Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: děkuju. Jméno je po manželovi. To víš, že byl tím ultrazvukem úplně unešený, i mě tam málem ukápla slza. My bysme byli šťastní i za holčičku, bylo nám to jedno, jen toho chlapečka jsme nějak tušili víc. No to bude úžasné, až bude mimiško venku a budeme ho držet v náručí :-) Už jsem to dvd viděla 3x a pokaždé je to kráááásnéééé :-)
Odpovědět
ja uz tu psala asi 20x a vzy se mi to smaze-do riti i s notebookem!!! vubec mi to nejde! kuki,manza by byl v tranzu :-D vcera meli 4roky vyoci,tak jsem dostala zlate nausnicky a pernikove srdce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi, potřebuju radu. když mrazíš mlíko, tak mrazíš prostě všechno odstříkané, což jako chápu. ale řeší se nějak,kdy odstříkáš?jako že máš to přední a zadní mlíko. protože já odstříkávám hodně toho předního,tak at se pak malá z toho mlíka nají...
Odpovědět
kuki o prednim a zadnim mliku nic nevim,takze neporadim. Ja od zacatku mrazim celou davku co odstrikam ;-) Proste odstrikam dve lahve a co mam navic si zamrazim
Odpovědět
Profilova fotka
super, díky. já furt něo řeším |-| jinak gratuluju k výročí! a naušnice byly překvápko nebo sis je vybrala? jaro..to dvd bude krásné i na stošesté :-D ale je to hrozně hezké, jak máte radost. ale úplně to chápu, protože to ej všechno nové a hlavně já třeba pořád zírám, jak to má ta příroda zařízené a udělané - třeba jak tedka odtříkávám, tak koukám, kolik v tom prsu je mlíka, vůbec to nechápu, ale je to dobře udělané..
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: já odstříkávala až po kojení a mrazila to. Vždy jsem nakojila z jednoho a to druhé jsem odstříkala a pokud šlo ještě i to ze kterého jsem kojila tak i to. Jo a na gyndě mi sestřička říkala že pokud nepotřebuješ tak by se nemělo odstříkávat, že se ti pak toho mlíka tvoří víc a víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha tak to pak jo ;-) tak dej pak vědět jak jste dopadly... malá je moc šikovná ty jsi dobrá s těma vráskama :-D jj děti jsou pěkně vyčůrané co? Tak proto já ji řekla, že ji flašku holt nedám, a krmím ji s tou stříkačkou... ale dneska jsem byla tááák unavená, že i flaška přišla k dobru :-) a gratuluji k výročí ;) jaro: jééé GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ to je paráda :-) kuki: taky ji ráda pozoruju a taky k ní ráda čuchám se přiznám :-N kuki, tak to řešila jsem taky to přední a zadní mliko.. takže jsme na tom stejně.. jsem myslela, že se tu též něco dozvím :-N no jednou jsem to tak udělala a to odstříkané mléko ji pak dala a moc se z toho teda nenajedla.. tak nevím zda tam nebylo více toho předního mlika.. tak už ji to nedávám a vyhrává beba no. zofi: tak to já bych to chtěla aby se tvořilo víc a víc :-N ale to odstříkávání když tam už nic neteče mě už moc teda neba... to bych nedělala už nic jiného.
Odpovědět
Nausnice byly prekvapko,vybiral sam a i se utrefil :-D My totiz mame uplne jiny vkus,tak mam z darku vzdycky hruzu :-D Ja nekojim a jenom strikam,takze v te lahvi ma i predni a i zadni mliko a kdyz teda kojim,tak stejne pak odstrikavam tak dve hodky po kojeni,takze tam je asi zase to zadni a predni mliko. A hlavne odstrikavam obe prsa najednou. Ale jak pise Zofi,jestli mas dost mlika,tak nestrikej,protoze ja mam ted tak moooc mlika,ze mam hrudky v prsach,tak zase snizuju. jsem rano odstrikala 350ml :-N To je asi muj rekord. Ja taky Viki ochucahvam a hlavne ma hlavu jemnouckou jak kozisek,uplne vonava a jemnoucka-teda pokud neprdi zrovna,to je puch jak kdyby prdel muj deda a to je co rict 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to je šikula, to se mu fakt povedlo... popiš jak vypadají ??? :-) nech toho s tím rekordem ]-( ach jo :-( to je můj sen..
