Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi:ahááá tak to jo, já myslela, že ji to právě lijou nosem, jsem se uplně zděsila jak to jako může fungovat. davihomama, lucyka: tak jste si to tu holky pěkně vyříkaly... no já bych se teda Skalce vyhla pěkným obloukem jak to tu poslouchám. My měli štěstí, že jsme to měli Na Rychtě, nebyl tam absolutně žádný problém.
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: Ta postýlka je fakt parádní x-) A nekecej že už jsi v 7 měsíci? To tak šíleně rychle letí...tak pozdravuj Ríšu, ať moc nezlobí a měj se krásně. :-) pan: a jak tobě se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: no me se vede dobre a primerene věku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
andelka: a jak se daří tobě?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem zpět a pořádně mě bolí nohy navíc to chození nedávám šíleně mi tvrdlo břicho Davi čekáme chlapečka a bude to Ríša andelko strašně to letí, ale fakt nedávno jsem spolu počítali bazální teplotu :-D a za 2,5m budu rodit :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak my dneska byly v porube se podivat na hasice, kamoska rikala,ze tam jsou,tak jsem sli na chvilku,protoze jsem stejne mela rande s pani kvetinarkou. Kytka je domluvena, a myslim,ze to bude vypadat pekne. Jinak nas tatinek je uz hodinky cesty od nas,tak se uz moc tesime. tak zatim se mejte, ted uz tu tak casto nebudu,tak zatim . zitra maji byt paraky a ve ct, tak sem zvedava :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy já jsem se tam byla podívat až teď tak jsem viděla už jen auta, ale muselo to být pěkné juj a vůně bramboráků co tu byla ach no já jsem zvědavá jak zítra bude,bo jak bude dusno tak nevylezu celý den z domu Davi já i Lucenek jsme z OV-Poruba
Odpovědět
Profilova fotka
berry ... tak co jsi nakoupila v ikei?? ráda tam nakupuju. tak to je super že Poruba a znáte se osobně? Taky jsem z Poruby.s kámoškama jsme se taky chtěly podívat na autíčka hasiče atd ale já se byla nechat ostříhat, holky mi hlídaly Davču a pak jsme letěly na pohotovost.Malému od kámošky se udělalo blbě začal hořet a hodně plakal.Tak jsem letěly na pohotovost.tak nějaká viroza . Tak jsme nakonec s druhou kámoškou šly do špáááru do děckého koutku a my daly kafí. Takže klučík to bude... super.A ve které porodnici by jsi chtěla rodit.?
Odpovědět
Profilova fotka
Davi: já měla taky obřas na zámečku v Porubě a bylo nás přes 50 a je pravda že se tam všichni nevlezli. Hold je to tam malé, ale já nechtěla svatbu na úřadě, ale v kostele. No tehdy to manža nechtěl, tak jsme to udělali tam. A stejně se mi ta svatba v kostele vyplnila :-D . Jo a já tam měla svou vlastní fotografku, ale taky se mě ptali jestli chceme na obřad fotografa od nich a já řekla že ne a nic mi teda nevnucovali. Jinak my měli hostinu v altánu v Třebovickém parku. A nemůžu si stěžovat, jelikož všechn alkohol jsme si zařizovali sami :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
davi s Lucenek se známe od školy, bydlely jsme kousek od sebe :o) no rodit to je těžko, na každou porodnici se najde někdo kdo nebyl spokojený, tak uvidíme, třeba nakonec budeme jezdit a budu ráda, že mě někde odrodí, většinou je všude plno, ale vidím to na Porubu nebo Fifejdy.Ty jsi rodila kde? zofi a Ty jsi rodila kde Eli?
