Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky! Tak my se zítra chystáme grilovat, tak snad nám vyjde počasí no a v neděli chceme vyjet na kole, tak jsem zvědavá. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=SZLaZy...
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to by mě fakt už kleplo ]-( berryl: no zřejmě v so setkání se známýma, ohledně dneška jsem včera ségře navrhla, že můžem jít přijít mrknout na jejich fotky z dovči (když nás tak zvali) ale zatím se mi neozvali, tak netuším. No a ze so na ne ma prijit k nam navsteva, tak to bude fajn :-) co jsi to tu poslala? zofi: no vy se máááte ... holky, tu je takový hic, že bych šla nejraději na koupák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak budete mít zase veselo :o) jinák mám k dnešku 5kg nahoře za poslední měsíc jsem přibrala 3kg:o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to je šikovné a v kt. jsi tt?
Odpovědět
Profilova fotka
25tt
Odpovědět
Profilova fotka
týýý jo toto ale letí co? a jak se cítíš? tu je ale nějak mrtvo co? Já jsem dneska v práci vůbec nestíhala, nějak toho mám ted v práci moc :-| Ještě že se blíží už dovča ;-) ale vsichni jak kdyby to tušili a všechno jeste chtějí abych udělala já před tou dovčou.. no děs.. kdybych byla u soukromníka, tak bych jistě byla v práci až do večera, ale takto bych si připadala divně a taky bych hodně asi vybočovala z řady :-D muž šel ted nakoupit... jsem si poručila melounek :-N je ted v Albertu v akci, tak se těším, no snad nezmokne bobek jeden :-N
Odpovědět
CAute,ja uz zpet z nemocnice,Verunka ulozena a snad uz usla. Ted psal synovec,ze svagrova zacina rodit,chudak uz dva tydny prenasi,zacla krvacet,tak se uz chystaji do porodnice,tak snad to budou mit v poradku.Ceka Vojtiska.
Odpovědět
Profilova fotka
je Simi a nevíš kam šla rodit? To přenášení je šílené! Pan já melouny miluju,ale co čekám prcka tak z nich zvracím a z milovaných jahod se osypavam! Včera jsem měla maliny a angrest a zatím jsem bez pupínku :)
Odpovědět
Tynus,jeste porad rodi,zatim nikdo nic nepsal at usim ze rodi asi v porube. Ona mela pri prvnim laktacni psychozu,tak skoncila na psychyni na elektrosokach a dlouho na lekach,takze ji hned zastavi tvorbu mlika a ma uzkou panev a maly je velky,tak mozna nakonec ji i udelaji cisare,jsem zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárwk holky! Dneska bude super počasíčko a my se cchystáme grilovat. Mňam mňam. :-D Tyn já taky rodila v Porubě a nemohla jsem si stěžovat, až na to že nám neřekli nic o kojení. ]-( Simi: Jak se vede Vikušce? A švagrová snad brzo porodí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Simi to je mazec chudák holka,snad to teď bude lepší! Žofi taky bych šla grilovat my jdeme,ale az zítra tak si budu muset počkat :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte holky tak je pekne, chystam se ve 4 hodiny do zuzany na srazik. SIMI- tak Andrea uz rodi?? Tak s nad to bude v pohode. A mala jak dobry?? A co mamca,jak to zvladate? Zofi nebo Kuki-ktera z vas se vyzna v tom mimibazaru? Potrebuju to nejak vysvetlit co a jak mam kupy a kupy veci naprodej. A co ta MBANKA neznate to nekdo??? Tak si uzijte grilovani, my budem vecer opekat parecky mnamky
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jsem pridala nove fotky do alba, je tam muj zavoj, talir na prstynky, stoly jak jsem zkousela a taky kytku co jsem vybrala pokud v te dobe jeste bude. Holky prosim potrebuju uprimnou odpoved. Ja jsem litala a zhanela zavoj,jenze se mi zadnej nelibil a hlavne nehodil.NO a mamka si vz pomela, ze jsem kdysi hodne davno ji poslala zavoj,coz ani ja jsem nevedela. NO tak ho vytahla a zas tak hrozne nevypada. Sice okraj je uplne obycejny,ale rekly jsme si, ze tam nasijeme perlicky co mam na satech,protoze u tech satu, mam jeste nahradni koralky. Tak jsem se vyfotila. Reknete ,muzu takovej zavoj mit???Mamka mi sice furt premlouva at jdu bez zavoje,ale ja zavoj chci,tak mi reknete uprimne. Muze nebo nemuze takovej byt??Ja se nebudu na nikoho vubec zlobit kdyz rekne ze ne,protoze si to myslim, ze to je takove obycejne ,ale potrebuji to slyset i od ostatnich. takze na ferovku jo???? Zadne lhani prosim prosim. pa mrknete http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jéé tak to ji budu držet palce.... dá se te laktační psych. nějak předejít? berryl: to je zajímavé jak se to tělo v těhu mění... nálady, chutě, vůně, apod co? lucy: já si myslím, že závoj být může :-) zase jinak to bude vypadat, jak budeš mít svat.šaty a budeš nalíčená ;-) a pěkně učesaná ;-) takže pohoda..
Odpovědět
Cau holky,ted psala svagrova co rodi-porad jeste rodi a lezi s tynkou na pokoji!!! Tynka zacla slabe krvacet,tak snad to bude mit v poradku. Tynus,pisni co se deje,ty jsi urco na pojena na mobilu!!!! A foukni sv agrove do nosu at uz je maly venku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi= no ten svet je malej, ze tam je zrovna Tynka. Teda a Andrea rodi jeste furt? NO tak to ji vuuuuubbbec nezavidim. Ufff to musi byt hruza.
