Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mě manžílek vzbudil aby mi dal pusinku a šel do práce, no a já tu teď straším ]-( tak asi upeču buchtu na víkend a pak mám scuka s kamarádkou a prochodíme celý den včera jsem byla u mudr a on, že mám malé bříško a jestli jím, mám nahoře 5kg už druhou poradnu se to nehýbe, tak jsem mu řekla, že celkem hodně chodím a tak různě se hýbu a on ať nedržím diety :-D a jím, no blázen já přímo žeru a připadám si jako kombajn :-) malý je v pořádku má něco přes kilo, ale nechtěl se hýbat, zase jsme na něj ťukali a nic, no celý tatínek, když spím tak spím :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky:-) To koukáte, že jsem tu,co?:-))Byli jsme teďka cca 14 dní bez netu, ale od včerejška už zase můžeme brázdit všechny sítě:-)Jinak už jsme přestěhovaní a jakž takž zabydlení, ale chybí nám takové ty dodělávky jako někde něco namalovat a hlavně povybalovat. No a chybí nám zařídit celý dětský pokoj, zatím je tam jenom hromada harampádí.. Jinak dočítat vás teda asi nebudu, jenom jsem postřehla, že Simča už má malou doma, takže velká gratulace, Sára oslavila první rok, takže gratulace taktéž no a že u lucyky vrcholí svatební přípravy. Jinak se omlouvám, ale nějak jsem si na net odvykla a řeknu vám, člověk má bez něj fakt moooooře času na jiné věci:-)
Odpovědět
Profilova fotka
KUki: no tož tě teda vítáme. Ne jenom zpět tady ale i v novém baráčku :-D . Jsem si všimla, že se tam pořád něco děje. Tak teď už to je doděláte a máte hotovo. Ještě pořád pracuješ a nebo už ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky kuki tak já gratuluji k novému bydlení!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dík, no bude mi trochu trvat, než si zvyknu na ten vesnický život :-))A hotovo bude kdo ví kdy, třeba zahrada asi až příští rok...Do práce teď nechodím ,ale to je tím, že mi nařídili vybrat si celou dovolenou, takže jsem tak nějak přes měsíc doma - ale teďka se mi to hodí. A do práce půjdu ještě na 14 dní v srpnu, tak mě čeká i jedno pražské školení (takže mi pan ustele u nich na gauči:-) a pak ádijos amígos..Ale do toho listopadu se to potáhne jak smrad, protože všichni chodí do práce a mě teda nebaví pořád uklízet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl..no počkej, vy jste se taky měli stěhovat ne?pokud si to teda nepletu..a jak to,že nepřibíráš??Můžeš mi, prosím tě, napsat, jak se to dělá?Já už jsem jak chodící cisterna....
Odpovědět
Profilova fotka
no já si, ale připadám pěkně kulatá!!! no jí a hodně, ale asi začnu přibírat až teď :o) moje maminka taky pořád nic měla 45kg a nakonec přibrala celkově 25kg :o)) nakonec jsme se nestěhovali a zůstáváme na bytě v Porubě tak jsem ráda jo a kdy máš termín vlastně?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki- no zdravim po dlouhe dobe Tynka- vzdyt jsem ti to hned rikala,ze jsi vižle Ja vcera balila kolace a neco uz rozvezla a dnes pokracuju. Jdu taky dnes na zkousku ucesu a liceni,toz jsu zvedava. Nervicky zacinaji p racovat a budu muset jeste pristi tyden navstivit svou doktorku, zjistila jsem,ze kdyz jsem v nejake stresove situaci, mam nervy atd. :-. ze z toho chytam hmmmm no chodim moooooooccc na velkou. Lucenek- nevis co na to je dobry?? Ja uz asi zacnu ted zrat uhli cerne dopredu,jinak se nekde u obradu asi potento. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy já byla nervózní taky a hodně,ale v den svatby když jsem se ráno vzbudila, tak jsem byla úplně v pohodě, taky jsem měla strach z průjmu atd a nakonec úplně v pohodě, jo a týden před svatbou jsem brala zodak a b komplex, aby mi nevyskočil nějaký opar nebo alergie :o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl...tak to je fajn, alespoň se nemusíte nikam přemisťovat. Já mám 2.11., myslím,že to byl o 14 dní později než máš ty luc...já měla taky nervy, ale bylo to přesně jak píše berryl, ten den úplná pohodka. Ale zkus jíst třeba více banánů a hořké čokolády nebo si skoč do polska pro borůvky, ale zase ať to nepřeženeš a nejdeš týden na záchod:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ať to pak Lucy není pravý opak a nebolí tě břicho jo vlastně já mám 19.10 a už víš kde bys chtěla rodit? pokud tam samozřejmě bude volno?
