Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko take nase mala celou noc horecky a ted taky,takze ji mam doma a ma takovej trochu kasel, ael sni to spis,jako byji dochazel hlas. ALe prej ji v krku neboli. Pockam jeste az jak bude dneska a kdyztak zitra navstivim blbecky doktory. Ja dnes nevarim,teda varim,ale delala jsem vcera smazeny kvetak a to je vzdy na dva dny, ja ho miluju,a vscihni taky,takze maem jeste na dnesek. Jinak tady je od vcerejska takvoa bura, leje jak z konve, blejska se, no mala ani moc v noci nespala kvuli te teplote a kvui bource,usla asi az kolem 4 hod rano,takj sem taky mela po dlouhe moc dlouhe dobe vstavaci noc. Ale hlavne at ji je dobre. A bobek zrovna dneska meli jet na vylet do akvarka a na obed do restaurace. Hodne nasich znamych je ted nemocnych. Doufam, ze ton eni ta chripajzna a nedorazila tady. No ale myslim ze ne,uz se moc ani nemluvi, jsem rikala, ze to za chvili opadne to tema, ael clvoek ma i tak stejne strach, ze nidky nevis. Jinak v nedeli jsme byly ve meste se trochu fotit,teda spis decka, tak jak bude cas pridam. Zatim papa
Odpovědět
Lucy,bobek tak at se uzdravi,na nas taky neco leze,teda na malou. Luci a ty chodis k dok.s kazdou nemoci?Ja uz chodim jen pro antibiotika a to teda poznam,kdyz ma nejakou injekci. Jinak ne,stejne ji daji jen paralen a neco proti kasli,co muzu koupit. A praseci chripka boli na hrudniku a spatne se dycha,tak to urco nema ;-) A jeste jsem se chtela zeptat,luci vy jste na podnajmu nebo mate vlastni na hypo na floride??A vy nemate zahradu,vy sjte na byte,ze?
Odpovědět
Luci jsi to zakrikla s tou chripkou,ted ctu zrovna zpravy,ze pandemie hrozi cim fal vic,ze za den se nakzailo 1100 lidi na vic,uz je skoro 10 000lidi a ze who sleduji primo pred ocima vyvoj pandemie,ocekava se na podzim nebo zimu. Ale staty nechcou vyhlasit oficialne,protoze by to polozilo ekonomiku a byla panika.Museli by zavrit vsichni hranice a tak.
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet... tady je clanek o tom
Odpovědět
Profilova fotka
Zdááárec, a jeje, tady se zase chřipkuje :-D Holky, nepanikařte, víte kolik lidí umírá na běžnou chřipku? Hromady a nikdo tomu nevěnuje tolik pozornosti jako když se to dá na novu a pěkně se to zmedializuje. Takže klíííííííííd ;-) simi...tak nová sedačka je úplně parádní, moc se mi líbí ty kvítka na polštářích, výběr schvaluju, taky mám ráda takové barvy. A recept na fazolačku s masem mazec, vypadá to šíleně a to to jenom čtu :-D luc..s tou svatbou je to mazec, já bych se na ni vybodla úplně a asi bych hodial nějakou narážku na samozváné hosty :-D No už to graduje a za chvilku budeš mít nervy na pochodu z každé prkotiny- nebo teda aspon já jsem měla, vytočilo mě lehce cokoliv... pan..vy nejíte koprovku????? :-o :-o :-o NEBAVKA :-D Tu já miluju nejvíce ze všeho asi... berryl..gratuluju ke kopanci, mě už mimís posílá bublinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi- ano bydlime v byte a v podnajmu. Hledame vetsi. Neni treba ale ted slo tak bydleni dolu, ze za ty prachy co platime tady ted za 2 pokoje, 2 koupelny , obyvak s kuchyni tak jeste za mene penez mame o pokoj navic. Takze se hleda, ale ted se to stejne odlozi,kdyz se jede pryc, tak asi az priejdme,stejne smlouvu mame do rijna. Jo a nechodim s kazdou nemoci,protoze oni tu daji i na kasel i na pichnuti v prdeli antibiotika,ale je takova jina, ma sklenene oci, ruzove okolo ty linky, takovej uplnejinej kasel takovej nemyva a zatim teploty,ale ja jeste pockam, to vis, ze nechodim se vsim, tady ti patlalove stejne nepoznaji ruku od nohy. KUKI- jo ja uz jsem z toho za chvilu na nervy z te svatby. Me sere jak se nekteri dokazi chovat. Svagrovka ma smulu, prijit se muze podivat, to nikomu nezakazu areknu ji at prijde az vecer,ale sorac,ale s hostinou at nepocita. Kdyby se o tom ona aspon semnou bavila, ale vubec se ani nezminuje, ze jede domu nic, vim to od Toma a domlouva to vse jeji starej takze Tomuv bracha, prej jeden krk se ztrati. Ale to neni jeden, toje 2,5 protoze ona neprijde sama, veme mamu (maminku ma fajn to nerikam) a pak jeste jejich mala.
