Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
áááá TAK už se to povedlo... tak ještě jednou .. pěkný den při pondělku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy ty fotečky jsou nádherné!!!
Odpovědět
Profilova fotka
lucy nemůžeš mi poslat vzkaz z facebooku? Nevím jak se tam zase leze :-| taky bych se ráda podívala.. a zofi nebo kdo tam taky něco má tak taky prosim prosim :-N jinak přeji pěkné ranko
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/home.php?#/lu...
Odpovědět
Profilova fotka
pan já si tě najdu a pošlu ti žádost o přátelství, jen mi napiš jak tě najdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pan tak já už si tě přidala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: ty jsi úžasná :-) už jsem si tě přidala :-) berryl: díky.. už jsem poslala lucy přátelství
Odpovědět
Profilova fotka
není zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale je ;-) uz jsi po jídle? Co jsi měla dobrého? Já dnes pizzu.
Odpovědět
Profilova fotka
pan nedělej chutě s pizzou. tyn: máš krásné fotenky bříška jak já ti závidím, no snad se brzo dočkám znovu :-D :-D x-) x-) :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: promin :-N co mas na obed ty?
Odpovědět
Profilova fotka
zatím nic, nechce se mi vařit :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucy...tak fotky jsou fakt moc hezké, mě nejvíce pobavila 25 - tak vypadáš, jako bys celý život čekala, až manžela klofneš :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki,- no to jsem zrovna mrkla a v tom nekdo cvaknul :-D Jinak holky uteklo to jak voda, uz dneska balim,zitra posledni den a ficime ve 4 rano a ve ct. rano letime . Jdou tam na nas primo hned nejake hurikany,tak aninevim zda doletime tam kam mame. Uvidime. Snad to bude ok.
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak to teda rychle uteklo. Už se těšíte?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: moooc pěkné fotky a ten účes je suprový ;-) Neboj určo to bude OK, tak pak napiš jak jste docestovali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeji dobré ranko.. :-) nevíte něco o Andělce? Dlouho tady nebyla..
Odpovědět
Dobre ranko, my za chvili vyrazime k dok.na kontrolu a s malou na vahu,nevazila jsem ji dva tydny,tak jsem zvedava kolik ma a taky pro leky a ja na kontrolu,protze jsem po sestinedeli ne mela jeste srazenou delohu a odpo manza jede pro tchana a budem uplne u nas uz preplnenni :-D Snad nezrusi let nebo neco. Lucy,fotky mate fakt krasne!!! Tak preji krasny let,vubec nezavidim. Ale zase se poradne prohrejes a budes doma ;-)
Odpovědět
Tak my uz od noveho dok.zpatky. jsem uplne spokojena,fakt supr pristup. Mala ma 11 tydnu ted a vazi 2.6kg a ma 45cm. Pan,jo a ptala jsem se mamky na ten rozdil dve a tri deti a mela jsi pravdu. Pry je velky zahul jedno apak mit druhe,ale jak uz mas to treti,tak to pry uz ne jde vubec poznat na praci.Ze pry jak se jendou zabehnes se dvema,tak uz to treti se ztrati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je fajn, že jsi spokojená... jééé ale to je pořád takový drobek.. to bych se bála chytit :-) ale asi je větší než jak se narodila že? Tobě to asi už ani nepřijde že? A jak jste se doma zajeli? jj no vidíš to ;-) co jsem říkala :-N já to na sobě vyzkoušeno nemám, ale je kolem mě spousta lidiček se 3 dětmi, tak to vím od nich no.
Odpovědět
No zabehnuta asi jsem,tezko rict,kdyz mamka nebo manza vari,uvidime v zari jak budu blaznit :-D Viki mi prijde desne velika,jak se narodila mela 1.2kg,tak byla mensi nez detska panenka a ted mi prijde obrovska,jen kdyz vidim ostatni mimca,tak ty jsou desne velike :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je super že tak přibíráte. Eli jak se narodila, tak měla 45 cm a 2,5 kg a to má teď vaše Viki v 11 týdnech. :-D
Odpovědět
Zofi jojo,ale ja mam dneska termin porodu,takze jsme vlastne jak vase Eli :-p :-p
Odpovědět
ha Lucy nešli jste dneska po čkalovově ulici????Poznala jsem tvého manžu Sofii a klučíka myslím......
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to teda jo ;-) ,ale hlavní je že jste v pořádku a jste zdraví a je jedno kdy se Viki narodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, holky, tak zbaleno a snad nam kufry vemou mame je tezke :-S Lucenek- ja sice nesla ale jelikoz manza byl v Intersparu,tak to je mozne,ze tama sli a mel sebou decka,takze to byl asi on. A pokud decka hulakali na cele koho a on po nich tak to na sto pro byly oni. :-D :-D Tak se mejte a ja se ozvu pak z US. dobrou noc
Odpovědět
lucy jooo byl to on a pak holčina s kočárem tmavé vlasy pod uši....tvoje segra....myslím
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko holky :-)
Odpovědět
čus bus dneska bude hic
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, to teda bude a pořádný
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?