Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: máme jenom pro kluka...pokud se nerozmyslíme, tak Radek po manželovi, na jiném jsme se neshodli nebo se nám nelíbí nebo se nehodí k příjmení. A holčičku ještě nemáme ... ale uvažujeme o Evičce nebo Janičce. Anička mi doma neprošla. A manžel chce znát pohlaví a já bych se zase chtěla nechat překvapit, tak ještě nejsme dohodnutí...ale na obojí je ještě čas. :-) Jo a co bysme chtěli - oběma nám je to jedno, hlavně ať je zdravé. zofi: Budu vám držet palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jj jak říká jaro.. jinak tu už nebudu chodit.. abych se zbytečně nebála... ted jen optimistické věci :-) jinak gratuluji ségře k Honzikovi :-) ty jsi nám ale nějaká vědma :-D jaro: to si piš, že bude větší, strašně rychle to roste ;-) tak to by bylo fajn, kdyby to vyšlo na výročí ;-)
Odpovědět
Jaro kamaradka ma Marka a Anicka je moc krasne a mamka a babi jsou evy :-D A svagrova je Jana :-p Me se libi Violeta a Vanesa Pan a manza bude u porodu??HOd tehu foto jak vypadas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano u vas uz odpoledne. HOlky ja ziiiirrraaaammm =-) =-) Nestiham zaj eden den docist, co se tu vsechno napsalo. Vcera vecer jsem tu byla a nic a ted toto. Ufff me boli uz ocicka. Jinak holky Pam a Jaro gratulujiiiiiii mooooocc. Ale Pam ty jsi to tu urco nepsala,protoze me to teda taky nejak uniklo ty tajnustkarko. Tak ted opravdu ja a Simca budeme jedine co dlouho tehotne nebudou. Ikdyz me to teda ted dost bere,jak vidim same miminka a furt se o tom mluvi a ted jeste vy, ale ne ja si pockam az budu mit rozumne velke deticky, (jestli se toho teda nekdy dockam) at mi potom pekne pomuzou a vidi co jsem si s nema musela vytrpet. Jinak holky nebojte se porodu. Simco nestras je. Sice je fakt, ze kazdej porod je jinej a kazda baba proziva tehu i porod jinak,ale zase ta bolest hned preboli. Sice to boli dost, ale treba ja mela oba porody rychle. Mozna ale proto ze byly rychle to u Sophie vice bolelo a taky jsem se rozervala cela. Ovsem i kdybych chtela epidural by me ho nedali,nemela jsem vubuc nic. V tehu jsem brala navic zelezo,jelikoz jsem chudokrevna,ale z toho mi bylo blbe, zvracela jsem z toho,takze nakonec mi to museli zmenit. Jinak jeste mi bylo blbe z vody. Ja vodu totiz skoro nepiju a v tehu me z ni natahovalo. Jsu divna co??? No nase Sofule dneska ve skolce uz nervala. Mozna to bylo asi i tim, ze jim ucitelka slibila, ze kdo nebude brecet neco dostane, tak asi to zabralo. Jen doufam,ze si na to nezvykne hiiiii Tak se mejte , ja se jdu nasnidat a pak jdu asi na drby, nemam co delat a nudim se boha me jebne, to vy by jste asi rict nemohly co?? Ale fakt nemiam moc co delat.Prace neni,tak zatim sedim doma
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: no tak to je jak u nás... já jsem to chtěla vědět, ale manža nee... mě se taky líbí Jana nebo Barborka manželovi zase Petra. Ale Eva taky není špatná.. simi: jj bude.. noo to bych už si mohla zařídit albumek že? :-D lucy: :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Simi!!!!!!!!!!!!! to jsou teda povzbuzující slova!!! bolet to bude, ale Pan to přežijem :-) tak jako všechny
Odpovědět
Leni gratuluji ke zjištění ;-) krásný pocit co??? POan takkonečně jsi to práskla co :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdáre holky, jaro...gratulujuuuuuuuu, to je parádní novinka, se tady pěkně rozmnožujeme a rozšiřujeme porubské řady :-D simi...hele, jako fakt dost s těma porodama,joooooooo! ]-( Před chvilkou jsem došla z kurzu, kde jsme si pouštěli videa, no jako mazec, fakt, že já kravka na to koukala 8-( Jsem zvědavá, jestli to ustojím a tayk, jestli to ustojí manžel - i když vím, že každý porod je jiný...A segře gratuluju, konečně to má za sebou. pan...budeme bojovat za nepovídání o porodu:-) zofi..aspon bude mít Eliška brzo sourozence ;-)
