Svatba v Praze, okolí Prahy pro cca 250 lidí

Ahoj, mám prosbu, jestli někdo nemáte zkušenosti - nápad a tip na větší svatbu pro cca 250 lidí, kde by se dala udělat hostina (catering bychom měli), kde by byla i část v přírodě, typově místu se můžeme přizpůsobit, protože jde fakt o hodně lidí, ale rádi bychom tam měli i nějaký program, hudbu apod....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přemýšlím, kde jsem hrál na vhodném místě pro tak velkou svatbu a napadá mě Vigvam u Kolína (prý zvládne 240 lidí. A super je Mlýn Davídkov v Hryzelech. Opravdu velký statek s pořádnou stodolou a velkým nádvořím - ideální pro tak velkou svatbu. Pokud byste chtěli pomoc s hudbou, klikni na link pod touto zprávou :-) Honza, DJ Ozzby
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ano, Vigvam je pěkný a velký - také jsem tam chystala svatbu. Ještě z míst, kde jsem zdobila, mě napadá Green valley. Pokud byste sháněli dodavatele na květiny, ráda zařídím. Zdravím z Rozkvetlé dílny
Odpovědět
@lese Ahoj my letos máme svatbu tady. Pojme to hodně lidí a je to v přírodě. http://www.rajletohrad.cz/ Všechno si musíš zařídit sama. Pronájem je na cely areál. Jen nevím jak jsou na tom s obsazeností.
Odpovědět
Profilova fotka
Chateau St. Havel nebo Farma Michael? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Před časem jsme hráli na takto velké svatbě "Špejchar Dubeč" nedaleko Prahy a bylo to ok. Stačí dát do google špejchar dubeč a určitě naleznete nějaké fotky. Cenové podmínky mají na webu. Vím, že měli pouze pronájem prostor a zbytek (jídlo pití) bylo zajištěno částečně profi firmou a částečně svépomocí. Pokud máte dotazy, tak mě klidně zavolejte viz. kontakt na našem webu. Přeji hezký den, Ivan
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?