Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, berr...at žijou rozlité gely v taškách 8-( Já do tě porodnice chci jít na kukandu s manželem ,ale on je v ty dny pořád pryč, tak si pak asi hodíme mincí, kam pojedeme :-D lucy...já to dělám tak,že si nechám poslat na účet peníze i s poštovným a pak odesílám balíček. A cena se dá zjistit na stránkách, jak sala zofka, je to podle tozmeru a vahy, myslim... Musím se vám pochlubit, protože mám první vánoční cukroví :-D :-D :-D Ráno jsem se viděla kousek vaření v telce a pekli tam perníčky, tak jsem na to odpoledne taky vlítla a udělala to hnedka ze tří dávek. Takže mám dvě plné pudlíčka a musím je někam schovat, aby vydržely - hlavně teda před sebou moc se to povedlo x-) A nic jiného asi péct ani nebudu, cukroví beztak odvšech zase dostaneme. Tak ještě dokoupit dárky a vánoce můžou začít :-p
Odpovědět
Lucy,ani tady trubicky a odsvacky do nosa ne jsou,oni to povazuji za trapeni,tak proto to asi neznas. Nam to poslala babi,je to jak slamka a nestrka se to uplne do zadku,jen na kraj konecniku a jsou pry ruzne velikosti. My tu mame kolotoce,tak zitra jdem na pout x-) x-)
Odpovědět
hojte zdravím po službě pan divej, celkové bych ty prokinetika rozdělila takto: 1.sab simplex- dává se před kojením nebo do mlíká,hlavním ukolem je neutralizovat mléčnou pěnu která se tvoří a vzniká tak plynatost 2.probiotika:probian mimi, Biopron junior (tyhle dva preparáty se můžou až od uk.4m, čili 5měsíce života, je to prášek, takže se dává do pití), Probiotické kapky (ty jsou od narození a obsahují široké spektrum laktobacilů, a navrací optimální střevní floru-tam kde nezabere sabik, se doporučuje toto, nebot příčina bolestí břicha zřejmě již nebude v plynatosti, kterou sabík odstraní, ale asi ve střevní floře jako takové) pupík je takový gel na bříško..ještě hooodně pomáhá a mám odzkoušeno je koupit v DM třešňový polštářek, čili polštářek s třešňovýni jadérky....stojí kolem 100Kč a dá se do mikra nahřeje se , zabalí do plíny a dá na břušek prckovi, ty jadýrka třešní dlouho udrží danou teplotu, takže většinou kombinace sab simplex a tento polštářek zabere, bříško se prohřeje, uvolní,miminko je spokojenější Trubičku rektálku jsem zkusila asi 2x, bez efektu spíš je na to nby se dítko vykadilo, prdíky spíše neřeší, a když už, tak jedině pomazaný konec ve vazelíně, tuba stojí asi 20Kč ;-)
Odpovědět
kuki nty šílenče :-D :-D :-D jinak já mám uzž dva dárky a nákupy teprve začnou
Odpovědět
Profilova fotka
pan...jojo, ten pytlík je prý dobrý, už ho mám taky koupený :-) luc...no se nediv, kdy jindy to dělat, než teďka? :-D A dárky už právě taky nějaké mám a takové ty kosmetické balíčky koupíme před vánocema..Manžl teda dárky zavrhl úplně a řekl, že všem ukážeme mimčo a to bude jejich dárek :-D :-D :-D Ale sám si naporoučel, co by mu mohl ježíšek donést :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy na dobírku se dá taky posílat, ale nemáš zaručeno že si to dotyčný přebere a zplatí ;-)
Odpovědět
kuki :-D teda nechceš i měn napéct?já sladké kazim faktspíš sem masová, umím jakékoli maso na jakýkoli způsob a vždy se povede, svíčková je brnkačka, závitky.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj no já ty probiotika beru a budu pokračovat i při kojení, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějaký vliv na malého
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: mě se taky loni ptal manža co chci pod stromeček a já mu řekla že mám Eli a to je můj nejlepší dáreček, který jsem mohla dostat. Luci: tak o tom polštářku jsem neslyšela, to může být taky super. A ty probiotika jsou taky prý dobré kuki: perníčky jsme pekla asi jen jednou a i perníkouvou chaloupku :-D,ale já mám těsto které když upečeš tak je hned měkké a dá se hned jíst :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a já jsem si dneska koupila už vánoční dárek :o))) v orsay koženou budndu bílou jo velikost 38 :-D snad se do ní potom nasoukám :-) :-) :-) kuki mňam perníčky, no minulý rok pekl manžel a měli jsme toho moc já cukroví nejím, takže tento rok opravdu nepečeme a jen maminka nám pár kousků dá na stůl vánoce vánoce přicházejí zpívejte přátelé ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek...tyjo, normálně klidně, protože s naší novou elektrickou troubou to jde jako na másle :-) Akorát že jsem u toho měla pěkné návaly, protože mi bylo strašné vedro. A masová jsem taky, já vlastně miluju vaření a pečení všeobecně x-) No nic, jdu se válet k telce, večer tam má být nějaká romatika, tak asi hodím slzu :-p
