Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
dobre ranko, Pan,no treba moje segra neteri nikdy nehty nestrihala,tam to musel delat jeji manzel,ona se bala,ze ji ustrihne prsty. U nas zas zasadne myje hlavu verunce manzel,my to tu mame tak rozdelene,ja striham a cesu,manza koupe a myje hlavy :-D Ja taky dneska pecu,babovku,bilou a cokokokosovou dvobarevnou Normal vikuli dnes za noc behem 8hodnin stahla neceleho pul litra mlika :-D Ja fakt nevim,kde to ona dava.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak my byly vcera na Disney na lede. BYlo to moc krasne ale sedeli jsme hodne daleko a vysoko, skoda. Lucenek- ja vim ze jsem pripad a asi si myslis, ze jsem pekna dilina,ale ja mam vsechny veci v cesku, vyfotila jsem si to a dala na bazar a vsechno do domlouvam, jen pak poverim mamku tim a tim a ona to posle. Proto si nemuzu zjistit kolik to bude stat, ikdyz uz jste mi ty webovky psali s tou postou predtim,ale ja bohuzel nevim ani jak velky ten balicek bude,kolik bude vazit,takze nemuzu si to podle toho nejak docela dobre udelat. Z usa neposilam nic, to by se mi moc nevyplatilo,ikdyz veci tady mam taky dost. Takze proto se vas ptam, mate jiz vetsi zkusenosti. Kdybych tam byla, tak si s tim treba i zajdu se zeptat na postu. :-p Jinak ja mam dnes uklizeci ,protoze mame moc veci co jsme nakoupili , a je tu bordel atd. takze je treba dnes uklidit. Tak zatim uzijte si zbytek nedele.
Odpovědět
lucyka to že jsi dylina píšeš ty ne já..a když už tak s tvrdým Y, a není pro mamku jednodušší si přečíst podmínky české pošty?
Odpovědět
Profilova fotka
:o) caute baby my byli na chatě,ale už to nedávám tak dlouho sedět v autě! Simi ta Viki je žroutik :o) a co Veru nezárli na Viki. Babovku bych si dala mnam. Zítra jedeme k naším tak už mi maminka hlásila,že mi péče tvarohovou buchtu a budou řízky mnam no už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my dneska byli u babi a měli jsme řízky a bram. salát a moc mi po tom dobře teda nebylo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to je dobrá... no asi víc čůrá a kaká ;-) jéé ty děláš chutě s těma bábovkama :-N To máte superně rozdělené ;-) lucy: lucenek to tak nemyslel ;-) snaží se pomoci :-) berryl: no ty taky děláš chutě... naši dnes volali, že dělají smažený květák.. jééé jak ten bych si dala ]-( malá zas kňourá, jdu za ní, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Pan a Lucenek- pokud si myslite ze jsem nejak nastvana,tak to nejsem,jen jsem vysvetlila, proc se tak ptam . A ona moje mamka zas na pc tolik neni a nema cas takze budu rada, jak bude mit cas, to aspon hodit na tu postu. A ja za kazdou pomoc dekuji,proto jdu vzdycky tady a ptam se vas vite??? :-) A jestli je dylina nebo dilina, to je uplne jedno, na hrubky se tady nedivam kdo jake ma. :-D Cestinu jsem sice mela rada a mela docela dobre znamky z ni ale chyby delam i tak. :-N Tak zatim cusik
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: oki ;-) no já dávám tak 45kč.. no záleží no. Je to risk.
