Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: děkuju :-) :-) Já se vám pak hned pochlubím, koho nosím v bříšku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc díky x-) Manža je doma, má týden volno a zítra poprvé vyjedeme, tak jsem zvědavá.. jaro...já jsem byla vevítkovicích a porodní parádní, natrefila jsme na skvělé lidi a pak jsem kjim moc děkovala..je tam super,že jsi pořád na jednom pokoj ia nemusíš se nikam přesouvat..za to šestinedělí takové rozpačité, jako nemám nic, na co bych si přímo stěžovala, ale některé ty sestry stály fakt za to..ale je to spíše o lidech než o nemocnic, jak to psala kdysi tynka..Ale asi bych tam šla rodit znovu, páč bych se utvrzovala v tom,že ot bude stejně rychlé a fajné jako tedka :-D Jo a my na 3D byli 2x a nic, nebylo nic vidět a navíc byla malá otočená, tak tě nechci strašit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: tak jako přes den dávat i jako na bok jo? berryl: už nějak neblinká... simi mi poradila jak ji dokrmím tak chvilu s ní nehýbat a až pak dát na odbuknutí a funguje to! no aspon něco co? :-D No já do polivky taky zkusmo dala květák a v pohodě :-) simi: no vlastně malá je taky ke mě přitulená na boku... takže vlastně na boku taky bývá :-) a šišatou hlavu zatím nemá. :-N dneska jsme byly u dr. a nebyla spokojená s váhou.. prý za víkend jsme přibraly jen 50tku... a to je prý málo.. ale když to tak vezmu od narození do ted jsme přibraly 1300g .. je to OK když v pátek jsme měly 6týdnů? Co myslíš? Nebo myslíš, že to je fakt málo? Bojuju jak se dá, teda s příkrmem. Jako hladová asi byla.. dle reakce jak jsem ji šoupla asi 125ml beby.. dle tvých rad ani neblinkala.. i když po hodině měla náběh že ji natahovalo.. ale nějak to pak rozdýchala.. :-N kuki: krááásné fotečky ;-) malá je kouzelná a všem tam to sluší :-) jaro: no tak to bude prima, tak pak dej vědět co jste viděli ;-) co by sis více přála? Nebo co více cítíš, že nosíš pod srdíčkem? tak já jdu do hajan.. zítřek bude ještě co se týče krmení náročný a středa taky.. ve čt máme další KO tak jsem zvědavá jak dopadnem, holky myslete na nás.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :) mě tu zase nejde psát ]-(
Odpovědět
dobre ranko, Pan,kdyz mudr.rika,ze malo nabira,tak asi jo. My jak byli s viki v nemocnici a to byla 1mesic stara a tim padem 2mesice jeste do terminu,tak musela nabirat tusim 30g denne nebo 20g,uz si to presne nepamatuji. Nam viki ted nabira 200-300g za tyden,ale u ni se to pocita jinak,tak nevim. ale zase jste zacinali,tak treba ted se ji to srovna,my jak zacali s lahvi,tak nam dva tydny nenabrala nic,tak jsme museli taky na kontroly do nemocnice a pak se uz srovnala apila dobra a odte doby nabira krasne. Tak ji dej jeste cas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jo.. v noci jsem dala 40tku a 2x si jen tak ublinkla a pak jak jsem ji vzala na přebalovák že ji převleču tak vyhodila všechno :-( ráno ji stačilo jedno prso a spala 2hod a pak jsem nakojila z obou prsů a ještě jsem ji musela dát 70tku.. je to jak na houpačce :-( když ji dávám z flašky, bude chtít ještě prso? Jak to děláš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: když to budeš dělat tak že ji dáš nejdřív z prsa a pak až z flašky tak jo. Ono to to mimčo nezapomene neboj. To by jsi ji musela úplně idstavit od prsa a to ty neděláš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky potřebuju poradit. Malá pořád škytá, ale jako furt - před kojením, po kojení a když ji nechám odbrknout,tak si neodbrkne ani po půl hodine. Nevím, co s ní. A to ji krmím z jednoho prsa, pak u něj usne, já ji nechám chvíli odstaveno ua pak ji dám ještě z druhého, protože když ji nedám, tak se stejně za cca 10 minut nato vzbudí, že má hlad. Dělám něco blbě? Je mi jí líto, pěkně to s ní cuká :-(
Odpovědět
