Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo simi jsem těhule. Podle MS mám termín 26.5. 2010. JO a povedle se to na poprvé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...coooooooo?a kdes k tomu přišla? :-D :-D :-D Nee, dělám si srandu, ani jsem nezaznamenala, že už jstena to druhé vlítli. A moc gratuluju, povedlo se to teda rychle ;-) To není možné, jsmese fakt měli hromaqdně přesunout na koně, tu se bude asi furt jenom rodit :-D simi...tak to je super, jenm se divím, že tys pak po těch kávách usnula :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha tak to jo... no se nedivím, že Viki tak papá, když tak hodně roste :-) jistě dělá mamince samou radost. No my taky budem chodit ve středu, ale ted máme kontrolu za 3týdny, tj. v 5týdnech života Petrušky. Ale prý se můžu kdykoliv stavit na převážení když budu chtít. Už jsme přibraly a vážíme víc než byla porodní váha, tak jsem spokojená a v noci ji na krmení už nebudím. Ale začala nějako ublinkávat, tak furt jen převlíkám... podložila jsem jak postýlku tak takový přenosný koš ve kt. spinká přes den tu s nama. no to je síla s těma malýma jak si nás omotají snadno kolem prstu co? Taky tak někdy uvažuju v noci.. jak bude M. chodit do práce.. jéé tak to jsem se v duchu posmála, jak jsi psala o té noci a kadění :-D :-D no myslím, že mě smích brzo přejde co? :-N :-N a jaká byla ta dnešní noc? holky, tak to s pitím trénujte ;-) mě řekli, že jak kojím, musím vypít min. 4l za den ;-) a to furt kojíte, přebalujete, sprchujete se a jste na záchodě :-D lucy: tak to je tvoje mamka hodně šikovná jak prodala takto dobře svateb.šaty :-) kuki: kokosem nahoru ;-) zofi: mooooc gratuluji ;-) tak vám to taky vyšlo :-) tak to je supééééééééééér..
Odpovědět
Kuki ty jsi brzda,nectes zpatky,vzdyt ji dneska jaro gratulovala a napraskala ji :-D Zofi,tak to je maso a u Eli jste se snazili tak dlouho a ted jak nemate cas nato mlset tak buch a jsi zbouchnuta :-D :-D Tak hlavne at to jde bez problemu a moc gratuluji ;-) ;-) Pna,tak to je supr,ze tak mala pribrala. A jak to ze nemusis budet na kojeni v noci??Co ja vim,tak vsichni musi novorozence budit,ze nesmi byt vic nez pet hodin pauza,tak to meli obe segry a i kamaradky tady a ja bych taky musela budit,kdyby drak maly spal. NO asi kazdy dok.mele svoje,hlavne ze nabira.To ja nebudu spat celou noc za par let,jak u Veru :-D :-D JInak nam Viki takky blinka,to je normalni,Veru taky blila porad,ja kdyz nejsem 20x denne poblita,tak je neco blbe :-D Takze mame zblite koberce a vsechno.VErunka poblila manzovi hlavu,jakb yla malinkata,mame to na fotce.On si ji vzal na konika a ona mu zblila celou ples :-D :-D A ja misto abych mu ji sundala,tak jsem bezela pro fotak a fotila ja ztrhana. A kdy manza jde do prace??
Odpovědět
Zofi tak to budete mit rok a pul rozdil,ze? No nato ze jsi nedavno psala,ze chces tak moooozna za tri roky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no jako já ji budím... ale ne tak jak kdysi co 2-3hod. Dneska jsem si natáhla budíka po 4hod a manža mi řekl, proč ji budím.. tak ted nevím no. Takže je správné ji budit? Jinak se budila celkem max do těch 4hod, ale dnes jsem ji zkusila dát do zavinovačky co máme od M. mamky, protože deky jsou poblité a byla tak spokojená, že tam usla jak želva a myslím si, že kdybych ji nevzbudila tak by spala do rána.. ale ráno tu zavinovačku nějak nesnesla, tak zase vyhrála deka. Pak si člověk má udělat nějaký mustr a dle toho jet co? To holt s dětma asi nějak nejde :-| jéé tak to musel mít manža radost co? :-D no jde už v utery a já tu budu mít mamku a pak druhou.