Odpovědět
Lucy,ja chapu,ze nechces mamcu jeste vic otravovat tak ti zkusim poradit jinak. Proc nezvednes ceny za ty veci co prodavas to trochu vic a nenapises k tomu ze je postovne zdarma????? Proste to nejak odhadni,lepsi nez u kazdeho baliku zjistovat,presne kolik za nej chcou,zvlast kdyz ty to zjistit nemuzes ;-) Tynus,Veru nezarli,je teda pravda,ze se hodne chodi mazlit,ale nedela zadne naschvaly. Kdyz chce Viki krmit,tak ji necham,kdkyz ji chce drzet,tak ji taky necham-samo ze malou pridrzuji,kdkyz chce jeji pleny na hrani,tak si je muze vzit-proste ji nic nezakazuji a kdyz ji poprosim,at terba vyhodi spinavou plenu nebo neco poda a ona ze zrovna nema cas,tak ji podekuji a nezlobim se nani. A tulime se co nejvic to jde,i kdyz samo ne tak jak predtim. Pan,no teda kadi jako porad,snad po kazdem krmeni se mi zda. A dnes mura mala delala takovy rachot v noci,ze jsem spala 3hod,tak jsem total mrtva a v noci jsem ji fakt nenavidela.Byla to nejhorsi noc za celou dobu. Tak jsem zvedava na dnesek. HOlky,tak rizky bych si teda dala a i ten salat. Ja si vcear delal cesn.pomazanku a mazala to na slane susenky x-) A taky jsme byli v obhcode na velky nakup-hubky na nadobi,zarovku atd. aprisli jsme domu s koblihy,cokolady,susenky a nic z toho nakupu co bylo dulezite nemame 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my se vrátili od rodičů,mám plné tašky jídla mnam. Jo a zítra mám na oběd křenovou omáčku s uzenym tu jsem už neměla sto let :o) snad ji nesmím jeste dneska. Simi tak to je super,že je malá v pohodě,asi je to těžké pro ty děti,kdyz mají rodiče jen pro sebe a pak se objeví další tvor a kolem toho se skáče,každý se s ním mazlí a tak,vidím to u švagrové.. Tomu staršímu to trvalo než se s tím smířil,teď už to je lepší. Zítra mám kontrolu .tak jsem zvědavá co je tam dole nového :)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek! tak jaký byl prodloužený víkend? My byli dneska na Pustevnách a bylo super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tady je dneska nějak mrtvo,kde jste kdo?já dneska byla u mudr vše je v pořádku a malý pěkně roste prý má cca 2700gr ale to je prý hooodne orientační.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky, no je tady pěkně zdechlo... Tak my o víkendu v pohodě, dělali jsme na baráku, stěhovali skříň do dětského a skládali dřevo. Mám pocit, že kdybych neměla pupek, tak ani nevím, zže jsem těhotná :-D Nepočítám ovšem noc, kdy se nevyspím,že... Jinak dneska jsem měla napilno, byla jsem na hl.třídě na nákup a pak u babičky, pak dojel brácha s přít., tak jsme si objednali pizzu, takže pohodka. Nakonec jsem ji dožrala celo ua to jsem si chtěla nechat na zítra |-| No a co vy? simi...jsem zvědavá na další noc, u vás je to jak na hosrké dráze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) pan: Opožděně přeju vše nej k svátku. Viděla jsem fotky Peťulky - je moc hezká :-) Tady je odkaz na koníka, ale moc tam toho nemám, ještě jsem tam nedala nové fotky. Jojo jsem na nemocenské, ale od pondělí už chci zpátky do práce. Ve čtvrtek jdu do nemocnice na ten speciální ultrazvuk, co má případně odhalit vývojové vady, minulý týden mi brali i krev. Tak pěvně věřím, že je všechno v pořádku. Ode dneška mám těhotenské rifle - jéééé jak ty jsou pohodlné, to je změna, v těch normálních se nedalo vydžet, a to jsem je měla rozeplé a stažené tkaničkou chichi :-D http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tynko: to je bezva, že je vše ok :-) Jak oni vlastně zjistí, kolik váží?? Jo jak jsme měla tu nespavost, tak už je pryč, co se mi vrátil manžel z montáže, tak spím dobře, že by to bylo tím, že tu nebyl??:-D Zofi: to je náhodička, my jsme tam