Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Market ve stredu????Tak to mate supr datum a Radun netusim kde to je a ani co to je.To je nejaky zamecek,hrad? Uz se tesim na fotky. A ditko taky planujete po svatbe nebo si jeste budete uzivat klidku a pohody v manzelstvi??A jake mate prstynky? Pan,no proste jak se mimco nasaje,tak mas bradavky smer ven-tak jak kdyz ti stoji v zime-no ale moje se schvali do vnitr,takze nemohla sat.S klobouckem saje pres klobouk a bradavku to drzi ven. A po case pry se mi ty bradavky zpravi a budu moc kojit bez kloboucku.Ze nekdo potrebuje pomoc. Me vyhovuji ty kloboucky,lprotoze mam citlive prsa a desne me boli bradavky a uz ted je mam silene rude a to nekojim jen odstrikavam. A kloboucky pomohly,lprotoze saje a mlicko tece a papa ;-) Dobrou ap eknou nedeli
Odpovědět
Market,hod si album at muzu mrkout a saty uz taky mas vybrane?A budes mit zavoj nebo ....?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: to jsou skvělé zprávy :-) Takže malinká už bude brzy doma v krásném pelíšku x-) pan: Já to nepřeháním, pro mě je to denní chleba. Právě proto mě to pobavilo. :-N market: Raduň je úplně super, jak pro obřad tak pro focení, vybrali jste krásné místo. Jinak my jsme měli polévku klasickou, knedlíčkovou nudlovou a na hlavní chod kuřecí závitek se šunkou a sýrem zalité omáčkou,americké brambory a obloha. spokojení byli všichni.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: Raduň je za Opavou - zámeček. tak to je super s těma kloboučkama... a jak to máš s držením... jestli víš co držet prvně, mimčo, prso nebo klobouček... musí to být náročné :-S andelka: aháá tak to jo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ra nko tak toje ale destivo opet co?? Ja byla vcera na oslavach od zname a deticky spaly u babicky v Havirove . sice jsem byla cela nervozni ale prezili to uplne v klidu. TO jen rodice jsou vzdy na nervicky. Jinak dnes jedeme na tu Skalku se domluvit. Jo a jeste jsem se chtela zeptat Simi- kolik jste platili ridicovi?? Plnou nadrz, jidlo piti a kolik jste mu jeste dali???
Odpovědět
Simi, sobotni termin bohuzel nemeli, ale nabidli nam stredu, a kdyz to bylo tak pekne datum, tak jsme rekli, ze to berem :-) Rodina je s tim ok, no a kamosi si budou muset vzit volno. Jinak pokud se chces mrknout jak to na Raduni vypada, tak si dej do vyhledavace zamek Radun a mrkni. (je to okres Opava, kousek od Hradce, kde ses vdavala ty). Saty tady moc davat nechci, protoze nechci aby je videly kamosky, nebo skoromanzel - je zvedavy jako hrom a bylo by po prekvapeni. :-) Ale poslu ti fotky na mail jestli chces. Zavoj asi mit budu, ale jen tak do pul zad. Pak kdyztak sundam. Boty uz mam vybrane - koupene v Polsku. Pritel jim rika takove lepsi jarmilky na podpadku :-D . Ale chtela jsem trochu pohodlnejsi, pujdu tam po sterkove ceste, tak abych se tam z toho kopecka neskutalela :-N Ted jeste pujdu na zkousku ucesu do marianek, ale vubec nevim, co si mam nechat vytvorit, drdol ale moc nechci. Jo prstynky jeste nemame, ja uvazovala o chirurgicke oceli, ale nektere mi prijdou hodne hrube, pritel zkousel a mel to jak matku. Tak jeste zvazujeme. Jo a do miminka se musim rozhoupat :-D :-D Andelko diky za tip. Skoromanza by rad mel nejake maso s jablky a madlemi, nebo neco podobneho, tak jsem na to sama zvedava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no tak u nás dneska až na výjimky víceméně slunečno, ale fouká chladnější vítr :-| ale mě to neva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak ja byla ve Skalce,dostala jsem tak trochu sprda od pani ze jsem tam uz davno mela byt a taky jsem tam vypada asi jako nejaka blbka, nevedela jsem nic, co chci atd. a jest k tomu holka co mi to tam tenkrat domlouvala, se zrejme spatne vyjadrila,protoze jim tam rekla ze si tam vsechno udelame sami a ona to pojala,jako ze si budeme vse sami obsluhovat, a prsote vsechno si prevezmeme. Jenze me slo jen o to, ze si dam na stoly ty latky a ozdubky a toje vse,takze uz zde doslo k nedorozumeni. Kdyz rekla cenu rautu,rozhodla jsem se jit do obycejne enjake druhe vecere, jao ty ceny mi prijdou des a hruza za ty rauty. Na obed jsem rekla,ze svickovou, coz mi bylo hned rozmluveno, mysleal jsem ze to je klasika ale prej sem se tezce zmylila. Takze mam o cem premyslet a vymyslet. Jinak docela jsme na ni museli cekat a moc si nas nevsimala. Taky mi prislo ze na me hledi a rika si, no ty si ale pekne blba. Ale jako sikovna a sympaticka je, ale co si myslela o nas nevim. ]-( Jo nevim jestli jsem se uz ptala, ale jak dlouho po obede asi tak chodi dj??At vim na kolik ma prijit. A kdyz on prijde pozde, mame mu dat nez zacne hrat obed?? Nebo az potom jen veceri nebo nec?????