Odpovědět
Profilova fotka
Nebojte, nebojte :-) Vy jste tak hezky strarostlivé, to je fakt milé. Ale já odstříkávám hlavně kvůli mě, mě ty prsa strašně bolí, takže vždycky jenom trochu, když malá spí dlouho. A vůbec ne do prázdna, páč právě nechci,at se mi tak nalívají. A asi to budu dělat jako ty žofi, že odstříkám i to druhé, aby se to mlíko smíchalo,díky za tip ;-) blecha..sím tě, lepší beba než si vyždímat prsa a mít nervy..já dneska zase brečela, protože to ,co mi dělala ellina s bradavkou byl fakt mazec - když si ji vzala do pusy, tak měla asi půl centimetru a když jsem ji asi podesáté vyrvala z její pusy i když pomocí malčku...), tak měla asi 10 cm..bolest jak kráva.. simi..tak to je super,že se ti líbí i když je kupoval sám,to je dobrý A co má ella ty laktobacily, tak prdí furt, ale nesmrdí to. Hlavně neřve x-)
Odpovědět
takove krouzky manesi,hrubsi a jsou jak by zvlnene,nejde to popras. On mi koupil jednou nausnice a na sroubky i kdyz jsem mu rikala,ze sroubky nesnasim a on to poplet a myslel,ze sroubky miluju :-D NO a z bileho zlata,protoze nsoim bile nebo stribro. Kuki,nestrikej to druhe,jinak se ti v nem bude tvorit mliko vice,protoze normal jak kojis,tak se ti naplni to jedno a to druhe az na dalsi kojeni,kdyz budes strikat po kojeni to druhe,tak to bude jak by jsi mela dvojcata a ze kojis z obou. Proto ja mam tolik mlika,protoze od zacatku odstrikavam obe prsa(takze jak kdybych z jednoho kojila a druhe strikala)takze mam mlika jak pro dvojcata. Pan,vsak i na sunaru ti vyroste krasna,zdrava holcicka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no ty jsi mě fakt rozesmála.. teda v prvním okamžiku... ale pak docela mě to za tebe i zabolelo.. fnuk tak to jsem ráda za to co mám jak to tu slyším :-N simi: a nemůžeš vyfotit? já at stříkám jak stříkám tak prd :-D teda jako něco jo.. ale ne tolik co vy tu píšete no no když nic jiného nezbude, tak na UM skončím a přiznám se, že si oddychnu.
Odpovědět
Článek se načítá
pan ja se tak trapila u verunky,teda mliko mela,ale mela ozrane brradavky do ziveho a nakonec skoncila na umelem a bylo to. Jestli te to stresuje a hlavne uz bojujes fakt dlouho,tak bez na umele a uzivej si male misto odstrikavani,kojeni a nervu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan simi má pravdu. Já to zžila u Eli. Strašně mi rozhryzala bradavky a jáse snažila kojit i přes kloboučky, al pak i to nepomohlo a pak jednou m začala sát i krev a to yla konečná a navíc jsemměla i asi málo mlíka ;-) a hlavně jsem ho neměl moc syté, tak mi i pak řvala hlady :-) a taky jsme vyrostli na Nutrilonu a jaká je z ní šikulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak dnešek trochu lepší, jen to nezakřiknout.. Nakonec neodstříkávám nic a dávám malé pít z obou, nějak jsem KO a nevím, jak bych ještě odstříkávala. A braavky mi natahuje furt,ale už mám takových chvat,že jí tom bráním rukou, sice jsme jak dvě chobotnice,ale je to lepší. Ale kdyby to nešlo, tak šup s Bebou,já se s tím teda mazlit nehodlám, nemám výdrž jako ty pan..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Jaro gratuluji, tak chlapečka to je paráda!!! Simi gratuluji k výročí, já zase dostala za malého prstýnek a taky jsem měla hrůzu co Ráda vybere :-D :-D :-D ale trefil se, jen mi asi 40x řekl, že ho můžu jít klidně vyměnít :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no teda kde jste kdo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