Kuki neboj nedelas. Me holky jako cerstve mimca skitaly taky porad,ted mala sikta jen obcas a obe skitali i v brichu. Malou to taky desne rozciluje jak skita. A vsechny deti po krmeni nerihaji,nase veru nikdy a ptala jsem se na to a rekli mi,ze proste nekdo neriha a viki odgrnout davam jen nekdy,kdyz ji to trapi a krouti se,jiank taky neriha ;-) Pan neboj,kdyz ji davas k prsu,tak nato nezapomene. Ja prso nedavam vubec,ja jen z lahve.Prso jsem zkousela dva mesice a my ty bradavky nevytlacila ani pumpa nic a u veru jsem kvuli nim musela prestat kojit. Takze u nas je bezpecna jen lahev. Ale jak jsem ji odstavila od prsa,tak jeste asi dva tydny obcas po nem plakala,tak jsem ji jen dala a ona dudlala jak dudlik. Porad se s mudr.co s ni st im krmenim. My dnes v detskem centru,tak si veru udelala kostym a bylo tam i face painting,tak si to uzila,ted vsichni chrapou,i manza :-D
Odpovědět
A od segry Honzik,ten se koji jen v leze,jinak proste ne,tak segra ven musi strikat akojit jen doma,v jine poloze se proste odmita krmit. Nase Viki zas musi mit vrele mliko,jinak ho nepije a plive,tak jak se s tim babra,tak ji ho musime prihrivat,protoze kdyz to nepali,tak to neni mnamka. Ty mimca vi presne co chcou :-D 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: uff díky kuki: no jak píše simi, mě malá taky nějakou dobu vůbec neříhala ;-) takže hlavně klid.. začala asi až kolem toho měsíce. Někdy si odřihne u prsa.. říkám no celý manžel.. asi musí pochválit jídlo co vařil kuchař :-D simi: co je to face .. ? to je hrozné.. a než na to přijdeš co vlastně to mimčo chce, co? To je fakt kolikrát nadlidské úsilí... prosím tě jak budu dělat tu umělou výživu, to se zalívá převařenou kojeneckou vodou nesmí to být teplejší jak 45C, jinak se tam ničí ty bifidy... ale jak poznám ty stupně? Spešl teploměr na to nemáme.. nebo se to dělá od oka?
Odpovědět
Pan moc necti nebo zcvoknes. Ja krmim svym mlikem a normalne uvarim vodu v konvi,naliju do hrnku a do toho polozim mliko v lahvi......kazde dite ma rado jinou teplotu,nektere deti maji radi mlika studene,nektere teple nekdo horke. Stupne neres,jinak fakt zmagoris. Pak si trochu nastrikej na zapesti,at ji n espalis pusu a usud podle sebe ;-) Nase mamky na nas zadne knizky nemeli,jedli v tehu jatru vsechno,od trech mesicu nam davali caje s medem a prikmy a vsechny jsme zdrave ;-) Tak to ber s nadhledem trochu.. Tchan kdyz si sel hrat,tak mu babi davala misto dzusu vino s vodou redene odm alicka-je z jizni moravy a tak pisli vsechny deti v okoli a nas tatka nam na noc sunar z trojte davky aby jsme spali :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kuki: s tím říháním se nedělej starosti. Malé miminka si někdy nemusí říhnout ;-) A na škytavku znám je to že se má napít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak sjem tady a jsem už v klidku 8-) Hlavně teda díky manžela, který se o mě tak hezky stará x-) Malou jsem začala více balit, jakože na kojení ji vezmu v zavinovačce a nedávám ji na pstel, prý to pomáhá, no zatím mi skoro pořád škytá, tak uvidíme..S tím odbrkáváním to jsem v klidu, to jsem vedela,ze nemusi, spíše jsem myslela,že pak z toho,že neodbrkne, tak škytá. Jinak my před chvílí koupali a bylo to fajnééééééé x-) Ellča je kouapcí typ, tak si tam pěkně hověla a ani nechtěl z vody :-D simi..jojo,je to přesně jak píšeš, děcka jsou organizátoři našich životů - to už vím i po těch pár dnech :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky tak jak je maminky?? Jo k tem poloham miminko davejte na bok ,protoze jak psala LUcenek bude mit pak sisku nebo spis placku vzadu na hlave a pokud nemate takove ty valecky co drzi mimco naboku,tak srolujte rucniky(osusky) a dejte mimco na bok a to dejte po stranach at vam neprepadne. Jinak na brisko bych davala jen pres den,kdyz jste vzhuru a muzete si mimco kontrolovat v noci na zada. Teda tak jsem to delala ja ,rozhodne ale stridat ne jen zada. Jinak chtela jsem se zeptat, necetli jste vcera nebo ted nekdy v novinach nebo na seznamu nebo nekde ze urmel nekdo na to ockovani proti tomu N1H1?? Me to dnes tvrdila kamoska,ale uz to nemuzu najjit. tak zatim
Odpovědět
Profilova fotka
lucy...jojo,já četla na seznamu titulek,ale jinak nic víc :-|
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zahranicni/evro...
