Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Tynka jo mame uz darecky tak jeste asi jen neco dokoupit. Mame uz i pro ucitelky a co si davaji sophie ve skole pro jednujeji kamaradku. Jinak holky u nas zkoncila dalsi serie zoufalych manzelek,tak kdo chce vedet neco jak co bude dejte vedet, muzu napsat.Reknu vam ze to teda konci velmi napinave a katastroficky,takze jsem zvedava kdy bude dalsi serie ale asi az v lednu nebo unoru,tak se nemuzu dockat. U nas se zatim neochlazuje, fakt jako tady padaji rekordni prosincove tepla. Ach jo, no jo globalni oteplovani
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, ozývám se po dlooooouhé dob+, hážu na vás trochu bobek,já vím :-N Ale ellča nám dává celkem zabrat a když mám chvíli, tak spíše koukám na koně, kam si chodím pro rady a útěchu :-) Ale koukala jsem, že jste byli simi nemocní, tak snad už jste v pohodě a Viky zase hezky nabírá. Lucy...vůbec vám ty teplotní rekordy nezávidím,neeee. u nás je kosa jak z nosa a bude přituhovat - ale vánoce budou prý bez sněhu,takže naprd. Holky, my už asi budeme zdobit stromek x-) :-D Nemůžeme se ho s manžou dočkat, budeme ho mít poprvé, kupovali jsme ho loni. Tak na to asi o víkendu vlítneme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte Kuki tak hlavne e je mala zdrava a roste ne?? To ze da zabrat,tak aspon vite, ze se neco doma deje hiiiii :-D My pokud ukecam manzu pujdeme zitra koupit stromek a nazdobim ho asi v nedeli vecer. Tady maji lidi nekteri stromek uz od 20listopadu. Ti jsou prdli co??? Ale hodne lidi touto dobou uz stromky ma a myslim, ze pokud nekoupime ted stromek,pak uz nebudou. Tady se s tim zacina silet hned po dnu dikuvzdani takze od 26.listopadu. tak se mejte a zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nějako nestiham přišla jsem vás tu jen pozdravit.. mam tu ted M. rodiče. simi: vsechno nejlepší k včerejšímu svátku
Odpovědět
Profilova fotka
lucy..to u nás se blázní už od dušiček..ale manža mi ten stromek zatrhnul, prý počkáme..tak počkáme,no..mě poěkně naštval..a jasně, jako je fakt, že jak už mi hrabe,tak když třeba půl dne nebrečí,tak jsme na nervy, že jí něco je :-N simi..všechno nej k svátku! blecha..ten svátek má dneska,ne? =-) jsem mimoň...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,taky jdu gratulovat :-) Simi: dodatečně všechno nejlepší x-) Hlavně hodně zdraví tobě a holkám!!! kukinek, lucyka, lucenek, zofinecka: všem přeju všechno nej k dnešnímu svátku x-) Tady je zimááá, a poletuje sníh. Taky jsem už převážně na koníkovi. A co je u nás nového? Od minulé neděle cítím Radečka doopravdy a každý den, už to jsou ty opravdové kopanečky. Mám 4 kila nahoře. A za 4 měsíce se už s ním uvidíme :-) A ve středu jsme byli na echu, zkontrolovat srdíčko - všechno je úplně v pořádku. Jen se mlel tak, že to mám napsané i ve zprávě :-D No a v úterý mě čeká ten cukrovkový test a ve středu poradna...a v pátek naposled v tomto roce do práce jupííí. Strašně moc se těším na Vánoce. Ale ještě nemáme žádné dárky :-( Doufám,že to všechno stihnu. Stromeček už na nás čeká na balkoně. Mějte krásnou adventní a zároveň stříbrnou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky přeji všem Luckám vše nej a hodně radosti s dětičkama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jj máš recht.. jsem už nějaká pomylená :-| taktéž dnes vše nejlepší Luckám k svátku :-) jaro: no tak to je paráda když ho