Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, zdravim po vikendu. Jak se mate vsechny?? Tehulky hlavne se tu bavi co?? No jinak u nas je vse pri starem. Dnes je Kolumbus den,takze je vsechno zavrene i skola, takze jsou deti doma, co podnikneme nevim. Na bazen kvuli sofuli nemuzem na slunko taky ne,tak to je tezke. No hmm Sophie uz je mnohem lepe,ale antibiotika mame do konce tydne,takze ji musim hlidat, coz tady v tech parakach jde tezko aby nesla na slunko Jinak jsem delala o vikendu vybornou buchtu.
Odpovědět
ja funguji andel 50 na 50, u tynus jsem typla kluka a vyslo,u pan kluka a nevysel a u kuki holku a vysla a bude mit kluka stejne :-p :-D U sebe jsem rikala,ze cekame kluka na sto rpo a mam holku :-D A tebe nevim,tak to budou dvojcata kluk a holka Jdu se naockovat. LUcy,tak tady je porad co delat,my sli rano v osm do detskeho centra,tak si veru vyhrala,zazpivala zatancila a ja si pokecala s dospelymi a dala si dva caje,prisli ve 13 a odpo je knihovna kde se ctou pohadky,zpiva a tanci a povida,ale mame ockovani tak nic. Zitra zas jdem odpo na skupinu kde se taky jen tanci a hraje a ve stredu mame tanecky.NO ale v parku nam zbourali hriste a stavi nove,vetsi a lepsi,tak naprd,neni kde se chodit houpat a kastany uz mame vysbirane az po londyn
Odpovědět
Profilova fotka
simi: Takže podobně jako čínský kalendář, jo? :-D s dvojčaty nestraš, máme v rodině už troje. A fakt jsem se doktora nezapomněla zeptat, jestli tam je 100% jen jedno :-D By mě kleplo asi. luci: Kolumbus day, to je zajímavé, ty svátky. Si nějak neumím představit, že je někde v tuhle dobu vedro. Jsem nevytáhla ještě paty z evropy :-N Sofi je mi líto, že nikam moc nemůže. A jakoupak dobrotku jsi dělala?
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky na tu tabulku tehdy koukala, když jsem potřebovala nutně vědět, co to bude, byla jsem jak smyslů zbavená -a přitom příště si to buď nenecháme říct nebo necháme, ale nikomu to nepovíme, uštříme si tím asi 10000 poznámek. Jinak mě vyšla nějaká jiná tabulka, našla jsem ji na MK a tam i bylo, v kolik hodin došlo k oplodnění a tak a vyšla tam holka. Tak to byl jediný, co mi vyšel na tu holku,no. Jinak zbytek na kluky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
J oa jinak pocity u mě byly zrádné, byla jsem 100% přesvědčená, že to bude kluk - vůbec mi nebylo špatně, neměnila jsem se, břicho jsem měla dopředu...a pak najednou jsem se změnila v obličeji, že jse mto i sama viděla.A nejlepší je, že jsem utvrzovala i manžela, že to bude kluk, tak on pak na utz koukal, když říkala mudra, že to bude ais holka, přestal i mluvit, chudák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: V kolik hodin? Já dokážu říct, kdy jsem měla ovulku s přesností maximálně na den, ale na hodinu =-) No tak na ty "příznaky" věřím asi stejně jako na ty kalendáře. Prostě se necháme překvapit a 100% to bude až se narodí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No udávalo se tam datum narození matky a taky hodina a vypočítalo ti to třeba na rok - a bylo tam napsáno - 13.2. 2:28 hod - holka - tak nějak. A my malou "vytvořili"den před Valentýnem před tím funebráckým plesem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: Jo tak hodinu narození svoje bych věděla, ale hodinu početí mimča teda ne
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: Jó, funus bál :-D Tak ten už asi nezvládnu. Škoda. Jo, nemyslíš Jonáše? to jsem si taky dělala, ale pak se to zpoplatnilo a já si ty výsledky neuložila. Ale na mě a moje nepravidelné cykly to vůbec nefungovalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- no to u nas je stale desny vedro, v 5 odpoledne je tu 37,nekdy 38 stupnu,takze si top redstavte pres den jakej je hic. My tady toho moc nemame co muzeme delat, decka centra tunejsou, vlastne jsou tu 2 hriste,ale asi v tom vedru je to na chcipnuti a vsechno je varici, bazen ted nemuzeme jinak sophie chodi 2x tydne na plavani , 1x tydne na balet a step a jamie ma 1x tydne trenink plus v so ma zapas fotbal a 1x tydne ma skauty. TO je vse, jenze kdyz SOphie ma plavani a balet tak tam semnou musi jamie, nema kdejinde jit a on tam je akorat protivnej a mrci a nechce tam byt, nebavi ho to tam,takze to je tezky Vic tu delat nemuzeme. Andelka- no ty svatby nektery beru,ale jinak oni tez oslavujou kdejakou kravinu. Minimalne jednou za mesic je nejakej svatek je volno vetsinou jsou to pondelky a 1x nebo nekdy i 2x za mesic maji decka konec skoly drive takze ve 12v poledne. Coz je taky pro ty co delaji blbe. No takze vecne same volna. Jo a pekla jsem dobrou buchtu,idkyz diky ne skvelym ingrediencim neni tak vyborna jak v cesku. Je to kakaova buchta s tvarohem a je to tak ze to testo tam strouhas. Pokud nekoho bude zajimat, napisu recept.
