Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, Lucy to je teda děs, bych strachy trnula při každém odvedení dítěte do školy!!! já taky dobře spala jen jsem se vzbudila s břichem jako kámen :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: tak já dneska spala jako zabitá a ni se mi nechtělo vstávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no já nevím co už máš nabaleno.. kuki: tak co, jak dopadlo prubnutí? :-N zofi: no ještě státnice do toho... tak to teda bude fakt krušné :-) ale neboj nic, jsi holka šikovná, to zvládneš!! Jinak díky za malou :-) lucy: no to jsou věci, uplně mi běhá mráz po zádech.. no zase kdyby měli obvolávat uplně všechny rodiče.. tak by se z toho asi zbláznili.. a asi bylo dělat v tu chvíli jiné opatření.. no hlavně, že se nikomu nic nestalo.
Odpovědět
Profilova fotka
pan už jsem to dala do kupy s holkama na koníkovi snad mám vše a ještě mi daly pár dobrých rad :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn kde budeš nakonec teda rodit?
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to jsem ráda ;-) no kdybys potřebovala poradit, tak se klidně zeptej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan...v pohodě, spala jsem jak zabitá a ani jsem nevěděla, že nějaká podložka existuje:-) A lucyka psala,že pouštějí nějaké vzkazy, takže to mají asi nahrané a posuštějí to jenom do telefonu, právě aby to nemusel někdo opakovat pořád dokola... Já se před chvílí vrátila z centra, to cestování začíná být zajímavé, hlavně mi přijde, že kam nastoupím, odtamtud lidi utíkají :-D Už mám fakt buben :-N Ale jsem ráda, že jsem jela, změnila jsem si trvalé bydliště kde to šlo a nakoupila haldu sušeného ovoce na mlsání x-) x-) x-) A za chvilku se vrhnu na oběd
Odpovědět
Profilova fotka
zofi první pojedeme do Poruby a pak do Vítkovic :o)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já mám problém s cestováním kvůli wc, chodím hodně často a kolikrát jen tak tak doběhnu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Zofi a statnice jo??Tak to bude maso,ale mas stesti,ze mas rodice v baraku,tak to zvladnes,protoze urco radi pohlidaji. ALe fakt budes borka,protoze nase vEru je moc hodna,samostatna a ma skoro tri a tak tak zvladam,bud krmim Viki nebo chystam jidlo pro Veru,nebo ji utitam prdel nebo prebaluji,uklizim,peru-fakt hruza. A chcete urco kluka,co? ;-) Lucy,tak to je mazec s tou skolou,hlavne ze se tam nic vazneho nestalo a deti jsou v poradku. KUki chcers pribeh?? Tak ti povim,co se tu stalo pred par lety nedavno. maminka byla se svym ditetem v obhcode,tusim okolo 2let a jen se otocila na minutku a maly tam nebyl-odvedli ho dva asi 12 leti kluci z obchodu a tam ho rozrezali-nebudu to rozepisovat,protoze ho fakt umucili. No a jelikoz kluci byli jeste mladi vekove,tak sedeli jen par let tusim v pastaku nebo tak neco a v 18letech jim soud zmenil jmena a poslali je do australie zacit zit novy zivot. jinak by tady neprezili ani minutu pro propusteni. Takze maly kluk u muceny mrtvy a dva zmetci si zijou a studuji v australii snovym cistym stitem
Odpovědět
Profilova fotka
Héééj, ja nechtěla takový škaredý příběh 8-( 8-( 8-( Já to myslela tak,že máte jiné vymoženosti než my tady a ne,že jsou tam u vás lidi jeblí ]-( ]-( bery..kdybys nepila, tak bys nechodila :-D já to tak mám,že 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
