Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já si všechno nechávám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi na tom budeme stejně nebudu schopna se rozloučít s oblečkama
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: jj zitra hlasi ze ma byt pěkně - u nás až 25C, tak jsem na to zvědavá, a přeháňky už nemají být nikde :-) jinak vsem preji pekny vecer a dobrou noc.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- no povedlo se mu to tak, ze je ve veku kdy mu vypadavji zuby a toto je uz ctvry co mu vypadl. Oproti ostatnim detem je dost pozadu. :-D Berryl- prijedu 9.cervna,takze jeste 22 dnu super ne?? Uz je to blizko
Odpovědět
Profilova fotka
Cauute po ránu, já se tady skoro s nikým nepotkávám, všechny chodíte až po mě :-D Tu postýlku jsem tam viděla, akorát že já bych ji neměla jak odvézt, byla jsem tramvají, ale byla fakt moc hezká. My si asi pojedeme nakoupit do Polska, jenom musím pozjištovat, kde to tam mají levné, jinak jsem viděla třeba postýlku hnedka u hranic za 1500 i s matrací. Z IKEA brát nebudemem, páč se mi ta bílá nelíbí a jestli bude dítko po nás, tak nikdy nic bílého mít nebude :-D :-D :-D A fotky břicha asi neuvidíte, páč ja na tohle moc nejsem a mimčo zatím vypadá úplně stejně jako ty vaše, takže to vám asi bude muset stačit :-D Neee, dělám si srandu - ale já si na MK nic zakládat nebudu, takže proto :-) pan..tak co, kdy se vrací manžel, už ti to končí co? luc..tak to máš za pár. A kdy se pak vracíte z5?
Odpovědět
Profilova fotka
přeji pěkné nedělní ranko :-) tu svítí sluníčko, vypadá, že předpověd se vyplní. kuki: no jak tak sleduji tak jsi taky ranní ptáče, já byla vzhůru už 5,30 , ale pak jsem si šla ještě lehnout. no vrátí se až večer, min. odhaduji kolem 21hod, takže ještě fůůůra času :-) lucy: no to já vím ;-) ale prvně se ten zub dětem kýve a měla jsem na mysli, jestli si ho vyštouchl jako sám, nebo jste mu kapku pomohli, nebo vypadl uplně sám od sebe. Mám kamarádku, jejíž synovi se kýval zub a nenechal si do pusy šáhnout, měl už ho dost rozkývaný a měla strach aby ho v noci nespolkl... takže dobré pozdvižení... tak jsem se proto ptala :-N tak už se ti to krátí ... těšíš se?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno kočky, já jsem se nějak dobře vyspinkala :o) tady svítí sluníčko, tak doufám, že to vydrží a zajdeme si na procházku kuki v Polsku je vše levnější dokonce i plenky pampers a ubrousky atd. to už mě poučili maminy tady od nás, vždycky tam jedna vyrazí na obrovský nákup a podělí se :o)
Odpovědět
Profilova fotka
pan...takže ještě celý den, to máš klídeček :-) Ranní ptáče jsem, byla jsem vzhůru už před šestou, což je v poslední době klasika, ale pak sjem si řekla,že nebudu trapasit a ještě jsem zachrápala.. berryl..a můžeš mi, prosím tě, zjistit, kam chodí nakupovat?Já to tam totiž moc neznám, znám akorát trh a Castoramu a tam mi s miminem nepomůžou :-D Hledala jsem na koníkovi, ale tam mluví spíše o jiných oblastech než o Těšíně a tak, díky
Odpovědět
Profilova fotka
určitě se poptám, ale říkali snad někde za chalupky, dneska budu s tou kočkou tak se jí poptám a napíšu Ti
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no tak to máte super domluvené :-) to bych taky brala ;) kuki: no tak to jsi moje krevní skupina :-D ja vařím dnes špenát s vajcem, co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme grilovat tak šetříme bříško na později
Odpovědět
Hnusne ranko,tady prsi a mam depky,fuuuuuuj,debil.pocasi. Kuki :-D to mas pravdu,me ty ultrazvuky taky prijdou vsechny stejnem,az ten nas posledni,kde ma nase mmala nos jak tri nosy dokupy,ze se i nasi smali.Takze bude mit chudak velky frnak po nasi rodine :-D Postylkyu mi budem mit z ikey,klasickou drevenou,takovou tu klec,mela ji i mala a neminim davat na rok za postylky trba 5 000kc,ikea je tady nejelvnejsi,teda ta klec. Tynus,psala si do ip,ptala ses na saru,tak ses asi spletla,ze?Jinak ja ti neporadim,tady jsou velikosti cislovane tak, novorozenec, 0-3mes.,3-6mes, a tak snad az do trech let.Ale tu nejmensi pro novorozence toho moc taky nekupuji,je to tak na dva mesice.Zalezi jak budes mit velke dite,od segry mala se do te velikosti nevlezla vubec,nasi ji dva mesice krasne nosila. Obed,testoviny s dusenou zeleninou a vajickem a pecu marmeladove satecky pro malou a ja mam puding s jahodama cokoladovy. Dnes zrusla vsechny navstevy bo nemam na nikoho naladu. Jo askrabani jde na prd,porad to stoji,my snad budem skrabat tu stupidni barvu jeste na vanoce. Pan a co vy??Uz vse stoji kde ma?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
berryl: no to se někdo máááá :-) simi: no je to děs, jeste nemame tu sedacku a obyv.skrin, tak to jeste neni doladěné... no umíš si to představi, ale pak už to bude luxus. Ted jsem vytřela všechny podlahy co doma máme a pujdu relaxovat.