byli den před váma a bylo krááásně, možná až trochu moc teplo, byli jsme i s našima a s pejskem, krásně ťapkal, ale jak šel kolem pes (a to jich tam bylo!), tak řval jak tur :-D U lanovky jsme si dali polívku mňam :-) kuki: ty jsi pořád v jednom kole, viď :-) My se chystáme pořídit pořádnou skříň, abysme mohli pomalu pořizovat nějaké hadříky pro malé...už jsem se v obchodu rozplývala :-) Lucy: s tím poštovným si nedělej hlavu...já prodávám knížky, co mám ještě ze studií a napíšu tam buď osobně nebo poštou na dobírku a v tom případě cena + poštovné, ale kolik to bude, to tam nepíšu, protože to sama nevím (znám jenom poštovné obyč. dopisu a doporuč dopisu :-D ), to uvidím až na poště podle váhy, každá knížka váží jinak a je jinak velká a skoro pokaždé to poštovné bylo jinak. Takže to neřeším. simi: teda ta Viki baští :-) To poroste jako z vody. Jdu spát...tak dobrou noc všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, u vas uz je zrejme pulnoc. Dnes mi nejak neni dobre a tak nejak me poboliva pipca a taky furt curam,tak nevim jestli jsem se nenachladila jak jsme byly na tom Disney na lede. Simi- ceny zvedat nechci, aby to nebylo potom hodne a sama nevim abych na tom neprodelala. Jaro- no ja bych to na dobriku poslala taky,jenze ty penize si nechavam poslat na ucet takze bych pak tu dobirku uctovala jen to postovne ,takze toje blbe asi. NO uz sem par veci poslala ale co, nejak to mamka vyresi snad. Ja to dnes balim, je mi od rana blbe, tak nejak nemam chut k jidlu jsem asi jest od vcerejska precpana a pak me boli bachor. Uz bych se mela hodit na dietku, co jsem prijela z ceska mam kilco a pul navic. Hruza jsem jak koblich. Tynka- jo a na fotkach na facebooku ti to moc slusi. Brisko mas krasnoucke,ale po papulce jde videt, ze jsi trosku pribrala v pusine.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko děvčata, tak já už valím vánočku se medem a meruňkovou marmeládou :o) Jaro mudr mi nejdříve ohmatal břicho a zkušeně řekl, že 3kg nemá prcek ani náhodou, no a pak podle ultrazvuku tam měřil nějaké dva rozměry, snad něco na bříšku, žalůdku a hlavu, fakt nevím nechci psát hlouposti, ale beru to s rezervou, je to hodně orientační!!! Lucy děkuji máš pravdu vždy mi to je do koz a obličeje :-D :-D :-D ale to je fuk, hlavně ať je malý v pořádku, nic jiného mě nezajímá Ty jo no jestli jsi prochladla, tak Ti to vůbec nezávidím, trpím na prochlazení a ještě se mi k tomu dělá opar na puse, no hnus fialovej. Lucy spíše si na mmb vyhledej podobnou věc a mrkni jakou tam mají cenu za poštovné.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, já měla dneska šílenou noc - z té pizzy mě tak sušilo, že jsem furt pila a půl noci jsme proseděla na záchodě 8-( Ale zase na druhou stranu se mi zdál nádherný sen - porodila jsem doma na posteli a narodila se nám nááááádherná holčička, s havarníma vlasama a byl to takový malý bobeček a my jsme se na ní s manželem pořád jenom dívali a mazlili ji x-) x-) A porod trval asi 10 minut a malá byla na dvě zatlačení venku, já pak skočila z postele a šla vozit kočárek :-D No prostě sen,no...ale holky, to miminko bylo úúúúúúúžasné, já se tak těším. jaro...pohodlí těhu džín ti věřím, budeš za ně den ode dne vděčnější, uvidíš :-) a to už jsi na konci 3.měsíce, ne, když jdeš na ten screening?protože u mě ta nespavost trvala fakt přesně tři měsíce. Ale manželovi řekni, že už lépe spíš kvůli němu, udělaá mu to radost :-D A akční sem, protože mám pocit, že už nemám čas a musím všechno udělat:-) tyn..tak to se na to musím taky zeptat, kolik malá bude vážit, na poslední poradně měla 2 kila, což odpovídalo podle jedné internetoví tabulky normě a to je ve finále něco kolem 3,5kila. tak jsme zvědavá, jdu příští týden.. luc..tak to vypadá na nachlazení, to si dej teplou vanu a pij urologický čaj, já na to netrpím, ale měla jsem to dvakrát a tohle mi pomohlo