No ja jen jak funguje spravedlnost. Holky my byli vcera v centru a je tam vojenska zakladna nebo jak se tomu rika,tam kde se nabiraji vojaci a normalne tady vojak z povolani ma mensi plat nez osetrovatel a to na tech misich umiraji nebo jezdi domu bez noh. To je hnus,cesky vojak bere penez jako slupek a to prd delaji. Tak mi to manza vysvetlovat,ze tady to je cest byt vojakem a ze to delaji pre zemi a ne pro penize. Mam kamarady v armade a berou 40litru cisteho za prd 8-( Kuki,tak pozitvni-maly muf dnes v noci zas delal peklo,ale vyhrala jsem x-) x-) x-) x-) x-) x-) A proc muf?? Protoze ted nosi strample pro novorozence,ja nevedela ani ze to existuje a vypada jak muf,bo ma vetsi telo a hlavu a hubene dlouhe mufi nohy s velkymi chodidly :-D
Odpovědět
Tak uz shvalili ze se snizi statni rozpocet a materska klesne o petinu a zvedne se dph z 9 na 10 a jeste nejake veci,je to na netu http://aktualne.centrum.cz/domaci/spo...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, u vas uz poledne no tak Simi toj e opravdu dost drsne,ale verim tomu. Dnesni mladez je des. Tedjsem prisla ze skoly a divila jsem se spolu s kamoskou, jak jsme vychazeli ze skoly co se deje. Stala tam jedna baba z kanclu, pred ni kluk mozna tak 4-5 trida, prisla tam ucitelka asi toho kluka. Rikam oni asi na nekoho cekaji,to tak vypadalo, divali se kazdy jednim smerem a nemluvili atd. Pak volali zastupce reditele to je chlap. Kdyz jsme sli,tak jsem si vsimli, ze ten kluk tak furt popochazi, a ty baby za nim a ta uca do neho cosi zacla ty nechces do skoly atd. No predstavte si, ze ten smrad chtel zdrhnout. Sice nevim jak prisli na to ze do skoly nechce,ale on chtel zdrhnout. No nakonec prisel ten zastupce, drapl ho a odvedl. Ale proste hruza. Jo a s tim zamcenim skoly jsem se dozvedela, ze to bylo takhle. Je to od manzelky policajta ,ktera mi to vcrea rekla. Prej to je vsechno hrozne zvelicene. Takze nejakej chlap ma problem s finacakem. A kdyz s nemam mluvil pres telefon tak jim zacal vykladat, ze nic nezaplati nebo co a ze se zastreli. No ti okamzite zalarmovali tady policajti a ti to zbytecne taky zvelicili a zamkli skolu,jelikoz je v blizkosti. Jenze ten chlap to jen rekl tem lidem do telefonu, rozumite zadnou pistoli mozna ani nemel. No takprej to zbytecne rozmazavaj. Pan- a jak psala Kuki spravne to jsou vsechno automaty co volaji. Kdyz jsme v 2007 jeli do ceska a Jamieho vzali z predskoly 10 dnu drive nez skola zkoncila, denne tu Toamsovi volali, ze neni Jamie ve skole a otravovali. Pritom jsem jim dala pisemne, ze bude chybet. No pak jsem se dozvedela, ze to je automat, ze to neovlivni.
Odpovědět
Profilova fotka
J oholky jeste jednu radu potrebuji. Tyco prodavate veci na mimibazaru. Kdyz chci poslat nejake obleceni, detske saticky, neni to tezke, proste treba jak tricko ,kolik muze byt takove postovne. Ja neivm rozmery ale muze to byt takova ta mensi obalka. Zhruba nevite??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, lucy...myslím, že to stojí 37 kč, aspon já takhle naposled posílala malý balíček doporučeně. My už jsme od šesti vzhůru, nemůžeme spát, tak kecáme a manžel si čte a já tu brouzdám po netu - to bude zase dlouhý den:-)
Odpovědět
lucko ty jsi marná fakt :-D koukni na www.ceskaposta.cz tam máš kalkulaci zásilky, ne vše a vždy stojí 37kč, je to podle váhy a rozměrů a zda máš hodnotu nad 500Kč.Takže si to pročti ale jestli budeš posílat z USA tak si najdiu stránky tamní přepravní společnosti. Kristi tož co máš v plánu o víkoši já neděli asi nic tož sem volná kdybys něco chtěla podniknout v rámci svých pohybových schopností. Kuki já bych zas spala jako dudek, jenže Sára se od 2 do půl 4 převalovala jak pytel brambor, a spala tak napůl a furt békala, či fňukalal ze spaní takže tak, tož u nás bude marný den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky další den bez spánku už jsem vyřízená a přes den neusnu Luci já se Ti ozvu dneska půjdeme do třebovic fandit na fotbal, v pondělí k mým rodičům, no a v neděli ještě nevím, takže si napíšemu jo :o) pohlaď Sárušku