Odpovědět
Tak ja delam sve prvni kolace,tak pak vam pisnu,co mi z toho vzniklo. Pan,no to verim,my amme hracky snad i v zachode a barvu,tapety rozchozene vsude po kobercich a to to vysavame porad.Jedina kuchyn je normalni. A fakt se blbe spi,radek,verunka,pupek a ja na jednom luzku. nez vylezu na zachod,tak jsem pocurana
Odpovědět
Profilova fotka
Pan- no ne , se mu hybal a byl uz uplne na milimetru, tak jsem mu rekla, ze mu dam dolar kdyz mu ho vytrhnu a on ze ne, ze 2 $ tak rikam ze jo. No trochu se bal ale pak ze jo, tak ja jsem to chytla do pleny a hned vypadl, ani jsem netahala nic a on ani nevedel ze je venku. Jen sem ho chytla a bylo to. Dal si ho pod polstar a dostal od Tooth Fairy peniz.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, tak jak byl den? Dneska bylo opravdu moc pěkně. ;-) Jsme si užívali zahrady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky miminko mě dneska poprvé koplo, stouchlo byl to nádherný pocit. Dala jsem na to místo hned dlaň a nic tak jsem to místo silněji zmáčkla a znovu, krása, no pak jsem zmáčkla asi jeste 20x ale už nic. Mi tak vyhrkly slzy navíc jsem se lekla ach už se těším na další. Konečně se ozvalo.
Odpovědět
Profilova fotka
tyn tak to už bude teďka čím dál častěji a později i intezivnější. Vím jaký je to pocit. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to nepopsatelné, jen manžel spal tak mu to je líto, že u toho nebyl, ale řekla jsem mu, že takových stouchancu bude plno, jdu chrnet dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
lucy: no ty brdo... tak takhle dneska na děti :-D ale myslím, že to ta kámoška tuším taky tak nějako s malým vyřešila :-D :-D :-D simi: no tak to už se těšíš na sedačku co? No pak hned musíš informovat, zda vlezla... kdy tam budeš volat zda už ji privezou? berryl: no vidíš to :) tak si to užívej... mam kamarádku co ted už porodila ale v posled.měsíci už ji malé dost škaredě kopalo a bylo to až nepříjemné. no já se jdu ospršit, seberem s manžou prádlo, možná jen on, když se tak hlásil :-) a půjdem taky do hajan. Mějte se a pěkný zbytek dne a pěkné sny.