Odpovědět
Profilova fotka
Jee ja blbka melo tam by H1N1 a ne obracene.Jo ja si to jdu teda precist a myslim ze tim bude rozhodnuto. Ja se tak nejak proste bojim je nechat ockovat.
Odpovědět
Lucy,staci kdyz zadas do vyhledavace praseci chripka a vyjedou ti vsechny clanky od zacatku co se to rozjelo ;-) A kdyz ctes v angline,tak si vygugluj swine flu-mozna budou mic vic info
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: naše eli se taky rádá rochní ve vodě. Tak to pak můžete chodit na plavání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no máš recht.. dělala jsem to dnes od oka dle citu a pohoda.. to mi manža nosil flašku jak to namíchal abych to zkusila jak to je dobré.. a pohoda :-) zofi: no já bych taky pak ráda s malou chodila na plavání, snad se ji to plavání bude líbit i za pár měsíců :-) zítra jdem holky k dětské dr. zda jsme přibraly , tak držte palečky.. a pak jdu jeste rovnou na gyndu na ko po 6ti nedělí. a jestli bude vše ok odjedem na mOravu, už se těším holky jak malá. Teda doufám, že zítrřek dobře dopadne. Už jdu do hajan, mějte se krásně papa
Odpovědět
Profilova fotka
pan: plavání je fakt super :-D My si to s eli užíváme jak jen to jde. :-D Jinak dneska jsem byla na KO a vše je v pořádku a máme další fotečku prcoška ;-) x-)
Odpovědět
ahoj ho lky, dala jsem si na facebook videa,jak je viki cca.tri dny na svete,tak se podivejte,je to sesty tyden tehotenstvi aaspon uvidite,jak vypadaji miminka v brisku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak my se pomalu ale jistě začínáme sžívat, i když je to spíše formou pokus - omyl :-N Ale musím říct, že je malá zlatá, v noci třikrát a jinak spím jak dudek,takže super. Snad to tak i zůstane. Akorát ta škytavka mi pije krev, ale tedka už škytá jenom pře jídlem, takže ji vždycky hnedka vnutím prso a je klídek :-D Na t oplavání se těším, chtěla bych, abychom chodily, tak uvidíme. I když já bazén v zimě nesnáším, stačí mi jenom představa, že se svlíkám a mám osypky až na zadku :-N Ale zase ta voda pro mrňouse bude asi teplá 8-) Holky, já se na malou nemůžu přestat dívat :-D Pořád nechápu, jak něco takového mohlo vzniknout a pořád si říkám, co ona v tom bříšku dělala a tak, jsme z ní s manžou paf..A jaké háže obličeje, pořád se uchechtává a zvedá obočí, no fakt místo televize, asi si necháme vrátit poplatky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak koukám na ten svůj příspěvěk, tak se ode mě asi nic kloudného kromě toho ,co se týká Elly nedozvíte :-D :-D :-D Hormony mě pohltily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: to je normální. No pokud budete chtít chodit plavat, tak já chodila prvně na vaničky a tam se cachá jen mimo a je to super. Je to fajné seznámení s vodou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak Ráda má volno, tak si to uívám chtěla jsem se zeptat za jak dlouho se vám zmenšila pánev pokud se zmenšila? já obleču všechny kalhoty, ale přes pánev je prostě nedopnu a tak uvažuji jestli mám ještě počkat nebo si koupit kalhoty, jinak mám nahoře už jen 2kg, ale i tak si příjdu obrovská roztažená :-D :-D :-D někomu se prý ta pánev nezmenší a zůstane tak je to možné :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: pokud se ti roztáhla pánev, tak už se ti asi nezmenší. Mě se teda nezdálo že by se mi riztáhla pánev, tak nevím. ;-) :-D
Odpovědět
Ale zmensi. Ja mela v tehu sirokou a asi do pul roku po porodu zpatky. Taky jsem byla stihla,jen pres boky nezapla kalhoty a ted uz dopnu,ale je jeste trochu sirsi-mozna tim,ze jsem po druhem ditku,ale velikost mam uz svoji ;-) Urco pul roku pockej My dnes v nemocnici,veru snedla kovovou kouli,tak ji detektorem na kov hledali :-D Jako docela vtipne to fakt bylo,jeli od hlavy dolu a jak dojeli k pupku,tak se to rozpipalo na cele kolo. Coz je dobre znameni,protoze ji spokla poradne a mela by se do trech dnu vykadi.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..a kam jste chodili a odkdy se chodi?díííík :-) simi..teda, máte vy někdy klid? :-D Napsalas kovovou kouli, jako jak velkou? =-) Jsem si představila takovou tu, co mají všzni u nohy a ještě teďka se té představě chechtám :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?