Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo padáme jako hrušky :o) ty jo to letí 11tt :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tynko, to jo, letí to :-) jééé břušek...a vidím kousek postýlky a Iáčka na stěně :-) Moc hezké! Ale bříško nemáš moc velké na to, že už se ti to krátí a jenom 8 kg. To budeš po porodu raz dva na své váze. Holky víte co, ta těhotenská móda na Opavské je zrušená :-( Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
leni nic nekupuj já Ti rifle atd půjčím
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko, děkuju, jsi moc hodná, ale ty jsi proti mě štíhlounká, i teď jak jsi těhulka, já jsem docela široká přes boky a zadek. To neva, zajedem do centra nebo do toho H&M.
Odpovědět
Profilova fotka
ale ale to nebude takové jako popisuješ, fotky klamou sejdeme se a uvidíš :o) Lucenek mohly bychom dát spicha co???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky no KUki mela jsi pravdu, vyvratili jsme ti to vsechny. Ja prenasela jak kluka tak holky, oba 3 dny. Takze podle me nehraje zadnou roli a jak psala uz predtim Lucenek, ja myslim, ze kdyz je mimco pripraveno jit ven,tak pujde, ono si rekne, az je cas,a proto si i myslim, ze by se nemelo do tech porodu moc tlacit atd. jako myslim, ze mas termin a jak do tydne neporodis,tak jdes vyvolavat. V cesku to asi tak rychle neni,ale tady, te nenechaji ani tyden prenaset. To decko tam naveky nebude, jednou vyleze, ale chapu kdyz je velke, ze to musi jit asi rychleji ven aby jeste vice nerostlo.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko holky, dneska se mi nějak nechce spát
Odpovědět
čus kristi jo mohly ale tento týden jsem full leda v pátek mám volnějic
Odpovědět
Profilova fotka
to by šlo tak si ještě napíšeme jo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, pan...ta kto je hlavní, že už je ti líp. Známá to měla asi něco podobného, po porodu ji bylo dobře, tak se moc nešetřila, prostě dělala věci jako před tím a tělo ji na to odpovědělo taky takovou chřipkou, ono si prostě řkne, že má dost. jaro...já si koupila kalhoty přes mmb a mma, vyšlo to tam na pár šupů a hlavně těhotenstké mám asi jenom jedny džíny (ty, co jsem si teďka na koleně rozervala,že 8-( , zbytek mám takové jakože volnější a sportovní - třeba z Teranovy kalhoty a tak. lucy...no u nás je to asi taky tak, ale spíše asi záleží jak která nemocnice a možná i doktor, někdo tě třeba nechá déle, někdo nee Jinak já mám dneska šicí den, včera jsem s manželem nějaku záhadou společně spíchli dva závěsy na wc a dva polštářky, dneska v tom budu pokračovat sama. Ještě musím dodělat i povlak na kojící polštář, mám ho půjčený, tak na to něco vytvořím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki vy jste teda šikulky tu zavinovačku sis už objednala??? Jaro já mám taky volnější kalhoty z teranovy, jinak rifle mám taky, ale nerada je nosím je mi lépe ve sportovních kalhotech, větší trička jsem nakoupila různě v akcích i v tescu cheroke atd. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berryl: jéé ty máš fajne břuško :-) krásná těhulka :-) jaro: to tak strašně letí.. nedávno jsi nám tu oznámila, že jsi těhu a už jsi v 11tt tak to je super. Máš nějakou fotečku na netu? Já bych se taky měla polepšit a nějaké tu dát, ale nějako nestiham.. tak ještě prosím ztrpení. tak kup přes mmb, já tak koupila kratasy a halenky a super ;-) kuki: no asi máš recht.. musím se šetřit.. padám unavou, tak jdu uspat malou a taky si lehnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ajko je TI lépe? pojď na koníka
