Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci fotky jsou super jaro: nevím kde se nacházíš ty, ale tady u nás stále svítí sluníčko :-D
Odpovědět
Dobre ranko, Luci moc krasne fotky,my zadne rodinne z atelieru nemame ani jen VErunky :-N Je to tu pekne drahe.Ale uz jsem rikala,ze pristi rok v cr urco pujdem vsichni ctyri se fotit. A oslava vypada dobre a hlavne tam mate asi peknehorko,ze?Ja bych tam asi zdechla. Jaro,pinata je takove to co se zavesi,treba papirovy nazdobeny konik a pak do toho oslavenec prasti tou palkou a z toho se rozsypou sladkosti nebo hracky.Urco jsi to videla ve filmech. Je to tak Luci,ze? Pan,tak to jste meli supr. JInak u nas pocasi ani ne vim,chvili vypada,ze bude lijak a pak zas ze by prset nemuselo. My tu teda horka nemame,takze me staci kdyz nebude prset. Aspon nezdecham vedrem,hlavne ted v tehu. A mala ve vane,no bobek,asi deset minut nez tu rucku ponorila,stipalo to a pak jak uz byla v posteli,tak jsem ji nato nenapadne strikla dezinfekci,tak to byl rev pak. No ale usla asi za pul vteriny zt oho dne :-D A jak prisel manza domu,tak dobre spala,ji i vyfotil. Lezela na brichu a nohy mela na zemi,jak by klecela u postele :-D ,uplne tvrda. Luci a tetovani sjou supr ;-) To ma cerstve,ze?Podle fotek si jsou decka podoni
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no koukám z okna a moc slunečno se mi teda nezdá, sem tam slunko vykoukne, ale jinak je pod mrakem a docela fouká vítr, aspoň podle větví, co vidím :-) simi: aha, díky za vysvětlení - máš pravdu, už jsem to myslím někde viděla, ale ten název jsem slyšela poprvé. To je hezký zvyk :-) To muselo vypadat dobře - ta spací poloha Verunky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaro, zofi: počkejte.. však to co je u nás, tak dneska to tam máte... dle předpovědi má dnes pršet všude.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Lucy fotky jsou parádná, dívám se, že opravdu nemáš ty vlasy moc dlouhé, uděláš aspoň malý culík? my děláme úklid pereme peřiny atd, teda spíše všechno dělá manžel a já to organizuji a odpoledne bychom se chtěli zajet podívat na hlučín, udělt si tam procházku s pejskem kolem vody a tak
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tu docela prší... tak per co to dá, protože odpolko to je u vás ;-) já jdu na obídek, taky si nechte chutnat.
Odpovědět
Profilova fotka
my jdeme odpoledne na hlučin žádný déšť tady být nesmí ani to nevypadá tady je opravdu krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám že to dojde až večer :-D
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: tak to se teda máááte.. tu v době obídka přestalo pršet, ale černo je pořád :-|
Odpovědět
Profilova fotka
pan myslím, že to příjde i tady, ale spíše k večeru nebo v noci, tak doufám, že si dneska ještě užijeme sluníčka :o) co vaříte? my máme květáčkovou polévku a svíčkovou od manželovi maminky, jíme jí s těstovinama (knedlíky fakt nejíme)
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla v restauraci, měly jsme s kolegyní květákovou polívku, tam kuchařovi ujela ruka s pepřem :-| , bramb.kaši a nějaký závitek či co.. jsi odlupovala mastné od libového ]-( a k tomu okurk.salát s hodně česnekem... no tak jsem si moc nepochutnala teda. mnam tak ten tvůj obídek bych hned měnila
Odpovědět
Profilova fotka
tak to věřím, že nic moc, já moc teda skoro vůbec nesolím :o) a mastné taky nemusím, musíš si koupit nějaký dobrý dezert na zlepšení chuti
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holkyyyy tak tripl. testy jsou ok :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky po cestě jsem si koupila špičku :-) tak to je supéééér, gratulujíííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
