Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jo za ten alkohol to stojí :-D :-D :-D JInak Eli je hodná jak jen může :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Jak se vede? Tak už máme koupený kočárek :-) Když tak kukněte. Máme ho zatím u rodičů...ale foto je z netu, neměla jsem foťák. Postýlka už je taky doma, ale ta ještě není složená... http://www.modrykonik.cz/album/view.p... My se máme fajn...Radeček váží podle odhadu 1250g. Zatím je hlavičkou nahoře. V práci mi zbývá poslední celý týden, pak jen 1,5 dne a už budu domáááá :-) Moc se těším. Začnu prát a chystat věci pro mimi, ještě dokoupíme co chybí a budem se těšit :-) Jo a ještě mě vlastně čeká ten předporodní kurz. Na ten jsem zvědavá. Jenom ta zima už mi leze krkem a ten sníh :-p Přeju hezký zbytek neděle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Leni kočárek je parádní a hlavně praktický i barvička se mi moc líbí. Tak a už budeš doma a začneš si to pomalu všechno užívat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro..no super, už se to doma začíná hormadit co?myslím teda tu výbavičku! x-) No my už se tu nemůžeme hnout, tolik krámu, co to naše děcko má, to není ani možné :-D :-D :-D J oa já se taky těšila, až budud odma a pak sjem nevěděla roupama, co dělat... zofi..hmmm, skoro už se tooh vítání nemůžu dočkat :-D j oa dneska jdeme ukázat doktorovi Elliny uši, jestli už to je na píchání, se třepu od rána...hele a uvědomuje si Eliška, že bude mít aourozence?asi moc né,že
Odpovědět
Profilova fotka
zofi kdy máš vlastně termín?
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: budete křtít jo? zofi: no tak vínečko bych si taky dala :-D simi: jéééé děkujííííííííííííí :-) hihi to jsi mě rozesmála s tím přivítáním :-) já se taky asi dneska přivítám :-D :-D jaro: kočárek vypadá moooc dobře :-) dávám palec nahoru :-D holky, jsem se včera nechala unést a koupila malé křesílko molitanové, růžové :-) potah se dá vyprat.. a hlavně bylo to za hubičku tak mám radost. A taky jsem tu měla M. rodiče, tak přes den mi bylo blbé chodit na net, aby si o mě neřekli, že jsem závislák (ale ono na tom asi něco bude :-D ) a večer tu seděl tatínek a hral šachy ]-( a pomohli mi dotvořit dětský pokojík tak tam malá tuto noc spala prvně.. no nevím zda to byl dobrý nápad, cítila jsem se nějak divně když není se mnou :-( ale zase s ní šachovat, no nevim nevim..
Odpovědět
Profilova fotka
pan.ale nééé,jdeme jenom an vítání A holky, malá má náušničky x-) x-) x-) píhcli nám ej nečekaně už dneska,tak jsme ráda, nestihla jsme stresovat - řvala jak tur,ale pak se smála - nenechala bych píchat
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no vidíš že jste to zvládli a pan dr. je super co? JInak si užijte to vítání, bude tam i kámoška se svým Maxem, ale to už je velký chlap. Už má rok :-D Pak dej vědět kolik vás tam bylo ;-) Jinak Eli si to zatím moc neuvědomuje, ale snažím se ji vysvětli že když ležím tak mi nesmí skákat na břicho a nesmí do něho bouchat. JInak ji říkám a ukazuje že mám v bříšku mimi a ona taó pak opakuje :-D :-D :-D :-D Jinak termín mám 26.5., takže to za chvilku sletí a už budeme mít doma další mimčo. ;-) :-D :-D Pan: na to že nemáš malou u sebe su zvyknwš. Já si taky zvykla a teď jsem ráda že tam sponká sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o :-o :-o zofi to už je opravdu za chviličku
