Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no babička je kašle a vánoce slaví i peče, tak si vždycky vezme prcky na víkend a oni jí pomáhají, oni dostávají dárky, ale ne prostě na vánoce a narozeniny, dostanou je jen tak kdykoliv, no já je prostě už neřeším bratranec i sestřenici kdysi jeli studovat do Prahy (oba mají vysokou školu) a tuhle nemoc si dovezli a už se jí nezbavili Simi já si myslím, že to tak hrozné nebude ne? vím, že se přibírá ke konci, ale ty jsi suchárek tak neboj
Odpovědět
Tak uz zubare hnus,nesnasim jak my vzdycky cisti zuby nebo zubni kamen ci co to dela,fuj. Az mi sliny zaskocili a zacla jsem se dusit,desne mi vadi ten studeny vzduch co foukaji na zuby. Verunka bobek sedela,nechtela otevrit pusu a uplne se trepala,nakonec otevrela se slzickama a zuby ji prohlidli. Tak si pak koupila voskovky s jedne pohadky v tasticce,tak uz cmara. No tyn,ja si uz pripadam jak otekly hroch s jebaky a kruhy pod ocima
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no tak to je pěkný rozhovor.. :-D jé jak rozebíráte zubaře, taky bych se měla objednat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky a máme po sluníčku, včera bylo krásně, byli jsme venku na zahrádce, dala jsem si topinku s kuřecím masem a palačinky :o) dneska budu držet dietu Simi já zubaře nemusím, je to pro mě vždycky za trest ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
i vám dobré ranko nebo už spíš skoro poledne :-D berryl: proč dietu? :-o to do dneška jsi musela strávit ne? ;-)
Odpovědět
Dobre ranko,ja spala do 9 jak zabita,tak jsem uplne vyspana az me boli hlava. Tak dlouho dlouho jsem nespala :-D tyn,ja zubare taky nemusim,to asi nikdo,ale co ziju v uk,tak chodim pravdielne co pul roku a verunka taky.Tady ti vse umrtvi,takze nic necitis.Jen trpim kdyz cisti zubni kamen nebo zuby,nevim co to dela,ale fouka ten vzduch studeny do pusy a boli to,tak to je nejhorsi.Jinak blombovani z ceho jsem kdysi mela hruzu a tak,vubec nevadi. Takze za tri roky tady,mam vsechny zuby spravene a stare blomby vymenene. My vcera na obed zel.polivku a knedlik s omackou se zeleninou,smetanou a mletym masem,to tvoril manza-je to i dneska na obed. me ted desne chutnaji knedliky x-) Pocasi mame taky na prd,silene fouka a je zatazeno,ale je to anglie,takze normal a jdeme ven do parku,je na balime plastenky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já knedlíky nejím nemám je prostě ráda :o) pan tak asi strávila, ale očista neuškodí ne :o) já mám teď novou zubařku a je úžasná, ale i tak to je pro mě stres
Odpovědět
Ja nebyla uz zubare pet let v cr,takze pak mi tri roky davali zuby dokupy skoro :-D A to jsem se fakt bala po tech peti letech jit.Jsem mesic pred tim nespala. Ja knedliky taky nikdy moc ne jdela,jen obcas,ale ted je fakt zeru :-D :-D Treba te to jeste chytne ta knedlikova ;-) Mam za dva tydny poradnu,tak jsem zvedava,kolik vazim.Vazim se jen na poradne na jedne vaze,tak vubec netusim,kolik pribiram. Minule jsme koukali na nejaky porad,bylo to o problemovych tehotenstvi a bylo to uzasne. Delali tam totiz nejakou laserovou operaci okolo placenty a maminka lezela na boku,on ji pichl nejakou hadici do bricha a koukala jsi na video co se deje v deloze,miminka jis videla zive-dvojcata-,jak maji oboci,ruce,co tam delaji,jak ta plodova voda je v pohybu a pak druhe video,jak mezi nima ten laser jezdi,no fakt mazec a to byla ve 20tt. Bylo to uplne ufonske. Fakt silene co dnesni medicina umi
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska nevařím fakt se mi nechce, ale dala bych si nějaký salát
Odpovědět
Profilova fotka
simi: a kde byla malá, žes tak vyspávala? berryl: no to máš recht... ale v těhu a dietka.. no nevím nevím, max třeba zeleninka nebo něco lehčího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
snědla jsem 2 perníky :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to ses prezrala :-D Tak ja jsem stara skola a denne ma mit clovek aspon jedno teple jidlo,vapnik a vsechno. Nezapomen ze mas dite v brisku ;-) Si uvar aspon polivku. Neboj po topince a palacnikach nepriberes,to by jsi to musela tlacit kazdy den. Pan,manza je doma jinak bych spala do peti :-D On kdyz nepracuje,tak k ni vstava a pak to dospava odpoledne,takze ted spi oba. Ja mam vlasovou krizi,nevim co s vlasy :-S
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to je očista :-D simi: tak to jo , no jsem si říkala... on je bez práce nebo má dovču? Jéé tak to je od něj velmi pěkné :-) to bych taky jednou chtěla zažít... já jsem hrozný spáč. tak si dej barvu ;)
Odpovědět
Nema dovcu,volno. On nedela od pon. do patku,ale tak jak ma sichty. TEd ma pondeli,patek a nedele,nekdy ma pet dnu za sebou,jak kdy.No a odjkadziva co mame dite,tak dkyz nepracuje,tak automaticky vstava rano i v noci a ja si spim a ten kdo rano vstava,tak myje nadobi a vetsinou i vari.Takze vcera varil a je to i na dnesek a zitra bude taky varit a ja mam smenu v patek,jak on pracuje ;-) Za chvili jedem do muzea s malou,pocasi na prd,tak budem zkoumat. Maji tam takove pro decka ze strkaji ruzne ruce do krabic,na hrani veci a tak-to se bude male libit,uz tam byla a bavilo ji to tam a pro nas se tam taky neco najde. V patek chci na loutkove divadlo,tak snad to bude taky dobre. Barva se mi libi,strih nevim,ten mam ted tak na ramena coz je pro me krizova delka,ani kratke ani dlouhe,tak nevim jestli ulne ostrihat na kratke mikado a nebo nechat narust. Naststi ted nejsou prachy na holice :-D ALe brutus mi lezou vlasy na nervy.Jdu obedvat
Odpovědět
Profilova fotka
simi: aha a co že to přesně dělá? a co takhle do postupna? nech si chutnat.. co máš dobrého?
