Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, to je počasí co? já jsem právě vstala a baštím vdolečky, manžel mi je ráno koupil :o)m dneska tu budeme mít na noc synovce,tak se už moc těším a plánuji co budeme dělat, jen škoda, že je škareně, chtěli jsem jít na fotbal do třebovic
Odpovědět
Dobre ranko,tady to teda fakt vymira,hruza. Nam pere slunko,takze letime k potoku do parku do vecera na piknik a lovit pulce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to se máte tady je to tak na postel půjdu upéct nějakou tu buchtu
Odpovědět
Profilova fotka
SIMI- neboj nic nereknu Radkovi. Co se tyce SYlvi ona tam sem tam mrkne,ale uz nepise a ja se ji taky ptala ale uz nevim co mi na to rekla. Jinak s druhym ted asi nic nebude.Sice chtela ale jelikoz ted je ta financni krize vsude a clovek nevim zda za mesic bude mit praci,tak to ted nejde. Dneska jdu na oslavu kamosek narozenin a moc moc se tesim. Koence se vyfiknu nejak pekne a budu bumbat MOJITO hmmmmnam a nacpu si pandero. A ani to ze je ticha domacnost mi nezkazi naladu. On asi Tomas ceka ze dolezu,ale tose naceka. Takze to stale doma pokracuje.Hmm :-(
Odpovědět
Krasnou nedeli,nam porad sviti slunicko. Vcera u vody supr,akorat ze jsem pak odpoledne zas skoncila v nemocnici,protoe jsem zacala krvacet a v nem.jsem mela prlny zachod krve,tak mi museli dat i vlozku. No a porad zavrena a porad to jde z cipku,tak zas mam nervy. A uz vim co to je v prekladu to co mam. Mam erozi delozniho cipku. Na netu pisou to co mi rekli gyndari tady,ze to neni v tehu nebezpecne,ze se s tim v tehu nic nedela,ze tim trpi bud mlade zeny,nebo ti co berou anti a nebo tehu kvui hormonum a pokud zena kraci hodne,tak se to laserem nejak ten cipek sereze,coz se v tehu samo nedela. ALe Viki je zdrava,byla jsem na monitoru,tak tam jela jak drak,tak monitor byl plny jejich kopmancu-ten papir. ALe zitra si pro jistotu stejne volam jeste moji porodni sestre,protoze me to krvaceni docela vydesilo. Ale psali ,ze nektere tehu to maji a nekrvaci,nektere ze jen spini-to jsem mela do ted, a nektere proste krvaci. Stejen to je divne ALe dobra zprava je,ze mi za tydenv utery prileti mamca na dva tydny x-) x-) Tak budu vic spocivat uz a uzivat si,Verunka se taky moc tesi na babicku.Koupili jsme ji letenku za 300kc tam i zpatky,jsou ted desne levne letenky,fakt sila.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak včera se nakonec vyjasnilo tak jsme šli na fotbal do třebovic, máme tady synovce, noc byla šílená nejdříve nechtěl spát a museli jsme nechat otevřené dveře, ale nakonec usnul, ale my se s v noci nevyspali a pořád se budili, no a pak už byl opět brzo vzhůru a furt si mrmlal pod nosem, že se nudí :o) tak jsem mu dala banán a pustila pohádky chtěli jsme jít ven, ale je tam hnusně, tak budeme doma hrát pexeso a něco vymyslíme, oběd mám ze včerejška tak mám vystaráno Lucy doufám, že sis akci pořádně užila Simi hlavně, že je Viki v pořádku a že už víš co Ti je!!! Ty jo asi se za Tebou stavím, ty letenky jsou levnější než pendolíno do Prahy :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Krasnou nedeli, TYn- akci jsem si uzila,ale Mojito nebylo nic moc, jelikoz to bylo delano doma, a nebyl drtic ani trt. cukr,takze nic moc,uz se tesim do ceska na nej. Simi- ty brdo,no tak hlavne ze jste v poradku . DRrzim pesti . A letenka za 300KC nechtel ajsi rict 300Eu??? :-N Ty vole tak to je cena za facku. Fakt supr.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a zapomela jsem dodat uz se u nas vyjasnilo. :-D
Odpovědět