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak to jsem ráda :-) a těším se na nějakou pořádnou fotečku... jako detail ucha :-D zofi: myslíš jo? no já jsem ji zas přemístila ke mě do ložnice a ted zas řeším jestli jsem udělala dobře.. furt se to ve mě mele.. a nevím nevím. jééé to je za chvilu... tak to bude krása.. tak pak dej vědět ;-) holky, musím vás pobavit :-D manža je nachlazený, tak říkal, že nepůjde s malou ven a že ji uspí na balkoně... a já za ním přišla mu říct, že se jdu natáhnout... holky a já ho tam zavřela.. jako omylem.. no a chrupkám chrupkám a slyším rány.. myslím si, že jsem se začala procitávat prý jak někdo zvonil, ale to si neuvědomuju... slyším rány do skla na balkoně, tak tam jdu a ptám se manži jestli něco potřebuje.. a on jooo OTEVŘÍÍÍÍT !!! jejda.. od té doby se tu chlámu jak blázen... že jsem takové pako holky.. chudák manža.. říkal, že jak na potvoru kolem našeho balkonu nikdo nešel a ani soused nešel kouřit, ale pak ho vyhmátl a tak soused na mě asi zvonil.. hihi.. no historka roku! a to tam byl 2hod!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: tak teď jsme se tu s manžou pobavili :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D jojo už to mám za pár, utíká to jak voda a bříško taky roste, ale zatím jsem moc nepřibrala :-D x-) x-)
Odpovědět
Pan,ty jsi dobra. :-D :-D Hlavne ze se Petulka vyspala :-p :-p Ty ovle,dve hodiny v tech mrazech,mel apson bundu nebo tam stal v zabkach a triku??? Si musela spat jako drevo :-D :-D Zofi,tak to uz mas za par a budes to mit doma dvojmo. Bezi to jak blazen ten cas. Nase viki za chvili oslavi rok ani nemrknu,to je v riti. My budem pichat nausnice jak ted priletime,tak se taky tesim. I kdyz se mi nechce moc trapit,zbytecne,uz je chudak opichana dost,ale zas to ma na porad. :-S Uz se nam to krati a za sedm tydnu jsme doma x-)Manza se ted vratil s Verunkou,vcera,tak nadaval,ze tam je jen zima,snih a predrazeno. Jak mi rek,ze 24hod jizdenka stoji 60kc a sunar 400kc,tak me omylo. Se mam naco tesit. Nas do riti cesko stoji jak dovolena na Kanarech,ale co,uz jsem tam nebyli mooooc dlouho,tak se tesim na babi. A letos budu odvazna a jedu uplne sama. Ja,Verunka,Viki,kocar,20kc kufr,10kg kufr a dva mensi batohy-jsem zvedava jak se nalozim do vlaku a z vlaku,snad mi nekdo pomuze
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zofi: tak to buď ráda ;-) simi: :-D no tu byly 2C a měl kabát a tenisky.. a v kočárku stabilně vozí rukavice, tak ty měl taky.. tak ráno mu vařím čajíček na nachlazení s medem a odpo ho nechám vymrznout zatímco já si tam tak krásně chrupkám v teplíčku... to blbka no.. ale jako nasmála jsem se dost.. zvlast jak jsem přišla co potřebuje .. :-D jejda tak to jsi teda fááákt odvážná ty brdo... tak za 7týdnů jedete do OV? A nejedes přes Phu? Že bych vás aspon zkoukla?
Odpovědět
Tak jeste ze tam nestal v trenkach :-D Jojo,letim pres prahu,ale asi nebude cas. Musime nejak totiz vyresit,kdo mi pommuze se premistit z letiste na nadrazi s vecmi.. Asi me pr ijedou vyzvednout znami,vezem jim totiz monitor dechu. Chcou ten co mame my,akorat taady stoji v prepoctu 2 000kc a v cesku 4000kc. tak jim ho kupujem. A co Petulka?
