Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
měla jsem 75C a teď mám 80 D, ale tam jde že jsou prostě těžké na mé záda, jinak jsem suchar, tak nevím no, do změnšení bych určitě nešla, nemám sedmičky že.
Odpovědět
Profilova fotka
tyn: je fakt že jak se ti nalijou prsa tak se ještě zvětší. Já si jednu kojící podprdu koupila už před porodem a kupoval jsem ji větší a pak jsem si ještě jednu objednala, takovou pevnější. No moc dlouho jsem je nenoila, tak jsou jako nové. Jo ajestli ty máš velká prsa tak co potom mám říkat já? Já mám ormálně 85 D a někdy i E. a v těhu jsem si musela taky koupit novou podprdu a mám ten pocit že to bylo 85 F :-D No a pak jsem si ji bolíkla jednou až jsem přestala kojit, že se hodí a ona je veliká tak mi taky leží v šuplíku. No hold to není jednoduché. A prsa bych si nikdy nenechala zmenšit. Simi: je super že Viki tak roste. Viděla jsem fotenky na facebooku a je nááááááááááááááádhernááááááááááááá. Tak ať jen stále přibírá. ;-) Naše Eli už je tak veliká až to možné není. Už se začala plazit, tak se nezastavím a musím ji pořád hlídat, aby se někam neodplazila a něco nezhodila. Včera se mi doplazila až k misce s vodou od Žofi a samozřejmě že ji vylila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: nemyslím kojící, myslím těhotenskou ;-) a kojící budeš kupovat jak? Ty prsa asi jeste porostou pak ne? Nevím jak se to pak odhaduje. simi: až po porodu jo? a to se může pak zkoušet když ti teče mlíko? Já si to nedokážu vůbec představit. zofi: no nemáš to jednoduché s malou ;-) to se ted bude formovat postava co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pan: já už ji začala formovat ikdyž eli nelezla. :-D Jinak klíďo si mlžeš koupit i po porodu. Do podprdy se dávají takové ´prsní vložky,aby ti to nedělal mokré kruhy na triku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:o)
Odpovědět
Pan,to mliko ti z to;ho prsa nevali porad a jak psala zofi,jsou vlozky do podprdy,ja je taky nosim,takze mliko ti tece do nich.Jsou takove kulate......nevim jak se v cr jmenuji. A prsa ti natecou hafo po porodu,ted paty den tusim,ja jsem sla spat normalni a rano jsem se vzbudila,ten 4 den tusim, a prsa stala,byla tvrde a obrovske,ze jsem valila oci.Fakt mazec a pak ty prsa uz i tecou obcas. Jinak ja krom infekce v prsu uz mam i nejakou v bradavkach,tak mam radost. Nastseti to neovlivnuje mliko a ani me to nejak ne boli,jen ty bradavky boli a svedi. Zofi,ty mas teda kozy :-D :-D Lucyka,prosim te,jak skonci to beverly hills???Tady byl posledni dil a to nezakoncili a rad.me strasi,ze uz nejsou dalsi dily,ze to nedotocili kvuli male sledovanosti.Jsem byla upne nasran........ ]-( Tyn,ja kdybych mela vetsi prsa a problemy se zady,tak si je necham teda zmensit hned.Nez se pak cely zivot trapit a to jeste budes mimco nosit,tahat kocar a pak vnoucatat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
simi to teda jooooooooooooooooooooooooooooo :-o :-D :-D ,ale je to o zvyku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočky tak dneska má být až 29 stupnů, ale i tak mají být přeháňky ach jo co dneska vaříte?
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, jsi si jista, ze to byl posledni dil? Ja, jsem myslela, ze jen skoncila prvni serie :-( Me by teda taky zajimalo, jak to skoncilo..Neni to v programu na pristi tyden??