Odpovědět
Profilova fotka
lucy kde v Havířově máš babičku?
Odpovědět
Lucy,tak to mate blbou domluvu.A kol;ik chtela za raut? A pozor,jestli mate obed na dve,tak musim okolo sesti veceri a co budou jist hosti v noci jak se pije??Ten raut je supr,protoze tam mas jidlo po celou dobu a nikdo nebude mit hlad,tak to zvaz poradne. Jinak nam teda poradila co na obed,co na raut,ja rekla,ze tomu nerozumim a nechala jsem to na ni,takze jsem nepremyslela a byli jsme supr spokojeni. A k ridicum neporadim,protoze ridic co vezl me,tak to zaridila segra se svagrem a i byli domluveni na placeni,takze od nas dostal jen kolace a ridic co rozvazel vecer vsechny,tak to byl bracha od radkoveho svedka a ten nic nechtel-byli taky domluveni mezi sebou,takze jsme neplatili nic :-)Ale dostal teda domu vysluzku z rautu a kolace a dorty. Market,tak to mate supr datum,me to pak doslo vecer,ze mate same devitky. A posli saty a vsechno teda na mail,kdyz to tu nechces ukazovat ;-) My mame prstynky z bileho zlata,ja mam kratke prsty a i manzel,takze nemame zadne masivni,to vypadalo hnusne a delal je babicky znamy,tak je mame za babku. A boty jsem mela jen ty jarmilky baletacke a stejne jsem je hned u obeda zula,protoze jsem je koza nerozchodila,tak jse mela po dvou hodkach uplne puchyre na patach a u malicku.TAkze rozchod si je!!
Odpovědět
Pan,ty kloboucky to je jak dudlik,ale je to fakt desne jemnoucka ta guma ci co to je,takze si to das na prso na bradavku a mala se prisaje a drzi to na tom prsu,ale pridruzuji to dvema prsty,neni to vubec slozite.Takze to jde dobre. Viki ale jeste dostava mlicko i tubou do nosa,protoze je brzo unavena a usne,takze nesni tolik kolik potrebuje.Dnes dok.rikal,ze jestli bude sikovna,tak by jsme mohli dalsi tyden domu,tak snad.SE modlim za to. A to uz se tu pak neobjevim az do zari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- tak pani nam rekla za raut pro 30-35 lidi 12-15 tis. kc, coz mi prijde teda poradne prehnane. Jako sama vis kolik jste tam toho meli,takze jdu do druhe vecere a ted jak jsme byly v sobotu na akci pro 70 lidi,tak teda musim rict, byla vecere a pak jeste jako neco na jidlo tak to byl rizek s chlebem a mezi tim, na stolach bylo cukrovi, pak se dali zakusky, dva dorty co mela ani nerozkrojila, slane pecivo, vdolky, a plno toho a musim rict, nikdo nic nesnedl. Ja byla jedina z naseho stolu, kdo si vzal zakusek,takze jsem to sledovala a tolik penez co vyhodila za jidlo a sladke to bylo uplne zbytecne.Fakt to nema cenu,takze jsem mamku upozornila at toho zbytecne moc nepece. Vis oni si myslim spis lidi pijou a tak si neco zobou,takze tam budu mit curkovi na zobani a daji se tam tycinky,bramburky ,orisky atd. protoze to nema cenu. Jako cena je priserna to musite uznat. Vemte si co by jste mely zradla za 12-15 litru????? Berrryl- ja tam nemam babicku,decka tam maji tomas je z havirova z Sumbarku
Odpovědět
Článek se načítá