Odpovědět
Lucy to mate jak my,my nemuzes s viki na baby masaze,protoze nemame hlidani pro veru :-S ALe delat tu je co a kdyz mas prachy,tak uplne mooooc vecii. Kuki,tak to byl manza v soku jak ten muj :-D :-D Tomu jak rekli,ze to je druha holka,tak se 3x jeste zeptal,pak nas vyhodili,pak dve hodiny nemluvil,pak asi hodinu plantal,ze se budou mlatit o sminky,menstroavat,platit dve svatby...........a asi v devet vecer si sedl a ze teda jo a vybral jmeno-me ho bylo tak lito,ze jsem mu rekla,ze muze dat co chce. Fakt byl vylozene nestastny chudak. No ale ja bych byla taky mit dva klkuky ;-) A stejne mu jde kupovani barbie pananek,saticku......uz se to naucil.
Odpovědět
Profilova fotka
andel: když tak nakouknu :-) simi: hééj, na FB jsi mi psala, že to bude kluk a tady holky...ty ty ty :-D zofi: já jsem asi tele, ale nechápu ten lunární věk...mě to vychází furt tak jak mi je 29...podle toho by to mohl být kluk...můžeš mi to, prosím zkontrolovat (nar. květen 80, početí červenec 09). já jsem zkoušela ještě tuto kalkulačku, tu jsem používala jako orientační na ovulaci...V tom červenci mi to sedělo. Tady mi vyšel jako větší pravděpodobnost kluk. http://www.moje-tehotenstvi.cz/index.... Lucy: Vy tam máte pařáky? Jááááj...tady je kosa kosice a celý den prší... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaro: mě u tebe vychází holka :-D
Odpovědět
jaro nestresuj,za 9 mesicu to zjistis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelka...na jonáše jsem taky koukala, ale tohle jsem našla teďka nedávno na MK, ale když jsem to teďka hledala, tak to nikde není, škoda...a funus bál už asi fakt nestihneš, takže příště,noooo simi..no tak nějak to probíhalo u nás. A podle mě manžapořád tajně doufá v kluka :-D třeba to příště vyjde..
Odpovědět
Kuki no prave,ten tvuj muze doufat,ze treba priste...........u nas se uz nedoufa,priste tak leda stene ;-) To byla posledni nadeje pro nej. A byla by to prca,kdybs mela kluka,co??mas ruzovou vybavu? Nase Vikuli zacla s prikmy,vypije lahvi mlika,pak pocka az se ji udela tvaroh v pupku,pak si blinkne,pozvyka to jeste a hup druhe kolo :-D Je docela vtipna,hlavne jak zvyka. NO nic,jdu uklizet bugr,porad dokola,uz me to nebavi a spat,jsem vyrizena,snad nebudem mit horecky po ockovani a taky mi nejak dochazi mliko neob co,protoze nestiham strikat,tak uz radsi sebou nosim i sunar,kdyby nahodou.... tynus,ty jsi jeste v porodnici??????????????????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Čaute holky, já sjem dneska ranní ptáče, jdu na poradnu, tak jsem nemohla nějak dospat. A venku je pěkná tma a jak to tak vypadá tak i pořádná kosa 8-( Nevím, co čeho se narvu.. simi..no já mám hodně klučičích i holčičích věcí, ale postýlku už sjem navlíkla do růžové, takže by to bylo jako pěst na oko. A klučičí jméno máme taky, takže je to vlastně asi jedno, máme to taky s překvapením, aspon trochu,no :-N tynka už je doma, pustili je o víkendu a má toho teďka hodně, páč válčí s kojením. A myslím že dneksa jdou na poradnu, tak pak třeba napíše
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem zofi, simi: tak já si tedy počkám, no :-D Ale jsem napnutá jak kšandy :-D kuki: ať dobře pořídíš!A pozdravuj tynku, jestli s ní budeš v kontaktu. Holky, prosím prosím, chtěla jsem se zeptat, kam chodíte k zubaři? Je dobrý/á? Přijímá ještě nové pacienty. Nejlepší by byla z Poruby. Já sice zubařku mám a pokud nikoho neseženu, tak k ní budu muset, ale jen velmi velmi nerada :-S Už jsem měla v září jít na kontrolu, ale to mi bylo blbě, to bych nedala, kdyby se mi hrabala v puse...a teď budu potřebovat potvrzení do těh.průkazky. A ještě tam je EKG - to se chodí k