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- ja nevim ja to beverly vubec nesledovala, jen jeden dil a to me nebavilo absolutne. Takze netusim,sorac neporadim. Ale rekni Radovi jestli chce vedet jak dopadne Utek z vezeni, to mu povim aneob jeslti nekdo chce Zoufale manzelky. Jinak holky mam plno novinek. Odpadl mi svedek,ne ovsem tim ze by nemohl, to ne. Ted mi volala kamoska co byly kdysi v usa a ted zijou tady, kteri meli dorazit,ze se rozesli,ael ze prijedou , ze jsou spis jako kamosi. NO to je dnes jedna pecka za druhou. PRekopavam seznam, resim jak to udelat v to rano s tomasem, se snidani a vubec. Hele holky co se tak sejit nekde?? A muzete mi poradit?? Dnes jdu s nahradni svedkyni(musim ji teprve pozadat) vybirat zavoj tak snad koupim. Taky strample, podvazek atd. Drzte mi palce. ozvu se vecer nebo zitra
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska při úředním dnu nějako nestíhám ]-( zofi: aha tak to jo... ;-) tak to musíš mít postavičku už ted jedna báseň :-N a ty prsní vložky máš i v obchodě jak si zkoušíš podprdu? A co máš v porodnici? Tam taky kojíš ne? simi: aha, já myslela, že teče to mliko pořád.. zvlast, když jsou ty prsa nalité :-N no tak nic hi hi .. no a co pak děláš když máš tak nalité prsa? Pomůže to odstříkávání nebo musíš chladit nebo jak? To je děs představa :-D jejda no ty máš věci :-| tak hlavně, že to nepřenáší infekci a moc nebolí,... musíš vydržet... no mě se to říká co? :-N
Odpovědět
Pan,ty jsi srandovni,fakt :-D Kdyz sjou prsa nalite,tak se odstrikaji,to je prece jasne,jinak by ti mliko ztvrdlo a to by jsi dostala infekci a halvne to pekne boli. Vlozky do podprdy si musi koupit kazda zenska sama,to je jak kdyby v obhcodech na plavky ti pujcovali treba vlozky :-D Urco budou v drogerce nebo v lekarne mozna. A v porodnici muzes byt i bez podprdy. Ja ne mam kojici,mam normal podprdu,proste ji stahnes dolu a kojis,staci kdyz vytahnes jedno prso. Samo pak je pohodlnejsi ta kojici,protoze jen otevres durku na bradavku. Lucy,vzdyt jsi psala,ze jsi videla beverly ne???Se musim podivat do toho programu. A ja chci vedet jak dopadli des.hausw. My to ted uteklo totiz an emam cas si to stahnout na netu,tak pisni. A jak to ze svedek odpad,snad ma vazny duvod,prootze vim,ze mas svedka uz od prosince. Tak at ati vse dopadne a neboj,komplikace sjou normalni,meli jsme je vsechny ;-) Bude to krasna,klidna svatba x-) snowball,taky sledujes?? :-D Jinak tady porad horka,dusna fuj. Manza ma zitra 30,odvezou starou sedacku,privezou novou sedacku,musim se objednat k dok.kvuli tem bradavkama,taks nad se to nezhorsi a pak jeste obed rodinny a to nemluvim,ze nemam ani koupene prani a ani darek a samo nemam kdy koupit,tak supr. A to manza zebra uz tyden. No proste nestiham,dnes mi i autobus odjel. Jdu jist
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
simi: no to je jasné, že si vložky ženská sama koupí... jde mi jen o to, že když si př. v obchodě zkoušíš plavky, tak spodní díl na kalhotky... tak mě nešlo do hlavy, jak se můžou zkoušet podprdy víš? Jestli si to ta prodavačka lajzne aby ji tam ukaplo mliko :-D o to mi šlo. nech si chutnat, co mas dobrého? mě ti tak pálí žáha to je děs. Tak už se těšíš na novou sedajdu jo? No já myslela, že si tamtu už rovnou odvezli, když se k vam ani nevešla... tak kde jste ji nakonec měli?