Odpovědět
Ahoj holky, tady se vaha zjistuje merenim miminka pres bricho a to zapisuji do karty a tam je primo graf a ten ukazuje kolik bude mimi presne vazit,nam to sedlo u holek a i kamaradkam to vypocetli presne. My dnes poradna,tak Vikuli uz ma 3.7kg a v grafu preskocila jednu caru,tak ji napsali do knizky,ze fantasticky nabira vahu,tak jsem uplne pysna,na zrouta :-D Pomalu to vsechno zacina dohanet. No a taky jsem se radila s temi nasemi nocemi,tak ji mam zabalit do prosteradla i s rukama a ze by se ji melo lip spat,kdyz bude cela v tesnem,tak dneska budu zkoset.. A ja si vcera koupila krasne sexy pradlo,cerno ruzovo krajkove s podvazky,takovy jak by korzet-jsem uplna sex bomba x-) :-p Kuki,ty mas teda sny :-D Kamosce se zdalo jak jsem byla tehu,ze se mi narodila modrooka blondynka-jeste predtim,nez jsme znali pohlavi,no a holku mame a ted porad Viki okukuje jestli bude blond :-D Tak jsem zvedava,jestli se to splni,zatim je to plesatec. Tyn,uz to mas za par,co?? Jsem zvedava na fotceky maleho ;-)
Odpovědět
JO a na va noce fotim manzovi erot.album-jeste to musim domluvit s kamoskou,jestli me nafoti a tim pro me darky konci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to je super dárek :o) já když se teď vidím nahá, tak si moc sex nepřipadám no jo už jen chviličku a bude tady prcek jeden!!! no tady taky holky dávají prcky do zavinovaček a oni jsou pak klidnější a lépe spinkají
Odpovědět
Profilova fotka
Teďka mi psala pan, že má zánět v prsu a antb., tak vás mám pozdravit.. Jinak já mám část pokojíku hotovou, ale jako pořád se tam nějak motám a už mě to moc neba :-S Tak budu pokračovat jindy... simi...dárek dobrý, prádlo taky, ale jak píše berryl, taky mě tedka pohled na mě moc netěší, leda tak na jiné vánoce. ale focení si s kámoškou užijte, já takhle taky jednou fotila a byla to sranda :-D tedka mě v týdnu fotil manžel, ať máme aspoň nějaké pupíkové fotky a mazec, jsem jako veleryba s opuchlým xichtem 8-( Tak snad to pak splaskne.... a to balení je pravda, to nám říkala i na kurzu, že zabalit až do mrtva a mimčo je happy :-D
Odpovědět
Tynus,ja mam zavinovacku,ale ta nepomaha a na poradne mi rikali,ze to je na prd,ze se musi uplne zabalit jak housenka na pevno a i ruce a to ti zavinovacka neudela. Takze ji dneska zabalim celou na pevno,musi to byt tak moc,aby se fatk nemohla pohnout a byla stisnena,mi to pani ukazovala a prosteradlo proto,aby se neprehrala. Takze zavinovacka ted pujde do skrine a zkusim tady tu metodu. NO darek to byl dobry to pradlo,my meli vcera kvalitni sex vic nez po roce,protoze jsem byla tehu a blila,pak spineni a pak porod-nomocnice a pak tu s nama nekdo 3mesice porad zil,tak jsme vcera meli fakt pekny vecer. Tak ja uz mam telo dobre,jen prdel hroznou,tak jsem dneska cvicila pul hodky a pak jsem si sedla na gauc a usla v sede na hodinu :-D Ale na poradne mi rikali,ze kdyz kojim,takze moc nepocvicim,ze budu hodne unavena,takze mam zacit pomalicku,tak snad se zitra postavim na nohy-ale prdel visi,tak musim. Kuki,no doufam ze nafotime neco,ona ma totiz taky male mimco a taky koji,tak to bude sranda a taky ma klka stejne stareho jak Veru,takze my moc cas nemame,tak budem fotit asi v noci 8-( ALe chci ted,dokud kojim a mam prsa,pak budu ploska zase
Odpovědět
Profilova fotka
jo já jsem to viděla to balení do prostěradla, však uvidíš, je pravda, že to bude pevnější nez zavinovačka tak vy jste si včera užili jo, my máme taky sex chci už rodit, ale na mě to asi nějak nepůsobí :-|
Odpovědět