Lucy tak to mate palku,no asi sli ceny nahoru a plus asi maji hodne svateb,tak sli asi taky cenove nahoru.My totiz pred rokem meli pro 40lidi 8-12tis.kc za raut. A nakolik vam spocitala veceri? Nechala sis vse spocitat uz? Ja tam totiz byla se domluvit asi mesic pred.mozna driv a hned jsem si nechala vse spocitat at vim co cekat.Takze za veskere jidlo mi dala presnou cenu a pak jsem uz hodila za piti odhad. Tak si to nech vse spocitat,vy jste se asi moc nedomluvili na nicem posledne,ze?Si prisla fakt pozde,ja totiz jak byla mesic predem,tak uz mi rikala,ze to je pozde ale vzala to,protoze vedela,ze jsem zrovna priletela,ja tam sla hned druhy den po priletu se domlouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy my platili na osobu 600,- byl v tom oběd a raut a ještě nám toho strašně moc zbylo a to jsme od 16h měli lidi co přišli až odpoledne a ti už jedli raut a fakt jsme toho měli až nad hlavu, alkohol jsme mohli mít svůj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte :-) simčo: bezva zprávy, že malá už saje sama :-) Podle fotek je vidět, že dost porostla. Takže za chvilku bude s vámi doma :-) market: Raduň je moc hezké místo, jednou jsme tam byli. A datum taky fajné. Jen si nedovedu představit vdávat se v týdnu. Nedávno říkali, že prstýnky z chirurgické oceli se nedají jen tak přeštípnout, tak je to docela nebezpečné, když natečou prsty...Já mám raději prstýnky z drahého kovu :-) My máme žluté zlato. lucyka: nechci tě stresovat, ale jak píše simča, tak je to docela pozdě - myslím, to domlouvání v restauraci, když máte svatbu za 3 týdny, ale když teď na to pořádně vlítnete, tak to určitě doženete. My jsme se s paní domlouvali ohledně hostiny už v lednu - svatba byla v dubnu. nejdřív se vše řešilo přes mail/telefon, pak jsme se sešli 2-3x (teď už nevím) přímo v restauraci (zaplatila se záloha, doupřesnilo menu (hlavně přílohy), ukázala mi dekorace, které nakoupila atd. Taky jsme měli předem napsáno, kolik to bude stát - cena za jednotlivá jídla/pití. Zbytek se platil v neděli po svatbě. Část alkoholu jsme si museli vzít od nich, zbytek byl náš. Proč ti rozmlouvali svíčkovou? Přece můžete mít co chcete, ne. Já nemusím moc knedlíky, ale jinak mi to přijde právě jako klasické slavnostní jídlo a pro vás, když žijete v Americe, jako dělané :-) My jsme měli kuřecí plněnou kapsu, večeře ražničí...Raut byl obrovský, plno toho zbylo...Lidí jsme měli myslím 34. Ta cena za raut, co vám řekla, je dost velká :-o A máte s nima domluvené, kdy si nazdobíte sál? Nebo vám to nazdobí oni? A kdy jdeš na zkoušku účesu? To zní dobře, jak jsi to psala - ten účes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- no ja vim, ze jdu pozde, ale Sylva mi rekla,ze je zatim cas . Jinak my jsme se na nicem poradne nedomluvli,takze mi castku zadnou rict nemohla. Zitra prijede Tomas a hned se musime domluvit na jidle co bude a slest se s pani teda at vime. Raut teda delat nebudeme, tolik penez za to nedam. Je taky mozne ze si rekla,ze jsme z ameriky, (coz ji sylva rekla) a tak si mozna nahodila ceny. Ale je to priliz. Jako neznamena, ze zijeme v usa ze jsme v baliku. Na uces jdu 31,7. Ptam se ted vsechn lidi, zda prijdou at vim presnej pocet lidi a musime se do toho pustit. Jest k tomu muj mily mi rekl,ze cerny oblek nechce,ze chce svetlej a jako kde ho ted bude shanet to fakt nechapu a krome toho se mi ani svetlej nebo bilej nelibi. Tak jako nevim. nedovedu si to predstavit. Dnes jsem sla na obcanku a jak na svinu zrovna dnes kvuli vypadku elekriny maji zavreno, no nenasralo by vas to??? Jo a maminka mi nakonec rekla,ze teda dort objedname,no tak taky dobry co????