Odpovědět
Ahoj Simi, po delsi dobe jsem tady zase nakoukla a vidim, ze uz mas holcicku! Moc gratuluji k Viktorce a preji at se drzi a hezky roste ;-) at jste obe zdrave . Muzu se na malou nekde na fotce podivat, jsem zvedava, jak vypada a jestli se ti podoba :-) Market
Odpovědět
Profilova fotka
pan jo kojíš. Já měla jednu takouvou obyč už do porodnice, ale můžeš mít i obyč. :-D
Odpovědět
Ahoj Market,moc dekuji. Mam fotky na facebooku,tak pak ti hodim odkaz ;-) Mame tam vsechny fotky a chodi tam i Adela a jeji segra,tak si pisem nekdy a maji tam taky fotky. Pan,no ono je lepsi si tu podprdu fakt koupit jak kojis,protoze ty prsa se ti zvetsi az par dni po porodu a pak ti nemusi sednout. A kdyz ti nesedne,tak se ti muze ucpavat mliko,to mi rekla ted ta spec.sestra pres kojeni,ja jsem uz expert :-D A vite jak se to pak masiruje?Krom horke vody,tak se to masiruje kartacem na vlasy,fakt maso a fakt to zabira
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- jo jo svedek byl hodne dlouho,ale vazny duvod to je. Pohadali jsme se a jako kamosky jsem pro ted skoncili.Ale ja mela v zaloze jineho ,takze pro me NO PROBLEM :-) Jo a to ze mi doslo svat. oznameni a bylo spatne a delam reklamaci jsem vam psala?? No tak jsem je zjebala a teda hned obratem napsali, ze se omlouvaji, ze to je jejich chyba a expresne to napravi na jejich naklady. KUrna me by jeblo ne??? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, sleduji, kdyz ne v pondeli tak v nedeli videla jsem skoro vsechny dily :-) Ten konec byl teda... Lucko, jak dopadly Zoufalky??? Koho si vzal to me nejvic zajima!! Tady to skoncili to nehodou. kdy Dave umrel a je ted letni prestavka.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to jo... to mám ale starosti co? :-D krásné téma.. simi: kartáčem na vlasy jo? No to je fakt maso :-o Před kojením horká voda a po kojení studená kvůli zánětu co? To je děs. A jak ty tvoje prsa, je to lepší?¨ lucy: no to jsi nám teda nepsala... no to je teda dobré... a co na tom bylo špatného a kdy to dodají opravené? A co jsi měla se svědkem nebo s tou kámoškou ??? to taky nevim.. snow: no ahojky :-) že se na nás taky přijdeš podívat :-N jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Snowball= ja nevim jakou nehodou myslis, ze to skoncilo, vice mi to popis. Pan= no proste jsem si s ni uz moc nerozumela ,pozadala jsem tedy nekoho jineho.Oznamko nam zkazili tim, ze tu nasi spolecnou fotku co je uprostred udelali tak svetlou, ze mi tam sli videt jen oci. Vcera jsem vybirala zavoj ale nic moc teda. KOupila jsem si ty strample,ale teda holky me to na stehnech moc pri jemne neni a ty kytiska mi z toho kypou ven,tak nevim nevim Jo a ktera z vas mi velmi podrobne vysvetli jak to funguje na mimibazaru kdyz chci neco prodavat? A taky nejaka mbanka mate to nekdo??? Tak zatim doufam, ze dnesni den bude tak krasny jak ten vcerejsi.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no to by mě taky naštvalo... a kdy ti to opraví a pošlou? no stejně pod šatama to není vidět ;-) ty štrample. A koupila sis dobrou velikost? no já ti s tím moc neporadím :-| no má být krásně, dusno je tu už od rána, ale dneska teda u nás hlásí přeháňky :-(
Odpovědět
Lucy,napis ten konec. Tak ejstli to skoncilo tou nehodou,tak to jsem videla ten posledni dil :-) JInak zanet na hovno,mam zas novy,mam ulne rude prsa,uz mam uplne nervy z toho.Fakt hruza,kuz nevim co delat a nemam ho ani ucpane,tak nevim. No dnes jdu k dok.pro krem na infekci bradavek a pak se uvidi,mu to ukaze.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucko, tady to skoncilo, ze jeli kempovat a pak mel nehodu a umrel. Ja nechci moc jmenovat, protoze holky se mozna divaji at jim to nepokazim moc..Oni se meli letet vzit do Las Vegas, ale neodleteli, protoze jel zachranovat a skoncilo to jako svatebni obrad, ukazali jeho jako zenicha, ale ne nevestu??? Tak, me zajima koho si nakonec vzal.. Andy,vede se uz dobre. V kvetnu jsem mela dalsi zkousky, tak ted cekam na vysledky. Vratili jsme se z dovolene v nedeli. Vubec jsme nevedeli o povodnich doma, tak jsem nedeli vecer skoro probrecela, jak jsem videla tu hruzu! Ani jsme nevedeli, ze Jackson umrel meli jsme listky na koncert, tak ted si je muzeme zaramovat.. Koncem srpna jedeme domu, tak se tesim :-) Jak, se mas Ty?? Planujete nejakou dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to mě mrzí, snad to budeš mít brzo OK. A tvaroh ti nepomáhá? Babičky si dávaly na zánět v prsách studený tvaroh nebo zakys.smetanu, tak zkus. snow: a kdy budeš mít výsledky ze zk? Pak se prijd pochlubit at ti můžem pogratulovat ;-) no jo no ... dějí se tu ale věci co? :-| a z těch povodních taky mám slzy na krajíčku, je to děs ]-( my dovču zatím neplánujem. A kde jste byli vy, se pochlub? jinak se máme dobře, už jsme i celkem zabydlení, takže ted už jen různé kolaudace :-N no umíš si to představit..
