Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééé Luci a kam poletíte? to je super, byt prodaný
Odpovědět
do Řecka ale přesně se rozhodujeme Kos, Zakynthos (malá nabídka 5* hotelů s all in exclusive, ale zato výlet lodí na želví ostraov kde hnízdí Karety velké a jsou i delfínci) nebo Rhodos a ted babo raď že.....
Odpovědět
Lucy,tak makej a makej. My taky ted meli dva dny krizi,tak jsme meli chvili tichou domacnost,ale ne moc dlouho,asi den. Taky mame nejakou ponorku. Pak hod oznamka at muzem mrknout,ale to mozna nestihnes a budes je delat az v cr,ze? Tyn,fotky nemam,nefotili jsme. Ale takove akce delame hodne casto,jako ze to je bezne pro nas,takze to ani nefotim. ALe vcera jsme koupili listky na show-neco jak studio kamarad jak byl kdysi,bezi to kazde rano pro deti a bude to velky detsky koncert a bude tam prasatko pepa,fifi a vsichni pohadkovi hrdinove,jdem v patek. Tak to mala bude v tranzu,to se tesim,zas budu mit slzy v ocich jak ji uvidim.Je to fakt silene ty show.Kupovali jsme rychle listky,vcera nam to prislo mailem,ze ta show je a uz byla pulka vyprodana a to je tyden pred,fakt maras. Zofi vy uz jste tri roky???To uz ani neslavite ne :-D ;-)Me to ani ne doslo,ze tu jsou co se vdavali uz driv nez my loni :-S Budete slavit,nekde na veceri nebo tak? Luci kam letite? My meli golfac v cesku loni a jeli jsme do Ceskeho krumlova a po dvou dnech nam na te stare dlazbe upadli kola,se ani nedivim,ze to neprezili to drcani.
Odpovědět
Profilova fotka
no Rhodos si každý chválí :o) Simi tak to šou bude určitě super, já byla kdysi jako prcek taky na studio rosa v Havířově na zim. stadioně a dodneška na to vzpomínám byl tam jů a hele a dáda s žížalou a seděla jsem s prní řadě :-D :-D :-D
Odpovědět
Jo a varime nejake male na kostky zapecene brambory se zeleninou,vari manzel,tak uvidim,co mu tam vznikne zase. Ja varim zitra a to bude cocka s volskym okem,protoze jdem na to loutkove divadlo,tak bude rychlovka. Recko,tak to zavidim,tam se chci moc podivat,zrovna vcera jsme se o tom bavili,takze ja bych brala cokoliv asi podle ceny.A kdyby byla cena stejna tak asi Rhodos,protoze mi to nekdo kdysi doporucoval a manzel asi Kos bo je Kos
Odpovědět
Tyn,nase veru kdyz tam jdem,minule jsme byli na Mickey mausovi,tak ona nechce ani curat,ani jidlo koupit,ona hned ze si musime sednout,sedne si a ceka a ani se nehne,aby ji to neuteklo,tak byla minule sranda.V listopadu jsme byl na Nemovi na lede a ze Walt disney umi krasne ty show,doporucuji i dospelym bez deti,fatk uzasne
Odpovědět
no uvidíme pro co se rozhodnem zatím ještě fakt tápem
Odpovědět
My docela premyslime,ze jeste v listopadu poletime do cr,jestli se stihnou vyridit pasy pro me,Veru a Viki,aspon bych si mohla dovyridit materskou a tak. Holky,zapisuje se ted o pasu?Deti?Moje kamosky vsechny maji decka zapsane a dkyz jdu ja,tak mi reknou,ze se to nedela a pak zjistim,ze kamoska to ma a udelali ji to ve stejnou dobu.Tak jsou kravy na porube v tom urade??Protoze my tak musime co rok do londyna delat novy pas.A to tri mesice se ceka na schuzku,pak si musis vzit dva dny volna,cesta 3hod.tam a 3hod.zpatky a jeste tam pres cely londyn.......ja bych je radsi mela v pase a i manzel.
