Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
není to až u Parlamentu?
Odpovědět
neespíš za korunou
Odpovědět
je tam i mapap kukni
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam blby net a mapu kouknu v praci ;-)
Odpovědět
ju, a parlemant nevim kde je.,... :-D
Odpovědět
Dnes rano se narodila Victorka,je v nemocnici v inkubaotru,narozena ve 29tt.tak stav vazny. Zatim je bojuje. Domu nam ji daji tak za tri mesice mozna,jesti bude vse v poradku. Tak moc drzte palce,potrebuje to
Odpovědět
Profilova fotka
simi, držíme palec celá rodina!!! Já jsem měla tušení,že už je na světě, neboj bude to malá bojovnice a zvládnete. Myslíme na Vás a držte se!
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no třeba už tam není... sí to pamatuju takových 10let zpátky :-D jak jsme tam chodili ze školy.. simi: držím palce !!!!!! Bobek maličký.... neboj vše bude OK, budu se za malou modlit. A ty jsi na tom jak?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: neboj vše bude OK. Ona to zvládne. Je přeci bojovnice po mamince ne? Budeme na vás myslet. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, drzim palce! Urcite vse dobre dopadne!! Jak jsi na tom??
Odpovědět
Ahoj holky prosim muzete mi poradit nejakeho kameramana?Jsem puvodne video nechtela ale onemocnel mi tatinek a nemuze na svatbu tak to pro nej chceme natocit.Dekuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdravím vás po delší odmlce. Ještě dneska mám dovolenou, ale práce tu je jak na kostele. Svatba v sobotu byla fajná :-) Pařilo se do 2 do rána a tááááák mě bolely nohy au au...měla jsem je úplně opuchlé. Ale vytancovala jsem se dosytosti a taky přežrala :-D Jídlo a sladké nechci ani vidět :-D Takže Luci, cukrárnu asi hned tak nenavštívím. Ale ségře přeju ať se jí v podnikání daří. Tynko, Pan, Kuki: gratuluju vám k 1. výročí svatby x-) x-) x-) Tynko: kamarádce gratuluju k miminku ;-) - juj to byl macíček 4kg :-N Simčo: moc vám gratuluju k holčičce a pevně věřím, že to malá Victorka zvládne...Victoria znamená přece vítězství ... :-) :-) :-) Budu držet všechny palce co mám a posílám mnoho pozdravů. A ty jsi v pořádku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, my byli celý den venku! Jaro děkujeme,jinak jsem viděla fotky a moc Vám to slušelo! Simi a jak to teď máte můžeš za malou chodit každý den?
Odpovědět
Profilova fotka
holky dodatečně taky vše nej k 1. výročí my jsme dneska musely být doma. Eli má rýmečku, tak jsem s ní nechtěla jít ven a ono bylo tak kráááááááááááásně, ale zato jsme naší elince objednali vozidlo za kolo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: moooc děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jde zase jste? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem tu, ale jen chvilu, zítra vstávám v 5hod do práce... tak asi půjdu brzo na kutě..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti nezávidím
Odpovědět
Profilova fotka
ani já sobě ne :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě že nemusím vstávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se loučím, pěkný zbytek večera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo přeji pěkné sny já už taky půjdu ;-)
Odpovědět
Za malou muzem 24hod. denne jako rodice,takze jezdime. Hrozilo ze ji prevezou do nemocnice km daleko,nastesti meli misto kousek ve special.,tak to mame asi dvacet min. autobusem. Mliko odstrikavam,pujcili mi masinu na to domu,tak jedou obe prsa najednou,ale moc to nejde,protoze nemam,tak se snazim co to da a kdyz nestrikam doma,tak v nemocnici na jejich masinach. Jinak Viktorka je od noci bez pomoci dychani a dycha sama,nadechla se sama i po pordu hnedka,dok.rikal,ze zatim vse vypada v poradku,tak sand to v poradku bude. Mela pres kilo a ctvrt,tak vaha neni az tak desiva. Vnitrnosti a vsechno zatim funguji. no ale koukala na net a vsude zas pisou hrozne veci,tak uz nekoukam at myslim pozitivne. Dokonce si dneska i dudlika vyrvala,tak ji dali dudlicka a dudla. V sobotu jde na navstevu s nama i Verunka se podivat s babickou. Mamka priletela v sobotu dopoledne,tak to tak tak vyslo. Porod byl prirozeny,zastavit nemohli kvuli krvaceni. Tak drzte palecky dale a tehulkam preju stesticko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi to jsou pozitivní zprávy! Je super,že tam máte maminku. Určitě to necti, i kdyz vím,že se chceš dozvědět co nejvíce. Poslala jsem Ti dva odkazy na miminka narozena dříve,tak nápis raději těm maminkám prošly si tím a poradí,povzbudí. Tak at máš více a více mlicka a malá at je v pořádku a pěkně roste!
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) Jak mě se dneska nechtělo vstávat :-p :-S Tynko: děkuju ;-) Simčo: ahooooj, myslíme na vás. Viktorka je drobeček, ale určitě to všechno brzo dožene a bude z ní krásná zdravá ženská ;-) :-) To jsou dobré zprávy...tak pořád držím palečky, ať je to tak i nadále. A jak píše Tynka - co píšou na netu to nečti, zbytečně by ses nervovala. Je fajn, že tam máš mamku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to je supeééér to jsou pozit. zprávy - jak píše i berryl ;-) a nezapomeň , že holky jsou celkově bojovnice !!! a když už sama dýchá, tak to je výborné :-) A špatné zprávy na netu si nečti ;) myslím na vás a držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to je super že je Viki v pořádku. Neboj se ona to zvládne, je to přeci ženská ne? ;-) A jak říkaly holky nečti si nic na internetu, jen by tě to znervózňovalo. Pořád na vás myslíme :-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co dneska vaříte my asi španátek ať máme něco zeleného :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tyn já ještě nevím. Ale pro už Eli vařím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko: my máme rybku - pangase - nakoupila jsem ho posledně v albertu v akci, tak máme zásobu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?