Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt mazec teda...A tohle se snad nemusí řešot ještě před narozením,ne?Nebo jo?Jo a tu dětskou už mám mít předem?Páč to bude zajímavé, když porubu vůbec neznám...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer devcatka tak my byly u zubare v Havirove,kde nam je teda jedna pani zubarka, lepe receno zubarka me tchyne a svagrove vzala bez reci a hned. Byla moooc prijemna a mila. Prej ma 6 deti,tak se docela divim jak mela krasnej pristup a jak byla hodna, mila, a uuuppplne v klidu. Ja bych po 6 detech asi nebyla :-. Ale je fakt,ze jsem porubu obesla a nikdo je vzit nechtel. To same s ocnim. Lucenek- poterbuju na sono, neznas nekoho na fakultce??? Ja tam budu muset zitra brnknout a objednat se, jeslti to pujde na nejblizsi termin. Jinak uz delame posledni pripravy. Dnes jsem meli v Intersparu scuka s fotografkou a je to takova droboucka mila mlada holcina. Teda ma uz deti ale pusobi velmi mlade a nakonec ze se prej pojedeme fotit do Stare Vsi pod Ondrejnikem,pokud sem si to dobre zapamatovala na zamecek, je to tak 10 min od Stare Bele smer Proskovice.Podle fotek to tam je docela pekne, takze snad to bude OK.
Odpovědět
kuki no jasně, to musí být v porodnici se tě při příjmu ptaj..a pak posílaj zprávu lékaři ;-) takže bez mudra neroď :-D lucy no neznám, já jsem makala na nchjip takže ty z radiodiagnostiky neznám...ale nastin situaci sestřičce....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, to je mazec s doktori kuki já pro prcka taky ještě mudr nemám, to co mi někdo doporučil, tak neberou a jinak zjišťuji lucy hezký park je v třebovický, jen kdyby náhodou :o))) pan buchta byla super a už ani není ;-(
Odpovědět
dobre ranko, my mame dneska prvni ockovani s Viki,bobek. Jinak tady dite dostava doktora automaticky po rodicich :-D A zubare maji obe holky se mnou,ale teda takovy pristup zubarka nema,nasadi bryle,vypada jak ufon a mala rve jak tygr.Ja jdu k zubari v pondeli a v sobotu mi prijede mamka s tatkou x-) Tak se tesim. Vcera nam vaha dopadla dobre,mala nabrala 80g,tak je to supr,ze uz se chytla.Zas nas prijdou zvazit domu pristi stredu,ale papa dobre,tak uz tak ne jsem nervnozni,uz se rozjedla. Jo a taky se vcera vecer udelalo krasne,tak jsme sli pro jednu pani s miminkem a vyrazili do parku na prochazku. Me dnes desne boli prsa,zase se mi nejak nalily. Lucy a co manza,nen nezrvozni ze zitrka?Proziva to nejak? U nas byl Rad.desne nervozni vecer predem a ja nic a druhy den jsme si to vymenili
Odpovědět
Tyn,ja z toho receptu delam i babovku,jen tam dam mouckovy cukr a kdyz delam pernik,tak misto prasku do peciva prasek do perniku a treba nastrouham jabko. Je to universalni a rychle hlavne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to jo je to rychlovka tak to je super, že malá přibírá !!! já mám dneska předpor. kurz tak se už těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: tam se vdávala má kamarádka a má krásné fotky :-) berryl: vy jste ji zpucovali na posezení? :-o simi: tak to jsem ráda, že Viki prospívá dobře :-) jen tak dál.
Odpovědět
Profilova fotka
na večeři, na snídani a manža do práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky mi tak narostlo za poslední týden bříško :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
luc...tak tos mě moc nepotěšila, no ale aspon vím, že to musím začít řešit, rodit můžu kdykoliv,že :-p tyn..tak kdybys někoho našla, tak mi de, prosím, vědět a já bych se tam taky vetřela :-N luc..jojo,fotky z třebovického parku jsou fakt krásné, to ti tady odkýveme všechny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, dneska je tu tak krááásně co u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Pche, u nás je krásněji :-D Zrovna jsme došla z procházky, od pěti jsme se s kámoškou procházely a jsem pěkně vyřízená - takže zapnu bednu, hodím nohy nahoru a udělám si krásný večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: pokud hledáš dr. pro malou tak ti mohu doporučit Královou, chodí k ní i Lucenek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid... foto z ateliéru ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no máš recht :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyyy tak jsem uplně zapoměla na tuhle diskuzi... hih máme pořád co dělat... jsme pořád venku s dětma.Domu chodíme utahaní.... :-D :-D :-D mějte se všichni .... my už se pomalu balíme na dovolenou jupíííííííííííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...já se na ni mrknu na netu, kde sídlí, díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
davi: tak si to užijte ;-) a přeji krásné počasí. zofi: ahojky, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
sídlí naproti Alberta v Porubě. Ulice je 1.ČSA sboru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Královou mi taky doporučili a chystám se tam kuki zjistit co a jak,
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: ona je fakt super. Mám na ně i číslo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) tak tu to vypadá, že bude krááásně, azuro.. no jak u moře ja svítá
Odpovědět
Malá tu vyhrává na ty voje pianka bože....kdo jí to koupil???? :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D luc, pěkně ti ten den začíná :-D pan..tady bude taky pěkně...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tady bude dneska asi pařáček co?
Odpovědět
Dobre ranko. Hej Lucka se dneska vdava,ze?? Chudak,ta musi mit nervy. V kolik maji obrad? Tady horko nebude urcite :-D Zofi,ty fotky jsou krasne,hlavne v tom kocaru!!! Ja mela rusnou noc,viki bojuje se mnou uz tyden a chce ke me do luzka,zatim porad odolavam,ale spala jsem az od 5rana 8-( A zitra mi prijede mamka s tatkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak se tesim x-) x-) x-) Mamca tu zustane dva tydny a pak se s ni strida tchan na dva tydny a pak zas nikoho rok neuvidime :-p ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi tady je krásně, takže počasí má Lucyka super, trochu i fouká, tak aspoň není takový pařák to musí být těžké odolat, ale asi bych ji nechala v její postýlce to máš super, že přijedou rodiče i Veru bude nadšená co Luci co Sára ještě hraje???
Odpovědět
Tynus je to tezke odolat,ale k ranu si ji uz beru a odpo taky s ni vzdycky usnu. Ale v noc neeee,tu chybu jsem udelala s Veru a pak nam rok trvalo ji nacuit spat v postylce,ona rvala celou noc dokud jsme ji nevzali k nam.Takze nebrat ;-) ALe dneskav noci,jka jsem ji krmila,tak jsem s ni usnula v sede a vzbudila se jak uz byla flaska prazda asi o hodku pozdeji :-N Veru se tesi na babi,dedove pry nemaji jezdit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?