Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- ja nemam kde na zahrade, bydlime v panelaku a u bazenu by me kazdy videl a tanga nesnasim. Tynka- ja nastesti taky nikdy nemela akne a bedary atd. to ja neznam, tak jsem rada, na te riti to aspon videt nejde hiiiii Jinak ja dnes byla v Hlucine koupit novou organzu na stul, tak jsem rada, je pekna svetla, leskla. No super, jen jeste potrebuju zjistit jak tam jsou s tema zidlema at vim, protoze mam pocit, ze na zidli to drzet nebude. SIMI- vy jste meli neco na zidlach?? Tam jsou takove male drevene ze??? V te skalce
Odpovědět
bré ráno kristi příští týden má být krááásně...tož asi půjdem k vodičce
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Luci tož jasnééé :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no ty to budeš mít vymakané tu svatbu ;-) a co dort, uz sis nekde objednala? holky, no počásko má být perfektní , tak můžete vyvalit ty zadky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, ještě že máme zahradu. Tam mám kde ten zadek vyvalit :-D My jsme si dneska s eli užívali na krytém bazéně v Porubě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to se někdo má... já ho tak vyvalit na balkoně, tak čumí vsichni pubertaci co tu jsou.. :-D
Odpovědět
Tak ja vyvaluju prsa v nemocnici-to se taky pocita,ne?? My mame pocasi docela na prdlacky. Dneska Viki mela testy na oci a prosli jsme na jednicku-bez vad. Ale co ji ta dok.delala,tak to bylo silene,to se neda ani popsat,jsem myslela,ze ji ty kukadla vytecou ven. Ja bych ocni dok.byt nemohla,prvni pacos by oslep ani by nemrk. Pan a v kterem patre bydlite?? Lucy,my nemeli nic na zidlich,my meli jednoduchou vyzdobu,jen prouzky stuh a pak ze stuh jak by malicke maslicky-byla to vyzdoba restaurace.....pak jsme meli rezane ovoce na stolech a pak dve tripatrove dorty-bile,jedna byla se zabama,na kazdem patre sedeli pary,nevesta a zabi zenich a pili sklenky vina atd a pak druha dorta byla se ztuzkama a motyli okolo dorty,takove spony. Byly uzasne a vyborne.ALe nemuzu vyrobu doporucit,protoze my to meli po znamosti,domaci-od svedkyne mamka a teta cukrarka a udelali je presne podle fotek jake jsem poslala. Vsichni si je nafotili a provozni rikala,ze takove dorty nikdy nevidela,fakt uzasne.
Odpovědět
jo a LUcy,zidle tam jsou drevene,takove masiv drvo trochu,ale malicke. Ty jsi tam jeste nebyla se podivat a domluvit osobne?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ve 4p
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- bohuzel jeste nebyla ale uz tam kazdym dnem pujdu. Vis ona sylva ma stale ucet o zaplaceni zalohy,takze doufam,ze jak tam pujdu ho nebudou po me chtit, nez mi dojde to bude trvat. Ale ty zidle jsem videla, my tam vlastne jednou byly ale o vikendu a byla tam asi oslava nebo neco,tak jsem se tam neodvazovala vlest. Nevim zda kdyz tam je oslava, jestli se tam muze jeste nekde do baru nebo neco. Snad neni jeste pozde se jit na vse domluvit. Holky jinak jsem dnes zkousela ty puncochy a podavzek. Vyfotila jsem to,ael fakt moc se mi to nelibi,takze jeste budu premyslet. Mrknete pak jsem hodila foto. Decka si zkouseli taky obleceni a Jamie ten nas burtik ma kalhoty uz skoro male, tak pocitam ze do svatby je nedopne a vesticku ma taky pekne na sobe naslapanou,takze nam trochu ten klucina pribral. Musi na dietu . Sofule je furt stejne vyzle. Pan= no jestli to bude vymakane nevim ale hlavne mi ted uz dve kamosky co mely dojit vecer rekly ze nemuzou tak toje pekne naprd. Aby nakonec nevazla ta zabava a dj tam nehral jen tak pro nic za nic. Jo a jeste do kdy tak svatby jedou?? Do kdy jste mely DJje?? Kdy se to tak ukoncuje?? At vim.
