Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
kristi koule v Ikei mě moc neberou za to krevety teď v Meku to je slast, snad lepší než sex x-) x-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek... ten nápis jsme si udělala z barevných papíruuu a na hlavní v papírnictví koupila kolíčky a přicvakala na šňuru.... moc se mi to líbiloooo na 100% to zvládneš a netrvá to ani tak dlouho a myslím že t vypadá superrrr, písmenka pak schováš a příští rok vyměníš jen číslo hihhhh berry.. jo krásné jmééno.... :-D :-D :-D jo jo taky jsem si tě tam dala. tobě je 27 takže lucenkovi taky...co?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo teda myslím Luci nejsi strarší co? :-o :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
mluvíte o tomto nápisu??? http://profil.lide.cz/profile.fcgi?ak... ten je parádní
Odpovědět
letos 28 jo a tos jako střihla tvrdý papír nebo karton a polepila?????
Odpovědět
se inspiruju, ale mám co dělat když čt, pá makám 12 tky a sobota free...takže saturday night to jistí
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek.-..... ne jen tak vystřihla a přicvakla kolíčkem ničím nepodlepovala.já to měla hotové za 1,5 hodiny celé takže pohodkaaa jistě to zvládneššš levou zadní
Odpovědět
jo ahá no budem to mít doma tak snad to vlát nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://babu.rajce.idnes.cz/dorty/ dala bych si dortík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.restaurace-bobovka.cz/foto...
Odpovědět
Profilova fotka
berry.... ty znáš tu paní co peče ty dorty???? ty jsou naprosto úúúúžasnéé ta žirafka je to nejkrásnější co jsme kdy vidělaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: nedělej chutě jo? No ještě že já mám dost času na to vymyslet něco Eli na 1. narozeniny. Ale pro mě by to neměl být problém :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ne neznám, jen mám chutě tak brouzdám po netu je to levné a netučné :-D :-D :-D
Odpovědět
kristý ty berušky jsou pesně o co chi...no uvidíme ted jsem mlula s tou paní a ujasnily jsme si detaily...doprtík bude za babku
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super,když bude podle představ a ještě za super cenu, to je ta paní co Ti dělala i svatební dort? Luci kde ses byla se Sárou fotit? nafotila by mi ta paní pak i bříško? ještě je čas není moc veliké, ale už zjišťuji
Odpovědět
jo jo to je ona a jdu se fotit tady do poruby u Helas sportu ve stylu ala pradlenka, a profi jako umělecké mi bude děla Michal krusberský, kolega od Honzy z rádia zadej jeho jmíno do vyhledavače a žasneš x-) x-) x-) má nádherné fotky. tamta kočka se mi neozývá...nereaguje a na MMB má ngat hdnocení, že nakupuje a neplatí...tak nevim no
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak mrknu na toho kolegu
Odpovědět
jj kukni
Odpovědět
Profilova fotka
krásné fotečky tak uvidíme zatím zjišťuji co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek... tvuj muž dělá v rádiu?
Odpovědět
Profilova fotka
jsou fakt super. My teď byli v Helios foto a taky máme sueor fota, ale ještě je nemám.
Odpovědět
davi jo dělá a kdy budete mít? Já jsem zvědavá na tu pradlenku
Odpovědět
Profilova fotka
Jdeme spátt dobrouuu ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem přeju! Zdravím davihomama :-) Holky, kde je kukinek, dlouho se tu neukázala. Zofi, nemáš nějaké zprávy o ní a miminku?? Tynko: dorty super - až je škoda je jíst jak jsou hezké :-) Luci: Foto alá pradlenka? Co si mám představit? :-D Fotit se budeš ty nebo Sára?
Odpovědět
Ahojky holky, doufám že se můžu přidat i když svatbu v OV-Porubě nemám...Jsem ale kousek odsud. Prosím nemáte někdo tip na nákup dekorací na auto v OV a okolí? Byla jsem už v Havířově ale nic se mi nelíbilo...Díky
Odpovědět
Dobre ranko, tak ja dneska jedu do nemocnice a zustavam do patku,jestli vse pujde ok.,kojeni a taky jestli se nam podari odpojeni z monitoru,tak muzem v patek domu x-) Budu tam spat na pokoji a v noci mi budou malou nosit na kojeni a nebo me budit a pres den budu na pokoji u ni s ni na kojeni. Jeste ten monitor hlupy,snad nas zitra odpoji. Doma nic nachystane nemame,tak manza bude prat,uklizet a dokupovat TAk drzte palecky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bocanko ahoj,já netuším. simi tak to budu držet palec at je vše ok a jste už brzo všichni doma!
Odpovědět
Profilova fotka
bocanka: bohužel taky nevím - ale v některých svatebních salonech to myslím mají nebo pak na internetu. simi: palečky držímeee ;-)
Odpovědět
děkuji holky, něco jsem objednávala přes net, ale na většině stránek nemají všechno.....Tak se nám moc nechce platit třeba troje poštovné, ale budeme asi muset :-( ..
Odpovědět
leni Sára....jako plechová vana, valcha šňůra s retro prádýlkem, Sára v té plechovce a klobouček s volánky x-) x-) x-) ahoj bocanko já si dělala dekoraci sama ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?