Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tu pod mrakem, zřejmě v noci pršelo, je vlhko a silnice mokré, ale dobře se dýchá, je příjemně, relativně teplo. simi: u vás se neprodávají takové ty speciální kompresní punčochy? no jeste hotovo nemame... ale snad v pa už to bude :-) jsem kapičku zaurgovala :-) to víš... když se člověk nedá ;-) jaro: tolik milek jo? nebo překlep a jen 2 milky? hihi aha tak ted jsem dočetla a dík za vysvětlení :-D jsem tam včera poslala muže a už nebyla ta extra čoko, kterou mám tak nejradši :-( ale i mléčná a oříšková je dobrá :-) máš foto šatů? Jsem hrozný zvědavec :-N Já si myslím, že v so bude pěkně, my jdem známým na svatbu příští so, no taky nevím co si obléci :-S jinak manželovi gratulace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) Ahoj Pan: taky díky za gratulaci, vyřídím mu ji. Já mám nejradši tu s celými lískovými oříšky a pak mléčnou atd. No šatičky můžu vyfotit...odpoledne, jo. Mám k nim i náhrdelník :-) Jinak tu je taky pod mrakem a přišlo mi takové dusno. tynko: tvoji gratulaci jsem vyřídila a manžel děkuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, že není zač :O) jaký si dělal obor? tady svítí sluníčko, tak uvidíme
Odpovědět
Dobre ranko, me porad brutalne boli nohy,v noci jsem chodila po byte a vubec nespalal a taky mi tvrdne pekne bricho. Tak lezim s nohama v lufte a budu cely den a i zitra. Pan ty puncochace,budu se muset zeptat pristi tyden na poradne,jak se to rekne a kde to vubec sezenu,u male jsem je nemala,tak nemam tuseni,ale vim co myslis. Jinak nam sviati slunicko,ale od zitrka se uz ma ochlazovat a budeme mit zpet anglicke pocasi. Tak jdu zpatky na gauc odpocivat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nam taky sviti slunicko. Dnes mam konecne den volna,posledni dobou jsem byla v jednom kole a nejak jsem byla vcera tezce unavena. Takove navaly jsem mela, dokoncej sem mysleal, ze se pobleju a nekde omdlim. Asi blbej tlak, kamoska mela taky. Dnes budu uz neco pomalu balit a taky pujdu jeste na bazen trochu opalit,protoze pak uz toho casu moc nebude, a musim opalit ty raminka ze???
Odpovědět
Profilova fotka
tynko: :-), obor podníkání, SŠ Na Jízdárně v Ostravě. simi: pořádně odpočívej ať jsi fit :-) Co to je vlastně to tvrdnutí břicha? Už jsem o tom slyšela, ale vlastně nevím, co to je a proč se to děje... lucy: to znám, taky to mívám, hlavně když se mění tlak a počasí, tak je mi na omdlení, polívá mě horko atd. Dneska konečně je venku fajn, vypadalo to ráno beznadějně, ale vybralo se tam a je i celkem teplo. Ale pozor s opalováním, sluníčko je zrádné ... ;-) pan: šatičky hodím na facebook, jo.Tady by to smazali.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: já jsem tě teď zahlídla na facebooku, tak jsem si tě dovolila přidat, jo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: jejda... jenze ja uz nevim jak se tam leze :-| simi: tu se to prodává bud v lékárně si myslím nebo ve zdravot.potřebách... chceš poslat odkaz které to jsou ty punčochy.. jako jaká značka? lucy: no to bys měla :-D nebo když tak pak v OV na solarko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaro, jo jaj sem si uz vsimla, prijala jsem te. Jinak holky dnes mi dosli boticky svatebni, tak dlouho jsem je shanela a nekonec sehnala a ikdyz jsou o pul cisla mensi nez normalne mem tak jsou dobry. Teda mysim, ze to v nich vydrzim ap ak se stejne prezuju. Tak jsem je vyfotila a hodila do alba , taky tam je pridan talirek co mam na prstynky , nausnice, a oznameni nove co jsem si nasla. tak mrknete. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a opalovani mi nepreje, tady se prehnala takova bourka, ze jsem myslela ze bude hurikan. Vcera zacla hurikanova sezona,tak ted budeme muset davat pozor. Jo a to jste cetli o tom letadle co zmizelo?? No ja kazdyrok , jak letim tak je nejaka katastrofa, to zas budu mit nervy v kyblu. Ja se zblaznim. Loni uz nevim co to bylo a ted toto. Ach boze, modlete se za me.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy boty jsou moc pěkné, fakt se mi líbí!!! Jo jinak my jak minulý rok letěli z Řecka, tak jsme nasedli do letadla a tam byli noviny, že den předtím začlo hořet letadlo na letišti a umřeli, tak jsem celou cestu byla jako na trni a to nemluvím o mé mamince
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jojo díky, už mi přišlo potvrzení na mail :-) Boty jsou úžasné!!! Moc se mi líbí a na fotce ani nevypadá, že by ti byly malé.( Já jsem zas asi měla o půl čísla větší :-D ) Fakt jsou moc hezké. A i to ostatní - moc se mi líbí to oznámení. Ono se může stát kdykoliv cokoliv - raději na to nemyslet. To víš, že na tebe budem myslet, až poletíte domů, ale byl let v pohodě ;-) Ale je to hrozné, když si představím, jak muselo být těm lidem, když padali dolů brrr až mě mrazí. :-S pan: facebook.com a pak napíšeš svůj mail a heslo, které sis tam zadala ;-) tynko: tak to číst před mým prvním letem, tak se asi strachy po.... během letu :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
však jsem k tomu neměla daleko :o) jinak šaty sis vybrala krásné ta barva a střih, paráda
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju :-) A byly za dobrou cenu - ve slevě - 499,- :-) Ještě tam měly takové, ale růžové a černé (ale ty měly v malých velikostech. U některých byl horor se do nich sama nasoukat a pak vysoukat a v té malé kabince :-D :-D :-D Byla jsem tam asi půl hodiny :-D (nejmíň)
Odpovědět
Profilova fotka
:o) ale stálo to za to :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: jééé ty máš krásné botky :-) jinak víš, že by perly neměly být na svatbě? jj to jsem slyšela o tom letadle, to je hrozné :-( ale neboj, budu držet palečky abys dobře docestovala! ;-) jaro: tak já to teda zkusím :-N
Odpovědět
dobre ranko Luci boty jsou uzasne x-) x-) At se ti v nich dobre tanci. Ja si svoje nerozchodila a byla jsem v botech jen na obrad a u obeda jsem uz je mela zute a uz je neobula ani na prvni tanec. Jaro jdu kuknout na ty tvoje saty. Ja vcera cely den lezela a odpo i spala,tak jsem odpocata,mozna spis prelezena. Mala je ted ve skolce,sla spokojena,tak jsem rada. Slunicko uz nemame a uz nema ani byt,tak jsem taky rada :-p Jaro,tvrdnuti bricha,to ja nevim co to je. Ja totiz nepoznam falesne kontrakce-poslicky-od tvrdnuti bricha. ALe vypada to tak,ze ti dole uplne ztvrdne podbrisek a mas silny tlak v bruchu,nektere tehu rikaji,ze to neboli,me to teda boli. Tvrdlo mi bricho desne i u verunky. Pry to mivaji hodne stihle tehule,coz jsem teda ja,proto vsechno citim.Noa je to ze se deloha pripravuje na porod a pry kdo to ma hodne,tak ma lehci porod psali gynekologove,co jsem vcera objevila. coz souhlasi,Veru jsem rodila 7hod a ted pry budu rodit tak 4hod.,tak uvidime. ALe radsi si zavolam svoji por.sestre bo porad boli pupek,asi nejak moc deloha trenuje a nebo se moc hlidam
Odpovědět