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no ještě že tě máme co? :-N holky, tak já dneska slavila :-) den jsem oslavila parádně.. 4hodinovým odpoledním spánkem, to bylo super :-)
Odpovědět
Pan a co sji slavila?Mas narozky? Jestli jo,tak vsechno nejlepsi! ;-) My mame moc krasne,tak jsem byli venku,manza ted ma vikend volny. A mala Vikule tak basti,ze zacinam mit problem s mlikem,nestiham strikat jeji davky a to ty prsa fakt zdimam,tak jsem zvedava,kdy zacnu prikmovat sunarem,snad jeste vydrzim dva mesice,pak muzu zacit s prikrmy,tak uz snad pa nebude mit takovy hlad,hlados maly.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: nee svátek ;-) ale svátky se jako moc neslaví :-N jéé to je sranda jak ty naše dcérky papají co? :-D Já mám taky někdy pocit, že mě malá sežere :-D :-D :-D
Odpovědět
No jo,ted jsem kukla na net a je Andrey,tak vsechno nejlepsi. Musim napsat svagrove,je taky Andrea. Ja svatky mco nechytam,protoze to tady neni,tak jen kdyz to nahodou zahlednu na netu. No ta nase papa krasne,nato jak je malinka,tak nevim,kde to teda dava. Kazde odstrikani strikam 200ml :-S Manza porad,at strikam vic a budu mit vic mlika,ale to je maximum,jak ctvrt litra fakt nedam,nejsem dojnice :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to neva ;) to se jako moc neslaví.. a já to ted jak mám malou už vůbec neprožívám, ale když mi někdo popřeje, tak to potěší :-) se přiznám. no já si taky kolikrát připadám jak cisterna :-D tak to teda vypije malá fakt dost.. to dohání co? :-D Máš taky někde nějaké fotečky? Ráda bych jukla.
Odpovědět
čau kristi sem tě viděla jak fandíš na fotbalu, skloněná do kočíku :-)
Odpovědět
fPna ja mam vsechny fotky na facebooku,ale ted tam nove nemam,naposled z londyna ze sprna. Musim zacit vic fotit. No dohani to,nato ze je velka jak cerstvy novorozenec tak teda pije jak snad pul rocni dite,ale taky hodne nabira,tak to je dobre. Snad to kojeni zvladnu bez sunaru jeste ty dva mesice. To verim,ze potesi kdyz nekdo popreje,u me nikdy nikdo nezapomene,ja se vzdy tak tyden dopredu pripominam :-D :-D Aspon pak nejsem zklamana,ze nekdo zapomnel :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: neboj zvládneš.. jsi holka šikovná ;-) no ty to máš teda vymakané ;-) asi to taky tak začnu dělat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme vykoupáno, nakojeno, ted tu malá chrní.. tak jsem ji i nehty ostříhala .. uff.. jak jsem měla holky strach :-D no kdyby mě malá viděla, tak ten strach má taky :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D Ja taky dneska strihala nehty,ale te vetsi,coz je teda horsi. Ona ma panickou hruzu z strihani nehtu na nohou,ale takovou hruzu,ze se u toho normalne cela trepe chudak,tak zas ma na cvhli klid. A viki sriham nehty svyma nuzkama,ostryma do spicky,jsem profik :-p U Veru jsem se bala,tak mi poradili je kousat,tak jsem ji je pri krmeni vzdycky okousala-jako opicky :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jejda bobek malý :-N no já mám takové ty nůžky zahnuté.. s těma do špičky to bych se asi bála.. to jsi fakt profík.. tak už mám i poklizeno po večeři.. dnes jsem výjimečně zaskakovala za manžu :-N ten kouká na bohemku.. je dnes v TV, kvůli nám nešel na stadion, tak si toho moc vážím :-D tak jdu do sprchy a nevím zda se malá zase nevzbudí, uvidíme a půjdu raději do hajan. Jestli se zítra budu cítit, tak bych konečně napekla buchtu.. ale uvidím jak budu či nebudu unavená. tak pěkný zbytek večera papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?