Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
No to jsem taky cetla :-D Treba budes,kazda zenska ma uplne jiny porod.Mamka rodila 3x a pokazde jen zatlacila a byli jsme venku. Segra rodila tri dny,dok.ji roztahovala panev zaziva,pak se tam hadali na sale,zkazili ji cisare,ja rodila 7hodin,bez komplikaci,ale zas kontrakce jsem mela vkuse. Ale druhy porod pry je lepsi,i kamoska rikala,ze to nebylo tak hrozne jak pri prvnim,tak me to utesuje,ale podle grafu by nase vikuska mela mit 3,6kg,tak z toho moc nadsena nejsem. Verunak mela jen 3,2kg. No taky pisou,ze druhe deti jsou vetsi. NO nic,jdu si natahnout nohy at to zitra odchodim venku. Tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
to zvládnem jsme ženské ne :o) tak dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to je super receptík, to bych mohla zkusit. Mnam mnam. nejak vás holky nestíhám, jdu jeste napařovat nos, mám děsnou rýmu a ucpanou jen jednu dirku v nose, divné co? :-D :-D :-D tak pa a dobrou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- a jak to ze musis delat kazdy rok pas. Nase decka jsou sice vetsi ale sophie byla mimino,kdyz jsme jim vyrizovali pas, mela 6 mesicu a vypada tam ne jako ona . Pas deckam plati na 5 let,takze nasim jeste rok a pak novej na 5 let az po 15 letech to maji jinak. Pokud vim je tot ak i vcesku,ze by to UK mela jinak??? To je blbost. My sice takyneplanujeme ze by decka nekdy jeli nekam s nekym jinym, tomas by je nikomu nedal ale niikdynevis co se stane, budes potrebovat odjet nebo neco,n ebo nekde budes, neco se stane atd. je liepsi kdyz maji sve pasy. Zase na druhou str. je to safety kdy je mas u sebe, nikdo ti je neveme ze??? Jo jinak chapu ze krize pred svatbou vzydcky je, ale toto neni ono.Dnesjsem rekla Tomasovi ze svatbu rusim. Zalezi jen na nem jak se k tomu postavi. Ja udelala uz sve.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky nemám čas vás dočítat. Ale všimla jsem si že řešíte porod. Já si nemůžu stěžovat a ani na váhu eli. Ta měla 2,55 kg, tak jsem zvědavá kolik bude mít to druhé až se nám nějaké narodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky :-) zofi: no ty jsi ale ranní ptáče :-N
Odpovědět
Dobre ranko,my vstavali taky v sest. Lucy,ne pas do tri nebo ctyr let ditete se musi obnovovat co rok,kvuli fotkam,ze se dite meni,tak se to dela i v cr a tak to delaji i ambasady.Teda aspon tady nase ambasada,takze delame co rok. ALe Veru uz bude mit za chvili ten na pet.TEd nevim,odkolika je let. My mame krasne,tak jedem do parku k potoku a na hriste na cely den,tak jdu delat jidlo,mala uz ma copy jak brouk pytlik a uz 2xspadla z kolobky bo jezdi v obyvaku. Zofi,tak to Eli byla malicka,to jsi mela supr Pan se uzdrav,rymu nesnasim.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno já jsem si dneska nějak přispala, ještě rozlepuji oči Simi tady je hnusně chladno a prší!!! tak aspoň vy si to dneska užíjte
Odpovědět
Profilova fotka
simi: ani já ne... včera to po napařování byla pohoda, taky jsem spala krásně celou noc, ale jak je tu kosa jak z nosa, tak zase to bude dnes nanovo a zase napařování - až dojdu z práce. užijte si to krásné počásko ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- tak to mate blbe, toje zrejem jen tam u vas. Nase decka maji pas uz vic jak 3,5 roku a rocne jezdime domu,takze to vim, krome toho kdyz jsem si nechala poslat papiry z ambasady na cesky pas abych ji vyridila, tak to bylo to same na 5 let,takze usa to ma zrejme jinak nez UK ale cesko to ma taky tak. To je jasne, ze se decko male meni, jak rika,m .nase sofule tam nejde vubec poznat, ze toje ona, kdybych vzala kterekoliv jine dite tak mi to projde, ale to aby se pas menil rocne je blbost. Ale to je jedno,t oja ted jeste mam rok na to to resit.Pristi rok se stejne asi domu nejede,tak s pasama spechat nebudu stejne. No a jinak nic moc u nas, uz se tesim domu.