Odpovědět
tak nam leze treti zub!!! HOrni dvojka-to roste nejka pomotane :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..no, z doktora jsme málem omdlela, byl to vtipálek, prý ať si tam sedn ua dívám se, když se mi z otoh dělá špatně 8-( :-D né,ale byl fajn a docela fešák ti povím, jsme nějak nečekala :-p :-D Jasně, pak napíšu info, no jsme zvědavá, to zas bude akce.. pan..mě ta historka rozesměje asi i po desáté :-D :-D :-D :-D :-D :-D simi..jéééé, jedete do česka,jo?to jsme ani netušila..a na jak dlouho tu budete a jak to,že tu byl manža sám s Verunkou?teda, doufám, žes to tu nevypisovala, jestli jo,tak napiš kde a já to poctivě dočtu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Hlásím se vám s parádní rýmou :-S Díky za pochvalu kočárku :-) Já už zítra začínám 8.měsíííc :-o Trošku už stresuju, protože ještě úplně všechno nemáme nachystané. pan: teda ty seš ale :-D :-D :-D Chichi to je dobrá příhoda :-D kuki: gratuluju k náušničkám :-) simi: no teda máš odvahu...s dvěma malýma děckama a tolika zavazadly :-o To máš pravdu, tu je předraženo až hrůza...zrovna nedávno mi mamka donesla článek, že se dá nakoupit o polovic jakési kapičky pro děti v Polsku, Slovensku, výbavička oblečení...Anglii i Německu, jenom u nás to musí být všechno tak drahé ]-(
Odpovědět
Kuki,manza vyrizoval rodny list.potvr.o obcanstvi a veci pro viki a ja je v breznu vyzvednu a budu zadat o pasy-no stupdini ceska birokracie,tak litame jak idioti. A ja ted nemohla,prootze viki nema doklady a taky tam mate zimu. Jaro,ani nemluv,Viki ma od noci 39horecky,ted jsem prisla od dok.,tak dostala penicilin a inhalator a pry muze zas dostat z toho bronchitidu a skoncit v nemocnici-ach jo. No tak me boli radne zada z noseni,neda se vubec polozit na zem. A osmy mesic-tyy brdo,to uletelo jak voda zase. Ani nemrknem a budem babky vsechny :-D :-p S vybavou nestresuj,jak se narodila viki,my nemel vubec nic :-) A manza to pak cele nakoupil behem jednoho dne ;-) Kuki,jo letime 24.3. a na 4 tydny asi,jeste nemame zpatecni letenku a jak se vratime,tak za pet dni po cesku nejka do spanelska na 9 dni tusim. Pokud nebudem nemocni,jinak ja jsm doma a leti jen manza s veru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je teda síla že jste zase nemocní, tak se hlavně uzdravujte. Nám taky přiletí v březnu švagrová z Anglie, ale až 30.3. ;-) jaro: s výbavou nestresuj jak říká simi. Já jsem u ELi taky chtěla mít všechno brzy a teď to prdím. Zatím jen vybírám a nakupovat budu pozdějí. Ještě je času dost a navíc musím vymyslet kde ty věci pro mimčo dám :-D A navíc toho moc nenakupuju, protože nevím jak bude velký. U ELi jsem spoustu věccí dokoupila až po narození, takže to teď nehrotím ;-)
Odpovědět
Jojo Jaro,segra mela vybavu,obe dve tak,a meli velke mimca a nevlezli se jim do zadnych bodycek ani pyzamek,musei mit vetsi velikost. Od jedne segry neter byla dlouha a od druhe mel maly 4kg a byl dlouhy. Uz jsme bez horecek konecne,tak aspon tak.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to je fajn, že už jste bez teplot :-) To mi ani neříkej, že by se mimčo nevlezlo do oblečení, to by mě kleplo :-D Holky, kdy se vám mimča v břichu překulila hlavou dolů?? Jsem 31+2 a Radeček je pořád hlavou nahoře :-( Já nechci císařský řez :-( Vím, že šance pořád je, ale pořád mě kope nohama dole. Asi nechce být jako netopýrek :-D