Odpovědět
Profilova fotka
v ikea jsem koupila takové proutěné koše pod pc stůl jinak jsem si tam daly jídlo, samozřjmě švédské kuličky :-)
Odpovědět
davi sára bude mít rok v neděli x-) šíleně to sletělo a teď je řada na Týnce :-) kristi uvidíš, všude jsou lidi, že 100 lidí 100 chutí ;-) hlavně ať si vybereš dobře a jsi spokojená
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zofi.... no když jsme se Statisem mluvili ohledně svatby na zámku tak mi řekl že mužu mít vlastního fotografa, ale ten fotograf prý musí přijít v den obřadu přímo za ním a poprosti ho zda by mohl fotit na jeho zámku... já i muj muž tehdy jsme koukali jak na zjevení.Já mu řekla že já klídně ho příjdu poprosit, ale on mi řekl že ne že ten fotgraf.. takže to nám přišlo trochu ponižujícíc pro našeho fotografa tak jsme si raději vzali tu jeho dceru na focení obřadu a fotky v parku.Nehledě na to že ji vychválil do nebes že studovala v Řecku a je vážně dobrá..no zbytek jsi četla.. fotky stály za nic. Jak to že se ti nakonec svatba v kostele vyplnila? A ty jsi taky z Poruby? berry ... tak to je bezva že se znáte tak dlouho. Co se týče porodinc tak je fakt že se najde vždy někdo kdo byl někde nespokojený.Já rodila v Porubě, hodně lidí mne odrazovalo, že tam nee ale můžu říct, že jsme byla velmi spokojená.Perfektní starost všech u porodu, na šestinedělí super.Všichni byli moc fajn a doktoři super no prostě já byla moc spokojená a nemohu na porubu říct ani pul špatného slova.Je jasné že sestry jsou taky lidi a je možné že nějaká zrovna nebude mít náladu i když jindy může být jedna z nejpříjemnějších sester, ale tohle bude v každé porodnici.Co se týče péče a všeho byla jsem velmi spokojená.A příště bych velmi ráda rodila opět tam. A taky tam rodí muj superrrrrrr gyndař. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berry... kuličky taky milujeme jsou moccc dobré, já si ale hooodně dlouho nedám hihhh lucenek..juuu tak to bude mega super oslavaaaaa co chystáš???? jaké budou dárkyyyy my měli super výzdobu Davimu jsem udělala hezkou výzdobu balonky a velký nápiss no ukázlal bych vám fotky, ale nevím jestli se dá tady dát odkaz na uplně cizí stránku...asi ne...ale mužu ti klídněěě poslat ve vzkazu.
Odpovědět
davi klidně nahod sem.... mám ubrousky ubrus girlandy dort berušku balonky fáborky...no oslava jak má být...... dárky mám kočárek, odrážedlo žirafku, pak dostane houpačku, klavírek, panenku, baťůžek, knížky....no každý něco donese..... taky segra má cukrošku, takže se postará o zákusky a dezertíky, takže to dougám bude našlapanééééé x-)
Odpovědět
Profilova fotka
davi a ty zákusky co má ségra od Lucky jsou fakt špičkové!!! jak to že si kuličky nedáš?
Odpovědět
Profilova fotka
davi: no tak když jsem byla domlouvat svatbu já, tak jsem mluvila jen s tou paní a nikoho jsme se dovolovat nemuseli. No jelikož jsme chtěli nechat naši Eli pokřtít, tak jsme se museli znovu vzít v kostele, tak proto se mi to splnilo. Sice už jsem neměla svatební šaty, ale kytičku joooooooooooooooo :-D Jinak já jsem z Třebovic, což je kousek. Tyn: já rodila v Porubě a porod a vše kolem něj v poho. Je fakt že je to o idech a o tom na koho narazíš. Jen mě naštvalo, že nám neřekli nic o kojení. Pustili nám DVD a tím to bylo. Pak mi akorát sestra řekla že musím Eli oři kojení budit, aby přibírala a tím to haslo. Ani mi po porodu nepřišli vysvětlit jak mám Eli přikládat a to mi sestra říkala že přijde. No jsou lidi a lidi. ALe jinak to bylo vše OK. A zase bych rodila tam a nebo Vítkovice. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o tom kojení jsem slyšela, že tam na to prdí, no když tak zajdu k Lucenek :o) pro radu
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek oki tady je odkaz na profil na lidech mám tam hooodně fotek Davího atd no koukni a je tam oslava jak s rodinou tak i jak jsem měli baby párty s dětma bylo to supeer. sestra má cukrárnu?? a nedělá tam i takové ty obrázky na dorty? jestli víš co myslím.Dáš fotku a oni udělají takový jedlý jako by obal na dort a pak je ta fotka vlastně na tom dortu.netuším jak se to jmenuje. :-N :-N