Odpovědět
Lucy asi to mate jine,protoze z USA jsou viza,tak to mozna delaji na vic,protoze viza se asi delaji na vic let.NO mate to rozhodne supr,zavidim. A to rocni meneni je na prd,protoze mala mela fotku na pase jak mela 4 tydny a pas ji prisel jak mela 8mesicu,takze si taky nebyla podobna,copata,zubata a foto jak cetsvy novorozenec :-D Ale na letisti rekli,ze ma podobne oci a chlamali se :-D At mate dobry let a jak tich adomacnost,porad trva nebo manza ustupuje?? Tady bylo dneska vedro jako naposled pred tremi lety,byli jsme cely den v parku,tam je potok,tak tam bylo plno decek,lovili ryby,sutry,mala zalivala kytky a hned vedle je velke hriste s prulizkama,tak jsme litali tam a tam. Me boli hlava jak prase,nebyl stin,tak jsem byla sest hodin na s lunku,s cepku samozrejme a Veru nevylezla z vody,tak je vycabrana.
Odpovědět
Lucy,ted psala babi,bydli pod Lysou horou,ze je na kopcich snih,tak mozna ti to vyjde,kdyz si tam vylezes :-D Lucenek,vcera jsme byli ve meste a cestovka mela akci, na tyden na Kos letecky s hotelem bez jidla za 2 700kc-supr cena. ALe podminka od 18-30 let :-D Kdybych nebyla tehu,tak letim hned
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, já mám dneska pyžamový den jo a už 3 den mě honí mlsná na čokolády, tak jsem si je samozřejmě dopřála a jsem pěkně přeslazená ááááááááááááááááá
Odpovědět
NO ja ted mela cocku s vajcem na tvrdo. Ale ted dva dny snidam musli s mlikem a uplne prdim dva dny,ale silene. Tak neprdim po cocce ani zeli po nicem. Ale zas mi to musli desne chutna a je to moc zdrave. Chleba uz mi na snidani nejede a taky to je dobre na zacpu a tu jsem mela. Tak a vite vsechno :-D My meli zmrzku s Verunkou,teda nanuk
Odpovědět
Profilova fotka
:o) ty jsi ďábel já právě jím utopence, fakt zdravé jídlo, ale nemůžu si pomoc :-(
Odpovědět
Mnam to bych si dala,ale jeste vic nakladany hermelin. NO jeste ze mala prd umi rict jen cesky. Protoze kricela na hristi,mami ty prdis :-D Jinak mluvi anglicky ;-) Hej ted jsem cumela na sebe do zrcadla a jsem uplne opalena,to je mazec. Ja se co hodku a pul mazala 50 uv,mela ksiltofku celou dobu a stejne jsem op alena a mala taky po papuli.To bylo nejake ostre slunko.Zitra budu mazat co hodku radsi.
Odpovědět
Tyn a co male,uz kope poradne?uz manza citil?? Jeste 15min. a jdu uspat smradocha,je od 6 vzhuru,tak jde driv spat,huraaaaaaaaa.
