Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: my stíle ještě chodíme a jezdím do Vítkovic. Je to klub plaváček. Palvání ve vaničkách mají už od 6 týdnů, ale my začali s eli chodit až měla asi 3 měsíce a pak jsme už za chvíli chodili do velkého bazénu ;-) ;-)
Odpovědět
no takova vetsi kulicka,je to ze stavebnice,tak to male moc nebylo,ale pry uz tam meli vetsi polykace :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..aha, díky, mrknu pak na to..těch ž týdnů mi přijde brzo a hlavne to bude zima, tak jsem zvedava.. simi...no to je mi jasné, jenom když si vzpomenu, jak mamka vykládád o mě a bráchjovi, co jsme všechno snědli a nebo si narvali aspon do nosu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jsem ráda, že je vše OK :-) jen tak dále... no nevím zda malá do bazenu vleze, má ráda pěkně teploučko a měkoučko. kuki: no já mám taky ráda pěkně teplou až horkou vodu, tak nevím malá jak malá, ale abych do té vody vlezla já :-D :-D no stejně se začíná doma ve vaně kolem 3měs tak uvidíme. Jinak taky tomu nedokážu uvěřit že je malá už na světě a mám stejné pocity jako ty... pořád ji pusinkuju :-N berryl: určo se ti zmenší, počkej do konce 6ti nedělí ;-) no někomu to trvá i pulroku to je indivindi no jak píše simi.. ted to akorát čtu. simi: no vy se teda nenudíte.. a jinak je v pohodě malá?Ještě že do pusy nedala žárovku :-N tak cestu na Moravu jsem holky zvládla a malá taky. Měla jsem docela strach, jednak z toho jak to všechno nabalíme.. už jsem si to chtěla rozmyslet tu cestu, ale manža řekl, že to zvládnem a zvládli jsme to. Seděl s malou vzadu a malá to zvládla na jeden zátah. Ted jsme v Kroměříži u jeho rodičů a zítra jsem chtěla přejet do OV, ale přemlouvají mě abych jela až v utery.. tak já nevím.. ale už bych chtěla být doma no.. ale zase na druhou str. je chápu, že si chtějí malé užít. tak já jdu malou nakrmit.. za chvilu bude oběd a pak přijdou navstevy. Malá v noci moc nepospala, budila se poctivě co 2-3hod a chtěla si asi vykládat nebo nevim... ale pak měla hlad, že mi málem sežrala bradavku, tak jsme museli přikrmovat. Tak dnes budu jak Gregor :-D tak se zatím mějte
Odpovědět
Ahoj holky, pan,proc se prostim te muze doma do vany s mimcama az od trech mesicu???? Vzdyt to je stejne jak mala vanicka jen ve vetsim. Viki se miluje se mnou koupat a segra s neteri se koupala od narozeni a i bez nejakych kurzu na koupaku ve vane,ji mala od mimca plave pod vodou do ted. Ja s veru taky nikdy enchodila na kurzy,naucila jsem ji se potapet sama ve velkem bazene jak mela rok-Veru je brutus ryba,ta na bazene vydrzi i sest hodin vkuse ve vode. V cr na koupaku cely den nejedla a jen se rochnila. Nam dnes zapojilil novou tv,tak mame 250kanalu a z toho i fintes na cviceni,aerobik,jogu-mala uz cvici :-D Treba ji ten pohyb rozproudi streva a vykadi to kulicku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no u nás se na ty vaničky dochází a je to od 6 týdnů, ale je fakt že mi říkala že se s malou máme normálně koupat, že to děti mají rády a he ti super i pro to dítko. Naše Eli se začala potápět jak měla asi 6. měsíců a je to fakt super. ;-) :-D A taky mě naposledy na plavání maminy nadchly jak řekly jaké to bude super až budou mít malí 2 roky a budou samy skákat do bazénu, no tak to my si to teda tak neužijem. Pro mě už to plavání začíná být náročné, ale nechci zatím přestat chodit kvůli Eli protože ji to moc vyhovuje se rochnit v bazénu a navíc se dostane i mezi děti ;-) :-D
Odpovědět
Nase Veru se nerada potapi,ale od segry mala si strika i sprchu do obliceje :-D Ale ej supr,ze se Veru neboji ve vode,plave s kridelky nebo v kruhu nebo bez niceho se rochni a nepanikari a skakani ji bavi. My ji chcem dat na plavani asi od ledna,ale to uz bude s instruktory bez nas-zatim premyslim,protoze to je dost mastne a bojim ze,ze mi cely kurz promarodi,protoze tady v lednu zacina byt kosa. Ja mela minuly tyden Viki ve vane a byla bozi,moc se ji to libilo. A dneska jsem ji mavala s rukama,tak mela silene zachvaty smichu,ma ted uzasne obdobi,protoze se porad chlame a mele a cumi na nas i hodinu vkuse x-) Jak to,ze je to protbe narocne,neni plavani dobre pro tehu? Ja jako tehu nikdy na bazene nebyla,tak nevim. ALe chci po novem roce zacit plavat s Viki
