Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucyko.... ano řekla jsem že na skalce je to hezké prostředí , hezké místo, výhled na kopec, cesta daleko, houpačky a písek pro děti... jako restaurace, příroda atd velmi dobrá volba.takže jsi milá lucko opět nepochopila, že tehdy jsme mluvila o prostředí atd ale ted muvím o paní provozní.Navíc jsem ti to říkala že paní provozní je trochu nespolehlivá po tom co jsme byla zaplatit zálohu a že na mne neměla čas.ale tvou pamět neovlivním.Nehodlám už tady s tebou jinak diskutovat.jen jsem chtěla tady lidem uvést věci na pravou míru.a jestli mi ležíš v žaludku nebo ne..tak to fakt nemám zapotřebí ti dokazovat něco osobního.to už jde uplně mimo mně a k tomu se vůůbec už nehodlám vyjadřovat. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek....ahojky..no k té provozní.kdyby se zařizovala už celková svatba je jasné že bych si vyžádala aby si na mne udělala čas.tehdy to vypadalo jako by někam děsně spěchala.s kámoškou jsem si daly jídlo.. vaří tam dobře. a jak jsem tam byla podruhé,tak jsem se setkala vlastně jen s číšníkem.. který teda pořád koukal mé kámošce do výstřihu :-D takže kdo ví proč mu nešlo vypsat ten lítek a zapoměl i na datum hih a ty jsi měla svatbu kde?myslím hostinu. má první svatba byla u Boříka, tam to bylo taky fajn ale malé, nás ale bylo jen 20 a pak večer asi dalších 10.jsem už ale díky bohu rozvedená.se svým nynějším přítelem plánujeme svatbu zhruba v tom dubnu příštího roku.ale chci se vdávat těhotná..taklže záleží jestli se nám podaří zapadnout ted v zimě.za tři měsíce se o to pokusímeee :-) :-) :-)
Odpovědět
u Boříka jsem byla na svatbě kamarádce..malé....ale dalo se...fajně jsme zakalili x-) já to měla u ferdy, www.arealferdinand.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- tak pokud vim, ja sem prvni nezacla a ani jsem tady nikoho nijak nespinila a ani jsem ji nijak nenazvala. TO ze se nekdo chova jak pubertacka za to ja nemuzu . Kazdopadne je fakt, ze mi vsechno zaridila a oblitala, ale az takove stiznosti na tu skalku si nepamatuju. ALe je fakt,ze za mou pamet nemuze nikdo a nekdy ani ja. Sklalka mi byla doporucena,tak jsem ji poprosila jestli by tam zasla se poptat a obhlidnout. Docela vzdy mi zalezelo na jejim nazoru at uz byl jakejkoliv,,takze kdyby mi tenkrat rekla neco az moc hrozneho a ze se ji tam nelibi atd. tak bych do sklalky nesla,protoze sama jsem tam nikdy nebyla. Ale to je uz jedno, resit toto nebudu,protoze je to zarizene a hotovo. Dale se k nicemu co pise Davihomama nevyjadruju. Ale psat muze co chce, ja si bude myslet sve ikdyz nebudu na to reagovat.
Odpovědět
lucyka svůj názor vyjádřit můžu nebo ne?mě to tak přijde když jsem to četla no. No o to pubertálním chování viz příspěvek od tebe v 00:20....mě to tak přijde dětinské to je celé.....
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- to samozrejme muzes, ale nevis o co jde a mozna muj prispevek co jsem podotkla byl nevhodnej, ale nekdo ma asi taky kratkou pamet co rika. Jinak jsem rekla,ze se vice uz nevyjadruju. Jo a u Ferdy jsme byly na obede ted nedavno, zrovna nez jsme jeli do te skalky, uz predtim kdyz tam byla nejaka ta oslava,takze jsem tam pak nesla a v tom KR. Poli to je moc pekne u toho Ferdy a pan cisnik co teda obsluhoval nahore byl velmi milej. Jste tam i spali asi co??? Je to tam taky moc dobre pro deti, hriste, nahore v te restauraci taky nejake hracky a takove utulne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak tady se to nějak rozjelo :-) no jinak my byli vybírat jídlo 14dní před svatbou i raut, tak nám to řekla provozní, že dříve není třeba i tak jsem z toho byla nervózní, že to je tak pozdě však Lucenek ví jaké jsme měli problémy a přitom nás předem varovala, ale nakonec bylo vše super a bez problémů a to je důležité mějte pěkný den já se dneska chystám do IKEA na nákupy, manžel je pracovně v Plzni tak jdu zabít čas
Odpovědět
kristi tak tak, hlavně že to dopadlo oká ;-) tak si užij ikeu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji na bazén to není myslela jsem, že bude pařák a nic no
Odpovědět
prej zítra bude...ale taky tomu moc nevěřim
Odpovědět
Profilova fotka
taky moc ne :O(
Odpovědět
no a čt a pátek makám no....takže pajada
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha tak ten další týden jo
Odpovědět
he podnělí poradna, úterý focení středa jedem do olomouce...tak já ti kristi písnu..ted to mám zas já naflákáno
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek..no teda u toho Ferdy to vypada hooodne luxusně.ani jsem nevěděla že v krpoli něco takového je. U Boříka se dá zapařit... měli jsme terasu a mohli jsme i dolu, protože dole sice byla jiná svatba, ale ti nevím proč tam byli jen chvíli a šli.takže jsme to měli celé. Další svatbu zatím netušíme kde bude...nejprve jsme chtěli v šilheřovicích,tam žije rodina mojeho přítele, ale to se uvidí... nechceme velkou svatbu a tam je sice naprosto bezvadná restauraceee se vším všudy ale je veliká.
