Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no u každého je to jinak. Ale mě to bolelo moc, až jsem chodit nemohla a ani sedět. Na to pomáhá horká koupel a buď tě to přejde a nebo se ti to rozjede. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. a to pak tradááá do porodnice jo?
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak snad to jeste nejakou dobu vydrží, fakt se cítím dobře
Odpovědět
Profilova fotka
pan bylo to jako bych do dlaně vymačkála půlku lepidla,nejdříve to bylo mléčné a druhý den průhledné,bez zápachu. No a ta kamarádka to měla takové s tmavou krvi,takové skarede jsem to viděla :o) mě dneska bolí krize,ale to je teď normální! Jsem říkala mudr že mi to odešlo a že bez tak budu nakonec jeste přenášet,tak se usmal a říkal,že i to je možné!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ja dnes na netu nasla mezinarodni skolu ze je v Ostrave na Ostrcilove ulici nevite o te skole nekdo neco??? Aspon mam dobry pocit, ze nejaka skola by tam byla kdyby nahodou sem ukecala manzu v budoucnu. Mrknete http://www.zsostrcilova.cz/anglicka/i...
Odpovědět
Profilova fotka
berryl. aháá tak to já měla teda to druhé. lucy: to jsem celkem překvapená, že něco takového v OV je.. nevypadá to špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu do hajan, pěknou dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou noc jsem ko pa
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) nějak nemůžu spát :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: to bolení křížů jsou poslíčci, to tak bývá. pan: to já taky jednou nespala od 3 od rána, ale pak sjem usla. To jsou ty konce :-D
Odpovědět
dobre ranko holky. Tak ja nespim celou noc ani pres den :-D mala ji co dve hodky,tak spim po hodce hodce a pul a od pul seste strasi a ted uz tu strasi i starsi mala.Dnes mame ockovani. Pan,me krize treba vubec nebolely,ja mela menstruacni bolest,takze jsem kontrakce poznala hned. Protoze jsem mela treba 20sec bolest po sedmi minutach,11minutach a pak uz to slo pravidelne. A zadka u me vypadala jak u tynky. Jdu do sprchy jinak budu smrdet do zitrka bo vecer nemam sanci se tam dostat a odpo ockovani,tak buh vi,jak to mala zvladne. Jo a manza zvetsil vyhru na 1100 liber :-D ale uz jsme skoncili ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
JO a my uz tady mame podzim,ja uz nosim hruby svetr a flausovy kabat a dneska rano v byte mame 17stupnu,takze vecer poustime uz i topeni aprsi uz tri dny LUcyka a proc se s manzelem nevratite,kdyz jsi tam tak nestastna???Ja kdyz mela krizku jednou,tak manzel ustoupil a hledal praci v ostrave,ze nechce abych byla nestastna. No ale samo nenasel a taky jak rikal,ze me to za tri tydy prejde :-D Jo a pan,neboj,jak zacnes rodit,tak to urco poznas,i kdyz ti to zacne treba uplne jinak nez nam,proste to poznas,ze se to uz deje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky,tak v noci jsem byla 4x na wc malý hodně čura :) já mám ty bolesti v krizi a i jako by menstruacní,to se nemůžu ani postavit,ale zatím to není tak těžké. Az to přijde tak se bolesti poser. :o) pan dneska se mi zdálo,že jsi porodila malou pandu,byla nádherná! A říkala si,že to ani nebolelo,jako bys měla střevní problémy tak at nestresuji,že ten nás nedvěd půjde taky rychle ven
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to jsou děsné konce :-D fakt dneska jsem měla ten pocit, že už to chci mít fakt za sebou... člověk si nemůže ani pořádně lehnout, všude tě píchá jak máš třeba plný moč.měchýř, nebo chceš jít na velkou.. to je děs. Pak žízen.. a pak se probudí malé a kope. Takže hotovo. simi: jj jen aby :-N s tou výhrou :-D :-D 17C ??? tak to bych křičela hurááá .. my máme v bytě 19C, venku je 22C a já větrám o dušu bo mi je horko.. to by M. asi dnes zmrzl, je dobře, že je v práci. A to jsem byla hrozná zimomřivka.. no snad mi to nezůstane :-N já si taky myslím, že to nějako poznám .. no uvidíme.. zatím klid a pohoda :-) berryl: no ty máš teda sny... tak to znamená, že ještě ani dneska rodit nebudu ;-) :-D a Pandu jo? hi hi .. to mí synovci říkali, že se těší na miminko ale jestli se nám prý narodí skunk, tak že se podívat nepřijdou.. to mě fakt pobavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan já jsem taky zmrzlina a teď? Chodím furt nahá větrám o dušu jako Ty :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja nevim jestli se nám zrychluje krevní oběh či co... a nevíš jak se má Lucenek? Ani sem nezavítá..
Odpovědět
Profilova fotka
asi je v práci má toho určite hodně! Musím dneska do té lékárny :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ji pak pozdravuj... no tu ted prší, jak je u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
ráno bylo jeste sluníčko a teď už se zátahuje!
Odpovědět
Profilova fotka
tu přestalo, ale je furt zataženo... co dnes vaříš?
Odpovědět
Profilova fotka
pan neboj to poznáš až budeš rodit. Každý to má jinak. A věřím že už to chceš mít za sebou. Úplně ti rozumím co to je. :-D Ale já si to ráda zopakuju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nechceš si to vyměnit? Jen porodíš a pak si to zase vyměníme zpátky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kde jste všechny?
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem po obědě a jdu si na chvilu lehnout... zase ze mě něco vyšlo a chvilu mě pobolívalo břicho, ted zase záda.. no jsem děsně unavená, jdu na chvilu do hajan.. třeba se nevyspím celou noc , co já vím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pan klidně, ale to asi nepůjde. My jsme se vrátili z plavání, tak jsme obě pěkně unavené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se nedivím, tak si běžte taky lehnout ;-) jak nepůjde? tak otočím prstenem a bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eli už hajá a já jsem dojedla oběd a spala bych ale nějak se mi nechce a hlavně musím uklízet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já jsem si na chvilu lehla... ale venku je strašný vichr, tak mě to probralo
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tady,ale jen na pozdrav. Jdu za kamosou mrknout na mimco do nemocnice. Jinak u nas je stale pekne vedro, pocitam az tak prosinec leden se ochladi. Simi- no manzu do ceska nedostanu z prosteho duvodu, praci by tam nenasel ,pochybuju ze mu nekdo 40-50 tis nabidne,jinak by ani nepremyslel a jinam nez do OV bych zase nechtela. V zadnem pripade bych nesla do PRahy, Hruza. Ja jsem tak uz byla smirena s tim ze tu stvrdnu, rikala jsem si, hlavne ze jsme vsichni spolu, jsme zdravi atd. ale tento rok je to hrozne. Mozna mi ty prazdniny v cesku spis ublizuji nez pomahaji. ;-( ;-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?