Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-o to doufám
Odpovědět
Ahoj holky, jak vidim,tak Pan porad prudi ajko tehule a ja uz myslela,ze jak nakouknu,tak uz bude male venku. My se dnes vratili od kamkaradky,byli jsme tam od sobotu a deti si to pekne uzili,nas to teda trosku dorazilo :-D V sobotu tam byli tri veku Verunky a k tomu nase mala Viki a jeste od kamosky jeji mala Sedona,jsou skoro stejne stare,tak rana byli zahul,vsichni meli hlad na jednou,vsichni chteli kakat najednou 8-( Ale bylo moc supr. Ja si uzila tehu u Verunky od 4mesices upr,do 4 sjem jen blila a pak to bylo moc krasne obdobi. U Viki to bylo cele problemove a porad litala do nemocnice a tak,takze tehu uz byt nechci,za to uzivam miminka uz pekne dlouho. tynus,tak ty to uz mas taky za par ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo letí to :o)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: to jo, to se mám.. a je to jak čekání na Godota, věř mi.. raději porodit 14dní před termínem než takto :-| no jo.. Jaro už tu dlouho nebyla.. máš recht ;-) berryl: no počkej až se k tomu přidají i kyčle :-D a mě už bolí i koleno a když se k tomu přidalo i rameno a včera ucho tak jsem si říkala, že už jsem na odpis :-D simi: jj prudím prudím :-D :-D :-D a jak ségra, jak bojuje?
Odpovědět
Profilova fotka
zofi..jojo, tynka ma pravdu, já už tedka mám nahoře 11 kg,ale myslím,že už jsem na více. Takže pěkná almara 8-( Ale co bych pro mimčo neudělala,že :-D berr..no,já taky tedka bojuju, mimčo je šprajclé šikmo kope mě dole do kosti,jakoby se tam někde zachytil oa pak do žeber a bolí to jak prase, když ležím, tak musím vyskočit masírovat si celé břicho.a ona se nepohne a nepohne, budmee mít pěkně tvrdohlavé mimčo :-N A rodit nevím, máme v plábu se jít do všech poropdnic podívat a pak si nějakou v den D vybereme. Ty máš tu porubu,že? pan...chápu, taky pravda, pořádj neom čekat a čekat - asi je to fakt lepší o něco dříve, ale jenom o něco ;-) simi...dům plný dětí je parádní, když je to jenom na chvíli a když nejsou všechny tvoje :-D to si umím představit..
Odpovědět
Profilova fotka
no kuki zítra jdu omrknout Vítkovice, asi jsem to tu psala, ale kamarádka nedávno rodila v Porubě ji nevzali měli plno, Vítkovice taky tak skončila na fifejdách, takže se nechci na jednu upnout ať pak nejsem zkamaná no já mám prcka dole kope mě pořád do levého boku, ale ani to není kopaní spíše takové vlnění není to nepříjemné ani bolestivé
Odpovědět
Profilova fotka
berryl...tyjo,tak to je dobré.no..tak to je fakt lepší to omrknout všechno,at pak člověk alespoň tuší, kam pojede..nás to teprve čeká, muísm omrknout,kdy se tam chodí a kdy manžel bude v OVě..
Odpovědět
Profilova fotka
porubu znám, Vítkovice chci vidět, protože to tam je nové tam jdeme zítra s porodní asistentkou z kurzu, pracuje tam a já k ní chodím cvičit, no a fifejdy taky znám nic moc, ale když nebude kam tam pojedu tam frýdek je super, ale už je to z ruky, tam si to všichni moc chválí
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, o frýdku jsem slyšela dobré reference, ale na kurzu jsme se bavily, že v Ostravě máme tři dobré porodnice, tak je asi zbytečné tahat se tam..Ale kdo ví, když mě nevezmou nikde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, ale snad nebude problém :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kuki budeš mít maliníkový čaj?
Odpovědět
Profilova fotka
ber..jojo, už mám koupený jak maliník, tak olejíček na hráz a i EPI-No, tak jsem vzědavá. Ale zatím leží malá šikmo a je ještě čas, takže to neřeším...ale ty už piješ,ne?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a všimly jste si na MK Andlěčina alba? Našla dvě čárky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo adélka mi psala mám velikou radost! No jeste čaj nepiju az od 36týdne ho začnu pít. Chtěla jsem i masírovat hráz,ale teď mám trochu vytok tak uvidíme.