Odpovědět
Profilova fotka
sorac jest ten odkaz na me http://www.beremese.cz/album/album.ph... ale ten nemusim furt davat ne?? Staci kdyz kliknete na ten fotacek ze??? Pan- ten dortik jeste nemam zustanu u te mamky kdyz se tak do toho zene. Jo ale dnes jsem se byla domluvit kytku. Takze mam v pondeli volat jak to bude s modr. hortenzii a k tomu mi rekla, nevim ted ten nazev je to na R a vypada to jak ruze ale nejsou to ruze, je to takove kulate. Anebo tulipany, ael ty asi ne. uvidim co mi rekne. Jak to nebude, tak budu volit bilou kytku jenom.
Odpovědět
Lucy,ten doklad potrebujes,jinak budes platit zalohu znova.A taky pred svatbou asi tyden se plati nejaka cast za hostinu,raut a tak. My zaplatili plnou cenu,co meli vypocitanou a pak jen doplatili zato co se vypilo v nedeli,to uz bylo asi jen 2000kc.
Odpovědět
Článek se načítá
strample a podvazek supr ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy silónky i podvazek super a sundat to můžeš kdykoliv
Odpovědět
Profilova fotka
No holky ale nedala jsem tam fotku zepredu, ta byla hrozna. Simi- a kdy se tam mam jti tak na to jidlo domluvit? Jak dlouho dopredu. Ja tam dneska volala ze se zeptam ale nikdo nebere. Ten ucet mit budu,ale nemam ho ted. A do kdy ta svatba asi tak , v kolik jste koncili
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no zaleží na domluvě a kde to máš... my jsme končili asi 01,30 a to na nás byla ženská že prý rušíme noč.klid, tak jsme zavřeli okna a trochu ztišili, ale i tak od rána to bohatě stačilo. A neboj, že by hráli pro nic za nic... když tak budete trsat vy dva s manžílkem :-N ale neboj, ono už to nějak dopadne a přeci celá svatba nestojí na dvou kamarádkách no ne? ;-) zkoukla jsem foto... proč se ti to zdá nepříjemné? Já takové silonky nosím normálně ;) však jak píšou i ostatní, sundat to můžeš vždy, necháš jen na focení a pak už to každému může být jedno ;-) a kde si necháváš nechat dělat kytku? Já jsem byla max spokojená, super kytka, lidové ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- no ty mas ale zrejme tenci nizicky a hlavne stehynka vis?? :-( Takze jelikoz jsou trochu vetsi (tucnejsi) je mi to neprijemne, vzadu se mi to roluje a ten zbytek kuze mi z toho tece ven :-( . Jinak kytku na lenince pod rondlem v Simone. Ted jsem volal ana Skalku kdy se mam prijit domluvit a jsem domluveni na nedeli pristi a ucet staci az potom jak budem platit pulku,.tak su rada. Musim napsat sylve at to posle. No ta Skalka je u lesa, takze se muze dovadet a juchat az az ale s mym manzilkem toho moc nepotancim, budu rada a stastna kdyz semnou zatanci prvni tanec a pak mozna jestli ho ukecam sem tam na nejakej ten zamilovanej plouzacek ale jinak nejkae tanecni kreace necekam hiaaaa :-D Taky uz nejsme nejmladsi, musime se setrit :-D :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jeste jsem zapomela. Neznate nekdo kartarku Sandru z poruby?? Dostala jsem na ni cislo, tak jen jestli to neni nahodou ta u ktere jste nekdo byly.
Odpovědět
Lucy,no my odjizdeli s manzou jako posledni a bylo okolo 4rano. Nemeli jsme zadne omezeni,mohli jsme byt jak dlouho chcem. Na jidlo jsem se byla domluvit asi mesic predem tusim. Ja nevedela co,tak jsem si nechala od provozni poradit.Tak mi rekla co je nejlepsi na obed-tri druhy mas,nejake prilohy-ze kazdy neji vsechno tak at lidi ma ji vyber na taliri a raut mi rekla ze pro 40lidi se da udelat od 8-12tisic tusim,zvolila jsem zlatou stredni cestu za 10 000.A ten byl fakt sileny,vse zbylo ab ylo to vyborne. Ruzne druhy mas,rolad,salaty,ovoce,gulas,gril.kurata..........no fakt mazec. Predkrm jsme nemeli,prtoze v lete se moc neji a my meli po obede asi hodku dort.