Odpovědět
kristi :-D mě to dvd pustili taky..ale fakt jsem z toho měla dost...a zbytek vysvětlili, když jsem se ptala..... ;-) já taky rodila v porubě 1. perfektní neonatologie přístrojově vybavená plus složení lékařů 2. domácí porodní sály a návaznost na jeden akutní operační sál s předsálím (nikam se nejezdí daleko) 3. sztrava (fakt jako zaměstanec za 5 let vím, že vaří fakt dobře) 4. vybavení a celkové prostředí 5. suoper bylo že ke mě zbytečně nikdo nelez a ke komukiaci se využívaly telefony, klapak jak na sestru gynekologickou, tak na sestru dětskou...... 6. žádně buzení v 5h ráno uklízečkou či dáváním teploměrů 7. vizity o jednom lékaři a sestře )žádná tlupa doktorů) 8.veškeré vyš jak mě tak malé za mé přítomnosti a v budově...žádné cajdání z patra na patro..... to jsou moje postřehy
Odpovědět
davi jo dělaj ty reálné fota na jedlý papír s fotkou ;-)
Odpovědět
odkaz nikde nevidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem teď vlastně byla na porodním, když jsem krvácela a byla jsem sice z toho všeho vystresovaná, ale s péčí a vším jsme byla spokojená, doktoi i sestry byli příjemní :o) tak jsem změnila názor a pokud tam bude místo tak bych tam šla, je to blízko i pro Radima na dojíždění a celkově tam jsou super doktoři a to je pro mě důležité
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek hih zapoměla jsem ten odkaz vložit :-D :-D :-D :-D http://profil.lide.cz/profile.fcgi?ak... berry.... kuličky si nedám protože jsme u těhu hodněěě přibrala ale fakt hodně a při kojení se mi teda vubec nedařilo hubnout právě naopak. Teď ale jím velmiii zdravě, sportuju jak ďas a konečně to jde naprosto perfektně doluuuuu. Takže kuličky si nedám :-D :-D :-D :-D zofi.... no tak já kápla přímona Statise a ten nás vzal někde do takové místnosti v zámku s velkým stolem a tam nám asi hodinu vykládal jak se zná s celebritama atd dokonce nám ukazoval fotky prostě jedním slovem,...děsně machroval..... no a asi chtěl hodně prosadit svou dceru tak to dopadlo jak dopadlo.. ale to už je teď jedno jelikož jsem rozvedená už a až bude nová svatba, budu si jistě stát za svým... :-D berry... žofi má pravdu v tom že nám pustitli dvd o kojení....no já narovinu jsme si z toho nezapamatovala nic... z nějaké kazety ale je fakt že jsme si pak stejně kojila podle svých instinktů.a co jsem nevěděla jsem se zeptala.
Odpovědět
Profilova fotka
berry..... no naprosto souhlasím s lucenek..-. pokoje jsou velmi příjemnéé vařilo se tam super, sprchy všechno čisté a po ruce bezva a já měla porod ne moc super a musím uznat že péče bezvaa a vše přichystáno já akutně pak rodila císařem takže jsem ani nestačila registrovat jak rychle jsme byla přemístěná uspaná atd atd ....jsou sehraní... určitě si zajdi na prohlídku porodnice ..doktoři byli super a jak říká lucenečka na vizitu fakt sestra a dr a dr mi řekl všechnooo proč to tak bylo a jak to bdue příště atd atd prostě mluvili snáma jako s lidma...není to tak u všech dr.../nemyslím tím jen porodnice/ lucenek .... no to je bezvaaaaa tak to budu potřebovaaaat hihhh na konec zářííí jak dlouhho dopředu musím zařídit?? a kde to je ta cukrárna????
Odpovědět
Profilova fotka
berry ty máš chlapa taky Radima?? hihhhh :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tož se je zeptám jestli mi do dvd půjčí a že si ho vypálím :-D :-D :-D aha tak to jo, ale já těm kuličkám nikdy neodolám a teď i mc donaldu :-) pak bude dietka
Odpovědět
jééé ten nápis vypadá supeer z čeho a jak jsi to dělala????To bych taky zvládla..... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné jméno co:o) dala jsem si Tě na lidech do přátel jinak malý je krásný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
berry... krásné fotky na profilkuuu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?