no my mame typ zavinovacky na suchy zip,jako ze ji zavines a pak se to suchym zipem slepi-nevim jak to popsat,mozna mas jiny typ zavinovacky,terba na masle nebo tak. A to ses bala,ze porodis driv,nakonec budes jeste fakt prenaset :-D Neboj,maly se narodi az se mu bude chtit. Od segry Honzik je na antibiotikach,je nemocny,to ma mesic a je kojeny,pritom tvrdi,ze kojene deti nemuzou nic chytnou...nebo spis ze je to hodne nizka pravdepodobnost. Jo a pan,tak at ti rychle infekce zmizi Kuki,napis pan,jestli chce,ze ji muzu poradit typy masazi na infekci,ja jich mela sest na zacatku,tak toho hodne vim,mela jsem na to poradkyni v ne mocnici a ukazovala mi triky s hrebeny apod. a zabralo to hned.Nemam na pan cislo totiz
Odpovědět
Profilova fotka
simi...tak to napiš a pošli přes IP - a mě taky, zajímá mě to:-) a ty zavinovačky na sucháče fakt nejsou tak dobé, kámoška říkala, že to ještě převazovala, jak jsi psala, aspon to pak bylo pevnější mě je dneska nějak šoufl, měla jsem na oběd nudle s mákem a pořád ccítím ten mák, jakoby byl nějaký hořký :-S tak jsem si vzala tabletku na žaludek a snad to bude dobré. jdu koukat na telku, na primě jsou přešlapy a budou se tam rodit děti, tak to asi ořvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co Kuku ořvala si přešlapy??? my se taky dívali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berr...hádej :-D To víš, že jo. Já jsem posledních pár dní nějaká mimo, chvílema jsem veselá a chvílema na mě padá depka, jestli to zvládneme, jestli budeme dobří rodiče a tak. A byla sjem se dneska dívat na fifkách v porodnici a nevím, nevím, představovalal sjem si to trochu jinak :-N Je to tam jako v katakombách..ještě musím omrknout ty Vítky a uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kuki: jojo, podle dnešního ultrazvuku jsem 12+3. No a to víš, že jsem manželovi řekla, že se mi s ním po boku hned lépe usíná :-) Tak se culil. Ale dneska jsem měla hnusný sen, až jsem sama sebe probudila křikem...byla jsem v tmavé chodbě a někdo mě chtěl přepadnout...brrr :-S Já mám takovou radost, byla jsem v nemocnici na ten genetický ultrazvuk, všechno je v pořádku x-) , i krev a to byla taková krása, miminko je zas o dost větší než posledně a slyšela jsem jak mu tluče srdíčko, pan doktor mi všechno podrobně vysvětlil a ukázal...byl super... :-) Ale zapomněla jsem si říct o fotku :-( U moji doktorky taky krev v pořádku, i moč, takže jsem měla dneska krásný den. V pondělí zase šupky do práce, ale asi se mi nebude chtít vstávat :-D pan: přeju brzké uzdravení ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky tak s mocakem uz to mam dobry,asi to bylo jen mirne nachlazeni. Jinak s tema zavinovackama my to nemely , teda jednu sme meli, z ceska, dokonce nepouzitou ji prodavam na mimibazaru,ale ja sem porad pouzivala do zabalovani . Teda nebylo to do prosteradla ale do bud flanelove nebo z maka do deky . Muzu to jen doporucit. Cim vice do toho to mimusko zabalite, jako ze to utahnete, ne teda hodne,ale proste tak aby to nemelo volne, rucicky pekne a mimco spi uplne vyborne. S jamiem sem to nedelala, nevedela, ale u Sofule porad a teda je to super. Muzu jen doporucit. Zavinovacky spis az pak na tu deku, kdyz je zima,protoze ta zavinovacka neni tak pevna to mimco v tom. Oni jak jsou v tom pevne dani,tak si mysli, asi ze jsou u mamulky. Takze prosteradla a deky pouzivat .
Odpovědět
Profilova fotka
kuki poruba má mit zavřenou porodnici od 12.10 a od 15 do 24.10 mají mit zavřene šestinedělí ach jo musím porodit do 12.10 jsem rozhodnuta pro porubu :( jaro to je super,že je vše v pořádku! Lucenek dneska jsi byla poprvé v nové práci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?