Odpovědět
jako holky ještě bych doporučila espumisan může se při těhu i kejení a jde do mlíčka, takže vzít si 2 kuličky ;-) polštářek bych dala do povinné výbavy není jen na bříško ale i namožený kloub atd, má ccelkem široké spektrum použití
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci o tom polštářku jsem neslyšela super určo koupím
Odpovědět
jj je to fajná věc maj to jen v DM ;-) dá se nahřát bud v mikrovlnce nebo v klasické troubě a dlouho drží teplotu, takový krok doptředu od těch gumovách placatých blbostí..co mívaly naše babky
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si taky pořídím. Do DMka chodím hodně často ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Kuki ty jsi blazen,ale tady uz jsou v obchodech i vanocni ozdoby na prodej a tak. Ja teda mam zatim jen nekkolik vanocnich darku a cukrovi nepecu jeste bo by mi ho sezraly. Manza prudi,ze chce nintendo wee fit,ale ma smulu je to drahe a kravina,dostane trenky a ponozky,jeslikoz ty jeste nikdy nedostal ode me :-p Tyn,ty kupujes jak ja,ja jak byla tehu,tak jsem taky kupovala vse velikost 36 a manza se mi smal,ze se do toho nevejdu,proc to kupuju a naststi se do toho vejdu. Jsem se ptala na poradne o cviceni a kojeni,tak rikal ze muzu a ze i behat,ale jen teda jedno kolo kolem parku a ja uz docvicila. Jak mi to povolily,tak mi skoncilo to nadseni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já si taky myslím, že to shodím, každý se divý když řeknu, že za měsíc rodím, prý vypadám tak na 5měsíc, tak to nebude tak hrozné kalhoty bych si třeba nekoupila, kdo ví jak pánev a zadek, ale břiško splaskne, jen ty moje kozy se asi ještě nalijí :o) juj já mám chuť na cukroví :-o
Odpovědět
kristi uvidíš..já měla vel 34-36 a ted 38 a to je rok a víc od porodu....komplretní obměna šatníku
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to s tím mlíkem to jsem překvapená :-o no mě se to prso už nějak rozjelo, ono to chce asi trpělivost co? A s tím plakáním moooc děkuji ;-) i za podporu. jj to cvičení s těma nožičkama taky dělám. a kdy se má začít po porodu s cvičením? Mě nějak jeste uniká moč.. to by chtělo asi cviky na posílení pánevního dna co? berryl: jasně, klidně se obrať .. a díky za tip s mobilem, je super. Díky za tip kapiček :-) kuki: a myslíš, že ty perníčky do vánoc vydrží? :-D lucenek: jéé děkuji, to jsem ani nevěděla, že ten polstarek existuje.. a s těma kapičkama, teprv koupit ten sab a když nezabere tak nějaké probiotika, je to tak jo? Jinak já taky beru stále ty probiotika, tak snad to taky nějaký vliv má no. Ten espumisan je přesně na co? A ten polstarek asi taky pořídím.. jen aby mi v té mikrovlnce neprdl :-D holky, všem vám děkuji za rady a podporu :-)
Odpovědět
pan polštářek nahřívat kráce na plný výkon teplotu pak odhadneš uvidíš....radši krátce nařát a dohřívat než přehřát a čekat než se schladí u tebe bych koupila sab a kdyby nepomohl taky u tebe připadaj v úvahu probiotické kapky ale stojí 700Kč, na slovensku a v polsku opolovinu méně....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Ajko :o) nemáš zač jsem moc ráda, že jsi s mobilem spokojená!!! už bych to taky chtěla mít za sebou co malá komu je podobná??? já jsem tak zvědavá na koho ten náš prcek bude podobný, jestli bude mít vlásky ...
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je šílená cena a že je to o tolik Luci levnější v Polsku
Odpovědět
Profilova fotka
no holky: tak já nemámám ještě ani rok od porodu a před těhu jsem měla vel. 44 a teď mám 42 :-D a některé kalhoty i 40 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: a ten sab je pro mě nebo pro mimčo? berryl: no já myslím, že je hodně na M. ale uvidí se časem.
Odpovědět
o polovinu cca 350 400kč max....na slov lekarně on line se dá objednat a pošlou do česka a le topoštovné.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je mazec fakt holčičky prý jsou na tatínky :-) jak se jinak cítíš???
Odpovědět
Profilova fotka
Sára je taky celý tatínek, že Luci?
Odpovědět
kristi jo je :-D :-D :-D krom luladla, to má po mě
Odpovědět
Profilova fotka
no cítím se relativně dobře.. teda až na ty záda :-| za chvilu jdu do sprchy, kojím tak ve 22 či 23hod uvidím dle situace :-N tak bych si šla asi lehnout. Tak se mějte pro dnešek pěkně a jak to půjde, tak se zase připojím papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?