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme byli na oblek v Polsku v těšíně, super cena a veliký výběr
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: tak to by mě nadzvihlo taky - nejen ta občanka, ale i ty změny na poslední chvíli ]-( Bude to chtít pořádně se obrnit ;-) To je taky možné, že tu cenu nadsadili... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale radte ja vubec nevim co na ty jidla. s manzou to bude trochu tezke,ale hned jak prijede nenecham ho na me sahnout,dokud mi nerekne co bude na jidlo :-D :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: a ty knedle teda ne-e?? S tou svíčkovou? To vám jako úplně odmítli udělat? Jak jsem psala a nejen na naší svatbě jsme měli nejčastěji ty kuřecí kapsy na různé způsoby různě plněné s přílohou - americké brambory, rýže, brambory...Raz jsme měli 2 druhy knedlíků, různá masa a myslím i zelí k tomu bylo. Na večeři jsme měli na jedné svatbě guláš, raz taky řízek...taky mňam...Jinak mě teď nic moc nenapadá... ...dobrá taktika :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ve vyhledávači jsem našla toto: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě toto...třeba ti to pomůže...jako inspirace...ale moc jsem to nepročítala... http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Lucy,prachy urco z vas netahaji ze jste z ameriky,my z anglie a nedelali to. Ale necekej pekne jednani,kdyz prijdes 3tydny pred svatbou a chces zarizovat hostinu a vlastne si ani nic nevyridila. Takze ty jim reknes 2tydny predem co vlastne od nich ocekavas,se nedivim,ze byla nastvana a neprijemna. Sylva je pekna koza,ze ti rekla,ze mas cas. Mela jsi tam jit hned jak si priletela. Ja nechala celou svatbu na provozni,protoze RAd.mel jine predstavy o jidle a samo kazdy ji neco jineho. A tak mi rekla i ta provozni,ze nejlip je mit tri druhy mas na taliri,prilohy nejake............,raut jsem taky netusila,jak mi nabizela ruzne typy,tak jsem ji rekla cenu,ona rekla,ona mi rekla jestli to je realne a ja to pak nechala na ni. Dela svatby uz nekoli let a vi co dela. Tak kdyz si nebudete rady,tak to proste nech na ni a nech si poradit. Hlavne tam bezte co nejdriv,at vam nevrati zalohu a nevykaslou se na vas,protoze to mate fakt hodne pozde ;-) A kde objednavate dort??Stihnou vam ho udelat?Nektere cukrarny maji objednavky hodne dopredu,tak jak s kolaci a pak neprijmaji. Uz se nemuzu dockat fotek. x-) JO a jak pise jaro,ja bych sla na veceri urcite do gulase,to je klasika a ji to snad kazdy x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no my měli oběd na 14hod, ale spíš se jedlo až 14,30 si myslím... a měli jsme tu blbou svíčkovou jak ty píšeš... pak nějak přišli hudebníci, ti byli tuším bez oběda... přišli asi tak na 15,30 si myslím nebo 16hod ted už fakt nevím. Pak dort, zákusky, kafe, kolem 18hod byla večeře, hranolky a maso na přírodno obloha a pak jsme měli raut, řízečky, saláty apod. Protože jak píše Simi, když se pije, je dobré uzobávat ;) a přišlo to vhod. Je fakt, že já byla tak přecpaná, že bych příště spíš nevolila tu večeři, ale větší raut,.... ale zase záleží koho máš na hostině, my měli většinu starších lidí, co jsou zvyklí mít teplou večeři přímo pod nos, tak proto se to nakonec domluvilo takto. Ale jako minus to nebylo určitě. řidič, kameraman a fotografka byli pozvaní na oběd. nebo se dává na jídlo dva druhy knedliku a zeli a nejaké maso, nebo hranolky a 3 druhy masa a obloha apod. Prostě nejlepší je nějaký mastný základ, když se pije ;-) simi: mlíčko nosem? Tak to teda slyším prvně... nemůže se udusit? Tak to by bylo skvělé kdyby už byla malá u vás doma, to vám strašně moc přeji ;-) a to nás jako ani nepřijdeš pozdravit jo?
