Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Zofi ja ti hned rikala udelejte si druhe a bracha pujde dobrovolne :-D :-D Kuki spala v proutenem kosi takovem,kdysi jsem tu davala odkaz,mam ho i na facebooku. NO a v te postylce je jak mini plysak na letisti,se tam ztrati. Ted ma ten kos v te postylce :-D :-D My otmu rikame,ze ma 3+1 vlastni :-D Tak to mate supr se jmeny,no hlavne at nema pindika jeste nakonec
Odpovědět
Zofi a jak se Eli libil pes?Mel uspech?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no nebo mrknu na net.. třeba tam něco bude. Jinak je to síla s tím jak mají lidé doma nepořádek a žijí jako prasata, že to tak musím napsat... kor když tam žijí i děti.. no humus. Taky jsem ten seriál někde viděla. tak my už máme vykoupáno, nakojíno, ted usínáme :-N zofi: no tak to máte super ;-) kuki: no přesně mi připomínáš sebe... než pěkný večer, tak raději svižná procházka, uklid :-p a taky nic :-D no tak díky za tip.. zkusím ty tyčinky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jo pejsek měl úspěch a další hračky taky, až to nafotím tak to dám na FB. No s tím bráchou to bylo tak že už chtěli být spolu, tak to začali řešit ještě dřív než jsme věděli, že bude sourozenec :-D
Odpovědět
Pan,to me uz psi deti hodinu x-) x-) Kuki,nez sex,prochazka a uklid,radsi bych prenasela mesic :-D :-D Ja u Verunky jen lezela,dva tydny pred porodem jsem ani ven nechodila a cihala jsem :-D A sup,byla na termin,my cihali spolu ;-) Zofi,no vy to mate dobre,Eil je nadsena i z brambory kdyz ji obkecas,to u nas se uz cumi na reklamy apod 8-( A co vasi rikali?A v kterem jsi vlastne?A tusis kluka nebo holky?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to se někdo má... a nemáte tam náhodou jiný čas? :-N simi, nemáš někde nějaký odkaz na pěkné dětské zlaté naušničky? Hledám nějaké tipy a pak by nám to udělal jeden známý zlatník co nam dělal snubáky. tak se zdá, že malá už taky chrní
Odpovědět
no mame o hodku min,takze viki sla spat o pul sedme a veru v sedm. Ja musim mit i odpocinek a to jen vecer jak usnou,takze jak nekdo dava spat deti v devet nechapu. Ja jsem rada za klid chvili a tkay mjusim uklidit a tak. typ nemam,moje holky dostali od babicek nausnice z cr a tady se nausnice holcickam nepichaji,takze tu snad ani nejsou nikde.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no naši byli taky v šoku, hlavně teda mamka. Teď jsem 8tt a chtěla bych kluka, tak uvidíme zda se mi to splní ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to máš dobře zařízené.. my kolem šesté až pul sedmé jak se to povede.. koupeme,pak kojíme.. takže dávám spát tak o půl osmé.. a dnes s přestávkama do půl desáte knourala... tak jsem znovu přebalila, nakojila a ted už chrníme a snad bude chrnět min. ještě 5hod. uvidíme. tak jdu do sprchy a do hajan, pěkný hezký večer. zofi: přála bych ti páreček ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak sjem ěla akční noc - jsem si dala před spaním hrušky a celou noc jsem proseděla na posteli, měla jsem břicho jak kámen a byla sjem na nervy 8-( Pan..přesně jak píšeš, raději 5 procházek než hezký večer, já si připadám tak neohrabaně, že mě to fakt nebere.. simi..tak to má Kikouš fajné, takový bejvák :-D zofi..to jsem taky zvědavá, co to bude. A s tím bráchou je to fajn, takže budete ještě nějak stavět nebo něco?
Odpovědět
Profilova fotka
Nakouknu a co nevidím x-) Zofi: Gratuluju strašně moc a přeju ať je všechno v nejlepším pořádku :-) :-) :-) Pan: Moc tě zdravím a moc na tebe myslím. A tady sleduju jak to zvládáte. Malá je strašně krásná x-) Jaro: Máš moc krásné bříško, sluší ti. A všimla jsem si, že máme stejný těhotenský kalendář. Já jsem psavec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem andelka: díky :-) No už se vzdouvá pěkně, zvlášť když jsem najezená :-D Ten kalendář je fajný, lepím si tam i fotky z ultrazvuků a zapisuju...1x týdně se vážím a přeměřuju. A jak ty? Všechno už v pořádku? Já jdu na kontrolu za 1,5 týdne, tak jsem zvědavá, o kolik cm mimiš zase povyrostl. Nakupujete už výbavičku? My ještě nic nemáme, ale když jsem v nějakém hypermarketu, tak 1.kroky vedou ke kojeneckých věcem. Pomalu zjišťujem, co kde mají... Holky, v kolikátém týdnu vám řekli pohlaví? Já jsem to nejdřív nechtěla vědět, ale teď jsem natěšená jak blázen a s manželem se nemůžem dočkat :-D kuki: úplně s tebou cítím, protože mi se teď stává, že se najím a je mi fajn a tak za hoďku dvě je mi hrozně těžko a přitom jsem se třeba nepřejedla, ale bolí mě žaludek. Kuki - vydržaj vydržaj...už se ti to blíží ;-) zofi: to muselo být fajné, vidět Eli a rozzářené očka nad dárkama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jaro: Já si tam taky lepím - svoji fotku před těhu, těhu test, fotky z UTZ a zapisuju. Neměřím se, jenom vážím. Jinak u nás všechno ok, ťuk ťuk, špinění už se neobjevilo. Příští středu jdu na UTZ na NT screening, tak se těším, že zas uvidím mrně a doufám, že se zas přesvědčím, že se mu daří dobře. Ty už jsi na tom screeningu byla? Já chodím do fakultky, zatím jsem byla na začátku 10tt na krev. No a nenakupuju zatím nic, ani po věcech nekoukám. Ještě je brzo. Navíc budu mít hodně věcí od švagrové, tak až si to přeberu, tak pak teprve budu dokupovat podle sebe. My se taky těšíme, až nám řeknou, co to bude. Tušíme kluka. Ale ono záleží na tom, jak dobře bude mimi natočené, a 100% jistota není skoro nikdy. Ale jak je UTZ ve 20tt, tak se to většinou doktoři pokoušejí zjistit.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro..jojo, je to jak píše andělka, v tom 20tt, ale záleží na mimísovi, jeslt ise ukáže. My to nevěděli celkem dlouho a i teďka je ta holka tak na 95%. Jinak pokud se budete nudit a budete chtít zavzpomínat, našla jsem před nějakou dobou zajímavý projekt, jmenuje se to spad a je to z dob mého dětství..Jinak já sjem se u toho dneska dopoledne pěkně zasekla:-) http://www.projekt-spad.cz/v3/CZ/mapa... Zkuste si dát třeba kazetu diskolekce :-D :-D :-D Celé ty stránky jsou fakt husté :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andel: jojo byla jsem už tam - ve fakultní, na krev i na ultrazvuk, všechno v pořádku. To se těš, protože tam je velká LCD obrazovka na zdi a miminko je tam nádherně vidět...končetiny, hlavička, srdce...pustí ti i zvuk - tlukot srdce...no nádhera...výsledky ti řeknou hned. Tak to je super, že už je všechno v pořádku :-) Já malilinko tuším taky chlapečka aj bysme si ho přáli, ale holčička bude taky super :-) Mě přijde, že to všechno hrozně rychle utíká...už je skoro půlka října, za chvilku konec roku... :-D Já jsem četla, že už kolem 16 tt by to mohlo jít vidět.
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: bééé až ve 20 tt? :-( Tak to si ještě počkám. Jojo ty stránky jsem fajné, už jsem to dřív dostala na mail... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: ono se to dá zjistit i kolem toho 16tt, ale není to moc jisté. Já jsem se ptala tak kolem 18tt a řekl mi že to bude holčička no a ještě ti to pak na jistotu řeknou na velkém UTZ a ten je tak 20-21tt, tam mi to na 100% řekl a ukazoval nám i pohlaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Povídej mi ještě o tom x-) Kde to vlastně je? Já jsem byla zatím jen na příjmové ambulanci v přízemí, tam mi tehdy v sobotu večer dělali to vyšetření jak jsem špinila, i UTZ, ale obyč, klasika. A teď mi tam braly sestry krev. Oni tam mají nějaký velký UTZ, jo? Tak to by bylo super. My uvažujem, jestli má jít i muž se mnou. Já jsem myslela, že to bude stejné jak když mi dělají UTZ na gyndě. Že tam bude zas prd vidět. Tvůj muž byl s tebou? A výsledky jsou hned, jo? Tak to jsem netušila, to je super. A platí se to, že jo? Můj doktor to říkal, ale už nevím kolik přesně to má být. A v kterém tt jsi na tom byla? Já mám pocit, že půjdu moc brzo, těsně před začátkem 12tt, v 10+6. =-) Jinak mě je jedno co to bude, ale nějak tuším kluka. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: s manželem tam jít můžeš...přede mnou tam šla paní s manželem i s malým dítětem. Já jsem tam bohužel byla sama, protože manžel byl mimo Ostravu (mrzelo mě to, ale pak na ten ve 20tt určitě musí se mnou :-) . Dělá se přes břicho klasicky (moje doktorka mi zatím dělala 2x vnitřní, doufám, že teď už bude dělat ten klasický). Nejdřív si to tam doktor všechno prohlédl a pak mi to začal všechno vysvětlovat a zároveň ukazovat...hlavičku, tu šíji, nosní kůstku, srdce - u toho pustil zvuk a změřil frekvenci, pak žaludek, moč. měchýř, všechny končetiny...pak pustil ještě jeden zvuk, ale to už přesně nevím, co to bylo...jo a ještě pupečník...změřil mimi...sestřička se mě ještě ptala na váhu, jestli kouřím...pak to pc vyhodnotil i s výsledky krve a dali mi papír. Ten mi taky doktor ještě vysvětli, co tam všechno je a že je všechno v pořádku. No byla jsem v sedmém nebi, protože jsem netušila, že to tam jde všechno tak krásně vidět. Přišlo mi, že se i trochu mrská a viděla jsem asi i prstíky... Krev mi brali v tom přízemí a to jsem byla hned po kontrole u svojí doktorky - v 10tt+4. Ten ultrazvuk je ve 2. patře hned 1. dveře vlevo (ultrazvuková vyšetřovna) za samootvíracími dveřmi. Na ten UZ jsem šla ve 12tt+3.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a platí se 850,- Kč a jestli budeš chtít foto, tak 50,- Kč - platí se to až po vyšetření na ultrazvuku v té přijmové ambulanci u sester...ale to ti řeknou.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: díky za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Děkuju, jsi zlatá. Takže ve 2. patře, aha, aspoň nebudu bloudit. A můžu jít rovnou tam nebo nejdřív ještě na ten příjem? Taky jsem ráda, že to bude ten klasický, zatím jsem měla 3x vnitřní a myslím, že stačilo. A fotečku chci vždycky. :-N U našeho platím taky 50Kč. Já furt nevím, jestli se nemám přeobjednat na pozdějc. Víš, aby bylo mimčo dost velké. Ale zas vím, že ideální je to ve 12tt, ale že je tam nějaký přesah, no tak snad to nebude vadit moc. Já jsem se chotě ptala jestli chce jít se mnou, říkal, že určitě až tam bude něco vidět. Teď si asi myslel, že to je jen nějaké vyšetření nebo tak. Ale myslím, že když mu to popíšu, tak že by si i půldne volna kvůli tomu vzal. a já bych byla moc ráda, kdyby šel se mnou. Už jen proto, že nám hned řeknou výsledky, to jsem nevěděla předtím, tak abysme na to byli dva.
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač. - No s blouděním mám ve fakultce svoje zkušenosti chichi :-D Jo ještě jsem vlastně zapomněla, na tom přijmu si nejdřív vyzvedni kartu - ty výsledky krve - a pak teprve na ultrazvuk. Taky platím u svojí 50,- za foto. Posledně mi dala 3 za sebou za jednu cenu :-) No mě tak objednala sestra dole...a kdyby nebylo něco vidět, tak si tě pozvou na kontrolu - to jsem ještě nenapsala...já jsem tam šla ještě jednou o týden později ve 13 tt+4 podle ultrazvuku, protože se doktor chtěl ještě podívat na hlavičku na hemisféry, které nebyly úplně v tom týdnu zřetelné, ale říkal, že na 99,9% je to v pořádku, ale pro jistotu jsem ještě jednou šla a to jsem už neplatila. A vše je OK :-) Vedle lehátka je židle, tak si tam může sednout a koukat s tebou :-) Já jsem nevěděla, že tam můžou chodit ještě další osoby, ale fakt přede mnou minulý čtvrtek šla paní a ptala se, zda může dovnitř i manžel a dítě...a nebyl problém. A trvá to tak 15 - 20 minut.
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: Aha, kartu tam mám už od té pohotovosti, takže napřed tam a pak na UTZ, už tomu rozumím. On choť nemá nemocnice moc rád, takže cokoliv pomůže, aby byl v pohodě je dobré. A když já budu vědět kam máme jít, kde co budou dělat a tak, tak to bude fajn. A taky je dobře, že se dá přijít později ještě jednou, kdyby něco nebylo vidět dobře. Já myslím, že toho svojeho chlapa ukecám, že bude zvědavý. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, nechceš se přidat na MK do těhulek z Ostravy? Jsme v sekci - regiony, není nás tam moc.
Odpovědět
Profilova fotka
holky já ve 12tt nikde nebyla ;-) já byla až v tom 20-21ttna velkém UTZ. jo a pokud si chcete vypočítat jestli čekáte holku nebo kluka tak znám super čínský kaledář podle kterého mi to vyšlo u eli :-D http://www.pohlaviditete.cz/wp-conten...
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: Jů, to je zajímavý a poprvé kdy k tomu kalendáři vidím i tu tabulku s čínskými roky. Pokud jsem dobře počítala, měla bych mít kluka.
Odpovědět
Profilova fotka
andelka mi taky tentokrát vychází kluk a když jsem si to dělala u eli, tak mi vycházela holka :-D
Odpovědět
to lze,me vysel kluk ve vsech tabulkach a mame Viki :-D Jaro,bude to holka a andelka nevim. A segra vedela pohlavi od 16tt a kamaradka ted uplne brzo,snad ve 12tt.nejak,ale to protoze ji delali nejake testy,snad nejakou genetikku,meli nejake problemy,tak to zjistili z toho. Nam to rekli ve 20tt. a rikali holka na 99% a to jedno procento tam nechala,aby jsme ji ne mohli zazalovat :-D A zofi bude mit kluka Kuki no fajne to ma,dnes prisla matrace. Jsme si vcera delali s manzou srandu,ze ji do postylky dame ten prouteny kos,steriilizator,skrin s oblecky a jeste tam zbyde misto i pro ni :-D Ja ji vecer vyfotim v tom a pak dam na facebook a to zdechcnete smichy,jeslti ji tam teda najdete :-p :-D Tady je nadherne pocasi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Za chvili ockovani ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: A kdy budeš vědět i mě :-D Jako já tomu nevěřím, ale tipovačka dobrá. :-N Krásného počasí si važte, tady je a bude hnusně asi až do odvolání :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?