Lucy stala 12 euro tam i zpatky, letenka 2 eruo a poplatek ze platis kartou 10 euro :-D -fakt sileni s tema poplatkama. Uz se moc tesim na mamcu. My mame porad horko,ted jsem dorazili domu a vychazeli jsme v devet rano. Total vedra,teda pro me,je sice jen 24 stupnu,ale pro me to jsou 40,protoze fakt horka nemusim :-N Florida by me jasne zabila :-D Mojito nemam rada,protoze tam je rum a ten nesnasim,fuuuuuuuuuj. Koukai jsme i na letenky do spanelska,teda RAdek a byly zpatecni za 15 liber se vsim,skoda. My totiz litame na dovcu ze kupujem letenku a hotel zvlast,bez cestovy,vyjde to o hodne levneji. TAkze by sjme ted meli dovcu za pakatel. TAk snad pristi rok budou ceny letenek porad dobre
Odpovědět
Tyn,ja vedela i predtim co to mam,ale ted jsem to poradne pohledala na netu at tomu vic rozumim. Predtim jsem vedela jen nazev a ze to v tehu nevadi. No ale stejne jim porad neverim :-D Takze uz musim nosit vlozky,tak supr,budu nosti vlozky 4mesice,fakt bomba.
Odpovědět
Lyci a kdo prisel nakonec vyjasnit?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No simi ja ne. byla jsem parit a to vis ze psal, bavis se, uzivas si atd. Ale pak se ve 4 rano zacal tulit, hladit atd. a asi kazdy vi co nasledovalo. :-D :-D haha ale stalo to za to hiiii
Odpovědět
Článek se načítá
No vidis,jeste ze ty usmirovacky jsou takove fajne,co? :-D Tak ted budete mit divocinu do odletu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeji příjemný zbytek neděle :-) tu bylo hnusně, asi jako všude co? No snad se to zlepší a v týdnu to bude jen a jen lepší a nejlepší na víkend... je třeba už se prohřát. V pátek jsem zase zmokla :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne :-) tak jaký jste měly víkendík?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my tu měli synovce, takže jsme byli pěkně vyšťavení jinak jsme byli na kolotočích, dokonce jsme i zmokly a zkončili to návštěvou MC donaldu, bylo fajn :-N
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to se vám ani nedivím, já to znám a 2x :-D co dnes vaříš? Já musím vymyslet co s obídkem, kolegyně v práci mi daly dnes košem, tak musím pro něco do obchůdku... ale nevim pro co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dneska bude ryby snažím se jí teď jíst tak 2x týdně, ale moc je nemám ráda:O( počasí zatím nic moc, ale je možné, že se vyjasní zase později tak se necháme překvapit
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no myslím, že to nemusíš zase tak přehánět, jedna ryba stačí... to mě říkal i endokrinolog když se léčím na štítnou žlázu ;-) tak tu semo tamo vysvitává sluníčko, ale mraky se na nebi honí, je docela teplo - oproti víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
no kde to dneska vázne? Zrovna mám čas a vy nikde... pak vás zase nebudu stihat dočítat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je tu nějak mrtvo to máš pravdu, manžel teď jde na squash a pak fičíme nakoupit, máme toho doma nějak málo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
běžte do Alberta na čoko od Milky mají akci za 12kč
Odpovědět
Ahoj holky, no mrtve to tady je uz pekne dlouho. Ztratilo se jaro,kuki,zofi,......no hruza. My porad horka,ja zdecham v nohach mam krece. Od rana litam do vecera nekde nebo doma uklizim co mam zanedbane,kdyz litam venku. Na obed mame spenatovou polivu a rajskou s knedliky-manza spenat neji a rajskou taky nema rad,chudak :-D Jeste mi chybi udelat ty knedliky,ale ted se nepostavim na nohy,tak jsem u pocitace cekam
Odpovědět
Profilova fotka
simi: nějak nestíhám odpovídat. Mám zkoušky. Jinak mě teď více zastihneš na facebooku ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi: horka jo? no je fakt, že ani o horka není co stát :-| a už je to lepší s těma nohama? zofi: tak držím palce !!!
