale prachu. Kdybys potřebovala poradit s dekoracemi, ráda ti pomůžu s tím, co je třeba pořídit. Blahopřeju!!! Je tam nádherný výhled, zase jsem se zasnila :D
Odpovědět
Ahoj nám to bylo taky líto ale co se dá dělat altán samotný se nám moc líbí a navíc už to máme zaplacené takže to měnit nebudem. Fotit se taky hodláme jinde takže snad to bude ok v rámci možností
Odpovědět
@preclyk Ahoj, díky moc za příspěvek. Nám se altán taky moc líbí. Vy máte zamluvený ten červen? Já si už taky potřebuju zamluvit šaty na konkrétní datum a pořád váhám. Jiná místa už jsem stejně skoro obsazená. Uvažujeme, že to riskeneme, ale mám z toho fakt obavy. To se chcete fotit uplně mimo Grebovku? nebo v horní části? díky
Odpovědět
@vevca1 jj máme 23.6.. my se budeme právě fotit úplně někde jinde takže nám jde jen o obřad-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?