Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vypadalo to že spínká, minule sebou pořád házel :o) mám fotku v albu na koníkovi
Odpovědět
Profilova fotka
tak pošli odkaz at nehledám, znáš mě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... jo a navíc mám opravdu jen 1kg :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jééé vypadá to fajně... jestli se koukám dobře, tak leží hlavičkou dolů na zádech nožičky nahoru.. 1kg to je super ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to je on jen nemá ručičky :o) nejdou vidět :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt to jsem taky neviděla... ale já jsem slepoň :-D neboj , určo tam jsou, to určo musí dr. zjistovat co má a co nemá a tááák takze neboj. A kdy budeš mít výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
má je to víš, že má minule s nima pěkně házel :o) výsledky budou do týdne
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ještě asi budeš v napětí co? To si člověk neporučí.. to je pochopitelné ;-) budu držet moooc pěstičky. A toho 3.6. máte velký UTZ?
Odpovědět
Profilova fotka
to budu na začátku 21tt tak nevím jestli to je velký, jen jsem mu řekla, že chci vzít manžela, tak si mě objednal až na 13h ať má na nás čas :o) prý mám hodně pít ať jde všechno pěkně vidět
Odpovědět
Tynus,male tam dobre lezi :-D Taky zalomeny,fakt supr fotecka. Ten dalsi byva ten velky a je to dlouhy ultrazvuk,nez vse prohlidnou a tak,to si to manza uzije a uvidete urco pindika ;-) Nam ted odesla kamoska,tak jdu neco tvorit s malou,i jsme byli v parku,tak se i pohoupala na hristi a ve skolce dobre,snad ji to zas neslozi.
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem Ti ji na mail i s povídáním no bude to chlap je takový lenivoučky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravicko holky Mam dotaz. Nebere (nebrala) nektera z vas antik. Yadine??? Neob i nejakou jinou v podstate to je jedno, ja potrebuji vedet. Kdyz chci vynechat kramy, abych je nedostala, tak jak to je. Mam vybrat cele baleni a zacit hned na to nove, nebo tech poslednich 7 prasku z toho baleni nebrat a hned zacit nove?? Me to uz kdysi DR> rikala ale uz si to nepamatuju a ja zrovna mam mit kramy ten posledni tyden co pojedeme do CR a to vite, ze bych si chtela jeste trochu uzit s Tomikem, kdyz se pak 1.5 mes. neuvidime ze?? Poradte nekdo Lucenek nevis??? Nebo jina chytra hlavinka??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci: já beru mirele a mám poslední 4 pilule jen placebo a když jsem chtěla vynechat jednou menzse, tak jsem ty poslední nebrala a brala hned dál další plato a menzes se nedostavila. Ale v příbalovém letáku by to mělo být napsané. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, lze pokračovat bez přestávky v užívání HA, ale jen v případě, že se užívá jednobarevná varianta. Pokud máš v balení více barev, zajdi si k lékaři, ať ti předepíše jedno balení jednobarevné - jednofázové HA.
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to jsem nevěděla, že má na to pití vliv :-D lucyka: jj já jsem brala.No too máš stejné jednobarevné tabletky? ...tak pokračuj dale další balení.
Odpovědět
Profilova fotka
no řekl mi ať jsem hodně napitá a chce se mi na wc, už to vidím jak mi bude tlačit na ten močák, tak se mu tam počůrám :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky diky. Berryl ja mam jednobarevnou antinu a myslim, ze tech nekolik poslednich mam vynechat a zacit novou ne??? Ja nemam ten letacek u toho to vite ja mam to na celej rok nakoupene,takze to davno nemam sem to vyhodila. Potrebuju to vedet rpesne, at pak nelitam s bendzem. Zofi a kolik tech poslednich teda vynechat? 7? Kde to zjistim na netu ?
Odpovědět
Profilova fotka
luci já má 4 poslední bez účinku a ty vždy vynechám, ale zkus se podívat na net ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud chcete oddálit krvácení, začněte užívat tablety z dalšího balení Yadine ihned po využívání stávajícího balení. V užívání můžete pokračovat jakkoliv dlouho si přejete, dokud nebude balení prázdné. Přejete-li si, aby krvácení začalo, pouze přerušte užívání. V průběhu užívání druhého balení se může objevit krvácení z vysazení nebo špinění. Další balení pak začněte užívat po obvyklém sedmidenním intervalu. Luci tak jsem to našla na netu a tady to máš :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, nic moc jsem nenaspala :o( vzbudila jsem se už v 6h tak se dívám na shreka :o) jelikož mi uvadli kytky z ničeho nic tak si dneska nějakou zajdu koupit co mi krásně roste jsou bambusy za cas se mi tady nevejdou! Co vařite?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky při malém páťulínku a přeji hezké ranko :-) no teda abych pravdu řekla, tak u nás hezky teda moc není :-( ale snad se to ještě vybere, hlavně že už tak nefouká. berryl: no ty jsi komik :-D lucy: když máš jednobarevnou HA tak pokračuješ furt pryč nové balení ;-) to je právě vyhoda u této HA. jj jak píše Zofi ;-) a je to :-) no já dnes uvařím asi lečo.
Odpovědět
Profilova fotka
lečo? hm to nejím je to dobré?
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že to nejíš, protože to není dobré... tys to ještě ani nezkusila? No mě to chutná a když začíná být léto, tak mám na to chut. Já tam ale nedávám salám... ale kdybych to dělala i pro muže, tak bych tam dala dietní, to on by to mít bez toho nemohl. A normálně podusím papriky, protože ty jsou tužší a pak dám rajčata a jak se vyvaří ta voda co pustí, tak tam prdnu vajíčka a osolim, opepřím a je. Jím to z chlebem.
Odpovědět
Profilova fotka
jo určitě jsem to měla, maminka to určitě dělala jen si na tu chuť moc nepamatuji sranda co :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já teda lečo moc nemusím. :-p dneska si udělám rybí prsty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nemusím rybí prsty fakt ne, ale nějakou rybičku v mražáku mám ach jo mi se vlastně nechce ani vařit, ale musím nakrmit krokodýlka a manžela :o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to je.. a nechceš to někdy zkusit? Nebo tě to vůbec neláká? zofi: no rybí prsty jsme taky vcera koupili, máme je v mrazáku.. tak udělej nějaké maso, řízek nebo tak..
Odpovědět
Profilova fotka
řízek byl včera manžel měl narozeniny tak si ho vyprosil :-D asi to zkusím jdu mrknout na recept ať to neskoním
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. co budeš zkoušet?
Odpovědět
Profilova fotka
no to lečo ne :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?