Odpovědět
simi ted je nová vyhláška dělaj se pasy buď na 10 let (bez žádosti jdeš do centra OV tam ti sjedou xicht scanem avemou otisky, zaplatíš 600 a můžeš si tam dát napsat děti, doba cca měsíc) nebo na rok bez strojově čitelné zony (klasická žádost s fotkou atd)dětské pasy bych nbedělala dávaj se jen na rok kvůli rychlé změně vzhledu dítěte a stojí to prachy, takže zapsat do pasu a je klid
Odpovědět
NO tak to mi moc ne pomuze,ja doma mesic nebudu ani nahodou,ale tak max.dva tydny. ALe mozna to bude delat ambasada i,ze?Takze kdyz si budu ted zadat o novy pas,tak si nechat ten novy a zapsat tam obe dve. Jak jsme delali pro mlaou,tak se zapisovalo do pasu a mi rekli,ze se to nedela,pak to zrusili,pak jsem ji delal novy pas a to mi rekli,ze mi ji zas nezapisou v porube,ze to stejne znova zrusi,uz to bylo obnovene,tak jsem z toho total debil. Tak dik,aspon si to zjisim poradne a reknu ze to chci tak.
Odpovědět
tak můžeš dát plnou moc mamce ta ti je vyzvedne a pošle di uk a zatim můžeš jet na ten starý
Odpovědět
no to nemuzu,mamka to tak chtela delat se svym a nesmi se to,musis si pas vyzvednout osobne s obcankou nebo rodnym listem a pro dite tak samo.A tak to plati i pres ambasadu,takze na prd.
Odpovědět
Článek se načítá
no tak smůla jedniš že bys byla měsíc no
Odpovědět
manza tak nema uz dovolenou a ja na mesic neletim,to bych musela sama,dva 20kg kufry,Verunka,kocar,autosedacka a tri mesicni miminko-jsem odvazna,ale do toho nejdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Simi to je teda situace co? a nestačí je mít v občance?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- decko do pasu si dat muzes, ale to zalezi na tobe. My je nemame, ma kazdy svuj vlastni pas, kdyby nahodou nekdo s nema nekam potreboval jet,tak je to lepsi.Podle me je blbost si davat decka dopasu. Ty jsi pak jedina co s nema muze cestovat. Tady v usa to vyrizuje ambasada,ale musis do Washingtonu,coz je pro kazdeho velky problem, ale v UK to taky urco nejak tak vyrizuji. Nebo zkus jak tam budes se zeptat jeslti ti to nemuzou poslat do UK anebo jdi na ambasadu v UK a tam se zeptat,jestli ti to nemuzou poslat do CR ze si to tam vyzvednes. Jinak k tiche domacnosti se vyjadrovat nebudu, nebudu se zbytecne rozcilovat,ale trva uz od so a tusim jeste nekolik dnu bude. NEjvice me sere ne sere ale co je mi lito,ze TOmas vi, ze za chvil jedem pryc a neuvidime se a chova se jak male decko.Ale ja za nikym lozit nebudu kdyz nemam na nicem vinu, asi tak. Trucuje, at si trucuje. Ja mam akorat tak chut vsechno zrusit.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy to se zase uklidni! Někdy to tak hold je. Já jsem sezrala oběd a teď se dívám na zoufale manželky
Odpovědět
Profilova fotka
Simco, na tu ambasadu si zajdi, co nejdrive. Jak, jsem tam byla zacatkem unora uz meli terminy az na cerven!! Vis, jak jim vse trva :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak můj vyněný oběd dneska dopadl takto, naložila jsem si maso, pak jsem šla udělat těstoviny, poté špenát a pak jsem to všechno snědla :o))) už jsem to nedala do té zapékací mísy:o), ale manželovi zůstalo maso, tak jsem mu ho osmažila :o) jinak teď piju kyšku jsem na ní dostala takovou chuť, že jsem se zvedla z gauče a došla jsem si ji koupit
Odpovědět
snowball,ja si tam ted zajit nemuzu,musim cekat,nez se narodi mala,pak udelat rodny list anglicky,pak to poslat na urad,kde dsotanu nejaky papir a s tim az pak muzu na ambasadu. Lucy,jenze ty mas uz vetsi decka,ja delam pas kazdy rok a to je na prd pekne a s nasima deckama nikdo litat nebude,toho se nebojim. Az budu moc udelat Veru pas na dyl,tak ji ho udelam,ale ted to nema vyznam,protoze nez pas prijde,tak uz je mesic platny a za pul roku uz musis delat novou schuzku na novy pas,coz je pekne stupidni a vsechno stoji prachy silene. A krize pred svatbou je normalni zvlast,kdyz jedete uz tak brzo,my taky meli krizku pred svatbou nez jsme odleteli ;-) My meli leco a osmazene brambory ve fritaku,ale leco supr,nebylo vajickove,tak bylo mnam. Pka jsme byli venku,mala se cabrala v potoku s deckama,plno jich tam lovilo rybyicky,taky jsme ji koupili kolobezku,tak je moc stastna. Zitra ma byt krasne,tak s ni pojedu na cely den do parku,je tam detske velke hriste a vedle se muze brouzdat v potoku a lovit neco a jezdit na kolobce.Dneska bylo taky krasne. A s pasy to kalim,kdyz nebudou tak nebudou a poletime domu az dalsi rok. Stupidni ceska birokracie!