Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé my měli 7.6 ach jo toto letí a hlásí pěkné počasí?
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky tyn: teda tak to už je veliký krokodýlek :-D simi: neboj všechno bude OK. Mě taky dr. hrozil v 33 tt dřívějším porodem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé aha, já jsem úplně zapomněla - takže bude oslavááá 1. výročí :-) :-) Máte něco v plánu? Budou koláčky? Myslím, že jsi psala, že objednáte ty svatební. No počasí nic moc - ale během toho týdne, co předpovídali na sobotu 13 stupňů, tak se to zvedlo na 17, ale pořád zataženo a déšť. http://pocasi.divoch.cz/ostrava.php Dívala jsem se (dá se to tam dohledat na těch stránkách), kolik stupňů jsme měli my na svatbě a bylo pouhých 10. Ráno jenom 7. Brrr. Ahoj zofi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A loni 7.6. bylo přes den nejvíc 23 stupňů :-) A vlastně i pandama bude mít výročí a kuki taky, že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joj holky tak to my měli nádherné počasí. Sice to tak ráno nevypadalo, ale pak vykouklo sluníčko a večer byla dokonce i bouřka, takže svatební den se vším všudy. tyn: 1. výročí jue fak super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my měli krásně že Pan, ale druhý den lelo jak z konve, fakt nám to počasí vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
BERRYL: tak to jsem ráda, že je všechno v pořádku :-) dle fotek vypadá mooooc krásně bobek malý... teda krokodýlek :-D lucy: odhlasováno ;-) no že perly přinášejí slzy :-| simi: držím palečky !!! určo donosíš ;-) věřím tomu :-) jaro: no je fakt jak to každý bere, máš recht :-) nooo dobře si to pamatuješ :-) s tím výročím. My měli nádherně, že Kuki, berryl? Zato ted bychom asi zmrzly ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: jj si pamatuju jak jsem na tebe mávala na radnici a pak v altanu :-) pamatuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že pamatuju pak mi bylo líto, že jsme se spolu nevyfotili, ale když my jsme přijeli pozdě na radnici a pak už jsme nestíhali, mohly jsme mít památku jinak jsem se přemluvila a už mám v troubě štrůdl, vařím polévku a za chviličku jdu dělat druhé
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no i mě to napadlo ale až pak :-| tak ledatak že bychom to zopakovaly :-N no můj muž docela prskal, protože lidi na nás čekali před restaurací a M. se nerad fotil, tak jsem byla ráda, že jsme udělali aspon pár fotek. a co vaříš? no já bych se ani nemusela přemlouvat :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, tak ja dnes zacla balit. Jedna taska nabalena a to jsou v ni jen veci na horsi pocasi, dlohe rukavy, kalhoty, bunda atd. a jen moje. NO ceka me toho jeste hodne a dke to zbalim netusim. Ufff to bude neco. JEste budu muset prikupovat kufry asi.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky poradde mrknete do alba a poradde ktera fotka me a tomase je lepsi na to sv.oznameni, co mam vybrane. Kterou fotku by jste tam dali. Cerno bilou nebo hnedo bilou?? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
luci sice se mi víc líbí ta hnědo bíla, ale asi bych dala tu černobilou, jak jsem se díval na to oznamko, tak se tam asi hodí více :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... já bych dala tuto
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky, tož kde se loudáte? :-o No Jaro má dovču tak si někde užívá :-D :-D x-) x-) x-) x-) a tyn ta určo ještě vyspává :-D ;-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no já bych dala hnědobílou, ale tu fotku jak jste na čb. Ta je lepší jak je vám vidět oběma do obličeje. jinak dobré ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky teď jsem vstala, ráno mě vzbudila sms kamarádce se narodil chlapeček, 11den přenášela, navíc v Porubě měli plno tka vyrazila na fifejdy, malý má 4kg a 52cm a nakonec šel ven císařem, ona je na jipce na kyslíku, ale jinak jsou oba v pořádku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, no teda Tynka to je macek. JEste ze sel cisarem, to by ji to rozervalo,takovej obr. Jinak me se vice libi ta hnedobila fotka ale jen jako namet, nelibi se mi tam jak se tam piskorim,protoze jsem tam vychlamana jak blbec a jde mi tam videt lalok ale tojen proto ze me tam Tomas olizoval. jinak asi stejne dame tu crnobilou protoze tomasovi se ta druha stejne nelibi.
Odpovědět
Profilova fotka
huráááááááááááá mám dvě zkoušky hotové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to kamarádce gratuluji... malý byl docela velký :-) zofi: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍ
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jste kdo? Jinak Krásné ránko ;-)
Odpovědět
http://www.vetrnik.eu/ čuste tak segra otevřela cukrošku maj moc dobre kokina krissti můžem se tam někdy slézt ;-) jinak ted obřík, já tlašila o 200g menšího svaldu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé tak tam si zajdeme :o) dneska je to rok od svatba :o)))
Odpovědět
no krásné výročí co???? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkujeme to víš, určo tam ráda s váma vyrazím
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak se zase hlásím po dlouhé době :-) Byla jsem teďka na týden pracovně pryč, tak sjem to moc nedočítala, snad jen hlasuju pro fotku číslo jedna na oznámení pro lucyku - pokud není pozdě :-D dneska jsme oslavili výročí, teda vlastně trochu už včera - manžel uvařil oběd a musela sjem ho teda vychválit, nebylo to ni lehkého a dneska jsme si udělalai snídani alá hotel (nějak sjem si na to za ten týden zvykla:-)) a pak jsem si zašli na oběd a před chvílí si dali svatební dort z mrazáku - byl paráááádní - snadi lepší než loni, páč to jsem ho od nervů skoro neochutnala :-D Takže u nás takhle. Jinak mimčo už o sobě dává pořádně znát a kope jak ďas, asi to bude fakt chlap :-D simi..doufám,že jsi v pohodě a pořád doma... lucenek...cukrárnu budu mít blízko, ten odkaz si sem snad nai neměla dávat, to pak budu jako soudeček :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak my si dneska zašli na oběd a pak jsme vyrazili do cukrárny a zákusky byli výborné, dokonce jsem se tam potkali i s Lucenek :o) a viděli málou Sárušku, na hlavní třídě byl závod, tak jsme se dívali, teď už jsme doma a pěkně nás bolí nohy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím při neděli a přeji všem co dnes mají výročí svatby ... jen to nej ;-) !!! a ještě spoustů takovýchto krááásných let :-) lucenek: ta cukrárna vypadá hodně dobře, mohla bys mi popsat kde to přesně je? To je někde u Sparu? kuki: to je jaká snídaně ala hotel? No my byli v Pivovarském domě, bylo to pro muže překvapení, vzhledem k tomu, že je pivař. Bylo to moooc pěkné odpoledne, já kytičku dostala už včera a nááádhernou :-) simi: držím palečky, ozvi se jak to s tebou vypadá ;-) berryl: no já na ten závod koukám ted na TV to je vtipné :-D
Odpovědět
pan no dalo by se to tak říct spíše u soudu za korunou..jak jsou ty 4 dlouhé baráky Bulharská ulice...tak mezi prvním a druhým nakonci ;-) jo ten závod aspoň měla sáruš zpestření :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?