Odpovědět
davihomamam jo je to superácký uzavřené i venku posezení s grilem, pro děcka nějaké bebechy...můžou lítat..každý si vybere podle sebe....já bych tam šla znova zas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek...... tak tam jednou oslavíte třeba 10 let svatby ..on se důvod vždycky najdee hihhh :-D :-D a vy jste měli hodně lidí na svatbě co? a obřad jsi měla kde?? my na zámečku v Porubě u Prusalise.. u nás bdue asi spíš problém kde obřad já moc na úřad nechci teda spíš vůbec...a na stejný zámeček už neee :-D :-D v Šilheřovicích je sice zámek v rekonstrukci tak kdo ví, třeba tam do dubna bude už v provozu
Odpovědět
Profilova fotka
my chtěli taky do ferdy, ale nevlezli bychom se, bohužel :o(
Odpovědět
davi no třeba ale chodíme tam na výročí obědvat a vždy nás vítaj a kecaj s náma :-D obřad jsme měli na radnici v Porubě, na zámečku u Prusalise jsme nechtěli, i když to mělo být zadáčo...nebo prusalisovi jsou rodina s jalamovými (Manželova maminka byla řekyně), ale oni jsou vydřiduši celkově víš.....nás bylo na oběd 30 a pak celkem 45 a v poho...ono večer na rauty už každý seděla kde chtěl venku u pakrketu u stolu.....
Odpovědět
Profilova fotka
berryl to vás bylo tak moc? kolik? lucenek...no Prusalis je celkem "zvláštní člověk" je fakt že pár věcí se nám nelíbilo.Třeba to, že nás vyloženě donutil, aby jsme měli na svatbě za fotografku jeho dceru... a taky to že těsně před obřadem nám paní , co usazuje hosty posadila rodiče špatně , ale prostředí hezké a tím že tam je malá obřadní místnustka, ale moc hezká tak tam bylo vlastně úplně narvánooooo hih ty máš vlastně kolik dětí??
Odpovědět
Profilova fotka
Tynka- akolik jste vlastne meli hostu, kdyz jste se tam nevlezly????? =-) Simi- a co mala ??Kdy teda pujde domu??? Tynka- hele videl ajsem brusek, krokodylek fakt peknej, takove brisenko bych taky chtela. :-) Tak slunicko dneska to vypada zalezlo, ale hlavne at neprsi, jedu do poruby,tak zase az vecer,papa
Odpovědět
Profilova fotka
no my měli na hostině kolem 50 a pak přišli ještě kamarádi po 16h :-) my bychom se nevlezli ani k prusalisovi, protože se ještě přišli podívat i lidi z práce a tam je to ve vnitř malé, tak by museli někteří stát na chodbě :-o jo jo bříško roste, teď nějak více se mi zdá :o) dneska jsem začala 7. měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
berry tak 50 lidí to už je velká svatba tedaa, no k Prusalisovi by jste se teda vážně nevešli... :-D :-D :-D ty čekáš první mimi?
Odpovědět
davi no a o tom mluvím...viz fotografika.....takže tak.... mám dceru Sárinku, celej táta..no jo řecká krev se nezapře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda, malá je celý Hany :o) to jsem zvědavá na koho bude ten náš krokodýlek ano první :o)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek.... a kolik má Sarinka.? můj Davi má 17,5 měsíce je to miláčeek hihhh jo jinak k fotografce od statise.. jakooo upřímně.... fotky byly děsnéééé ..když jsme chtěla u normálního fotografa pak nechat upravit pokud by to šlo.. tak řekli že nekvalitně udělaná fotka.. že s tím se nedá nic dělat... barvy děsnéé a ani se moc nesnažila nám říct jak máme pozovat atd. Tkaže manžílek je Řek...no ony ty geny jsou prý průbojnější než ty naše.Je možné že budete mít třeba tři děti a všechny budou celý táta hih berry tak to moc gratuluji k prvnímu těhu.Užíváš si ho náramně co? pohodka klídek... Děsně moc se těším na další těhu, doufám že se fakt zadaří hned jako u Davího... :-D :-D ty postýlku co máš v albíčku budeš mít?? je super kolik stojí?super ten uložný prostor.
Odpovědět
Profilova fotka
davi: http://www.sambaby.com/79-detske-post... postýlka stojí 1390,- a komoda 1900,- zatím ji doma nemám, ale mají ji stále skladem, tak si tam proní pak jen zajedeme určitě si to užívám, nebylo to hned a nějakou dobu jsme se snažili, tak jsem moc ráda, že to nakonec vyšlo a že je malé v bříšku v pořádku takže máš chlapečka :o) už se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
fičím do té ikea tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
berry no ta je moc krásná ta postýlka .. ta světlá co tam je taky není škaredá ale ta s tmavým ta vypadá super nevíc ta světlá nemá úložňák.v Sam baby jsme kupovala kočárek.. přímo ve skladě. mají tam dobré ceny.POstýlku an druhé budeme pak muset koupit novou. teď máme starou a už není pěkná..a ty víš co to bude až to bude ??? a jaké bude jméno? berry a lucenek.. odkud vlastně jste holky? ze které části ovy jdeme ven s holkama a dětma páááá pěkný den ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?