tak krásně cítíš.. už víš co čekáte? Necháš si to říci? To tak strašně rychle letí, to je hrůza. andelka: dlouho jsi tu nebyla, jak tobě a tvému prckovi se daří? tak my už máme taky stromeček na balkoně :-) a napečeno - díky M. mamce :-) ale výzdobu nějak nestiham.. příští víkend mám naplánované okna a záclony a taky převleču ložní a bude to. Taky už asi pak nazdobíme stromek.. jéé to už jen jeden víkend a jsou vánoce? No to je fakt děs!!! simi: jak bojujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinky vše nej hlavně zdravíčko!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky tak vsem Lucinkam taky vse nej nej k svatku. U vas uz ten svatek za pul hodky konci,tak dodatecne. Jinak stromek mame na balkone a zatim mi bylo razne receno,jestli nejsem tak trochu ,,,,,,, ze ho chci uz zdobit, no deticky by byly pro ale chlap ne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem :-) Moje dnešní foto: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... pan: čekáme chlapečka Radečka ;-) Andelka je myslím tež furt na koníkovi, jsem s ní v Těhulkách z Ostravy, je tam i katy. Máš pravdu, letí to šíleně, mám pocit, že potřebujeme ještě tolik věcí, moc toho doma ještě nemáme...Miminko vykoukne na svět už za 4 měsíce!!! :-o Pořádně nakupovat a zařizovat začneme po novém roce...A jak se daří Petřičce? tynko: ahojky, jak se má Ríša a kuki, co Ellla?? Určitě rostou jako z vody, co :-) Nemůžu se dočkat pátku odpoledne, bývám už dost unavená. Tááák se těším na 14 dní volna...a na Vánoce, jako malé děcko :-D lucyka: já letos uvažuju, že bysme nastrojili stromek už odpoledne 23.12., protože jak ho zdobím na Štědrý den, tak mi to strašně dlouho trvá a teď tím tuplem...tak abysme nevečeřeli až někdy v noci :-D simi: jak se máte holky všechny tři?? :-)
Odpovědět
Teda ja tu nechodim,ze tu nikdo ne chodi a tady se uz zase chodi. :-D Dekuji za prani a Luckam opozdene tak preji. Taky vsem uz radsi i preji krasne vanoce a hlavne plne zdravi,stesti,lasky!! U nas je ted mamca,tak ani moc na pocitac nechodim. HOlky jsou uz zdrave,tak to snad tak vydrzi nejaky ten mesic,prootoze uz me ty nemocnice nebavi. Na vanoce nachystani,zabaleno a stromek uz mame od minule nedele :-D Od mikulase. Holky jso sikovne,Viki je spac,ale sileny,tak si uzivam,vubec neplace,mamca rika,ze je zlata az abnormalne hodna. NO a taky ze je. Je to slunicko. Veru je drza ke svemu veku,ve stredu prvni besidka,tak se tesim,delala jsem svuj prvni kostym,bude andel,tak jsem natom makala dve hodky a jsem na to pysna x-) Kuki,tak ty mas doa pekneho satana ;-) tehulky,vy se opatrujte a pozor na chripky!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a mela jsem ji na besidku naucit koledy 8-( samozjrejme umi prd. Ji zpivam jingle bells...... a ona zpiva dingi dongo dingi dongo a pak mi rekla at radsi nezpivam 8-( Tak se tesim,jak tam bude stat jak hlupa :-D A jak jeli z nemocnice s manzou,tak za nima sedeli dve cernosk aona zas pres cely bus Tatiii,oni jsou z cokolady???? ne a ticho Tak je nekdo natrel??? ...pritom je taey vic cerno nez bilo,tak nevim,proc zrovna v buse se musi ptat koza :-D NO perli porad,uz se nemuzu dockat Viki,jak to bude dvojte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte no tak já na sebe dávám pozor jen jak to jde, ale dneska jsem měla šílenou noc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi :-) :-) :-) zofi jak to bylo Ti zle?