Odpovědět
Kuki,nam taky pousteli porod na kurzu a cely kurz ztihchl,byla to docela sranda,vsechny to vydesilo co videli :-D Holky neni to tak strasne,jak vas jen skadlim,fakt to stoji zato ;-) A kuki od segry pritel nesnasi nemocnice,jako fakt,kdyz segra lezela nikdy ji nenavstivil,omdliva kdyz vidi krev,k porodu mela jit druha segra nebo mamka an ekonec sel on a cele to prezil ;-) Nas zitra ceka londyn kvuli dokladum,jedem uz rano a vracime se snad az v noci,tak drzte palce ato viki a vsichni prezijem v klidku
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: přesně tak !!! šlo to dovnitř, musí to jít i ven... holt trochu to bolet bude... ale to rozdýcháme, neboj... a je to jen pul minuty a pak třeba 5min pokoj tak budem v tu chvili odpočívat a pak to zase rozdýcháme a pak jen párkrát zatlačíme, ale jak už budem moci tlačit, tak to už budem rády :) hlavně žádné stresy ;-) lucenek: jj konečně :-N kuki: to víš že to ustojíš... ustojíme to všechny ;) nebooooj .. jasně nebudem se o tom bavit !!!! simi: no já ty nemocnice taky tak nesnáším :-N jj držím palečky.. pak napiš jak jste docestovali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan..a jinak u toho tvého těhotenswkého elaborátu jsem se staršně nasmála, ono když to člověk zažije, tak ví, o čem to je :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jj přesně tak :-D :-D :-D holky, poraďte mi... zaplatila jsem si něco na MK, platbu jsem poslala ve čt.. tento týden píšu už od pondělka te paní či slečně a žádná odpověd, kdy pošle balíček apod. Jestli jsem si nenaběhla... nemůžete poradit co ted dělat?
Odpovědět
Článek se načítá
Pan,ja te nechci plasit,ale kontrakce nejsou pul minuty a pet minut pokokj :-D Radsi koncime to tema porodu,protoze to ted mate fakt vsechny pred sebou. Jak rika muj manza,on vi jake to je rodit,protze on viki a veru strikl dovnitr a ja jen ven,pry to je to same :-D Jdu spat. Pan,hlavne pisni,jak zacnes rodit,ne ze se ozves,jak mimco uz bude mit rok narozky ;-) Tajnustkarko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: 8-) nooo jak začnu rodit, tak asi nebudu mít asi chut zapínat PC .. resp. vlastně ani nevím jaké chutě budou :-D :-D :-D ale určo dám hned pak vědět, neboj ;-) nebo jedné z vás pošlu sms-ku a vy už se o to tady podělíte ;-) a nech mi moje představy jo? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
pan a komu jsi platila? pošli mi do IP odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, tak já se chystám na kontrolu, těším se, že uvidím krokodýlky pan může se to stát, paní může být třeba na dovolené, zatím neplaš!!! mi už se to taky stalo :o) luci pohlaď Sárušku, příští týden bychom se mohly konečně sejít než budu jakou nemotorná opuchlá koule :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: díííky moc, máš v IP berryl: jako dva jo? :-N no ale to mě taky mohla min.týden upozornit... bych to brala. já teda nemotorná už jsem :-N ale opuchlá zatím nee :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já mám opuchlou nohu z toho jak jsem spadla víš jinak se zatím držím :-) jednoho krokodýlka :o))) to mohla, uvidíš určo se ozve
Odpovědět
Profilova fotka