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ono to není jen takové to lážo plážo ve vodě, ale to mimčo různě vyhazuješ a tak a v té vodě to je zabíračka, ale dá se to zvládnout ;-)
Odpovědět
Aha,tak to jo,to ti verim,ze musis byt hotovka. Zvlast,kdyz mala uz neni mimco,ale rocni rostanda. To uz asi brzo doplaves a nebo bude c hodit tatinek ;-) V kterem uz jsi a jak roste pupek?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no manža by rád chodil, jenomže on přes týden dělá, tak s náma nemůže a volno si každý týden brát nemůže. No nějak to ještě doklepu dokud budu moct ;-) Jinak pupe roste, až budu mít cvilku tka udělám fotečku. Teď jsem 11 tt. :-D
Odpovědět
Hm,tak to je blbe. Muj manza dela kazdy tyden jine smeny,to je taky na prd ale.Mam doma nastenku,kdy dela a kdy ma volno :-D Tak prinjehorsim budes chodit plavat sama a malou nechas se rochnit v kruhu nebo v detskem bazinku at y si pak budes moct s pupkem rochnit v klidku ;-) Ja nebyla plavat ani nepamatuji :-S Jo uz vim,v lete,jednou kdyz jsem sla od viki z nemocnice,mela jsem plne prasa,takze asi vel.4 a plavky velikost 2 :-D Jsem byla jak sexbomba a bylo mi pekne trapne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi :-D :-D :-D :-D Tak to já si připadám už teď. Podprdu, kterou jsem měla u Eli až do konce těhu, tak teď už mám pomalu malou :-p , tak jsem zvědavá jak dopadnu. BUdu za chvilku ja Doly Bastr nebo jak se to píše to fakt nevím. :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
:-D :-D :-D bud rada za dolly buster,ja uz tak leda kokrspanel,protoze mam ty prsa po pupek 8-( Uz nejsem ta 16tka ;-( :-D Budu jak moje mamka,jak prstanu kojit,budu mit dlouhe kuze s bradavky u konce :-S jeste ze jsou uz zazracne podpry a da se vse maskovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D kdoví jak dopadnu já :-S
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jéé tak to fakt netuším teda proč.. at uvažuju jak uvažuju.. možná kvůli uším? No nevím.. holky, tak se hlásím z Kroměříža, zítra přejezd do OV. Cestu jsem zvládla a malá taky :-) ted jsem se urvala k PC ale už jdu do sprchy a do hajan. Manža odjel do Phy, tak tu budu bojovat u jeho rodičů sama :-) ale zvládnu to. tak zatím se mějte papa
Odpovědět
Pan,tak si to uzij. A k te vane,vzdyt prece voda jim tece do usi i v male vanicce. to zas bude nejaka novodoba kravina :-S Pekne prazdniny. Zofi,tak si je budem spolu motat kolem zad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi jojo ;-) :-D pan: ale těm dětem ta voda v uších nevadí. Já ji vždy po koupání ty ouka vysuším takovým tím čtverečkem. ;-) Jo a my byli v Kroměříží v sobotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...no pro mě moc dobré není :-( Mám depku...ach jo...včera večer mě vytočila tchýně a dneska mi manžel volal, že se hromadně u nich propouští. Modlím se, aby se nás to nedotklo... Holky, jestli máte hodné, milé, obětavé tchýně, važte si toho!!! Já jsem včera z toho byla tak špatná, že jsem dostala takovou zimnici ze stresu, že mě musel manžel uklidňovat a zahřívat (zbytečně stresuju miminko)...baba jedna...křivého slova jsem ji neřekla...před rokem a čtvrt jsem ji SLUŠNĚ něco napsala (jako reakci na to, co napsala mému manželovi) a ona mi odpověděla takovým urážejícím způsobem...tak jsem s ní od té doby nemluvila a bláhově jsem čekala na její omluvu. Ale to jsem se přepočítala. Byla jsem naivní, ona se nezmění a neuzná svoji vinu. Nedokáže přijmout fakt, že se jí někdo postavil a řekl otevřeně co si myslí. Ona jen kope kolem sebe. A dál uráží!!! (Já na rozdíl od ní se nesnížím k urážkám.) To je definitivní konec mezi náma...naštěstí ji k životu nepotřebuju, naše dítě bude mít tu nejlepší babičku s dědou jaké si jen může přát - moje rodiče a že se ona ochudí o tuto radost...její chyba...Manžel je na mojí straně a i on s ní skončil...Pořád na to ale musím myslet...Na jednu stranu jsem ráda, že je teď jasno, jak to je, ale zároveň mě to mrzí, protože je to rodina... Uf...musela jsem se vypovídat...radši obrátím list :-) pan: vy jste cestovatelé :-) Jak zvládla Péťa tu dlouhou cestu?? Jo jak ses ptala na co se cítím, koho myslím, že mám v bříšku...tak to si netroufám říct...