Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
týjo kristi to je hnus no.... já ho mělaa spokojenost spíš je to nutnoc¨st, krmilajsem v něm a ták....kukni na www.skrblikshop.cz maj tady na lenince na hoře obchod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to lehátko je tak do 9kg takže do 6měsíců?
Odpovědět
krsiti ne do 6m..ale 9kg maj skoro všechny sára těch 9 nemá ani ted a tomá 1 rok :-D u klukůje to jinak někteřívíc naberou aledo 8m to bude určitě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle si myslela? http://www.skrblikshop.cz/lehacky-1/
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo :o)))
Odpovědět
jj tphle
Odpovědět
Profilova fotka
a pak máš i takovou že? http://www.skrblikshop.cz/zidlicky/zi...
Odpovědět
ne mám chicco polly 2v1
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak na to se podívám, to Tvoje se mi líbí :-D
Odpovědět
www.babylife.cz od tamam jí mám byla nejlevnější a pošt. zdarma
Odpovědět
Profilova fotka
jsi zlatá děkuji moc co dneska se Sárou podnikáte?
Odpovědět
kristi jdem na papupčky a za segrou na cafito a na leninku pro křupky a tak
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jo, na zákuseček mňam, já budu celý den pomalu uklízet a odpoledne se bude pracovat dál co vaříš?
Odpovědět
dělám špenát brambory a volí oko....malá má zeleninku na páře s bramborem
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je sranda já zrovna rozmražuji špenát :o))) tak kdyby vám chyblo stav se :-D :-D :-D no nic jdu něco dělat, pohlaď andílka pa
Odpovědět
pá taky už kmitkám
Odpovědět
Ahoj holky, kdo má z vás zkušenost se salonem Nataši Hradecké a studiem bosorka?
Odpovědět
Profilova fotka
nad byla jsem tam několikrát a byla jsem max. spokojená!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nad: ahojky, no já byla tam i tam... studio bosorka dobré, příjemná paní, v salonu N.H. jsem nebyla spokojena... ale to je tím, že s kudrnatými vlasy umí málokdo... takže tak. Vyzkoušej a uvidíš, znám spoustu holek, které tam spokojené byly ;-) berryl: no taky uvažuju, že ted udělám špenát a nebo ve čt, ještě uvidím.. jinak přeji hezké ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) ...tak špenát vede :-D My ho asi budeme mít dneska. nad: líčení a kosme ošetření v Bosorce bezva, v salonu N.Hradecké jsem byla už celkem hodně dávno a tam jsem už spokojená nebyla. kuki: ještě jsem zapomněla napsat...gratuluju k holčičce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem byla spokojená v salonu ve Stodolní ul.
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jak se vede? Už jste byli na dovolené nebo se teprve chystáte?
Odpovědět
Ahoj holky, díky za názor, zjistuju, ze je velky problem najit v Porube kosméticku, ktera pouziva kvalitni kosmetiku a nejake patoky...:-( Ja porad zvazuju tu Hradeckou, je tady strasne moc negativnich nazoru a nechci abych mla na hlavne neco, co vypada jakobych proletela rostim..to tam muzu skocit sama..
Odpovědět
Jaro: ja koukala, zes byla cesana ve Vlaste, to je na francouzské, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
nad: ano na Francouzské, konkrétně paní (nebo slečna?) Lucie. Je moc šikovná. Chodím k ní i na běžné stříhání.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si zajdi k té paní Hradecké na zkoušku účesu nebo se jen nechat ostříhat a uvidíš... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: ještě jsme nebyli, chystáme se.. co vy? nevím jestli jsi to tu psala.. nad: no já ti klidně můžu do mailu poslat účes co mi vytvořili v salonu N.H. a pak na Stodolní a rozhodnout se budeš muset ty ;-) já bych se taky moc neupínala na Porubu... taky jsem hledala jen v Porubě, ale pak jsem měla tip i mimo OV, ale tam by mě asi nikdo nezavezl... a pak tu Stodolní.. holička mi řekla, že aspon ujedeš tomu domácímu stresu, vezmeš si tam nějakou kamarádku a je to na pohodičku ;) fakt to nemělo chybu.
Odpovědět
Pandama: Byla bych rada za ty účesyy..Dekuju moc...
Odpovědět
Profilova fotka
nad já jsem byla na účes v porubě studio omorfi, je tam skvělý kadeřník chodím už k němu dlouho tak kdyby náhodou, můžeš vyzkoušet
Odpovědět
Profilova fotka
nad: tak mi napiš do IP tvůj mail ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?