Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no já mám taky L a XL.. ono mezi tím zase tak velký rozdíl není :-) a jak je jinak tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tak my jsme právě dokončili stěhování obýváku a čekáme na návštěvu. Jo a ty kalohotky jsem měla taky a holky úplně vám stačí ty L, já je měla taky. Jsou dost veliké. Jo a do porodnice si vemte aspoˇˇn dva balíky těch vložek. Teď nevím jak se jmeují, myslím že Samu nebo tak nějak? Dají se taky koupit v lékárně a ještě vložky do podprsenky, ale to asi víte a máte naštudováno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no nám řekli, že vložky se fasují, ale taky si je pro jistotu beru, člověk nikdy neví, že? jj a jmenují se Samu od Hartmann.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to my museli mít svoje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo taky musím mit svoje. Koupila jsem 4balíky at je pak nemusí Rada shánět a doveze mi je rovnou z domu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak my to máme asi jako bonus :-D to bude asi pěkná úhrada při odchodu z porodnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to snad ne. A jaký jste měly dneska den? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem vařila a taky i na zítra gulášek.. tak snad se ho dočkám :-N , pak jsem chvilu odpočívala a pak jsme šli ke známým.. jsem dnes docela utahaná. a co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
no my dneska stěhovali obývák a pak nám přijeli známí na návštěvu a ještě jsme byli u dalších známých a grilovali jsme. No ptostě super den :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo :-) to jste byli docela akční .. a to jste grilovali i v takové kose???
Odpovědět
Profilova fotka
no tu se pak celkem odpoledne oteplilo tak se to dalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to joo .. tu bylo furt zima.. vyhrabala jsem nějaký svetr, ale ten už jsem taktak dopla... ale i tak mi byla zima :-| na to jak jsem celé těhu hicovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
neboj za chvilku to budeš mít za sebou. :-D A já hicovala i potom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: fakt jo? no to bude manža rád :-D :-D :-D ten už ted mrzne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda teda :-D Tyjo já bych těhotenství brala hned, kdyby to byo tak jednoduché. Už se těším na druhé těhu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, taky to přijde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo já vím že jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko při neděli :-) jsem si to dneska ale krásně pospala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si teda žofi těhotenství neužívám a ani bych neřekla, že to je krásné období, ale to je tím, že jsem měla pořád nějaké problémy atd
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to mě mrzí.. o to více se asi těšíš na to malé že? :-) Já měla problémy jen na začátku a pak už pohodové těhu.. teda to o sobě tvrdím.. jéé já jsem dnes zase tak unavená a to jsem po obědě spala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře, já jsem fakt trpěla a teď opět trpím, ale pro malého všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super přístup :-) no snad tě nebude dlouho zlobit.. a manža by ho nemohl uklidnit? U nás to tak funguje.. M. malého uklidnuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: já taky neměla pohodové těhu, ale už se zase těším na další. Prostě mi to nic nepokazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte pri nedelnim odpoledni. Vy uz asi chrnite co??? My se teprve chystame na jedny narozeninove oslavy na hriste a zitra tj. v pondeli je svatek,takze maji vsichni volno HOlky v tehu to uz vydrzite, nebojte stoji to za to. Na bolest po porodu , jeste na luzku ,hned jak mimco vyleze na bolest zapomenete. Ja bych byla taky hned tehotna, uz jsem tak nejak zacla premyslet asi kdy bychom do toho tak prastili ale driv jak dva roky to nebude. Tak dva nebo tri. Do te doby snad manzu premluvim do cech haaaaa :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to obdivuju tvůj optimismus :-D lucy: co to máte za svátek? Noo budu ti držet palečky abys ho přemluvila ;-) jinak přeji pěkné ranko.. tu azuro, sluníčko, ale netuším jak je venku. Dnes jsem měla jít na KO, ale je změna, mam dorazit až zítra.. tak snad jeste vydržím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak dneska konečně máme tepleji po víkendu co? lucy takže by ses chtěla vrátit? opravdu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, berr...souhlasím s tebou, mě to teda taky nepřipadá jako nejkrásnější období..za začátku mě bylo tak všelijak a teďka už jsem zase unavená a nějaká zdechlá. A k tomu mě pěkně zlobí nohy, protože mám problém s křeč. žílami. A hlavně je mazec, že si připadám jako veleryba a jsem neobratná, sotva si zavážu tkaničky :-S Ale je fakt, že o to více se těším na mimčo x-) pan...se máš, že už jsi na konci :-) lucy..fakt byste chtěli další?máte t opěkně naplánované, hlavně teda ty s tím českem :-D Kam se nám podělo jaro?Snad chuděrka netráví volné chvíle u záchodové mísy =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no tak já jsem si teda v těhotenství neohrabaná nepřipadala a na konci jsem pořád někde chodila a byla jsem strašně akčí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi no jo, ale ty jsi přibrala 3kg :o) což je fakt nic, já mám nahoře už 8kg a bříško pěkně roste!!! kuki mě strašně bolí kříže v noci nespím nedá se to a od včerejška mě bolí žebra jak malý roste tak mi na ně tlačí, je bolest kuwa veliká!!! teda křečové žíly to musí bolet bobku kuki kde chceš rodit?
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: no to jo. Nebojte se však to brzy budete mít za sebou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?