Odpovědět
Profilova fotka
luc...tak to je pěkná blbost, že jeden krk ztratí ]-( To by mě střelilo,fakt. To jsou jenom kecy, kdyby si to takhle řekl každý, tak tam můžete mít klidně i o 50 lidí navíc, to zaprvé. A za druhé to není vůbec slušné se někam bez pozvání nacpat,že ji hanba nefackuje 8-( Přece pokud nedostanu pozvání ke svat.stolu, tami nezbyva nic jineho než to respektvoat, ne?A ne se někam cpát!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já byla dneska s kamarádkou co má každým dnem rodit v hypernově, nejdříve jsem šli po dětském oblečení a ty ceny mě fakt dostaly na kolem, šílené no a pak jsme se hned vydaly na dlabanec, pizzy a fanta, to miminkám moc chutnalo :o) jinak počasí o ničem a moc se těším na sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
Kuki- svata pravda. Jenomze ja kdyz jsem se s ni bavila kdysi jak to je, ze ten kdo je pozvan na hostinu,tak obdrzi pozvanku a u toho jeste pozvanku ke stolu a ze ten kdo to tam nema, tak to ma jen informaci o tom ze se proste ten dotycnej bere. No a ona prej, ze to teda ani vubec nevedela, ze to tak je. Takz enekdo to treba nevi. Ja nikdy na svatbe nebyla,jen jako decko a kdyby mi to ostatni nerekli, atd, tak to mozna ani takynevim. Ted abych se bala poslat pozvanky,aby si nekteri nemysleli, ze jsou zvani ke stolu ti co to neznaji jak to chodi. To je patalie co?? Ale to ze se nekdo zve sam,to taky mi je proti srsti. No rikam bude perkvapena asi. Jinak holky nove fotky jsem pridala. http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
berryl..to vyznělo, jakoby měla rodit v Hypernově :-D :-D :-D moje mimčo taky miluje pizzu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky že jo u vietnamského stánku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no teda vy máte ale chutě. Já jsem v těhu nemohla pizzu ani cítit. Luci: fotečky jsem už viděla a jsou super ;-) Dneska bylo opravdu škaredě, a proto jsem šla dneska k holičce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já ji miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já taky, ale tehdy jsem ji nemohla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky nechte toho ja se tesim jak na ceskou pizzu tak na ceskou zmrzlinu. A vubec mi nevadi, ze jsou male ty kopecky a ne jak tady, obri,protoe stejne v cesku je vyborna zmrzka. A tocena hmm mnam. Jee vite co,treba vas nekterou potkam a ani nebudu vedet, ze jste to vy, nebo vas neuvidim.TO uz se namt aky stalo, ze jsme nekoho prosli. Vypada to nekdy ze na vas koukam ale pritom vas fakt neviidm a koukam uplne skrz, stalo se vam to>> Kdyby neco tak huknete a hodte po me sutr jo??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda krome Pan, tu asi tezko potkam, ale i do PRahy se chystam. No a Simcu to taky ne, do UK se teda nechystam vubec.
Odpovědět
Profilova fotka
luci: tak to nevím jestli já bych to udělala. Já kolikrát někoho potkám a nemám obvahu ho pozdravit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: jejda tak to mě mrzí, no snad bude malá brzo OK a nebudete muset k dr. já tam taky nerada chodím. myslíš, jako že by ji hanba nefackovala a natáhla tam ještě mamku a další... i když nebyla pozvaná? Já bych si s ní promluvila osobně a narovinu a předešla bych tomu že bych ji pozvala - jak píšeš - na večer. Nebude se moci tak vykroutit. To bude její ostuda, když si nebude mít na oběd kam sednout... no mě by to teda nenapadlo.. no jak je vidět, lidé jsou různí. jééé a kdy se chystáš do phy? a kdy že budeš v té OV? Že bych dorazila? Mohly bychom udělat nějaký společný srázek.. kuki: no to neva ;-) aspon na tebe více zbyte, klidně ti nechám svůj díl :-D tak taky nemusíme být ve všem stejné že? :-D :-D :-D :-D berryl: no jak říká Kuki... vyznělo to tak s tou Hypernovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko kočandy :-) tu je krásně, sluníčko svítí, jsem vyšla letněji do práce než včera. A zítra má být ještě líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko! pan u nás taky svítí sluníčko ;-) takže dneska hurááááááááááááááá na prochajdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočky, nějak jsem se špatně vyspala to zase bude den :o)
Odpovědět
dobre ranko, pan,zadny srazik,to je diskriminace,ja nemuzu ]-( TAdy zsatim vypda,ze mozna nezmoknu. Taky jsme se spatne vyspala,je mi kazdou noc blbe,takze usinam az po pulnoci a to od deviti lezim a prevalujuju se. Jo a zaciname dneska malovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bily nater a zitra uz barevny :-) :-) :-) :-) Jdu odvest satana do skolky a podivat se do mesta. Luci co mala?Nase zatim zustala u te rymy a v noci spala jako hodne miminko
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no já taky dneska špatně vstala... nějak jsem si vsugerovala, že mi zvonil budík a vstávala jsem místo po 5hod už 4,30, takže v 5hod už jsem byla připravena k odchodu tak jak bývám normálně v 6hod a jdu budit muže v domění že zaspal.. no ten měl jistě chudák radost... takže jsem se zase vyslíkla a zalezla pod peřinu, na hodinu usla a to bylo ještě horší :-| takže očekávám tento den že bude opravdu super. simi: jak to že ti je blbě? Z čeho?