simi, zofi: myslteš, že už to mám vzdát? Že už se nerozkojím? kuki: myslíš že mám výdrž? Ty už bys to vzdala jo? no je fakt jak píšou holky, asi bych si více mohla užívat malé že?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak po dlouhe dobe se opet hlasim. Omlouvam se, nemyslete si, ze jsem se na vas vyprdla to ne, parkrat jsem tu hupla a preletela co noveho. Ale jinak facebook docela vede ted. U nas nic noveho, halloween je za nama, a brzy bude mit synek uz 8 let, ufff toto leti, to je hruza. Je uz skoro vetsi jak ja. Mam ted docela dost prace, slusnou pracicku jsem bohuzel zadnou nenasla, nic neni,takze stale suruju hajzliky . Uklid domecku je ale aspon lepe placenej. Tak se zase loucim a snad uz tu budu ted kukat vicekrat. pa mejte se
Odpovědět
Profilova fotka
pan: no nechci tě nutit do toho ať přestaneš, ale jestli můžeš kojit tak koj dál a přikrmuj Bebou, tak to taky jde ;-) Já jsem byla nucena přestat kojit a teď už si to budu hold hlídat, ale pokud se mi stane že se mimi bude chtít ci hodinu kojit tak taky vyrukuju s nějakým příkrmem ;-) Za ty nervy mi to nestojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem!!! :-) Tynko: děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Lucy ahoj, no taky si říkám, že se všechny více stýkáme na facebooku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda to je ale docházka. Tož kde jste kdo? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jsme na face :o)
Odpovědět
Profilova fotka
já víííííííííííííííííííííííííííííím ;-) já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. tak já už jsem sekla s tou stříkačkou .. jako dokrmem.. bylo to pro mě velmi stresující.. kor když jsem se chtěla rozkojit a po 14ti dnech jsem z jednoho prsa nakojila 50tku a z druhého 30tku nebo 10tku.. to bylo vážně na mě moc, tak prostě budu kojit na pohodu jak to půjde a bez stresů a dokrmím flaškou.. holt a když už se mi nepřisaje a bude volit flašku.. tak prostě zůstane na flašce a je to.. už se nebudu stresovat kvůli tomu.. a jsem ted klidnější. Ke všemu v noci krásně spí.. jestli usne 21,30 tak spí do 5,30 což je fakt luxus.. :-) Mezi tím se mi krásně nalijou prsa, ale teda aspon jedno tak jak kdysi.. že mě v něm píchá jak je nalité a samovolně z něj vytéká.. tak jsem štastná jak blecha, ráno ji luxusně nakojím a spí ještě pak 3hod :-) Takže parádička.. no a přes den dokrmuju, ale moc toho už nevypije, tak nevím.. jako té beby..
Odpovědět
Profilova fotka
pan: to bude v poho uvidíš. Pokud bude chtít ještě z flašky tak ji dej z flašky a pokud jí to bude stačit tak už ji nic nedávej. A to chodíte spát tak pozdě? :-o Jinak hlavní je aby si byla i ty v klidu. Pokud budeš stresovat tak se ti mlíko vytratí a nebudeš mít nic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no máš recht... no já bych ji dávala dříve, ale ona dříve neusne.. já ji dávám dřív, ale pak brečí a pak jeste dokrmuju.. takze beru to poslední číslo kdy usne no.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je teda pozdě. Naše Eli ta už v osm spí :-D ,ale to se ještě postupem času upraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím jak to dělat.. jeste si děláme a vytváříme teprve režim... nevim kdy koupat.. mezi 17-18h přichází M. z práce tak aby si malou kapku jeste užil.. tak mezi 18-19h koupem, pak jsem hod. krmila, to už je odbouráno.. takže tak nějak ve 20h ukládám, ale někdy se jeste probere, že má jako hlad no.. a než na to přijdu, že to je hlad a nejsou to prdiky, tak to taky nějakou dobu trvá :-N tak proto ten čas :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?