praktickému nebo si zajít rovnou na polikliniku??? Byly jste taky na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro...já chodím do centra, ale dostala jsem se tam po známosti, takže asi nebere. A gyndařka mě poslala na preventivku v praktikovi, že prý mi tam EKG natočí, ale když jsem tam došla, tak mi řekla, že na to nemám kolonku v těhu průkazce, takže už se to prý netočí 8-( Tak mi udělala jenom normální preventivku - ale moje doktorka je marná, jenom se mě ptala a to bylo všechno... Jinak na poradně v pohodě, teda jak pro koho, malá se u mě má jako prase v žitě, takže se drží jako klíště, na porod to v dohledné době vůůůbec nevypadá |-| Ale už váží 3150g, takže mazec, pěkně se kulatí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: kdo si počká ten se dočká. Já se asi taky nakonec nechám překvapit a nenechám si to říct :-D JInak já chodím tady k nám do třebovic a mám super zubařku, ale jestli ještě přijímá tak to nevím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko u vas poledne. Jaro- ja jelikoz zubarku nemam ,teda mela jsem na hornicaku,ale je z toho financak nebo co,tak jsemt aky hodne dlouho hledala vzdy jak prijedu v lete a nikdo nebral ale vzal me velmi prijemnej zubar na vozovne v porube. Je to tam jak zajizdi tramvajky na vozovne, jak odboci doprava a pak zajedou do tech garazi. Tamkdyz pujdes, je tam zubar. tak tam to zkus. Neivm ale jak se jmenuje. Tynka takjak je??? KDe jsi>> Lucenek- neco noveho o Tynce nevis??
Odpovědět
Profilova fotka
kuki, zofi, lucy - díky za info...zkusím někam zavolat...jednu zubařku z Třebovic jsem našla na netu...manžel mi dal ještě další tip...tak snad něco z toho vyjde... Jo a to EKG už mám za sebou. Jeli jsme se tam kuknout (k moji praktické doktorce) jestli má dneska odpolední ordin.hodiny a jestli se to u ní vůbec dělá a byla tam ... změřila mi tlak, poslechla dýchání, srdce a pak sestra šup šup natočila to EKG a už jsem to měla za sebou...ani jsem nemrkla :-) Tak jsem ráda, že už na to nemusím myslet. Mě se nic nechce děláááát... :-D Ale musííím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pan: kukla jsem na nové fotky na koníkovi - Peťulka je sladké miminko :-) Je moc roztomilá x-)
Odpovědět
Ahoj holky, my dnes meli uplne nadherne letni pocasi,teda spis jarni,ale fakt krasne. Byli jsme zas v detskem centru a protoze bylo krasne,tak jsme byli na zahrade a hrali a zpivali na dece,tak bylo supr. Taky uz teda nemam moc mlika,tak Vikuli ted dostala prvni sunar. tynus,hodne stesti s koj enim,z me zkusenosti je to nejtezsi vec,ja neodkojila Verunku a u Viki muzu jen odstrikavat taky. Zrovna jsme to nedavno resili s jednou maminkou,ze si kazdy mysli,ze das mimco k prsu a sup a je to a pritom to je tezke.Ale asi jak kdo ma prsa a jak ma sikovne mimca.Tak at vam to jde ;-) Zofi,tak to jsem zvedava,jestli to vydrzis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: mooc děkuji a jak se máš ty? Jak se cítíš? Já nějak v posled.době nic nestíhám... když tak pisni do IP ;-) no mě taky ve všech tabulkách vycházel kluk.. a taky dle počítání změny krve.. a taky máme Petrušku :-N jaro: kolem 20tt .. jinak moooc děkuji... jen kdybychom to doladily ještě s tím spánkem no.. ale to se snad sladí.. tak tu je tez kosa, ale teda nesněží Dnes jsme byly u detske dr. na prav. KO a jsme vyloženě učebnicoví dle křivky tak mám radost, musela jsem se pochlubit. Už vážíme 4120g a měříme 53,5cm. jdu ted v rychlosti jíst.. nebo budu o hladu až se vzbudí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přeji pěkný večer... teda tady člověk nezažije, že by nestihal diskusi :-D jako dočítat.. simi, lucy: jak s malýma? už jste zdraví?