Odpovědět
jaro ani si to ne pamatuji,ale jeste se ti muze pretocit,neboj ;-) Jeste ma nato pres dva mesice!! No nevlezli,ted jak si tak vsimam,tak se rodi velke deti docela. Od sestrenky svagora porodila ted kluka 4.15kg a 55cm a PRIROZENE BEZ NATRZENI!!!!!!!!! :-. :-.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: :-D tak ještě že ti má kdo pomoci... nemít Petku, tak tam stojím s fáborkem :-D ale i tak kdyby tam ti známí nebyli a přijela jsi přijatelně, tak aspon s něčím bych pomoci mohla.. ;-) nenechala bych tě ve štychu :-) A Petka? No už při koupání nebrečíme, je to ďáblík. Včera jsme tu měli paní na vaničkování, aby se naučila ponořovat, jenže jak zjistila jaký je to divoch, tak řekla ,že kdyby tu chodila, že by to bylo zbytečné tahání peněz a že to chce rovnou do bazenu.. tak budem chodit od konce března :-) aspon někdo uznal, že je divoká :-D Jinak už to je lepší s ní.. už je taková jakoby rozumnější, už tak přes den nekňourá, ale doma spát stále neumíme, tak bud s ní chodím ven, nebo to jistí balkon. Zavedla jsem ji režim, tak jíme 5x denně, zatím nepřikrmuji. Už se hravě přetáčí ze zad na bříško, zpět to zatím neumí. Ted začala dávat kolínka na bok a začíná na bříšku zvedat zadeček, brzo mi asi poleze. A taky posiluje břišáky a dělá takové ty sklapovačky a ještě se u toho usmívá.. bych byla vyřízená. A když jsem s ní vlezla do obchodu a vyslékla z kombinezky, tak se opřela o lokty, krk jak husa a vykukovala z kočárku, zvědavá jak hrom :-D :-D :-D no po kom to asi má, že?? A co Viki? jako ten třetí zub má Viki? :-o jéé tak já tu ostravu zkusím tak nějako napasovat... udělala by sis tam na mě čas? Nebo už máš ted plný program? Jééé bobek Viki.. to mě mrzí.. snad bude brzo OK, držím palečky a budu na vás myslet holky. kuki: :-D :-D jaro: my máme taky už naušničky :-N jéé tak se brzo vykurýruj. Neboj a hlavně nestresuj ;) ono to už nějako dopadne. Co ještě potřebuješ zařídit? Ty jo, to já byla naprosto v klidu a prala a žehlila uplně na poslední chvíli o přípravě tašky do porodnice ani nemluvě :-D neboj, ještě má stále čas se otočit a ke všemu existuje prý i nějaký hmat, který miminko donutí se otočit..
Odpovědět
Pan,tak to mas teda divosku,kdyz ji nechcou ani ve vane koupat :-D Jojo,Viki uz se tlaci treti zub,nejak rchle ji rostou a od segry maly ma 5.5 mesice a ma uz 5 zubu. V Ove cas mit nebudu,jsem tam jen 5 dni a to rodina a urady a vecer mam 2x navstevu ze zakladky holky a pak ze stredni a pak ficim na Ostravici k babi a dedovi na hory a tam budem vegetit. Se docela bojim co ty ostravske inverze udelaji s viki 8-( A usi taky pujdu viki pichat,sice se mi nechce bobkovi,ale musim,je to prece baba! Me se ted cely spaci rezim rozhodil,tak krasne spala v postylce a ted byla tyden vkuse na rukach pres den v noci,tak budu muset ucit od zacatku,to bude peklo. Uz nema horecky a uz je trosku lip,tak za dva dny zacnu. A pak v kvetnu chci taky chodit s ni na bazen,ale jen my dve,ne na zadny kurz,tak snad bude pekne pocasi.