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, chtěla jsme do poruby, ale nějak mě to přešlo..Chodím teďka na kurz, kde jsme se o porodnicích bavili a vypadá to tak, že se s manželem půjdeme do všech podívat a pak se prostě nějak rozhodneme.Ty už máš vybráno?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ráda bych do Poruby, ležela jsem tam teď s tím krvácením a všichni byli moc příjemní, je to o lidech pokud narazím na někoho nepříjemného tak s tím nin nenadělám :o)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, jak o lidech, tak o službách, které ta porodnice poskytuje. Však ono to nějak dopadne :-)
Odpovědět
Ahoj kuki!! Gratuluji k domecku. Hej a vis co cekate???????????? :-p MOje segra je uz dinosaurus,strasne pry nabrala,nespi,nemuze se ani hybat a je cela otekla. Tusim ze bude mit vahu tak 85kg,bobek. Ale uz se ji to krati,za tri tydny rodi,s epiduralem. Pry proc by se trapila,kdyz nemusi :-D Ma recht. Ja dneska poprve sama doma s holkama a zatim to zvladam na jednicku bez zmatku.Dokonce jsem i uklidila,peru a ted jdu Vik vzbudit na jidlo.Docela malo ji,tak to do ni musim vylozene tlacit,hruza. Me se u porodu vystridali tri sestry tusim,jedna totalni krava a na zaver jsem mela moc hodnou,tak to bylo dobre. Ale ta pred ni tam sedela s nacesanou hrivou a vykladala mi jak mimi bude jako dlan a jak je to ne bezpecne,ze asi i umre........no husa blba,ta druha byla supr nastseti. Je to fakt o lidech na koho narazite. U Veru jsem mela supr sestru co nas rodila,tak to byla dobre. Budi se mi grizlik,tak ahojte
Odpovědět
Profilova fotka
Caute Ostravacky-Porubacky, hledam informace a zkusenosti se svatbou v arealu Lodenice v Dehylove (smerem na Hlucin), neznate nekoho, kdo tam to mel zorganizovane? diky predem
Odpovědět
Profilova fotka
nevěstinko já bohužel neznám Simi pohlaď doma ty svoje sluníčk. Co Verunka jak snáší novou sestřičku?
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki: já kolem vás chodím každý den a všimla jsem si že už tam jste. A dneska jsi měla otevřené dveře do zahrady, tak jsem si myslela že jsi doma. Teda to s někdo má, že má dovolenou. Jen si to užívej dokud můžeš. Tyn: s tím přibíráním si nedělej těžkou hlavu. Já měla taky malé bříško. Hlavní je jak ti na UTZ všechno vychází OK. U mě to tak nebylo. Dr. nemohl kolikrát na UTZ naměřit Eli a proto mě pořád honil po nemocnicích a vyštření jestli je vše OK no a nakonec z toho vylezla taková prťavoučká Eliška :-D A jak je už teď veliká. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi, teď je týden kdy se začíná příbírat a kluci prý přibírají více než holčičky, tak uvidíme, ale příjde mi, že teď i více jím, tak těch 20kg ještě můžu dohnat :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
to není pravidlo. Hlavně jak jste oba v pořádku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
davi: no manža je fanda Bohemky, tak proto úchylka na klokana :-D hlavně mám už nějakou dobu klokana na pozadí na monitoru a chtělo by to změnu :-N zofi: díííky moc ;-) kuki: nemusíš se omlouvat, jsem ráda, že aspon někdy zavítáš ;-) tak zbytek neřeš... tak to jsem ráda, že jste už přestěhovaní a vybalovat budeš určo ještě nějakou dobu... to znám. A co jinak? jasně, s přespáním počítám ;-) a teda máme pěkný gauč, bude se ti tu dobře spát :-N berryl: a ty jsi ted v kterém tt a kolik jsi přibrala? Proč chceš přibrat 20kg? :-o normální je 12-15kg ;-) at tě nikdo s váhou nestresuje prosím tě ;) lucy: dej si banán... když máš sračku tak tě staví a když naopak tak tě prožene, banán je úžasná věc :-N jinak já to mám taky tak, když jsem nervozni, tak to dokážu pochopit. Jinak jako Berryl v den svatby jsem byla v pohodě... až pak na nějaké slzičky dojetí. Tak pak napiš, jak dopadla zkouška účesu a líčení a třeba hoď fotky pokud to nebude tajemství :-) stejně v den svatby to nebude uplně na chlup stejné jako na té zkoušce.. s tím musíš počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