říkala jsem si, že by to mohl být kluk, ale hned na to mě napadne holka :-D zofi: já jsem chtěla dát novou fotku břicha - teď celou postavu, ale jak jsem se na fotce viděla, tak jsem to zavrhla :-D Ne kvůli břicha, ale musela bych oříznout hlavu, vypadala jsem jak vykulené strašidýlko ... :-D Musím to udělat znovu. simi: nestráááš....já doufám, že se mi prsa zmenší, nejsem zvyklá na takové melounky, ale snad se mi moc neprověsí :-D A co Verunka a ta spolknutá kulička? Už vyšla ven? :-) kuki, tynko: jak to jde s dětma?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak dneska jsme poprvé samy, manža šel už dneska do práce- Už setěším, až přijede :-D malá se začíná projevovat, dopoledne mě naplno zaměstnává, tedka jsem ji konečně uspala. Včera jsme měla krizovku, furt jsem brečela, malá mě strašně koukala do bradavek, ale jako mazec, už jsem měla nachystanou bebu. Tak se dneska spojim s lakt. poradkyní,at neco bvymyslí, jinak asi zdechnu.. Jaro..takže tak s Ellčou :-D Ale jinak je fakt zlatá, skoro nebrečí, jenom tak pokňourává. Včera jsem si na vás, těhu holky, vzpomněla, když jsem si konečně v klídku ostříhala nehty na nohou :-D A to si nemyslím,že bych měla břicho kdo ví jaké. Jinak mě se prsa nalitím nijak extra nezvětšila, spíše vypadají tka nějak nepřirozeně hezky, plasticky, ale je mi jasné, že po kojení to budou štrample plné písku někde u pasu :-D :-D Se nechám překvapit Jo simi,ta kulička už teda vyšla?je to napínavé :-D jaro..hele, na tchými kašli. Napsala jsi to hezky, malé bude mít prarodiče a budete všichni spokojeni. Nejdůležitější je, že to manža vidí stejně a stojí za tebou a spolu to zvládnete. A jediný, kdo bude litovat, bude ona,uvidíš. Každý má podlě mě v rodině někoho, s kým je těžké pořízení, takže to úplně chápu a držím pěsti, ať to co nejdřívě hodíš za hlavu a jsi v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kuki: tak dneska poprvé samy...tak ať vám to spolu holky hezky jde a Elli ať je hodná, ale jak píšeš, tak to musí být zlaté miminko :-) Jak jsem tě četla, tak jsem se pousmála tomu hezkému překlepu, že malá furt koukala do bradavek místo kousala :-D A s těmi kloboučky jsi to nezkoušela. No já jak se musím ohýbat - třeba při obouvání a je to třeba častěji, tak už mě ke konci dne pobolívá z toho ohýbání břicho. A s těmi nehty...to bude mazec...totéž ponožky...mytí...chichi s naší úzkou vanou to bude sranda :-D Uf dneska je v práci nějaký fofr, už jsem trochu hotová :-p Kuki: děkuju za podporu...pomohla jsi mi ;-) ... potřebovala jsem to ráno někomu nezúčastněnému říct a ulevit si... ...už kvůli miminka musím být v klidu a v pohodě...takže se pokusím na to nemyslet :-) Jen doufám, že ten včerejšek nebude mít ještě nějakou dohru...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nové fotečky na FB už jsou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zofi, už jsem koukala...hezky se kulatíš :-) Taky jsem přidala jednu fotku z dneška - 17tt+0 (podle počitadla). http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
...ale oblečené to břuško vypadávětší než nahaté :-D Aspoň mě se tak zdá. cca 2 kila nahoře.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: ono to vždycky oblečené vypada jinak než nahaté. Já jsem zatím nepřibrala nic ;-) :-D
Odpovědět