Odpovědět
Lucy,nam ten raut zustal hodne,protoze my meli obed na 4h.odpoledne,ten skoncil v pet a pak byl jeste dort. Poradne si to rozplanuj a hlavne podle toho jak pise pan,koho tam mate na hostine. Pan :-D To ji nelijou do nosu,to vede trubicka nosem do zaludku-umela vyziva se tomu asi rika,ale nejsem si jista.To by vedel lucenek spis. Uz se nemuzu dockat az bude doma,snad pristi tyden,pocitam ze nejpozdeji koncem pristiho tydne x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vzkaz pro všechny.... Čistě náhodou ze zvědavosti jsem si před pár dny dala do vyhledávače na netu svoje jméno a příjmení za svobodna.k mému údivu hned první co mi naskočilo byla vaše diskuze/simicak a lucyka/ o tom, kdy plánuje sylva kupčíková další dítě.tak jsem si vesele početla vaši diskuzi.dozvěděla jsem se hezké věci i o sobě.Dneska jsem se vrátila kouknout se, co zase jsem udělala špatně. :) Ovšem po dnešních příspěvcích jsem se rozhodla reagovat. Když už jsem byla nazvána pěknou kozou. 1/ když jsem byla v zimě na skalce zařizovat termín hostiny, tak nejen že paní provozní na mne měla čas asi 5 minut a chovala se velmi zbrkle, očividně někam spěchala, tak si jen zapsala termín napsala si cca kolik lidí, podivila se že to chceme v pátek a velmi stroze mi odpověděla na otázky.Ptala jsme se jí jeslti si můžou svatebčané udělat tabuli podle sebe a vyzdobit si stoly svými dekoracemi a květinami. řekla že ano.ptala jsem se jí na to jestli si můžou přinést svůj alkohol na to odpověděla že ne.Že pokud si přinesou vlastní alkohol tak musí zaplatit 5000 kč jako pronájem celé restaurace.Jasně jsem řekla lucce že tohle by se jí nevyplatilo, zaplatit 5000 a k tomu alkohol, to se vyplatí odebrat od nich.když jsem se ptala kdy máme přijít zařídit jídlo atd tak řekla že 14 dní před hostinou.Já jí na to odpověděla, že kamarádka žije v cizině a že přijede dva měsíce před svatbou tak bude jistě ráda chtít se přijít domluvit dříve,protože bude natěšená.Na to mi paní z důrazem odpověděla, že nejsme jediní kdo tady bude mít svatbu a že ona má akce každý víkend a že musí řešit aktuální svatby a že máme přijít 14 dní před svatbou. pak jsem se ptala kdy musím zaplatit zálohu a na to mi řekla že co nejdříve, ať nám termín nikdo nevezme.byla tak rychlá, že jsem si nestihla vzpomenout ani na všechny otázky, na které jsme se chtěla zeptat. Po tom co mi lucka poslala peníze na zálohu, jsme jí volala, nejenže věčně měnila termíny kdy se mám stavit kdy bude mít čas semnou sepsat lístek o zaplacení zálohy, tak nakonec i přesto že jsem byla ve smulvenou chvíli v restauraci, tak tam ona nebyla a číšník ani nevěděl, že má vůbec někdo přijít zaplatit zálohu a musel jí kvuli toho volat. Nakonec to semnou číšník musel sepsat a já jsme mu dokonce musel říckat co má do lísku ještě připsat jako třeba datum svatby atd.vubec nevěděl jak se ten lístek vypisuje. Takže na skalce jsem byla dvakrát a pokaždé s nějakou kamarádkou, takže mám svědky na to že není pravda že bych někdy řekla že si chce Lucka roznášet snad pití sama jak je výše uvedeno a není ani pravda že by mi řekla, že mají přijít domluvit se dříve.Taky další věc je že ještě jsem se jí ptala kdy se to platí a řekla mi že záloha 1000 kč teď a zbytek den po svatbě.o žádné jiné záloze se nezmiňovala. Nevím , proč bych měla podávat Lucce špatné informace.To jen proto, že už kamarádky nejsme se tady po mně vezete?Až mne budete nazývat pěknou kozou, tak si zkuste vyslechnout obě strany. Nejsem žádná husa jak mne tady vykreslujete. 