simi...tak to je maras, to musí být fakt jak soudek, ještě když si vezmu, jak byla hubená:-)A nakonec jsem se s ní ještě ani nespojila, nebyl vůbec čas, takže asi až se to uklidní, až porodí, no prostě potom. Jo a my budeme mít holčičku, malinkatou princezničku:-)Byli jsme dvakrát na 3D ultrazvuku, ale pořád se schovávalal, take z toho nic nebylo...A s těma sestrama máš recht, některé jsou kravky, ale to máš takhle všude a je jedno, jaké je to povolání... zofi...no jasně, mám vegáč,nooo:-) pan...neboj, nenacpu se k vám:-)ale kdyby to vyšlo,tak se domluvíme
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: tak to gratulujíííí ;-) a přáli jste si holčičku? no ony jsou šikovnější ;-) no klidně se nacpat můžeš, já s tím fakt nemám problém a s mužem milujeme návštěvy ;-) teda jako ne doslova jo? :-D :-D :-D :-D takže není fakt problém ;-) a já budu moc ráda
Odpovědět
Profilova fotka
pan...díky, no nevím, jestli jsme si přáli, hlavní prioritou bylo a je, aby mělo dítko všechny párové orgány dvakrát atd. :-))A neboj, ž práce mi zaplatí ubytko, nenechají mě válet se někde na zemi (tím teda nemyslím u tebe:-), takže v poho. akorát teda doufám,že pojedu,že mi bude dobře...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak zkouska ucesu dopadla dobre. Hrozila jsem se, co mi z tech vlasu se da udelat a nakonec hned prvni uces co zkusila, tak jsme u nej vybrali. Fotku hodim ale az zitra. Dnes jsem rozvazela kolace a prijeli jsme az o pul 11 vecer a zacli v 6. Jinak mam i liceni, mela jsem to dnes celej den,ale ted me pekne stipou oci,vlastne celou tu dobu co jsem nalicena me to stipe, vubec se nemaluju,takze nejsem zvykla a ted jsem to umyvala a furt mi to neslo a pouzila jsem vsechno mozne na odliceni,tak nevim cim me to namalovala :-D :-D Jinak holky ja teda banany nejim,ale premuzu se a zkusim to. Jenze ja sem nervozni tak z neceho jineho z meho manzele, nevim co ho napadne, on je schopnej vseho. tak proto ;-( Jo jinak mozna budeme spat i u toho Ferdy. Dnes volal kamos, jestli od nich prijmeme noclech jako svatebni dar, tak jsem rekla, at se domluvi s tomasem. Na capkarne jsem nakonec nebyly,prej nebylo dostatecne vedro ale zitra jedeme do Klimkovic, vdava se tam spoluzacka a spojime to s prochazkou a jeste s necim co tam bude no uvidime. Tak zatim dobrou, jdu se venovat manzilkovi.
Odpovědět
čuste kuki gratuluji k holčičce x-) x-) x-) to bude čančání x-) lucyka já na ty hard líčidla používám babyface z LUSH, je to olejové mýdelko na pobličej co fakt vše rozpustí...akorát se potom nesmim utřít do ručníku ale odlíčit tamponem...páč by ten bordel byl na ručníku
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: a myslíš, že budeš mít chvilu času, že bychom se potkaly? lucy: tak to už se těším na foto ;-) tak nad manžou nepřemýšlej ;-) a nech to osudu.. a nebo si s ním o tom promluv, že jsi z toho nervozni. Tak to byste měli fajn, spát tam tak to je skvělý svateb.dar. co dneska děláte a vaříte? Já dělám svíčkovou, už je to v troubě, za chvili pověsím prádlo a udělám takové ty domácí práce. Manža šel pomáhat známým na barák, já tam dojdu až odpolko a bude grilčo.
Odpovědět
pan já mám ze včera fazolky na smetaně a pro manžu vepořové ve vl.š´távě s rýží, jen jsem dodělala okurk. salát na svíčkovou se chystám koncem týdne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no fazolky já nejím :-N ale jinak taky dobré, tak si nechte chutnat ;-) jsem i upekla muffiny
Odpovědět
já to miluju :-D mufiny to jsou ty takové jakoby mini dortíky že? v tom vedru nepeču
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?