Odpovědět
Profilova fotka
simi...to vím, že jsem brzda :-D já si to četla, ale myslela jsem,že třeba malá od zofi zase umí něco nového nebo tak něco, mě nenadlo, že hnedka musí být těhotná :-) pan...díky, dám teda ten kokos hore. A řeknu ti,že ty chrániče, jak jsme se o nich nedávno bavily, tak jsou fakt fajn. a asi se budou hodit, jak píšete o blinkání a kakání a tak. Jo a trochu jste mě znervoznily musím říct =-) Mám jenom dvoje povlečení do postýlky, budu mít tři zavinovačky a mám teda pocit, že je to málo, jestli ta naše expertka bude taky taková. Nebo myslíte, že to stačí?Se asi zvcoknu,fakt...
Odpovědět
Profilova fotka
pan..a já bych vypila i 10 litrů, takovou mám žízeň. Ale dnešek je lepší, nalila jsem si skleničku, vypila půlku a ve 12 ji dopiju 8-) :-D Sice mi tečou sliny, když na ni koukám, ale smůla, musím to nějak ohlídat..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přidala jsem nějaké fotečky na MK ;-) jaro: ty jsi na nemocenské? kuki: fakt jsou dobré? Tak mi pošli ten odkaz, já je ještě nepořídila a asi už budu muset :-N nad čím ti tečou sliny?
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tady: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... a paní mi to poslala strašně rychle, úplně jsem koukala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska je nějaký blbý den, nezdá se vám?Jsem strašně,ale strašně zdechlá 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
holka ještě jednou dík. Jo jaro mě práskla. simi: vyšlo to strašně rychle, jsem tomu nechtěla ani věřit :-D Jo a Eli bude mít 1 rok a 9 měsíců, takže to bude i sranda. No zatím je vše OK. ;-) kuki: no já vysadila v srpnu HA a 19.8. jsem dostala MS a 1.9. jsem měla ovu a otěhotněla jsem :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zofi- no velke gratulace,ja taky myslela, ze zatim nic neplanujete. No to jsou rychlovky co?? Nam to slo taky u druheho ditka taky napoprve,proto si ted davam velky pozor aby se nic takoveho nestalo,ikdyz jak to tak posloucham a vidim,tak me nakonecj este ukecate a budu tehu drive nez bych chtela hiiiiii Holky a jak najdu vase alba na MK?? poslete odkaz ja tam moc nechodim. NO dnesj dujeste makat a zitra jdu konecne na noboci a rasy. V nedeli pak jedeme na Disney na lede,tak jsem zvedava, dam vam pak vedet,protoze v prosinci to je v Ostrave jsem si vsimla uz o prazdninach bilbordu jak jsme tam byli. Jinak Sophie jsem vcera koupila novou sedacku do auta, uz takovou tu pro vetsi deti,doted mela takovou co mela od pul roku a zakryla jsem ji oci u auta a udelala to pro ni jako prekvapko a to by jste neverili jak byla stastna z blbe sedacky do auta. Je moc pekna, i pekne zbarvena a ona je z ni proste uplne hotova,takze ted jak pojedeme do Miami tak uz pojede v nove a je hrozne rada. Tak vidite co staci ke stesti???? :-D Jinak nevim co dnes varit, tento tyden jsem co jsem prisla ze skoly s deckama stala jen u plotny a nemela na nic cas, dnes se mi vubec enchce,tak nevim co vymyslim. Jo normalne sipredstavte, muj chlap je na me nastvanej,protoze prej furt ctu, jsem prej knizni mol. Ja totiz jak je chvilka nebo vecer,kdyz on je na pc,tak lezim v posteli a ctu, nebo proste jak mam chvilku tak ctu. jsem mesic doma z ceska a precetla jsem si uz skoro 4 knizky z 5 co jsem si dovezla a on se na me nastval. Chapete to?? Ja jsem vzdykcy byla ctenar, miluju cteni, ale nic na tom preci neni ne???? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: díky.. a jsi to už měla doma rozbalené? Vypadá to dobře ten chránič? Jj taky bych furt spala :-| asi nízký tlak. zofi: no to jsou parádní zprávy.. no já myslela, že ještě se snažit nebudete... ale to je fajn, že to nakonec hned tak vyšlo.. asi jak jste s tím nepočítali a nemysleli na to :-) lucy: no třeba to bude dřív než na nové boty :-D pošlu odkaz do IP No tak to nechápu... ke všemu když on sedí u PC co? Tak každý má jiný koníček no ;-) nebo chtěl mít pěkný večer a tys byla u knížky? :-D jaro, zofi: vy mi taky prosím pošlete odkazy at nehledám.. enmám na to moc času :-N
Odpovědět
Pandi hod odkaz na album,ja te nemuzu najit ;-) Teda holky,jde videt,ze to nectete,zofi asi pred 3tydny psala,ze chcou druhe,ze tomu nechavaji volny prubeh a uvidi,kdy se zadari,ale ze si nemysi,ze to bude hned,protoze u Eli jim to neslo :-D :-D :-D Ja jsem taaak dobra :-D :-D Kuki,no u nas teda prikryvky a prosteradla litaji rychle a i pleny na ublinkavani a taky moje obleceni,protoze stejne vzdcyky to schytnu i ja. ALe treba blinkat mala nebude,od kamradky deti neblili ani jedno. Lucy,no jeste ty a uz tu teda budou vsechny tehu nebos miminky :-D :-D Od Radka kolega ceka pate dite a to ma 30let :-N
Odpovědět
Profilova fotka
simi: máš v IP ;-) aha, tak to já určo nečetla , nestiham mala brečí, valím
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jseš fakt dobrá. Je to tak jak píšeš :-D http://www.modrykonik.cz/album/album.... moje album na koníkovi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: a jak se cítíš? Kdy jdeš na utz?
Odpovědět
Profilova fotka
pan maš nějakou radu co si přibalit do porodnice? Zofi to jsou novinky, gratuluji a držím palečky ať je ti dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
simi...pche, to jsem četla, ale nechat něčemu volný průběh je teda pro mě něco jiného, prostě to zofce vyšlo fakt hnedka a pet dětí?já nedávno psala, že tři jsou sociální sebevražda, tak jako pět je trochu humor :-D pan...jo, měla, já už to mám na posteli a do dětské to dám až pak, at se na to zbytečně nepráší. Je to z obou stran bílé a měla jsem trochu strach, že to bude šustit, ale už jsem se po tom poválela a dobré. Ale můžu ti říct zítra, až to prvně prubnu... lucy...aspon vidiš, jak máš nenáročnou dceru, jak málo ji stačí ke štěstí - aspon jde vidět, že je dobře vedete. A s tim ctenim to nechapu, leda jak pise pan,že byste měli domuvený společný večer, tak to bych pocopila, ale jinak vyšiluje zbytečně. Má být rád, že tak čteš, jsou lidi ,co za život přečtou jednu knížku a konec
Odpovědět
Profilova fotka
no cítím se celkem OK. \jen mi vadí některé pachy :-D K dr. jdu až 15.10. jelikož má dovolenou ;-) . ale určitě mi bude dělat UTZ, tak už se těším až toho prďolku uvidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...to je mazec,fakt :-D nějak tomu nemůžu uvěřit..aco na to manža?slavili jste?