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jj je.. kapku ;-) na chvilu bych mohla , že? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to bys mohla teda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ber...jojohnedka a tedka už nani jenom čekám, hodím ji pak hned o prádla s ostatníma věcma, co tu čekají.. Tak polštářky ušité, teda jko povlaky, i na kojící polštář a ještě dva sedáky a ubrus. No a tedka se mi nejak kousl stroj a nevim ,co s nim, tak jsem se musešla odreagovat, jinak bych ho musela roztřískat 8-(
Odpovědět
Kuki,ty jsi teda svadlenka,nechces mi taky neco spichnout na zakazku??? U nas je veru nachlazena,tak trcime doma. NO a Viki konecne vyrostla z oblecku pro panenky,tak jsem ji obmenila satnik s oblecky pro miminka,tak je to pr incezna,jen teda toho mam moc. Jen flausovych kabatku mam 5,ale vsechny jsou tak krasne x-) x-) Zitra zas poradna,tak jsem zveava,kolik ten zrout zas nabral,protoze v noci je vkuse u flasky,takze jsem dneska s ni usla v sede na gauci na dve hodky Jaro,ja mela jen jedny tehu rifle,jinak jak holky,sportovni kalhoty a volna trika a pak tehu trika od ka mosky po ni
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no ty jsi teda akční.. že i stroj rezignoval :-D simi: no my máme zítra taky kontrolu a taky jsem zvědavá. Jak nás min.týden vážili, tak jsme měli míň než při odchodu z porodnice ]-( ale je fakt, že to může být váhou jako přístrojem, každá váha váží jinak... tak dr. řekla, že mám furt kojit co 2-3hod i v noci abychom viděli zda váhová křivka roste a pak že to už nechám na malé. Ale jak jsem byla vyřízená z těch horeček, tak jsem ji v noci nebudila tak často.. nechala jsem to na ni.. vidím, že prospívá.. no tak snad nebude nějaký průser zítra :-N Taky jsme dnes dali první lžičku - mliko s vitaminem K. Jinak malá začala ublinkávat, prý je to normální, no ale každopádně podložíme postýlku aby byla zvednutá. A taky máme měnit strany v postýlce aby otáčela hlavičkou, prý se otáčí za světlem, ale mám pocit, že si dělá co chce :-D v kolik jdete na tu KO?
Odpovědět
Profilova fotka
No jako nečekejte , že ty moje výtvory jsou nějaké zázraky, třeba ty sedáky jsou úplně šuré :-NAle zase jako lepší než drátem do oka, nikde jsem nesehnala nic, co by se mi líbilo a takhle mě to vyjde na pár šupů. A stroj furt nic, za chvilku zavolám mamce, je můj přítel na telefonu, tak snad poradí. Ráno mi dokonce radila přes kameru, jak tam mám provléct ty nitky :-D pan..to tak většinou bývá, ne, že děti jsou lehčí, když jsdou z porodnice než když se narodí. Mě příjde, že se to nějak moc řeší, prostě když je mimčo v pohodě, takasi prospívá. Nejlepší byla doktorka jedné kámošky, která ji pořád drbala za váhu malého, ale jakoby si ani nevšimla, že roste jak ďábel, porostl o měsíc o cca 7 cm nebo tak nějak. simi..prý pro panenky :-DTo ale fakt musely být takové pidi věcičky,co?A malá ti náhodou přibývá pěkně, když si vezmu, že jsi nedávno psala, že jsi porodila a tedka už je to pěkný kus ženské x-) Mě dneska malá pěkně šikanuje, to šití se jí nelíbí, páč hodně sedím, tak se každou chvilku šprajcne za žebra a nepovolí a nepovolí, bude to pěkný tvrdholavec ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: to jsi tak dlouho vydržela nikomu nevolat? To mě kdyby něco nešlo, tak bych prvně do toho kopla a pak obvolala celou rodinu :-D :-D :-D nee dělám si srandu.. no ale víš jak no ;-) jj je dítě lehčí než jak se narodí, ale jak máš mlíko tak by váhová křivka měla jít nahoru a jak nás propouštěli tak něco vážila a druhý den u dr. vážila právě míň.. ale jak říkám, může to být váhou. I já jak se vážím doma a nebo u gyndr tak taky vážím jinak. jj to jsou ty růstové spurty nebo jak se tomu říká.. je to v 3t, 6t, 3m a 6m ;) no s tou malou to znám, taky se mi šprajcla pod žebra, no nic příjemného.. a taky je kolikrát vzteklina :-D simi: a kolik ted malá váží?