tady už se zátahuje a zvedá se vítr, tak aspoň dopoledne jsme si užili sluníčka :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, konenčě jsem doma z práce, dnešek se mi nějak táhl, to bdue tím nepopulárním pondělkem :-| Já měla na oběd těstoviny s uzeným a zelím, takovou míchanici a bylo to parádní, moc se mi to povedlo 8-) A zůstalo mi i na zítra x-) Berryl..k testům gratuluju, nás ty nervy terpve čekají... pan..já jsem tě nějak zasklila :-D Ale paráda, že jste si víkend užili, není mad pohodku u rodičů luc...fotky jsou moc hezké a nejhezčí teda z teliéru, mě se to focení moooooc líbí x-) x-) x-) simi...dietu?to snad jako těhotná ani nesmíš,neee?Já jsem teda taky řekla,že se budu omezovat,ale jako nějak to tělo jde proti mě- Dříve jsem pila neslazené vody, ze začátku těhu jsem je přestala pít, páč chutnaly jako mýdlová voda a teďka jsem říkala, že musím zase začít, že už mi to tak nevadí. Páč mě příjde, že ty sladké jsou šílené a za chvilku budu jako kulička
Odpovědět
Profilova fotka
kuki a kdy na testy jdeš? Já piju jen čistou vodu a do ní si dávám plátek citrónu, mám to moc rada, minerálky fakt nemusím ani nejsou zdravé, koly, kofoly to nepiju vůbec. Snažím se jíst k večeru jen saláty, ale občas ujedu a přecpu se az malém prasknu!
Odpovědět
Profilova fotka
berryl...nevím kdy, za týden mám poradnu a pak se uvidí. Já samotnou vodu nemusím, škrábe mě z ní v krku, pju jemně perlivou a ještě si z ní vytřepu bublinky :-D mám trochu úchylku - ale bez bublinek mi nechutná.A nemám pocit, že se přecpávám, jenom jím více sladkého než dříve, aspon teda myslím, už jídlo tak nekontroluju
Odpovědět
Profilova fotka
to já sladké vůbec ne, jen 2x mě to chytlo a to jsem si nacpala čokoládu do pusy a pak jsem si nadávala, protože mi bylo z ní špatně :o(
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: no sleduju jak jsi mě zasklila :-D ale už jsi to napravila ;-) :-D :-D :-D :-D tak sladké miminkám hodně chutná a rychle po něm rostou ;-) měla bys to zvážit :-D berryl: to jak ti manžel říkal, že jsi sladká? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to nevím že by to miminkám nějak chutnalo. :-D Já jsem v těhu nemohla sníst ani jeden čtverček čokolády. Když jsem ho snědla tak mi byli hned špatně. No já jsem celkem v těhu moc nejedla. Někdo se vyloženě prežírá a já jsem na oběd třeba snědla jen jeden knedlík s něčím. Jo a nemohla jsem jíst omáčky a to jsem je předtím milovala. Ze začátku jsem jedla i hodně tvrdého sýru a pak už jsem nemohla ani to :-D . No prostě chutě se mění. No a nakonec se mi narodilo to moje prtě x-) x-) a to prtě už má dneska 7. měsíců. :-x Jak já bych chtěla vrátit čas a mít ji zase v bříšku. :-D :-N Teď se tak akorát dívám na fotky a vzpomínám jak= to bylo. ;-) :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to je děs jak to letí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je to strašné, za chvilku už bude mít rok a pak už to poletí rychle a nenaděju se a už bude velikáááááááááááááááááááá :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já si pamatuju, jak jsi furt čekala kdy budeš rodit a ono to už bude za chvilu za dveřmi.. to je děs.. co malá, už spí?
Odpovědět
Profilova fotka
jo už hajááááááááááááááááááá. Je to šikulka šikovná a hodňoučkáááááááááááááááááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no celá maminka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi tak si musíte udělat další :o) mi se chutě taky změnily, ale sladké jsem nikdy moc nejedla, fakt narazove jsem se přecpala a pak jsem dlouho nic nemusela. Jo jo pan to mi řekl,že jsem fakt sládka :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak s načatým večerem?
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda nevím :-D pan my se koukáme na tv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a já jdu do hajan.. jsem si tu dělala pořádky s papírováním - úředničina i doma :) a už je hodin jak na kostele, jdem spát, takže dobrou noc :-) zítra je taky den. papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?