Odpovědět
Profilova fotka
manža to tušil aniž bych si dělala test, takže žádne překvápko se nekonalo. Ale taky tomu ještě nemůžu uveřit. No hold příští rok bude krušný. Mám ještě státnice, tak to bude něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, ještě státnice, no tak to se z toho pos......Ale zase na druhou stranu - začátek bude maso a pak se to nějk utřepe, uvidíš. A manžel je dobrý, tak to měla myslím i simča, že to poznal, to ten můj by si beztak nevšiml ani v pátem měsíci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: on věděl jak to probíhalo u Eli, tak už to poznal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan: malá je kouzelná. Já už se tak těšííííííííííííííííííím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte opet Pan a Kuki- sice je fakt, ze vecer se vzdy neco deje,takze naplanovane urco neco mel,ale jak rikam byl na pc a pak si jeste neco delal,takze vzdy dokud je svetlo a dokud neco dela si ctu a pak jak zhasne lampu odllozim knizku a cucime na tv nebo proste atd. Ja jsem ale vzdycky byla knihomol. Kuki- ja myslim ze kdyz ma nekdo 3 deti to 4 a 5 a 10 se uz ztrati. :-D :-D Pri tom 3tim uz prestavas asi pocitat haaaahaaaa Simi- jestli to Zofi psala pred 3 tydny nebo kdy,tak to uz musela byt tehotna ne???No a podle toho co ctu na albumu jejim,tak to je opradujen par tydnu co??? No je fakt, ze tady to cteni nectu uplne dopodrobna, spise to jen preletim, nekdy mi prijde, ze jsem mimo diskuzi, ze nemam cim prispet :-S Pan- diky za album jdu mrknout Pa
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jj, je to pár týdnů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste v rychlovce zapomeal jsem vam neco rict. Vcera jak jsem vyzvedavala decka ve skole,tak tam byo policejni auto a jamie mi pak rikal ze byla skola na hodinu zamcena,ze tam prisel do skoly nejakej chlap a chtel nekoho vzit nebo co,no plantal a taky rikal, ze prej se venku pred skolou rval zastupce reditelky a uc. telocviku s tim chlapem. Meli prej oranzovy kod, coz znamena nejake nebezpeci a skola se uzamce, zatahnou se zavesty, zhasnou svetla ve tridach, musi byt potichu a musi se nekde schovat. Rikal mi ze se schoval do kose, (ovsem nastesti plneho papiru) . No nebylo mi moc jasne, co se presne stalo ale je fakt, ze to nebylo zadne cviceni a policajti tam byly. Dnes prave jsem si precetla noviny a je tam ze skola byla hodinu zamcena ze dostali varovani z policejni stanice ze v okoli skoly v jednom dome je sebevrah s pistoli,takze proto musela byt skola zamcena a hlidana. No hruza ne??? Ja sem uplne v soku , krmoe toho ani nic ve skole nerikali nebo nevolali nebo tak neco. Vetsinou kdyz neco je,tak volaji telefonem nahravky at ed nic. Minule volali, ze nejakej cizi clovek chtel nalozit do auta cizi decka ale prislo se na to. Ted nic. No ufff jeste ze se nic nestalo.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy...tak to je mazec, fakt :-o A nechápu, že ze škol nic neřekli, protože děcka většinou když doma povídají, tak to trochu poletou a tak, tak by škola měla podat nějaké vyjádření, aby rodiče věděli,že. Ale s tím zabezpečením školy je to mazec, strašně mě baví, když sem ty nebo simča píšete, co je u vás, páč u nás to většinou nebývá :-) Já jsem dneska spala jak zabitá, v noci jenom jednou záchod, což je paráda a akorát že už od sedmi tady poletuju, takže to bude zase dlouhý den. Ale pojedu do knihovny a odpo má dojít návštěva, tak trochu poklidím. Štvou mě ty okna, ale manžel mi nakázal je nemýt, tak kolem jenom nervozně chodím, jsou úplně šedé 8-( Ale zase na druhou stranu nam kopou kolem domu, takže se asi ještě zaprasí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?