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: včera jsem od půl třetí jenom zvracela a dneska jsem teprve do sebe dostala kousek rohlíku a trochu brambor, ale že by mi bylo moc dobře to se nedá říct :-p
Odpovědět
Profilova fotka
božátko to já měla raní nevolnosti večer první 3 měsíce byly fakt hroznéééééééé bylo mi tak zle,snad u druhého to bude jinak
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: každé těhotenství je jiné. Já jsem asi snědla něco co mi moc nesedlo, a tak se mi podráždil žaludek a navíc jsem i tím zase zhubla to co jsem přibrala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, no musím se smát, jak vás dočítám :-D :-D :-D nejvíce mě teda pobavilo dingy dongo, to se směju až asi 10 minuzt v kuse :-D musím to říct manžovi... no u nás lepší,nebudu teda moc mluvit,páč to zakřiknu,ale pomáhají kapky,takže je to fakt lepší,ani už skoro neřve - a mě se po tom skoro začne stýskat :-N zofi..a jeje,tak snad už je ti lépe, nejhnusnější to je v noci,jak je člověk ještě navíc unavený a chtěl by spát.. jaro..no koukám, pěkně se nám rýsuješ, mamko :-) sluší ti to tam,pupík ti pěkně roste x-) a máš pravdu,utíká to,co?no jak jsi napsala za 4 ěsíce,tak je to šílené,fakt ot je rychlost.. a my budeme zdobit stromek o víkendu ,juchůůůůůůůůůůů x-) x-) x-) jsem manžu přemluvila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no už je lépe, ale mám pořád strach se najíst, ať zase nebliju, no ale snad se to brzo zlepší. Viděla jsem fotečky na MK a moooooooooooooooooooooooooooooooooc vám to slušíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ;-)
Odpovědět
Zofi,tak to nezavidim. Ale ber to z te le psi stranky,aspon zbyde vic cukrovi ;-) Tynus,jak problila obe tehu,tak asi kdyz jsi blila ted,tak asi budes i v tom druhem :-S Ja tu dneska mela sestru z poradny,tak mala za tyden nabrala 300g,tak s upr,uz skoro dohnala to co by mela mit,kdyby nebyla nemocna x-) Taky ted tyden zrala co hodinu!!! hlados maly x-) Kuki,to ma tak moc prdiky mala?? A supr profil foto ;-) Jo a Viki po 6mesicich zacala konecne past konicky x-) x-) x-) x-) x-) Sice nedobrovolne,ale pase
Odpovědět
Profilova fotka
simi: já sobě taky ne. :-D Jinak mi včera volal švagrová z Anglie a řekla nám že čekají v srpnu mimiško, tak jsem byla dojatá a nadšená :-D x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi děkuji už se nemůžu dočkat, bylo to šílené!!!! ale co stálo to za to, už se těším na další jinak to moje dítě v nocí spí a spí budí se jen kolem 4h pak v 7.30h a dneska se najedl v 7.30h a spal až do 13:45h a pak za hodinu zase usnul zatím teda pěkná nuda nnnnnnééééééééééééé dělám si srandu, když je vzhůru tak si povídáme a pořád se směje
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) Všechny moc zdravím :-) Koukám, že dětičky vám hezky rostou, to je fajn :-) pandi: Asi jsem ti zapomněla odepsat, jak jsi mi posílala fotky malé, že? Já jsem hrozná, rozlítaná všude možně, zapomínám...ale Petruškou se vždycky ráda pokochám, je krásná. :-) a děkuju moc za přání k vánocům, jste bezvadná rodinka ;-) Jinak mně se daří dobře, už jsem v půlce těhu, nějak rychle to utíká :-N Malé kopká, sem tam mi tvrdne bříško, baštím železo a magnezko, snažím se moc neujídat