Odpovědět
Profilova fotka
no já dneska nemám hlad, udělala jsem si zeleninový salát a to mi tak nějak zatím stačí, polévku mám v ledničce
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď už mám takový hlad, že bych snědla i vlka :o)
Odpovědět
to proto,ze jsi ne obedvala :-p :-D My se pred chvili vratili a nohy me brutalne boli. Male jsem v muzeu udelala nahrdelnik na krk,pak jsme sli do knihovny-ona strasne miluje knihovny-maji vzdycky detske oddeleni,muze se tam malovat apod.Tak si vymalovala obrazek a pak ho v autobuse ukazovala z okna a kricela at se auta podivaji,ze to ma moc krasne :-D Manza ted bude cumet na fotbal a ja si jdu natahnout nohy nahoru. Jo a uz vim co mi zabira na tu hnusnou zahu. Musim spat na zadech,kdyz lezim na boku nebo jinak,tak to pali ze se mi chce blit a kdyz si lehnu na zada,tak dobre,ale trva mi usnout,protoe tak nesnasim lezet,ale hlavne ze nepali a neni mi blbe x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to muselo být super a fotili jste? že bys hodila foto na face
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, omouvam se, nejak nestihma jsem v jednom kole. Zadne novninky snad jen ta, ze jsem si objednala tykrasne boticky co jsem shanela. Sice o pul cisla mensi nez potrebuju, nhhiii ale snad mi budou,jak ne vratim je. :-N Jaro- oznamka uz vim jake udelam, s nasi fotkou,ale zatim je nemam ty fotky naskenovane,nebot nas scanner uz nejde,atke musim nekoho otravovat, a ted momentalne nevim co driv tento tyden se mi to nejak vse nahromadilo a chodim silene do prace. Hnedjak to budu mit, hodim vam ukazku. Teda muzu ji tam hodit, ale ne s nasi fotkou haaaa Simi- snih v cesku?? Ze bych se dockala konecne?? I v lete ?? To by bylo super po 11 letech ho videt a jeste v lete. Bomba,kdy???? No nic, hoky koncim, mam toho nad hlavu. snad v patek bude trochu lepsi, jeste nevim.Tak papa kuratka a ten obrad asi budu delat v prave poledne. Psal mi farar ze dispens uz me vyrizeny,takze jsem mu napsala at mi napise adresu kostela a taky zda je dobre to delat v poledne uvidim co odepise. Jinak se s vami o vareni nepodelim. Delala jsem spagety a jelikoz je ticha domacnost, varim neco maleho jenp ro decka. tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
lucy tak ticha domácnost jo,to povídej. My se nedaří usnout. Příští týden máme rok od svatby, to je šílené jak moc rychle ten cas letí. Chci objednat svatební koláče asi padesát jen nemůžu najít tel na to pekařství,zítra mrknu na net a ještě udělám nějaký dobrý oběd,jinak mě nic nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no kdyby tě to hodně zlobilo tak si můžeš vzít Rennie ;-) lucy: no sněžení hlásí na horách ;) proč máte tichou domácnost? berryl: no aj my.. musím taky něco vymyslet, nějaké to překvápko :-) nějakou společnou akci.. asi za pivem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak dneska pěkně 6x chod z jídle, protože to bylo večer k nevydržení!!! pan to je šílené!!!! že to už bude rok
Odpovědět
Profilova fotka
náš dnešní oběd: http://www.dama.cz/vareni/recept.php?...
Odpovědět
Profilova fotka
tyn vy jenom rok a my už budeme mít 3 roky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
letí to co? co dneska máte na oběd
Odpovědět
hojec kristi jen papkej živíš dva :-D jdu dneska vybírat golfiny do letadla na dovču at se netahám se speedákem a taky se mi nechcou vyfukovat kola před odletem, takže něco lehkého, skladnéhoa umělá kola :-D
Odpovědět
kristi mám vepřové výpečky s rýží
Odpovědět
Profilova fotka
tyn já nevím, jedeme na plavání a pak ještě musím do školy ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?