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady prší a víkend bude deštivý
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se dívala na video porodu dítěte až mi to vehnalo slzy do očí :-N fakt krásné
Odpovědět
Nam hlasi cely vikend krasne,tak snad bude. Chtela jsem jit zitra na to loutkove divadlo,ale kdyz mam byt krasne,pak muze prset zas dva mesice vkuse,takze budem urco litat venku. Jsem dnes naslapala zas asi sto km,nohy boli jak cert,mazec. Jaro,dik za pochvaly na facebooku ;-) Ze jsme krasne x-) :-D :-p Joa uz mam rozhodnuty svuj porodni plan,rodim prirozene a do bazenu. Dneska jsem mela poradnu,tak jsem se bavila s porodni sestrou,jelikoz jsem mela prvni porod rychly,tak rikala at moc s epi napocitam,ze se to pravdepodobne nestihne,ze mam radsi zkusit ten bazen. hej to jste vedeli ze v porodnim bazene se stoji?????????Ja na ni cumela jak na vola. Pry je hluboky a stoji se v nem a muzes chodit dokola a nebo sedet na schudku. Jsem byla v soku a cumela na ni jak na vola,jsem myslela ze budu lezet jak ve vane s bublinkama,tak rikala ze ne :-D ALe pry maji novou mistnost,s tmavymi prijemnymi svetly a tak.Rikala, ze mi topriste ukaze,tak jsem moc zvedava. Manzel moc z porodu do vody nadseny neni,ale ma smulu,rodim ja :-p
Odpovědět
Tyn a co se ti na tom libi??? :-D Jako to tlaceni melounu spendlikovou dirkou,roztahovani kosti zaziva??Me to teda dojemne neprijde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to prostě krásné jak to ta příroda zařídila, jak leze hlavička a pak už to je rychlovka, jsem asi úchyl no do vody, to mi příjde takové nehygienické, viděla jsme fotku jak maminka sedí v bazénku a manžel s ní a kolem krev, to se mi nelíbilo, ale kdo ví jak to je, vím, že o tom byla nějaké diskuse a chváli si tento způsob porodu
Odpovědět
tynus,me lezla hlavicka 57min.,vem si hlavicku od panenky a zaraz si ji tam celou a pak rekni jak je to krasne,jak to priroda zaridila :-D Presne jak to rekla kamoska co ted porodila druhe,je rada,ze uz to nikdy v zivote delat nemusi :-D To me jedina utesuje,ze to je naposled. Ale videa z porodu jsou moc pekne,horsi je pak byt ta rodici. ALe urco je krasne,jak ti miminko pak daji,jak se prisaje k prsu..... ;-) Ja chci rodit ve vode,protoze to pomaha kontrakcim a kdyby se mi to nelibilo,tak me kdykoliv vytahnou ven,tak to urco zkusim,snad bude volny bazen.
Odpovědět
Profilova fotka
však uvidíš, tady asi ani taková možnost podle mě není no já jsem teď cíťa tak bych brečela radostí i u hororu :-)
Odpovědět
Hej ale jak jsme meli s malou predporodni kurz,tak nam taky pousteli video a taky se mi to moc libilo,ze to je dojemne a krasne :-D ALe zas znam holku,co fakt rika,ze porod byl uzasny a krasny,tak treba ho budes mit krasny ;-) Moc ti to preju,ja vim,ze muj krasny nebude,tak ja se nato jen pripravuji aby to nebylo uplne hrozne
Odpovědět
U nas se taky rodi v bazene,muzes si dat epidural......teda urco to dela porubska porodnice a urco zato chcou nehorazne prachy. Moji segru stal porod 3000kc,za parkovne,za epidural ktery poterbovala a plno jinych veci,jsem cumela. ALe uz nevim presne co vsechno musela platit. TAdy se neplati vubec nic
Odpovědět
Profilova fotka
to já ho mít určitě taky mít nebudu, ale jinak to nejde! jsem nedávno četla, že jedna měla vždy u porodu orgasmus, tak se mi třeba poštěstí :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?