Odpovědět
Ne nohy boli porad,ted delam ty knedliky,ale uz neboli tak moc,jsem sedela pul hodky. Ale za chvili skoncim a naberu si knedle,rajskou,nohy natahnu nahoru,mala uz je v luzku a budu spocivat. uz se tesim az mamca dojede,to tak moc nebudu litat,i kdyz asi jo,ja jak nemrzne,tak jsem jak vcela,porad bych nekde byla. Horka mame,teda 24stupnu,ale na me to jsou fakt silene tropy a zdecham. Zofi,vlastne,tak srot a srot,drzim taky palce,jeste ze mate hnusne a nikde te to nelaka. A kdo hlida malou jak se ucis?Vasi?? Pan a uz vam vsechno stoji kde ma vsechno mate hotovo??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem :-) :-) :-) Simi, já jsem tady, i když jsem moc teda vůbec nepsala, tak jsem sem tam nakoukla :-) Dneska máme obrovský důvod k oslavě - manžel dnes dělal maturitu a zvládl to, tak máme všichni velkou radost. Takže ty předchozí dny byly trochu nervózní a hektické. Dostal ode mě dáreček - takovou tu brašničku přes rameno a véééču. x-) Oslavíme to pořádně o víkendu a asi i příští víkend, manžel má narozky a snad se ještě dooslaví ty moje :-) Četla jsem, že jsi zase skončila v nemocnici a jsem moc ráda, že jsi v pořádku a že to není nebezpečné pro Viktorku :-) Jo a ty letenky, to je fakt za babku, to je super. Lucy: to je super, že se u vás doma zase vyjasnilo x-) zofi: moc ti držím palce a fakt tě obdivuju, že to zvládáš - učení a ještě starost o malou :-) pan: taky jsme koupili 23 milky ve slevě, ale dneska jsem byla v albertu a už to bylo vyprodané, tak jsem vzala ještě 2 balíčky s pangasiem, ten byl taky ve slevě x-) tynko: tak to jste měli o víkendu se synovcem veselo, co :-D Holky, v sobotu jedeme kamarádům na svatbu do Hradce a mám obavy o to počasí...tam je furt tak nějak všelijak :-( To bude asi na hoooodně dlouho poslední svatba, na kterou půjdeme :-D Tak snad to všechno vyjde, už se moc těším. Koupila jsem si na to i šaty :-) Snad se do nich nasoukám chichi.
Odpovědět
Jaro,kamarad taky dneska delal maturitu a taky bude mit 30 :-D nematurovali nahodou spolu?? tak to je supr,ze manza udelal,tak to poradne oslavte A na svatbu at mate krasne pocas a saty zavidim,ja se ted soukam do jedne sukne letni,teda ja ne,jen ten pupek,ale za chvili me bude tlacit,tak asi zdechnu pak. Uz jsem si pojedla pekne veceri,ted piju mliko,koukla na serial a jdu dal lezet s nohama nahoru. Tak dobrou baby
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to já nevím, jestli byl s ním :-) Jojo oslavíme to jak se patří :-D No to byl porod koupit si něco...z Quelle jsem šaty vracela, protože byly moc velké a necítila jsem se v nich, tak jsem se hecla a šla do Orsay - sama - a vzala si do kabinky patero šatů s tím, že si něco koupit musím :-D Tak hezky relaxuj, dobrou noc :-) Já ještě domývám nádobí blééé :-p pan: teď čtu co jsem napsala za blbost - že jsme koupili 23 čokolád :-D Chtěla jsem napsat 2 Milky...ta trojka se tam nějak vecpala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my byli nakoupit a pak jsme se stavili k rodičům, potom vyvenčili pejska a teď jsme dovečeřeli :o) Simi já už chcu taky teplo!!! Leni to je paráda, že manželovi gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!! Žofi, tak ať ti to jde pěkně do hlavy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?