Odpovědět
Profilova fotka
krokodýlek kope, ale manžel ho necítil, přikládá pořád ruce na bříško a nic, tak pak ucho a slyší jen žblunkání, ještě si bude muset počkat :-o
Odpovědět
a ty jsi uz 20tt.,ze?Tak ted budes mit velky ultrazvu,ze jo?To to leti,to je mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo 20tt ty jo mám žravou Simi víš jak se mi líbí vlasy, tak jak jsi měla na svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
Jo kdybych nemusela tak tak brzo nevstávám. Měla jsem zkoušku tak proto. Jinak to bylo suoer že byla tak malá :-D
Odpovědět
No chci to nejak zkratit,jsem ted jak uchyl a vsem cumim na palu jake kdo ma strih. Rozhodne to chci hodne prostrihat a nesmi to byt ale kratsi nez moje brada,to uz vim.A zbytek jeste koumam. K holici se chystam za dva tydny,teda pokud se nic ne prihodi jako s praci nebo tak. Me je takove vedro,ze ani hlad nemam. A zrovna i zmrzlinu mame vyzranou z mrazaku. Mala uz sla spat. Jsem s ni byla po dlouhe dobe ve vane a chytla jsem otazku co je to v kacence(styd.pysky),jeste ze moc netrvala na vysvetleni a stacilo ji ze to je kacenka :-D
Odpovědět
zofi a jak jsi dopadla?? Ja tak vstavam kazdy den s malou,teda pokud nevstava manzel,jinak vstava po sedme. A neboj,druhe deti jsou vetsi. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo dopadla jsem dobře. Mám za 2 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zvýdavé to dítě je co? já byla prý taky taková :o) tak to jsem zvědavá jak se pak necháš teda ostříhat, my teď vlasy strašně zhoustly a rostou mi rychleji
Odpovědět
zofi tak to gratuluji a mas jeste nejake nebo to byla posledni?? Tak ja mam vlasu hodne,houstnout nemusi,spis by mohly drzet tvar. No jsem taky zvedava jak me ostrihaji :-D Ale urco chci vetsi zmenu
Odpovědět
Profilova fotka
ještě bohužela mám zkoušky a ještě musím napsat seminárky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- ale decka viza nepotrebuji, kdyz jsou americani a maji americke pasy. Jinak ticha domacnost trva, bavime se jen formou smsek a sice vcera prisel a zeptal se chces pusu tak jsem se jen natahla dala pusu a hotovo. vecer taky a to je vse. Zadna komunikace. Nechapu vzdy kdyz jedeme domu,tak se pohadame. cimtoje?? NEmelo by to byt tak, ze kdyz vim ze bez toho druheho budu dlouho dobu, tak budu s nim co nejvic a misto hadani se snim budu mazlit?? Hmm asi zenske premejsli jinak. Jo a vsimla jsem si jak Radek na spoluzakach vykrikoval, ze ma zatim 29 takze je zatim v poho, haha a co ty depky???? Na tu uz zapomel co???
Odpovědět
Lucy,urco to musi byt jinak kvuli USA,protoze ja delala pas tady a i v cr a pokazde mi ho dali jen na rok a tak samo to dela i Irsko,takze asi to bude tim,ze mame vizovy styk i kdyz decka viza nepotrebuji. No buh vi jak to je,to uz asi nevyresime. Rad.krizi porad ma,proto vykrikuje,ze ma 29 :-D :-D Nejvetsi bude,jak budou ty narozky,tak to bude hruza. A s vasi krizi,to je uplne normalni a vsude,ze kdyz se jede nekde na dlouho,tak se lidi hadaji i kdyz by to melo byt jinak.Tak se neboj-ja si myslim,ze to je tou nervozitou z cesty,ze svatby,ze budete od sebe a tak. Ja jsem taky zdycky protivna a nemam na RAd.vubec naladu,kdyz mam nekde jet na dyl. O to bude vetsi uvidtani ;-) Jdu se podivat na vase spoluzazky :-p
Odpovědět
Luci uz jsem mrkla,to jste tam tomu dali s tou 40tkou :-D :-D hlavne mu nepis,ze jsem rikala,ze ma depky,bo budu mit tichou domacnost ja :-D Hej to bude prca,si pockam jak bude mit narozky a hned mu hodim,ze mu tahne na 40. On mi porad rika,ze mam 27 a to jsem mela nedavno 26,vzdycky mi pridava rok,tak ted si pridam ja :-p A co vubec Sylva Kupcikova?? Ze uz se tam neobjevuje. SEgra ji videla v pohadkovem lese. Kdy planuje druhe,vim ze rikala,ze by chtela brzo druhe,nejak do dvou let,porad to jeste plati?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?