Odpovědět
Tyn,tak to moc gratuluji x-) x-) Nase mala kope uz jak dive,tak ji citim porad jak se tam mele,tak at se manza neboji,za chvili uvidi skrz pupek nohy :-D Pan,sedacka prijde zitra,tak pak pisnu,vsichni jsou zvedavi jestli nam proleze :-D Ja ted dopekla kynutou buchtu s posypkou,moji prvni a docela je dobra,ale kecala jsem ze segrou,tak jsem ji trochu moc upekla,nastesti nespalila. Odpo tu nakonec byla kamoska,tak jsem pokecali a decka udelali jeste vetsi bordel nez tu byl. Od zitrka manza tyden dovcu,skrabaci a malovaci :-D Cekam az mala usne a jdu povesti pradlo a sundat suche,jsem se k tomu nejak nedostala a jeste jsem delala bram.polivku takovou tu mlecnou,tak kamoska snedla dve misky,mala taky a jeji maly taky misku a on normalne neji,no proste teta u mi varit :-p TAk dobrou a zitra drzte palce se sedackou Lucy,ja chci taky dva dolary,ja mam jeden mlecny,tak az mi vypadne,tak hned ti pisna zoubkova vilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
SIMI tak jo az ti vypadne, dej echo a ja ti oslu na ucet dva dolace ju??? Jeste nekdo ma mlecnaky a chce poslat penizky??? My dnes byly na zmrzce ale jeden amer.kopecek se rovna 4rem ceskym, takze mi je pekne blbe a ted jsem delala hov.nudlicky na kari s hranlkama a je mi taky pekne blbe,takze dneska byl velmi jedovaty den. To abych drzela celej tyden hladovku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko :-) zdravím při pondělku. Tu počasí nif mof... zataženo, relativně teplo. Simi: tak to jsem zvědavá taky, pak hned napiš! Držím palečky!!! lucy: tak tam máte docela drahou zmrzku... nebo jako myslíš velikostně? Asi jo,co? :-D :-D :-D už ti je líp? Jsi šla spát celkem i pozdě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! pan: u nás sluníčko, ale zítra už má být škaredě. Simi: tak to držíme palce a oak pisni.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) No co to tady čtu za krásné zprávy :-) Zofi: gratuluju k prvnímu zoubku a přeju ať to Eliška moc neopláče, až se budou prořezávat. Tynko: tak ses konečně dočkala x-) To je super. Tak teď už budou častější a silnější. Někdy jde i vidět na břichu jak se tam mele...takové vlny.Ale to asi až budeš mít větší bříško. simi: držím palce se sedačkou a to škrábání a malování to vám teda nezávidím. Ty jsi teda kuchyřka - buchty a koláče já neumím. Jen jednou jsem dělala bábovku, byla dobrá a dodnes na ní manžel vzpomíná a připomíná mi, že bych mohla něco upéct :-D Lucy: to znám...to si pak říkám, že se na jídlo už nikdy nepodívám, když se takhle přežeru :-D Ale moc dlouho mi to nevydrží :-D pan: a vy jste už úplně přestěhovaní a jen dolaďujete nový byt? Jéé nám i po třech letech bydlení v bytě pořád chybí tolik věcí, že to ani nechci vypočítávat a tolik oprav a předělávek by to chtělo a pořád to odsouváme ...ach jo...snad to někdy doděláme a dokoupíme co nám chybí... ááách jóóó, proč je víkend tak krátký a prac.dnů je tolik :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro: děkujeme, zatím to probíhá bez křiku, tak jsem zvědavá kdy se vyklube ven ;-) :-D
Odpovědět
Tak sedacka neprolezla ;-( :-D Tak budem muset najit nejakou jinou,mame nizke stropy a byla dlouha
Odpovědět
Profilova fotka
simi tak to je blbé :-( To naštve co? tak eli měla dneska poprvé mnou uvařené jídlo a celkem ji to i chutnalo a teď už spinkáááááááááááá ;-) :-D Jsem zvědavá jak dlouho. Zase mi pomalu usínala u oběda. Ráno už se ji nechce spát, a pak mi usíná u jídla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tady to ráno vypadalo na krásný parak bylo nadherne, teď je dusno po sluníčku ani památky a možná bude i pršet, půjdu spát :o). Simi to je teda smůla s tou sedačkou!
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no ja pevne doufám, že to co bylo tu u nás budete mít vy (teda jako bych vám to nepřála :-D ) a zítra u nás už bude pěkně... ale netuším opravdu jak bude.. by se spalo ani se mi ráno nechce do práce :-| jaro: jj presne tak :-) no nestraš :-D ale je fakt, že furt tam něco dělám a furt se mi zdá, že se to nehýbe dopředu :-( simi: jééé tak to mě mrzíííí :-| a jak dlouho budete na další čekat? Nebo ji musíte teprve vybrat? No to je teda pech !!!! Ale příště raději 2x měřte a jednou řežte!! ;-) Já vím, že za to může muž... ach jo.. no co ted naděláte co? No mě by braly asi mrákoty.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?