tys spadla? :-o jejda.. tos ani nepsala... ale je fakt, že já jsem v těhu taky spadla... jak se ti to prosím tě podařilo? no hlavně, že se dušovala, že to pošle do 3dnů.. tak mohla napsat, upozornit, že jede na dovču. Objednala jsem si u ní olejíčky na strie a po porodu je fakt nepotřebuji :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no kdo ví, bych ji pak napsala maila by viděla!!! no jo jak jsem dala nohu z patníku tak jsem šlápla do díry a spadla naštěstí na ruce, ale vyvrtla jsem si kotník, večer jsem se na nohu už nepostavila vůbec, volala jsem i Lucenek(vždycky ji volám, když se mi něco stane), nechtěla jsem jít na pohotovost, tak jsem ledovala a dávala octan, a tak, ráno už to bylo o něco lepší, ale 2 dny jsem nohu hodně šetřila a chodila jen na wc, teď už to je lepší o 1000% , ale moc nechodím, protože mi pak noha oteče, ale lepší než sádra jo včera jsme koupili postýlku vybíral Ráda nakonec úplně jinou než jsme vybrali na netu, protože když jsme ji viděli na vl.oči už se nám moc nelíbila http://www.sambaby.com/79-detske-post... na tom skladě mají jiné ceny stála 1400,- mají tam úplně všechno tak jsem tam dokoupila ještě maličkosti
Odpovědět
kristi oká....Sáruš je drak pan IP dovolená to není takže prašule jsou v tahu
Odpovědět
Profilova fotka
luci fakt? teda Pan to mě mrzí!!!
Odpovědět
no já když něco chci koupit tak si vyhledám daného inzerenta apokud má neg hodnocení tak neberu, už ta paní má zastavený účet
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) pan: Petra se nám taky líbí. MK to je Modrý koník? To mě mrzí, že jsi narazila na babu podvodnici :-( Ano ano fotečku nastávající maminky :-) To je hezky řečené: Šlo to dovnitř tak to musí jít i ven :-D Lucy, kuki, Luci: děkuju. ;-) jojo krásný pocit to byl, ale teď ty pocity by mohly být lepší :-D - včera jsem byla ráda, že jsem došla domů a svalila jsem se na gauč a kdyby mě pes neprobudil, tak bych asi chrněla do večera. Furt jsem unavená a pak jsem neměla ani chuť nic jíst, ale hlad byl a když jsem si něco uklohnila, tak zas mi to přestalo chutnat...tak já už nevím, co na to jídlo :-p :-D Tynko: tak ještěže to odnesl jen kotník, i když ten umí taky pěkně bolet :-| Dávej na sebe pozor! Ta postýlka je super - to srdíčko je roztomilé. Líbí se mi ještě víc než ta předtím. simi: dobře pořiďte! kuki: já ty videa taky moc nemusím, raz jsem to viděla a pak jsem si říkala to samé, co ty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro: MK je modrý koník. Pan: tak to je teda smůla :-( Já jsem naštěstí na nikoho takového nenarazila. Já jsem si v těhu koupila olejíček o Weledy na strie a byl fakt super. Mají ho v DMku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no ty máš ale věci :-| no hlavně ,že jsi nespadla na bříško ;-) tahle postýlka se mi zdá lepší.. tak už ji máte doma? lucenek: no to je síla ]-( a kde to hodnocení hledáš? jaro: no taky mě to mrzí.. ale ještě doufám, že je na té dovči :-N jj modrý koník. zofi: jj ten je fakt super, můžu potvrdit a prý od weledy je dobrý i olej na prsa.. na masáže apod a podporuje i kojení.
Odpovědět
kŽDÝ INZERENT MÁ POD SEBOU SVÉ HODNOCENÍ CO MU UDĚLÍ NAKUPUJÍCÍ, HLEDEJ UVIDÍŠ
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak malý je v pořádku, pořád zíval :o) no celý tatínek, má už 2kg :o))) dala jsem fotku do alba jo postýlka už je doma i složená
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: díííky ;-) budu si na to dávat pozor... a na tam tu babu zkusím všechno. berryl: jdu mrknout
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?