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tam jsem si nechala dělat kytici i já a veškerou výzodibu a byla super a levná. Za svatebku jsem dala jen 700 kč, ale za to na auto stála snad 1400kč, ale stála za to. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zofi= jo me taky tu cenu rekla priblizne 700kc ale jsete musim pocitat neco na stul podle toho co a do klopy. Jinak na auto si asi nenecham nic, jen stuhy a jeste uvidim, teta co ted vdavala dve deti, ma prej neco na auto, tak ze by sme pujcili,ale jeste jsem to nevidela tak uviidm. Ona uz nam pujcuje na stul dekoraci na kvitka vazy z Ikei takove ty hranate. Jinak to zatim jde, zatim jsem moc neutratila. Simi- a to ona vam rekla predbeznou cenu jo?? No ja teda vemu ten nejlevnejsi raut, kdyz rikas, ze vam toho tolik zbylo a nas ani tolik nebude. Ted mi rekli dve kamosky, ze nemuzou, helca Piekarova stale nevi zda ji to nekdo vymeni,takze nas nakonec tolik nebude,takze to je zbytecne. Na obed asi svickovou. Ja jako taky moc nevim co dat za jidla, ale potrebuju hlavne at se naji toams a svickovou on miluje a ja to nedelam a hlavne v usa nema knedle,takze asi by byl rad. Jinak co nevim, to mozna necham na nich. Je to fakt, ze ne kazdy ji vsechno, my jsme tomu velkym prikladem, jsme vybirava rodinka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko. NO ja jsem tu dnes prvni??? Teda ? Tak ja jsem konecne zjistila jak se jmenuje kytka kterou budu mit spolecne stou modrou hortenzii. Je to Ranunculus a kdo chce videt jak vypada, at mrkne do alba mojeho, mam tam i bilou i barevnou. Me se moc libi,tak jestli budou, coz se dozvim v pondeli,tak budu moooooc rada.Jeste ale vymyslet kytky pro maminky.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no jak jsem tě viděla na té fotce, tak fatk nemám ;-) tenčí stehýnka.. no to by mě zajímalo kolik vám je let, stařečci :-D jinak s tím tancem jsme to měli obdobně :-D :-D kartaářku neznám. no kytky pro maminky by mohly být v podobné barvě, ale nemusí to být přesně stejný druh kytky... a nebo záleží co mají rády a celkově jako na tobě. ;-) tak pak napiš, jak jsi v PO pořídila. A jak se těšíš? Už se ti to pomalu blíží.
Odpovědět
Profilova fotka
tak obídek dnes dělá manža, já jsem akorát dala do trouby bublaninu, zkusila jsem prvně se sněhem. Tak jsem na to zvědavá. dneska máme další kolaudaci :-N tak se musím vyšvihnout... a taky máme kolaudační utopence :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- no radsi jsem tam dala lepe vypadajici fotku neboj. :-D Jinak mamka ma rada kale,takze asi udelam z kal. jen nejakou malou a mela by mit i sophie co??? No nevim ale jak to ponese kytku a kosik z ktereho bude hazet kvitecka.Uvidim. Jo pak dam vedet,ale myslim, ze to bude dobry. Jsou na ni jen dobra doporuceni. My dnes jedeme na navstevu,takze za chvili uz je obed, ktery varila maminka, nechavam se ted rozmazlovat tim, ze nevarima tak se i najim, doma se mi nechce nic chystat,tak nejim. :-N Vcera me jeji pritel donutil 2 stamprle metaxy a ja byla liznuta a z te prvni jsem se pekne malem udusila. Nemohl ajsem mluvit protoze mi to nejak zaskocilo, mela jsem oci plne slz a bylo mi receno, ze neumim pit,proto jsem se dusila. A prej ze se pak nemam divit, ze me je vecne blbe a boli me bricho,prej to je z toho ze nepiju, :-D no musim rict, ze jsem usla jak spalek u otevrene knizky. Ale motala se mi hlava. Takove hnusoty fuuuuujjj :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no já si myslím, že ji stačí bohatě ten košíček ;-) zase bych to nepřeháněla. hi hi ... no to musel být ale pěkný večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak my už po kolaudaci :-) bylo to moc fajn... další máme příští pátek :-)
Odpovědět
pan fotečky na střeše nemáš????
Odpovědět
Profilova fotka
jééé já jsem hrozná, zatím nemám, ale pokusím se během týdne ;-)
Odpovědět
jj zkus ráda omrknu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?