Odpovědět
Pan,tady zakys.smetana a ni tvaroh neni,teda ja o tom nevim. Ale pomaha nato kapustove listy,jsou tam nejake bylinky v tom,co nato pusobi. A prso uz je dobre,ted uz jen ty bradavky. My dnes cekame na sedacku novou. Jo a starou odvezou starou,co mame od zacatku,tu co jsme kupovali a neprolezla,tak samo si ji odvezli hned,zvlast kdyz neprolezla. snow..tak drzim palce se zkouskama. A urco si neveme tu starou,ale vrati se zpatky,to je jasne ze to cele dopadne dobre. Ale jsem zvedava na tu zrzku jak to tam skonci. A oni pu sti dalsi dily po letu???Ja to uplne zboznuju ten serial,natom jsem se naucila anglictinu :-D Uplne od nuly
Odpovědět
Profilova fotka
pah: však jednou to taky budeš řešit a je třeba se na to už předem přichystat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc dik za podporu, je to mazec no uvidime, kdyby to bylo v cestine, tak je to fajn, ale ta anglictina muze byt nekdy zradna :-( Andy byli jsme na Malorce, byla sranda, ze jak jsme tam prileteli ve stejnou dobu priletelo letadlo z Ostravy a Prahy :-) Byla to zmena po svatebni ceste, manzel mi rikal, ze si mam zacit zvykat, ze nemuzeme jezdit jen na hezke dovolene... Simco, Ja si myslim, ze po letni prestavce to bude pokracovat, ze jsou jeste natocene nejake dily. Ja, taky doufam, ze se vezme tu dobrou ne tu starou, Ja ji moc nemusim.. Kdovi, jak to dopadne zrce, ten jeji to je fakt....no a kdovi, co ta neter provede, tam neco bude z toho taky!Ja, to taky zeru a BH taky koukam. Jeste jsem koukala ER, ale tam uz byl posledni dil bohuzel :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aháá tak to jo.. já myslela, že máte doma tu co neprolezla a nešlo mi to nějak do hlavy :-D ty jo vy tam nemáte ani tvaroh ani zakys.smetanu jo? Jejda a co tam vlastně máte? zofi: no máš recht ;-) snow: no tak to jste se měli ... máš nějaké fotečky?
Odpovědět
Tak u nas zas perla,deb. dali ridici blbou adresu,tak novou doma sedacku nemame,ale prijde v pondeli. Oni volali,ze tu byli a ze jsme nebyli doma,tak m y ze cekame na ne cely den no apak se prislo nato,ze ridic klepal uplne u ciziho domu nekde na jine adresa. AFkt mazec. JO a vedra hruzna a tak jsem nasi princeznu kudrnatou ostrihala ted na kraticke mikado. ma totiz kudrnate vlasy a mela uz je po pas dlouhe a delaly se ji same uzle a hnus,tak ted uz ji cesani nebude trapit. Ale mam hruzu,jak ji to do rana uschn,e ze to bude moc kratke jak se ji to zkudrnati,ja porad rovnala a rovnala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočky, tak jsem Vás dočetla, Lucy s tím oznámením mě to mrzí!!! je fajn, že máš někoho v záloze na svědka já řešila podobnou situaci těsně před svatbou Simi takže sedačka zase nic to byl nějaký šulda :o))) co plánujete na prodloužený víkend?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?