Odpovědět
Jee,tak to je surp s andelkou,ona se uz tak dlouho tesila x-) tynus,masirovat muzes i s vytokem,ten je prece normalni v tehu ;-) Kuki,no bylo to supr,ale fakt je jeste lepsi,ze nejsou vsechny tvoje ;-) Prebalovaci pult nestihal no a samo ti starsi se obcas latali
Odpovědět
Profilova fotka
já to taky o andelce vím. Jsem si taky všimla. No u mě byla druhá varianta porodnice Vítkovice, je to tam prý dobrý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a k tomu čaji ještě. Tak já ho nepila a eli se narodila o 6 dní dříve, ale taky byla clé těhu nízko a dr. mi i hrozil předčasným porodem ;-) Jo a hráz jsem nemasírovala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi...no to věřím :-D zofi...a nastřihli tě? Já teda ani nevím, mám pocit, že mám břicho přes celé tělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jo nastřihli mě a to jsem docela cítila au au ;-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se do toho masírování nějak nechce nevěřím tomu! Ale to je jen můj názor
Odpovědět
Tak ja masirovala a uz po pate masazi jsem hraz natahla o hodne vic a i manza cumel jak se to hodne rozthalo,on totiz masiroval,luplne se ten sval nebo co te je rozpruzil. Kamaradka nemasirovala pri prvnim a nastrihli a hodne se natrhla a masirovala pri druhem a riakal,ze velky rozdil. Tyn,kdyz se ti do toho nechce,tak to urco nedelej,plno maminek nemasiruje a porodili a i se nenatrhli ;-) Kuki,jeste ted mi duni hlava. Verunka dostala malym rycem po hlave,Viktorka chudak mensi kopaku teniskou do hlavy-nastesti prezila,druhe mala dostala celo od kamaraky-ty decka jsou silene,jak blechy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no tak samo.. jen o něco ;-) tak to jsem si nevšimla toho alba.. ty jsi jako sherlock čoveče.. :-D berryl: tak to je teda síla.. to jako když to na tebe přijde, tak pak budeš jako objíždět porodnice, kde tě vezmou? No to je fakt děs :-( a nebo prvně jako se tam u vás volá, kde vás vezmou nebo jak se to praktikuje? Přeci když tam přijedeš, tak tě už musí ošetřit a porodit ne? já si taky myslím, že můžeš masírovat i s výtokem.. horší by to bylo, kdybys dělohu měla citlivou a sklon k předčasnému porodu ale to by ti řekl dr. tak bych se toho ted nebála ;) a ten maliník máte pytlíkový nebo normálně sušený? no ohledně masírování.. jako dobré to je.. ale není to rozhodně záruka, že vás nenastřihnou :-) ale nemusí se třeba nastřihovat moc.. a i 1cm je dobrý ne? ;) ale asi bych to neřešila násilně.. když někdo nechce, at nemasíruje ;-) no přesně tak jak píše simi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan: u nás se dopředu nevolá jestli mají místo nebo ne. Prostě jedeš a pokud mají plno tak tě pošlou jinam, ale pokud je to akutní tak tě musí vzít, ikdyž mají už plno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: ze srdce ti gratulujííííííííííííí :-) jinak přeji krásné ranko :-) jsem už nemohla dospat.. asi. Krásně se mi spalo.. to jako jo, ale jen do 4h, pak jsem šla na wc a byla jsem dočista probraná, ke všemu bolest zad.. Jsem už do šrotu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: ted jsem si pročítala tvé vyprávění na MK jak jsi tam psala, že pan doktor si tě při roční prohlídce zařadil mezi ženy, které mohou mít problém otěhotnět a to kvůli dlouhým, nepravidelným cyklům a pozdní ovulaci. Tak proto na mě koukal dr. z porodnice tak, že se divil, že jsem normálně otěhotněla.. taky dlouhé a nepravidelné cykly. Tak to co nosím pod srdíčkem je vlastně taky malý velký zázrak.. jak píšeš..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, simi...prý malým rýčem :-D Ještě že ne velkým, bobek malý. A vůbec, pěkně to ty tvoje holky odnesly jak tak koukám :-D pan..pche,to víš, že jsem detektiv 8-) Plynule skáču z beremka na koníka, tak se nediv :-D A nejsi do šrotu, neboj, to se zase změní - tím se teda uklidňuju já :-D Jinak já se teda budu snažit udělat maximum pro to,aby mě nenastřihli, takže pak vlítnu na všechno najednou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no tak to jsem zvědavá :-D jinak drž dnes palce jo? no jejda.. aby ses pak nedivila :-D my už ted masírujem každý den a je to znát... už to tak nebolí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pan...jasneee,budu drzet :-) a divit se budu ,prý to bolí, ale já se nedám 8-) Jinak jdu dneska k holiči (takže můžeš držet palec i ty), tak sjem zvědavá, co mi na hlavě vykouzlí...Chtěla sjem jít později, jakože více k porodu, at nějak vypadám, ale už se na sebe nemůžu dívat, tzakže jsem se rozhodla pro teď. Ale jsme nějaká zdechlá, tak kdo ví, kdy se vyhrabu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: nedej.. jako nepříjemné to je, ale dá se to vydržet ;-) a já si vždy říkala, že porod je horší.. to víš, že se vyhrabeš ;-) a budeš pak ta nejkrásnější :-) vyfot se pak a pošli fotku jo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?