Odpovědět
Kuki,no Viki byla mensi jak panenka a oblecky pro ni byly i pro panenky,bylo tam psane,oblecky pro driv narozene deti a taky pro oblibene panenky znacky.... :-D :-D Ona mela halvu jak tenisak velkouk :-D A s tou kamerou,ja jak pecu neco noveho,tak je mamka taky online cely den :-D Delala se mnou prvni knedliky,buchty,pposypku :-D :-D Muj tatka se vzdycky smeje Pan,to muze byt tou vahou,mala pri prousteni taky zhubla,takze jsem chodila dva tydny na vahu do nemocnice,aby byla vazena porad na stejne. My chodime na poradnu kazdou stredu dopoledne,minulou vazila 3.3kg,nabrala za tyden 300g a uz ma 50cm a to pred mesicem mela 45cm,ted uz ma mozna pres 50cm TAdy je poradna kazdou stredu otevrena a kdo chce,tak muze jit,ja chodim kazdy tyden i s Verunkou jsem chodila prvni dva mesice kazdy tyden. Oni ti tam i radi o kojeni a o vsem. Vzdycky ti mimco zvazi a pak kdyz chces,tak si reknes,ze chces mluvit se sestrou a ona k tobe prijde a povida si s tebou o vsem. Tak ja si vzdycky kontroluji,jestli to delam dobre,jako ze ji nechavam vykricet vecer,s kokupani,taky kdy zacnou prikrmy apod.
Odpovědět
Profilova fotka
pan...jojo,s tou vahou je to pravda, me taky na zacatku tehu rekli, že se mám vážit na jedné váze. Ale když jsme se přestěhovali, tak jsme ji tam nechali a na nové mi pak skočilo pěkné číslo 8-( A vadu jsme nakonec odstranila sama a už mám všechno udělné, takže zítra můžu ten pekelný stroj vrátit - a přijednom si u našich ty povlaky obarvím, potgřebuju je v jiné barvě. Kdyby naši tušili, co se na ně chystá :-D :-D simi..tyyyjo,ta kto to mate fakt parádní, že takhle můžete chodit i pro rady a tak - vypadá to, že se ti pak více věnujou a mají na tebe čas. Já vlastně ani nevím, co se na poradně dělaá, asi teda radí,no, ale kdo ví, jaká je pak skutečnost,že.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, ja mam dnes toho hodne,tak jen zdravim. Rychle ted delam vecu ,najim se a pak jdu jeste vecer uklizet. Simi- kde presne zijete v UK???
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko tak co dneska vaříte potřebuji radu???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já tu radu potřebuju taky, nemám fantazii - a potřebuju si uvařit pro sebe na dva dny :-| A vlastně ani nevím,co bych si dala... Normálně mám pořád ukrutnou žízeň. Vzpomněla jsem si simi na tvou ségru, jak jsi psala, že pořád pije. Jako už vím, jeké to je, fakt, dala bych si studený džus, asi litr, minimálně - a to můžu jenom dva litry denně, asi zhebnu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
kuki já měla takové stavy taky, hlavně na večer a to jsem stresovala, že se přes noc určitě počůrám :-) no, ale vždycky to přešlo jen jsem se prostě nemohla do pít
Odpovědět
Profilova fotka
berr..to já bych se i dopila. dokud mi to doktorka nezakázala, tak jsem si pila co hrdlo ráčí, ale tedka, když jsem zjistila,že vypiju o hoooodně více, tak si to musím dávkovat a to je mazec, závidím každému, kdo má u pusy pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě piju :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?