Odpovědět
Tak my dnes meli slunicko dopoledne,tak snad se udrzi. Ja litala po obhcodech,mala ve skolce a ted chrape. Konecne ve skolce zas nebreci,snad ji to vydrzi x-) Pan,silene me pali zaha a nic mi nezabira,ale pali tak ze se mi az natahuje,stipou usi,oci a trnou nohy.....no jde videt ze se mi to uz blizi-12tt. a Victorka bude na svete.Leti to jak voda. A taky me desne tlaci porad na zaludek,takze me boli zaludek a pripadam si jak kdybych sezrala dvacet knedli
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi, to je šílné, snad se Ti aspoň trochu uleví!!! strašně to letí a malá bude tady :o ) a od segry malý taky, moc rychle to utíká
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no tak to chce začít se ovládat v jídle, jíst míň a o to častěji a spíš zeleninu nebo něco lehčího. no snad ti bude brzo líp... ale ty jsi v tomto starý mazák, víš co máš a nemáš dělat ;-)
Odpovědět
Me palela i u male silene zaha a jist po mensich nemuzu,protoze ja mam hlad a zhubla bych. A zaha pali tusim v tehu,protoze mimco na neco tlaci nebo tak. Hlavne ze pres den mi je dobre. V patek mam ultrazvuk x-) SE bojim a tesim x-) Uz natirame na bilo,konecne se to hybe. Bordel je tu cim dal vetsi,neda se projit a nevim kde co je. Jo a segra nenabrala 20kg,ale 13kg,tak to se da-nekdo to v rodine poplet. ja zatim asi 8kg. TEd jsem si sla koupit cokoladu a snedla jen pulku,jde videt,ze mam ten zaludek zmackly :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo taky jsem to četla miminko ti na něco tlačí a proto tě pálí žáha no moc Ti ten nepořádek nezávidím, tady je krásně, ale mi se nechce ven jsem lenora lýná
Odpovědět
no bordel ani nemluv,fakt jak skladiste a vsude tapety a barva stara zaslapana........ted zrovna cumim na ebay na dekorace do pokojiku,ale bojim se s barvama. Sice sjem cetla,ze kdyz se dela detsky pokoj,ze se lidi nemaji bat barev,ale nevim nevim. Tak radte.Koberec,nabytek a tak je vsechno modre a nekde jsou zelen zviratka,steny budou zlute,na okno mam koupeny zluty dreveny ramecek s beruskou a kytkou(uplne bozi) a jeste na zaveseni berusku a pod ni je zelena spirala s bilymi kytikami,chci na okne vytvorit takovou zahradku jak by,budou tam i zlute vcelky a tak. No a chci koupit motyly,ale nevim,jestli na tu zlutou setenu zlute,modre nebo ruzove-bojim se prave te ruzove,u modre zas,ze modre uz tam je dost. Ale pak zas kdyz ten detsky pokoj ma byt cely jako letni zahrada,tak muzu mit ruzove motylky,ne??Co myslite? chci z nich vytvorit takove motyli hejno co proleta nad kytkami a tak. Snad si to prestavite trochu jak ja to mam v hlave. Tak co,modre nebo ruzove motyli??
Odpovědět
A pak chci nad pracovni stolecek tady to na obrazky. Ale nevim ktere,ale asi tu vcelku s beruskou,ze?? http://cgi.ebay.co.uk/WOODEN-PEG-GARL... http://cgi.ebay.co.uk/NEW-PINK-FAIRY-... Ale v letni zahrade muzou byt i vily,ne??Hej ja vubec nevim,tak kdo ma cas,tak pomozte co se libi vam vic.MOc ruzove v pokojiku nebude
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?