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to už má malý od segry tolik zubůůůůůůůůůůůůůů ty jo teda škoda, že nebudeš mít čas mohly jsme se všechny sejít jaro já měla Ríšu celou dobu hlavou dolů, ale vím, že se miminka hodně často otočí hlavičkou dolů na poslední chvíly, takže buď v klidu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jj mám, ale co se dá dělat :-D hlavně, že je zdravá si furt říkám.. a než nějaká papuča, kterou najdeš tam kde ji posadíš no ne? aha ja myslela, že budeš v OV měsíc.. jsem to nějak popletla :-| no malá byla dneska taky dost protivná, moc ani nechtěla jest, furt pofňukávala, brečela.. a je taková neklidná, tak tipuju na zubby, ale taky si říkám, jestli to ještě není brzo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..tak vítání byl ov pohdodě, bylo tam 20 mimin a dostali jsme panenku, knížk ua příbor. n oa samo,že to víno,že :-D mě teda chutnalo hodně, manža říkal,že je to břečka (on vínům rozumí, já ne a břečky miluju :-D :-D A byl oto fajn ;-) jaro..jo,holky mají pravdu..a to máš z ultrazvuku, že je otočený hlavou dolů?já totiž měla pocit, že je malá taky tak, ale k kurzu mě vyvedla PA z omylu, řekla, že mě tam štourá rukam a ne nohama a doktorka to pak potvrdila..a kdyby ne, tak se prý mimča otočí i po cestě do porodnice,takže vydrž. A ještě taky pomáháají růžzné triky - třeba svítit mimču dolů baterkou - jako vtipné, ale prý to pomáhá, říkala to kamča v kurzu. A nebo pouštění hudby dole, ony se totiž některé děti neotáčejí, protože když jsou hlavou nahoře, tak tam mají zábavu - tluče srdce a tak a je to tam tak baví, že proč by lezly dolů :-N tak se hold musí nalákat :-D A ty oblečky jsou šílené, ella jich pár neměla ani na sobě..ale moc ne, měla jsme otoh tak nějak akorát simi..to je pár dní..fakt škoda, jsme se mohly potkat
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak to je fajn že jste si to užili a hlavně že se vám to líbilo. Hoď pak nějaké fotky :-D Jsem na vás včera myslela. ;-) :-D Byla tam i kámoška s ročím klukem ;-) :-D No my si to užijeme příští rok :-D :-D :-D
Odpovědět
Kuki,tak to je mazec s tou baterkou :-D :-D Ale verim tomu, jaro,urco svit ;-) NO jsem v cesku mesic,Pan,ale v ove jen tech par dni,pak jedu k babi na hory-nez byt v ove na tom hnusnem vzduchu a jsou tam same inverze,tak radsi na horach,na zahradce,kde veru muze litat po lese se psama. Ale kdyz nahodou zbyde cas,tak dam vedet. Viki vcera objevila funkci noh :-D :-D Jsem tu brecela smichy s manzou,zjistila,ze ji ty nohy chodi a ted chce porad tapat,ale chodi jako cap a jeste ji moc nedoslo,ze musi prava leva a ne prava,prava,prava,leva :-D Takze nam uz je jasne,ze nebude chodit po 4,ale rovnou zacne chodit,jeste se ne pretaci na bricho,ale uz se postavi,kdyz ji dam r uku a stoji u stolu a hraje si. Babi rikala,ze moje mamka,kdyz mela 6 mesicu,tak se z leze postavila v postylce a taky pak chodila,ze nikdy nelezla a driv chodila nez sedela,tak to bude i u nas. Pan,vsak uz male muzou rust zoubky,vzdyt uz ma 5 mesicu,to tak zacina vetsinou a synovci zacli ve 3 mesicich. Viki ted bude mit 6m. a uz ma 2 venku a 3leze. Ty dva jdou videt uz i jak se smeje.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak se daří? malý se mi už přetáčí ze zad na bříško a zpátky, takže se opravdu nenudím dneska +8st jupííííííííííííí začíná se oteplovat
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?