cukroví, ať se po vánocích nezděsím. =-) A netrpělivě čekám na úterý, kdy jdu na velký UTZ, snad bude všechno v pořádku a kdyby se poštěstilo, mohli by mi říct, co čekáme. to by byl krásný dáreček k vánocům. :-) Nevím, jestli chodíš na koníka, tak kdyžtak moje album je tady (teda už mám dvě) :-N http://www.modrykonik.cz/album/album.... http://www.modrykonik.cz/album/album.... tynka: Už myslíš na další mimi? Teda ty seš číslo. Ale Ríša je bezva mimčo, že? Pěkně ti spinká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky Kuki-peka fotecka nova Andelka- no ja neivm koukala jsem na to album,ale tobe chybi jeste to bricho ne?? Zadne nemas?? Ty jsi tehotna???? :-D :-D :-D :-D nejde to videt. Tynka- jak jsi to nakonec vyresila s tim dareckem pro synovce nebo pro koho to bylo, pro toho klucinu dvouletyho. Holky u nas je dnes pohroma. Venku cerno a leje celej den, jsou tu zaplavy a hotova katastrofa Simi- dostala jsi predtim ten mail co jsem ti psala??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy zomu menšímu jsme nakoupili nějaké oblečení, hračky no až moc nakonec :o) andělko ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: No, jsem ve 20tt :-) A vidět to je, už konečně. Od 16tt mi začlo růst, předtím teda opravdu aby člověk lupou pohledal, nosila jsem i původní věci, ale od 17tt už ne,už musím těhu kalhoty. Tak mám radost, že u stromečku už bude bříško vidět :-) Leje? Záplavy? no to snad ne, doufám, že se vám to vyhne a budete v pořádku. Takové jobovky na Vánoce. =-) beryl: ahojky :-) Koukala jsem ti do alba na MK, teda Ríša je strašně krásný a moc šikovný x-) My jsme letos holkám (neteřím - skoro 4 roky) koupili mikinky, dětský kalendář a DVD o Krtečkovi. Lpni jsme myslím přispívali na kočárky a ještě dostaly dětské polštářky.
Odpovědět
Profilova fotka
tomu staršímu jsme pořídili taneční podložku, tak doufám, že se mu bude líbit já jsem z ní nadšená Kačko děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: tak to GRATULUJÍÍÍÍ k Radečkovi ;-) za 4měs? No to je teda fofr :-N :-D simi: tak to se máš, že je Viki takto hodná.. to my jak nejdem ven, ted tu jsou šílené mrazy kolem -10C tak je doma protiva protivná.. to je děs :-( jéé tak to je malá šikulka s těma koníkama.. máš nějakou fotečku? Jsi ji jako přinutila? Nebo jak nedobrovolně ? :-N zofi: tak to mě mrzí, že sis tak vytrpěla.. furt na tebe myslím, ale už moc nestiham PC.. nechceš poslat ty na oplátku ty kupony? Plenky new born apod. věci já nevyužiju a tobě by mohly pomoci.. jsou do 30.6. tuším. andelka: nemusíš se omlouvat, to nestíhání já plně chápu ;-) jsem se pokochala albumky a ty nemáš ještě skoro žádné bříško.. a už víš co teda čekáte? Kdy jdeš na ten velký UTZ? A děkuji za pochvalu malé Petulky :-) je to v posled.době malá můrka.. furt kňourá.. kor ted když nemůžem ven ]-( lucy: tak záplavy.. no děs běs , nezávidím ;-( snad bude brzo lepší počásko.. příroda se nějako pojašila. A vy jste v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: už je to zase lepší a začínám přibírat, no ale jde to těžko. Jestli teda nebudeš ty kupóny potřebovat, tak mi ej pošli, určitě to využiju. ;-) Jsi hodná. Pošlu ti do IP adresu ;-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?