Odpovědět
No ona zacla mit kontrakce vcera vecer,ale ted psala,ze uz ma zas jen co hodinu a dneska to je 14 den co prenasi,takze ji budou asi vyvolavat,nejak se ji to stoplo,ale psala,ze je uz hotova,asi nespi jak je nervozni a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Jezis no tak to ji vubec nezavidim. To je hruza. Sice nevim jake to je ale vyvolavat bych nechtela ani za boha. Jeste ze moje dve rychlovky byly raz dva. Uffff a vlastne ani by me v usa 14 dni prenaset nenechali. Max 5 dnu vic ne. Ja prenasela obe stejne 3 dny a tom i uz planovali vyvolavani. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,už je líp a snad to bude ok. Čekáme na vizitu a budeme chytřejší,Andrea se chudák trápí přenáší 11den a nic má chudák a natekle nohy no je mi ji líto! Krvácela jsem hodně takovou tu čerstvou sv.krev tak mě to hodně vylekalo,ale testy a vše je v pořádku,tak asi praskla nějaká cevka či co
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: neboj vše bude určo OK. Luci: co potřebuješ vědět ohledně mimibazaru?
Odpovědět
Tyn,oni ji to jeste ne vyvolali?? To je presne proc jsme ji rikali at nerodi v porube,tak to udelali moji segre. Mela kontrakce tri dny co tri minuty a cisare ji dali az za ctyri dny co uz mala byla v ohrozeni zivota a tak samo to udelali kamosce,az po ctyrech dnech ji hodili na sal a to uz nevidela na oci. jsout to prasata v porube. Fifejdy,vitkovice delaji hned kdyz vidi,ze je rodicka uzka a neodrodi. Nasi znami,co delaji v porubske nemocnici pres desest let,tak sli rodit na fifejdy,ze by v porube nikdy nerodili,ze tam jsou prasata
Odpovědět
Profilova fotka
hm mi se tady třeba ten přístup líbí,ale kdo ví co řeknu po porodu. Pustí mě domů,ale kdyby něco musím zpět ležet. Aja jde kolem 14h na císaře
Odpovědět
JO uz psala Radkovi,ze maly ma pres 4kg,no bodejd,kdyz mela termin 21 a je skoro ctvrt cervence. Tyn,me se tam teda ten pristup nelibi,segru nechali 24hod.bez plodove vody ,jizvu ma jak krava-jsou tam reznici. ALe kdo rodil bez problemu,tak vim,ze si nestezovali,horsi ti jak andrea-ti pak trpi bo je tam nechaji trapit zbytecne dlouho. Ona totiz neporodila ani prvniho syna,taky sla cisarem ze je uzka,takze ji ho mohli udelat uz drvi,kdyz vi,ze mela stejny problem s prvnim tehu Jedu do nemocnice,tak custe a peknou nedeli a tyn.ty se sestri
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, tynuš držím palečky, vše bude OK :-) kdy tě pustí domů? To je dobře, že to byla jen cévka :-) uff. Tak se hlavně opatruj jo? No já bych jinde než v Porubě nerodila... ono to není jen tak vyvolat porod, dr. kolikrát určo vědí co mají dělat... záleží to taky přímo na té rodičce, někdy ta vyvolávačka nepomůže, zaleží prý na fyziologii těla. No je fakt, že asi taky na dr. a jestli tam máte známé.. a zda máte event. zaplaceného dr. je taky fakt, že čím větší nemocnice tím je to jako na běžícím pásu. A třeba se tam doktoři na té fakultce učí a pak zdrhnou do ciziny co já vím. simi: tak to Aji gratulujem :-) To bych nechtěla zažít tak dlouhý porod :-| my jsme naložili další várku utopenců na další kolaudace a za chvilu vyrazíme ke známým na grilovačku - je to od nás kousek pěšky asi 5-7 min a mají baráček, tak je to moc fajn :-) ne jak tu u nás v králikárně :-D tak taky pěkný zbytek neděle, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, Simi= takove velke jezis chudak, ona je takove male prte a drobna a takove obr decko Zofi= potrebuju vysvetlit, kdyt zam chces prodavat jak se to dela?? Musis si nejkae hvezdicky koupit?? A jak je to spostovnym, kdyz chci aby si to postovne lidi zaplatili pak sami na poste. To se posila na dobirku nebo jak???
Odpovědět
Profilova fotka
luci: no když máš alespoň jednu tu hvezdičku, tak máš větší šanci něci prodat. No většinou si to všichni nechávají platit na účet s tím, že k té ceně si zaúčtuješ i poštovné. Jak vkládáš inzeráty, tak to tam máš pak vše popsané co vše chceš zadat za informace. ;-)
Odpovědět
CAute holky,tak svagrova odrozena,maly 52cm a 4kg,ve dve odpo cisarem. A u nas uplne novinky,Vikuska je z inkubatoru a je v postylce x-) x-) x-) x-) x-) To byl rano velky sok a moc prijemny. Bobek,sice ma triko,pyzamko,pleteny svetr,cepku a asi 12 vrstev dek,ale je v postylce ;-) Tak snad by mohla byt na konci cervence doma,kdyby slo vsechno jak po masle x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak malý od švagrové je kusanec :-D a je super že Vikuška už není v onkubátoru. Jen ať se ji daří. Naše eli měla taky v porodnici více dek a i více oblečení. Byla tak malušneká, ale ne až tak moc. ;-)
Odpovědět
hodila jsem fotky na facebook z dneska. Mala mela prvni mesic :-) Bezi to teda pekne rychle,jeste ze bude novorozenec az za dva mesice :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?