2/ myslím si že každému střízlivě myslícímu člověku musí být jasné, že Lucka má své ruce,nohy a pusu zdravé a pokud jí tedy stálo v cestě k zařizování to, že neměla lístek o zaplacení zálohy / což je teda taky pěkná hloupost, protože pan číšník to psal na lístek který dělá hned druhou kopii a taky to bylo zapsáno v diáři kde píšou termíny, takže je pěkná hloupost že by platila zálohu znova a nebo nemohla jít zařizovat svatbu bez lístku o zaplacení zálohy/ , pokud tedy lucince stálo v cestě to že neměla lístek a měla jsem ho zatím ještě u sebe já, tak se jí zeptejte, proč si pro něj nepřišla??? pokud to bylo pro ni tak nezbytně duležité to mít hned tak po Porubě se pohybovala dost často, květinářství kde si zařizuje květiny je nedaleko mého domu, nemyslíte že pokud by jí o to tolik šlo a stálo by na tom zařizování hostiny, že by si pro to došla? Myslím si, že je osud, že jsem na tuhle diskuzi neúmyslně narazila.A jen se utvrdila v tom, že jsem od této svatby s radostí dala ruce pryč. Omlouvám se všem kterým jsem na chvíli znepříjemnila povídání si o svatbách a vašich rodinných radostech, ale na tohle se nedalo nereagovat. Nejde mi o to aby někdo musel na tohle reagovat a odpovídat, ale o to aby jste slyšely i druhou stranu,než mne začně někdo nazývat kozou. V zimě jsem lítala s malým synkem a zjištovala všechno co si tady Lucinka poručila a vidím, že vážně platí "za dobrotu na žebrotu" když se dočítám jak jsem vlastně všechno zvorala. Tobě Lucie řeknu jedno: Vážně se už nad svým chováním trochu zamysli a přestaň mne už konečně špinit pořed ostatníma. Všem ostatním přeji jen radosti v životě a krásný zbytek léta.
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvo,tak ses aspon neco dozvedela ne??? ja sem napsala,ze doslo zrejme k nedorozumeni mezi tim co jsi ji rekla a tim co ona pochopila. PRoc pochopila, ze si to vsechno oblitame, a snad jako i odpinglujem, to nevim, to sem hledela na ni jak puk,ale to je jedno. Rekla mi ze jsem tam mela byt uz pred mesicem. Ale ja jsem necekala na tvuj listek,protoze mi rekla,ze ho potrebuju az pri placeni te zalohy.ja sem tam tak dopredu nesla,protoze ty si rikala co tobe pani rekla,takze jsem se podle toho ridila, coz jsem nemela. Tobe rekla,ze za pronajem pri alkoholu 5 litru a kdyz jsme se ji v nedeli ptali, tak nam rekla,ze to zalezi na poctu lidi a ze asi tak 4 tis. takze rekla opet neco jineho. Krome toho jsi to predtim velmi vychvalovala, ze kdybys to vedela driv a ze tvoje kamoska by tam taky chtela svatbu atd.nezvpominam si ze by sis takto predtim stezovala,takze mi to tu ted nevmetej, ja jsem tu napsala co mi rekla baba v nedeli. A taky nevim nic o tom,ze bych te tu pomlouvala nejak tezce, napsala jsem ze odpadl svedek s kterym sem prerusila kamradstvi nic vic. Nevim proc tady bych mela psat jaka ses. Ale ted mas aspon vetsi duvod se mnou zabyvat,protoze vidim,ze me nejak nemuzes vypustit. Stale se mnou zabyvas a ja tebou vubec, tak to nechapu. Vymazala jsem te jak v kontaktech, tak v myslenkach. Takze prosim tato diskuze je na neco jineho. Ano??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jeste, zrejme jsi SYLVo zapomela co jsi mi rikala o tvem snu ktery se ti rozplynul o 3 detech. A krome toho ja vim svoje, ty vis svoje, tak uz to radsi neres. Teda aspon ja te neresim vubec.Sbohem
Odpovědět
ježiš až tak děvčata jo???? No jak to čtu skalce bych se vyhla velkým obloukem, davohomama asi sis "užila" s tou provozní co? :-S
Odpovědět
malá poznámka...Sylva řeší konkrétní věc, nevytahuje soukromí a tvoje diskrétní věci Lucko, což ty děláš :-| to taky není hezké od tebe
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?