NO tak ja uz volala a asi budu muset zas do nemocnice jestli se neotviram na kontrolu. Ja tam jsem uz jak doma,to je hruza.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jejda to ti nezávidím a není to ještě moc brzo? :-o držím palce, pak určo napiš !!! kdy tam jedeš? jaro: zkoukla jsem fotečky, mooooc krásné šatičky, fakt super !!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my byli dneska na kontrole a vše je v pořádku, byl i Radim a moc jsme si to užili :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte holky Simi- boty asi celou dobu mit nebudu. Sice jsou krasnoucke a pohodlne (zatim) ale normalne mam nohu 7(americke) a tady ty boty jsou 6,5(usa) takze zrejme v nich celou dobu nevydrzim, mam na prezuti pak. Takze asi taky obrad, foceni a pak prezuti. Ja stejne musim mit strevice atd. trochu mensi. Oni jsou dobre na delku, jen se mi zda ze ta leva je trosilinku ale malinko uzsi,ale zkusim to roztahnout . Jinak holky chtela jsem vas poprosit, jestli by jste mohli hlasovat v blesku pro nase zlaticka? Poslu vam odkaz. Juu?? Muzete max. jednou za hodinu, ale nemusite tolikrat devusky, staci kdyztak jeden denne, ale cim vic, tim lip. Tady je na Sofulku http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... a tady na oba http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... dikas
Odpovědět
Tak ja narychlo,chteli si me nechat na pozorovanik,ale nemam hlidani pro vEru,tak me pustili domu a zitra dopo jedu zase a nevim jesti me tam nechaj i. Manza ma neplacene volno a pak do soboty je doma,tak si me tam do soboty nechat muzou. NO at uz je tu mamca. Pan s falesnymi neni brzo,ale mna monitoru kontrakce zadne nemam,tak nevim co mam za bolesti. Kdyz zacnu mit sline kontrakce,krvacet,tak musim jet zpatky. TAk custe a drzet palce,ja uz silne pochybuji ze s temi svymi problemy donosim do konce
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to mi je líto :o( snad bude vše ok Lucy hlas pošlu
Odpovědět
Profilova fotka
pan: díky :-) S těmi perlami to jsou myslím pověry jako spousta dalších věcí. My jsme jich porušili hned několik ;-) simi: díky za výklad, zas jsem o něco chytřejší :-D Ale podle toho popisu to musí být docela nepříjemné, že. Je mi moc líto, že máš takové trápení a musíš pořád chodit do nemocnice a budu ti moc držet pěsti, aby Viktorka zůstala v bříšku a bylo všechno v pořádku. Drž se ;-) lucy: Už jsem poslala oba hlasy - oba jsou na fotečkách moc hezcí a spolu jim to moc sluší. Pošlu za hoďku zas ;-) Tynuš: tak to je super, že je vše OK :-) A co říkal manžel? Že se ptám, že :-D Musel být v sedmém nebi :-) Dívala jsem se na tvé album na koníkovi a mimčo už je veliké, jde tam vidět pěkně páteř. Je to krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- ja ti drzim pesticky, snad je vse v poradku. Hlavne se drz, je mi lito, jak to mas ted. Pan- a proc ta povera, ze perly mit nemas???Z jakeho duvodu?? Holky dikymoc za hlasy, fakt supr.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy: myslím, že se říká, že perly znamenají pak slzy, ale tomu nevěř ;-) Měj to, co se ti líbí. Za hlasy není zač, to je přece maličkost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no manžel byl celý nadšený měl usměv od ucha k uchu a pořád s mudr povídal co kde je prcek má 21cm a 33dkg :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tynko: Musel to být krásný zážitek :-) 21 cm...tak to už je veliké ... nebo veliký? ;-) Už víte, jestli to je chlapeček? Ukázal se?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni my to nechceme vědět, já mám tušení na chlapečka, ale kdo ví kdy jdeš na tu svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec to vydržíte? :-) Já jsem taky pro překvapení. Jedem v sobotu 6.6.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?