Ahoj holky,tady toho dneska je.Konecne! ;-) Kulicka,vubec nemam pometi, vcera mala kadila do nocniku a manza pul hodiny ropytlaval jeji konske hovno a nic,dneska kadils dvakrat do zachoda a ja teda nepitvam,protoze ja bliju,jne kdyz prebaluji hovinka,takze nevim. K tomu nerekla,ze jde kadit a tak to sjelo,takze by ani neslo jak pi tvat :-S Tak snad se kulicka vykadila. Jaro,kasli na tchyni,v kazde rodina je jedna krava ;-) MOje tchyne se teda stara,Verunky vzdycky obdivuje,ale kdyz jsme v cr,tak si sni nikdy nehraje,ona je takova jen ta obdivovatelka,ale nic po me nechtej :-D Ale pise,darky kupuje to jo. Ale treba jak se narodila viki a byla v nemocnici,tak mi psala sms,ze ma depky,ze Andrea,jeji dcera,uz bude rodit atd.ja nemela cas odepsat,tak me servala......nemas cas ani napsat sms! Tak jsem ji napsala, ne nema,mam dite v nemocnici,druhe doma a plno svych starosti a nestiham.A ona se omluvila. A moje babicka,mrtva s tatkovi strany byla krava na entou,tu jsem videla za 20 let 1x v zivote ;-) Za to rodice moji mamky,naprosto uzasni,kazdy vikend u nich,vsechny prazdiny......nejlepsi na svete,takze mi druha babicka nikdy nechybela. KUki :-D Taky jsem se zasmala koukanim na bradavky.Vim cim prochazis,jak jsem kojila Veru,tak jse mela misto bradavek strupy a pri kojeni mi tekly slzy a tedan ic mi nepomohlo,zkus ty kloboucky na chvili. A ze je Ella hodna,je jeste mala,miminka jeste neumi poradne brecet a jeste neprisla,ja vlastne fungujes :-D :-D Nase Viki uz prisla nato,ze jsem vudce tlupy ja :-D Ne delam si srandu,uzivej hodneho mimiska
Odpovědět
Jaro,ty mas krasne brisko x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tady každý den jen nepíšu. Jsem připojena pres mobil a občas mi to spadne,moje nervy. Jaro krásné bříško,uživej si to rychle to uleti. Riša je zlatý pořád spinka a co 3h se budí na jídlo a v noci dokonce po 5h :) včera jsme byli vážit a už máme 3700gr, nějak jsme ho vykrmili. Teď zase spinka a já budu žehlit,nějak se mi nakupil koš s prádlem. Bára na malého ze začátku zarlila a teď to jsou nejlepší kamarádi,nehne se od nej. Jsem moc rada,měla jsem strach jak to bude. Chtěla bych s malým chodit taky plavat,ale já voda -zima to nejde moc dohromady. Tak jeste uvidíme. Do vany jsem malého jeste nebrala,jeste špiním tak počkáme,ale moc se těším. Holky nějaký nápad na dárek pro tchýni k 51narozeninám? Není náročná jen mě nic nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já ji v malé vaničce neponořuju uši.. nevím zda se to může. zofi: nekecej.. to jste jeli na výlet nebo za někým? To jsme se mohly potkat.. jaro:tak to mě mrzí s tím propouštěním :-( tak snad se ho to nedotkne, budu na vás myslet. Čím tě vytočila tchyně? Hlavně se moc nedeptej, malé to cítí. Tak to mě mrzí že to takto dopadlo.. no to se nějak vystříbří uvidíš.. určo bude zvědavá pak na malé a ledy roztajou :-) ;-) a jinak přesně jak píše Kuki.. vykašli se na ni.. kdo nechce, nechce. ;-) a každý v rodině máme něco, jen se na to musíme povznést a pomůže se tu vypovídat :-N No Peťka to zvládla na jedničku.. sice jak jsou blbé cesty na dálnici, tak se ji chvilema třepotala hlavička, ale pak se zas uklidnila a usla jak jsme vjeli na lepší část silnice :) a má ráda rychlou jízdu :-N kuki: no to jsi mě teda rozesmála s tím přirovnáním prsa versus štrample :-D neboj laktační něco vymyslí ;-) jako u mě. Zatím nějako fungujem. Mě teda pomáhá ten čaj laktační od Grešíka a taky jsem si koupila ty homeopatika co doporučila Nika, ale užívám nižší dávkování. tak přijel brácha, končím
Odpovědět
Profilova fotka
pan: moje babička pochází z Šelešovic, což je kousek od Kroměříže. A v Kroměříži máme tetu :-D
Odpovědět
dobre ra nko, ja ted byla nakupovat vyzdobu na veru party,tak budeme mit piratskou a samo lilo jako z konve 8-( K tomu party kloboucky meli na druhe strane mesta 8-( Pan,muze se potopit,nic se ji nestane,me viki toci hlavou ve vane a voda strika,tak to ma v usich,i jak ji umyvam hlavicku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?