Odpovědět
dobre ranko, no Pan vymrelo to tu,jde videt,ze uz ma pulka odrozeno :-D My jsme uz zrdavi,vcera skolka a tanecni,dneska jdem do detskeho centra,navrat az na o bed a pak cekakm opravare. Zrovna koukam na skoly pro Verunku a na jejich vysledky at jde do nejake dobre. Vcera jsem se ptala na uk system a konecne jsem to pochopila,je to teda pekne zmatene na me,al uz v tom nemam takovy mismas.A zadat muzu o tri skoly v prihlasce a jednou se odvolat,tak to jde. Jinak pocasi mame porad docela pekne,u vas pry uz mrzne.Ted mi psala babi,ze nejezdi u nich vlaky,mrzne a je snehova kalamita,tak cumim-bydli na ostravici na horach. Ja zatim chodim ve svetriku x-) A jak ty a Petulka?? Tynka mi posilala fotky maleho a ja myselal,ze to je maly od segry a odepisovala ji :-D :-D Je moc krasny a psala ze odstrikava a ze musi do krmovat,ze nepribira maly,vic nevim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no já myslím, že se všichni už přesunuli na MK :-| tak si tu vystačíme ne? :-D nemáš skype nebo icq? jj u nás je dnes 0C a sněží ]-( tak dneska ven rozhodně nepůjdem. Včera jsem měla pocit, že malá jakoby chrochtá, podívám se ji do nosu a měla tam nudli, tak jsme se rozhodli to vysát tou odsávačkou na vysavač, ale oba jsme měli strach že ji vysajem mozek :-D nicméně jsme tomu šli naproti, malá to vydržela, nebrečela, tak i strach byl tentam.. ale pořád mám pocit, že chrochtá.. asi jsem ji to vysála špatně, nebo nevím. Zdá se mi, jako by to měla uhnízděné někde na kořeni nosu.. když ona má tak malinkatý nosánek a já nevím co dělat :-( jak se léčí rýma u miminek? no tynka je šikulka, snaží se a bojuje.. má hodně mlika, malý je spavější, taky prý trpí hodně na prdíky. Bojuje taky s bradavkama, má je rozbolavěné. Jak to tak poslouchám, tak jsem ráda, že moje je dravec a nepije, ale žere :-D a s kloboučkama nám to jde skvěle, tak s bradavkama problém nemám. A už nekojím jen v ložnici, ale jak jsi psala suverénně kdekoli.. teda doma.. na veřejnosti jsem to ještě nezkoušela. Jinak v PO se chystám na první cvičení... cviky na posílení pánevního dna. Chodila jsem tam coby těhu.. cvičí to porodní bába jak já ji říkám a můžem tam i s prckama.. tak se těším, že vypadnu... no znáš ten pocit ;) ty sháníš školu už tak brzo?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no fakt to tu nějak zdechá =-) Já si to tady čtu, ale nějak není co psát, páč je u mě všechno při starém - až na to,že už se teda tak nesoustředím malou vyštvat ven :-D Ale s hormonaama jsem tedka jak na houpačce, dopoledne a přes den v klidu a večer na mě padne depka, že to bude mazec a že to nezvládnu, no prostě nvím coze sebou. Doma se nudím, nic mě neba, všechno mám nachystané a v podstatě čekám, až porodím- Ale dneska jdu aspon s kámoškama ven, tak se těším - pokusd se teda narvu do nějakých hader a nezmrznu :-S Jo a včra jsem upekla marokánky na vánoce,je to rychlorecept siim..vám to teplo tak závidím, tady psa nevyhnal a jak píšeš o babičce, tak je tu fakt prý kalamita. U nás na zahradě teda žádná není :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: a je to jednoduché ty marokánky? jestli si myslíš, že bych to zvládla a není to drbačka tak pošli recept.. ;-) děláš ale chutě holka ti povím :-D jinak s těmi pocity jsem to měla stejně jak popisuješ, to je asi normální... jeden den jsem malé domlouvala at jde ven a druhý den jsem řekla at jeste počká :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?