Menu Forum

Svatba ve Viničním altánu 2012. Už plánujete?

5. říj 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
Registrovala se 5. května 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Praha 10, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
Registrovala se 5. května 2010 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 13 přátel. Praha 10, Region Praha.
 Chtěla bych založit tohle téma, které tu snad ještě není. Podělte se - jak jste daleko? Máte už termín? To doufám, že ještě ne, protože to by znamenalo, že jsem něco prošvihla emoticon A jaké máte plány na hostinu, oslavu a další věci... Prostě všechno co s tím souvisí emoticon
To místo mě hrozně fascinuje, jen přemýšlím, jak tam dostat babičky co nejpohodlněji a kde ostatní zaparkují a kde zaparkuje moje auto. No jako hodně se na ten den těším emoticon
13. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dasa_b
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
dasa_b
Registrovala se 21. července 2011 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 @alusak Ahojky, taky jsme moc chtěli svatbu ve Viničním altánu, termíny budou snad koncem října, myslím, ale teď jsme začali dost váhat - chodíme tam fakt často na víno a z 90 procent jsou tam vždycky ne úplně nepříjemní, ale rozhodně ne milí či vstřícní, a když o tom tak přemýšlím, tak spíš ve 100 procentech. A navíc jsem si tady v diskusích přečetla špatné zkušenosti s nimi, tak jsem začala mít strach... Co Vy, jak jste na tom:?
4. říj 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
fotoportrét
fotoportrét
alusak
2
 Zatím čekám na to, až budou termíny a pak se asi rozhodneme emoticon
5. říj 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí