Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: tak jak je malé? berryl: gratulujíííííííííííííí.... ještě jednou.. taky jsem dostala sms :-) už se těším na fotečku :-) kuki: já byla v porodnici od 8h a porod 17,05 a mě se zdálo jak to rychle uteklo ;-) takže neboj ničeho.. ono zase překotné rychlé porody nejsou taky nic moc.. no hlavně aby to bylo bez komplikací!!! jako že to bude ;-) a raději do vany neloz jak radí zofi.. to mi vysvětlili, že to když ti prdne plodová voda, nemusíš to poznat.. jak budeš vycházet z vany, tak z tebe může téct voda a tebe to vyděsí.. a ono to nemusí být plodovka. Ale teplá voda pomáhá ;-) a mimčo si prý samo řekne, kdy chce ven ;-) simi: tak se s malou držte, at je brzo ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan..já vím,že to chce svůj čas, o překotný až tak zájem nemám ,ael aby byl normáln ía rychlý. dobrý ne?jako bych si psala Ježíškovi :-D A dám si teda raději sprchu, kdyby náááááhodou :-D
Odpovědět
takže Ríšáčka jsem viděla a je to krásněj chlap, drobounkej ,ale řvát umí x-) x-) x-) x-) Týnka pozdravuje
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,Luci ani nevíš jak jsem rada,že jsi přišla. Jinak už je líp mlicko se dělá,tak je vše na dobré cestě.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, chvilku to taky nekontroluju a tak důležitá věc mi unikla :-N Tynuš, gratuluju strašně moc a těším se, až tě někdy potkám korzovat s kočárkem. Tak ať jde všechno tak dobře jako doposud, ať je malý hodný a zdravý a dělá vám jen samou radost. x-) Já byla zrovna dneska dopoledne na fakultce na odběry na screening :-D a ty už jsi mezitím maminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no ja jsem si uvedomila ze jsem vlastne Tynce nepogratulovala. Tak gratuluju a tesim se na fotecky. No vidis jak to uteklo a hlavne ze uz jste 3 a malej je zdravej a vsechno je v poradku. JInak nase mala tea to bylo neco. Dnes uz sla do skolky, vcera byla celej den dobra a jak jsme sli pro Jamieho do skoly,tak chytla horecku a mela 39.2 jeste vic jak ten prvni den. NO ale vecer uz byla dobra a snad uz to bude dobry ale pro jistotu jdu jeste dnes k dotkorovi, protoze drive nas vzit nemohl. TO je sila co???
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- naprosto souhlasim s tim cojsi mi psala .
Odpovědět
Nasi Vikuli uz je lip,uz nechrochta. ja vcera u dok.mela stesti,vzali nas hned,ale jiank se musis taky objednat.A dnes nam zas zrusili dopisem schuzku s pediatrem,uz po treti to zas posunuli,tak jsem travila hodinu na telefonu,stejne jsem se prd dovolala a nakonec jsem teda volala na spec.care,kde jsme b yli ty dva mesice,tak tam mi pom ohli a napsali mail a ze mi v pondeli zavolaji proc to rusi no a kdyz ne,tak me tam maji osobne na clinice a budu delat bordel,se nedam. Pan co prsa??? Ja mam zas ted mlika jak pro dvojcata,tak redukuju at se mi neucpou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak nase mala teda pekne chrochta. Ja celou noc nespala,protoze jsem si sla lehnout s ni. Ona jelikoz se vyspala pres den,tak spat vecer nechtela a tak silene ale silene chrapala,ze tomas rekl , at ji odnesu k ni do postele,takze jsem tam s ni skoncila a aby on se vyspal, protoe ona furt musela drzet moji ruku. Ona ma zlozvik od narozeni ajelikoz vzdy uslajen napul jak jsem se pohla,tak me hned chytla a sni se absolutne spat neda a k tomu to chrapani, no neco pro me.Takze jsem pekne dolamana.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty vaše dítka to jsou teda chuděrky :-| A jaké je u vás vlastně počasí? protože tady se tady pěkně rozjedou nemoce, včera byl hic a dneska se trochu ochladila, ale od zítřka má být prý zima a nejvce hnedka po ránu. Tak jsem zvědavá, kdy se probudím s knedlíkem v krku 8-( Jinak já jsem včera spucla konzevu ananasu, ale nic,no. pro čerstvý se mi dneska nechtělo, snad se dokopu zítra. Už jsem lemra líná a nikam se mi nechce, mám furt křeče v podbřišku, tak se tomu pohybu nedá říkat ani chůze..
Odpovědět
Kuki,no musis cerstvy,ne zavareny. Ja sezrala dve tabule bile cokolady a chipsy a tak mam krece :-D A nam ted viki spi docela dobre,teda jen obca blbe,dnes v noci spala od osmi do jedne rana,pak ve ctyri na mliko a pak v osm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jsem uplne prespana,ale byla jsem pekne dolamana,protoze jak mi telo zaclo spat,tak chce dospat ty ctyri mesice,tak jsem zvedava dneska,protoze posapava cely den,tak snad bude spat i vnoci. JO a jeste jedna dulezita vec pro maminky,jak nam viki nespala pres den,jen v kocaru jaink jen na rukach,tak kamoska mi pujcila takove jezdici hnizdo,neco jak autosedacka,jen to je vic na lezato a fakt hnizdecko a jezdi to dopredu dozadu a mala v tom spi jak zabita x-) x-) Tak mam klid a muzu si odstrikat mliko,zajit na zachod,vysterilizovat,je to pro me zachrana. A porad se opice chlame cely den,je uplne k sezrani. Dala jsem na facebook par novych fotek,ty posledni jsou nejnovejsi jak tam ma to kriklave ruzove. A pocasi,rano byla asi nula jak jsem sla po osme ven a v jedenact asi dvacet,takze to litaji ty teploty jak prase no a samo tu radi uz chripky,snad se nam vyhne. O vikendu jedem zas ke kamaradce,ale ti chrchlaji,jsme to tam chytli ted ov ikendu,tak snad prestanou at muzem zas jet.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,moc děkuji za gratulace! Malý je čim dál tím krásnější, byl takový pomačkaný a už je nádherný!brzo napisu
Odpovědět
Článek se načítá
Tynus neboj,on se srovna,nase verunka mela hlavu jak lebkou,asi o metr delsi nez by mela byt :-D A za tyden jako tenisacek ;-) tak at ti pekne roste a hlavne pekne papa mamino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: malý je kouzelný :-) holky, jak se v Polsku jmenují ty probiotické kapky?
Odpovědět
Profilova fotka
No holkýýýýý, kde jste všechny? Se víkendujete co? My dneska cestovali po obchodech a pak jsme uklízeli a teďka máme pohodku. simi..tak jsme snědla skoro celý ananas a jako nic se nestalo - teda kromě toho, že jsem málem praskla :-D Takže nevím,nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my máme oslavuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak sexujte ;-) a nebo tamten receptík nechceš vyzkoušet? zofi: no to se někdo má.. co slavíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...to byla dneska kosa a slizko, co...brrr Manžel mi dneska vyfotil břucho, tak je na koníkovi: http://www.modrykonik.cz/album/album.... Mimi už má cca 6,5 cm :-) pan: já víím co slaví zofi :-) Už jsem to zjistilaaa...Eliška má zítra 1 rok :-) tynko: už jste doma s malým?
Odpovědět
Elisce vsechno nejlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jaro,mas pekny pupek teda,jde to pekne videt a nabiras jen do briska nebo i nekde jinde??? Ja jsem nachlazena,takze jsme na vikend nikde nejeli a tvrdnem doma a odpocivam a viki taky nejak vyspava od vcera. Nase Veru ma za dva tydny 3 roky,to bezi silene rychle,jak jsem se tu prihlasila na diskuzi,tak slavila taky rok :-. Kuki,zacpi pusu a manza at ti foukne do nosa,to zabere vzdycky :-D Neboj,ty jak tak to moc chces,tak urco budes prenaset. Pan,co Petuli a prsa?Viki uz se docela chytla rezimu,chodi spat v sedm a bez problemu,max. tri minutky si stezuje a spi do 12 a pak po trech hodkach,takze supr.Zitra ockovani,bobek dostane tri injekce ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no už roste :-) Zatím jen to břicho a prsa, přibrala jsem asi jen 0,5 kg.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...no jo, se někdo má, tak to jste měli pořádné mejdlo,co :-D Tak Elišce všechno nejlepší! pan...ten nápoj se má pít až se přenáší, dříve bych si to nelajzla. Tak asi ten sex, no, když ani práce nepomáhá :-D simi..hele nestraš,jo?Žádná přenášečka nebude, jsem řekla 8-( :-D :-D jaro...tak to vám roste jako z vody x-)
Odpovědět
My dnes stavime postylku pro malou,no ale teda Viki se v ni ztrati,ja porad rikam,ze by ji stacil vytahnout suplik na spani :-D Jako fakt je na ni desne obrovska,bobek,tam by se k ni vlezlo jeste sest miminek. zofi no vlastne,to jsou od Eli prvni a posledni narozky jedinacka :-) Kuki no jsem teda zvedava kdy malou vypudis. A jake vlastne mate jmeno,zutali jste taky u te Elisky nebo nakonec neco jineho?
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no ty jsi špion.. už se začínáš kulatit.. to je fajn :) ráda na to vzpomínám. zofi: tak malé GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !!! a my slavíme dnes 1.měsíc :-) simi: toto ale letí co? Jak nám ty děti rychle rostou.. jen my mládnem :-D Tak snad budeš brzo OK ;-) uvař si dobrý čajíček, dej nohy nahoru a hotovo ;-) přesně to samé si myslím... jak to někdo moc chce to mimčo, tak přenáší.. no prsa už jsou lepší :-) snažíme se obě. A kdy se tak ten režim zajede? Taky už bych to chtěla zažít.. a jak ji večer domlouváš ke spánku? Co vám budou očkovat? kuki: no tak pak řekneš jak jsi dopadla ;-) kdy plánujete pěkný večer? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jojo orvní a poslední narozeniny jako jedináček :-D pan: děkuji a my taky gratulujem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: taky děkuji ;-)
Odpovědět
My meli ve stredu 4mesice :-) Pan no rezim netusim,oni pisou ze se zacina v druhem mesici,tak asi jeste mas chvili cas nez se ji to zabehne. No ja ji proste polozim kazdy vecer v sedm do postylky a hotovo,prvnich par dnu bojovala a rvala,vzdycky tam chodim treba co dve minutky ji dat dudlik a nemluvim na ni,jen ji dam dudlik a max.ji pohladim no a ted uz vi,ze proste kdyz jde do postylky do spacaku nebo zavinovacky,tak je noc,takze ted uz nebojuje. ALe v postylce neni vubec pres den!!!!Jen na noc,to je docela dulezite. Ockovat ani nevim co ji budou.Prvni mela v 8tydnech druhou ve 12 a treti v 16,ty prvni byli dve injekce tusim a ted dostane tri. Jsou to tusim zardenky,zloutenka a zapal plic-ten se v cr neockuje a pak jeste neco,ja si to nepamatuji,protoze je toho hodne. Hej holky,ted jsem cumela na dobry porad- jak je tvuj dum cisty. Normalnce chodi k lidem uklizet a jsou tam lidi,co 7let nevysavali a neutreli prach a ta pani ted jeste k tomu mela 4 chlupate psy!!!!!!!!!!Fuj to jste nevideli,fakt sklep je cisty oporti tomu a v tom ji bydli i deti a tech malych much,pavkouku a tak-bleeeee. NO ale davaji tam typy jak se zbavit ruznych pachu a vychytavky. Tak treba kdyz vam smrdi lednicka,tak do silonky nasypat cerrvte namletou kavu a dat do rohu lednicky a provoni to a neutralizuje hlavne
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to taky gratulujíííí ;-) no my mame malou přes den v koši.. na noc taky jen do postýlky, tak to by mohlo klapnout. no já bych potřebovala něco do botníku.. neudělali nám tam odvětrání a když ho otevřu, tak je to dost síla.. mám tam dát taky kafe?
Odpovědět
Pan to nevim,tam ho dali jen do lednice,ale urco nato bude taky nejaky figel. My mame boty na schodech nastesti,mame v byte schodiste. Zofi,co vubec bracha nato,ze budete mit druhe??To uz by mohl zacit i stavet,ne? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no byl to pro ně šok. Jo a úplně jsem zapomněla vám toříct, že se brácha stěhuje už v listopadu :-D . Kupujou byt, takže máme vystaráno :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi...jméno máme, teda je jich více, ale sami ještě nevíme, takže to bude překvápko, pro nás i pro ostatní. Počkáme si, jak bude vypadat :-D Jinak postýlku stavíte až tedka?Malá spala u vás v posteli? A ten pořad jsme viděla, jmenuje se to mate fdoma uklizeno a je to typicky americký pořad, všechno tak trochu přifouklé :-N Protože jinak nechápu, jak tam můžou ti lid takhle žít, je to humus...ale rady jsou tam dobré, tady to běží na barandově myslím. pan...pěkný večer nevím, kdy bude :-p :-D nějak se do něj nehrnu..Ale mám po svižné procházce - no a nic,že.. Jinak my máme taky takový botník a nám se osvědčilo, když jsme tam dali takové ty voňavé tyčinky, co se dávají do vysavače, vydrží to celkem dlouh oa provoní to. Jinak by to byl humus,no :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?