Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je vlastně jedno něco si vyberu :o) manžel má zítra ty narozeniny, ale bude po noční a půjde na noční tak to budeme s kamarády slavit až v pátek a s rodiči v sobotu, zítra mu udělám jeho oblíbené jídlo a ještě musím někde koupit pořádný balík pistácií on je totiž miluje
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdoooooooooo
Odpovědět
já tu idu krmit dravou zvěř a simča se asi urazila :-o
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) to snad ne pohlaď prďolku malou
Odpovědět
Profilova fotka
lucyka: máš šikovné dětičky a pozvánka se ti povedla :-) jaro:aháá tak to vuůůůbec netuším, no vidíš to ;) beryl: a co jsi mu jinak vymyslela za překvápko? jooo ty pistácie :-) tak to joooo... ty bych si taky dala :-) lucenek: proč by se simi urážela? jsme ji něco provedly?
Odpovědět
Profilova fotka
no dostal oblečení, ale jelikož ho musel vyzkoušet tak už ho dostal v sobotu dostal obrovský dort a zítra už jen pusinku a čokoládku, pistácie ...
Odpovědět
pan no nefim o tom.....
Odpovědět
Profilova fotka
určitě není uražená, bude u nějaké kamarádky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: noo tak to byl obzvlaste hodný :-) já si to taky myslím :-) jaké tam máte holky počasí? Tu zataženo a velký vichr, stromy se ohýbají v pase
Odpovědět
pan tu hnusně ale takový vítr ne....ale od poloviny května holt má být hezky zase..njn jsme si brzo zvykli na teploty hned nad 20C a teď když je normál jarní počasí tož nechápem
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? no tak to se těším :-)
Odpovědět
jj my jedem s dckama na víkoš na chalupu Pohádku s holkamam z MK tak se těším x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to věřím, to se máte, to je pěkný program :-) a kde se nám ztratila beryl? Jsem myslela, jaký si tu uděláme mejdan :-N
Odpovědět
CAute,urazena teda nejsem :-D Jsem psala vcera,ze mame rano poradnu a odpo kamosku s detma a ted odjeli. Tak mam celkem 7kg navic a jsem 25tt.,jinak vse ok.,az nato,ze se mi vratilo to spineni :-D Takze cajem to stejne ne bylo a beztak jsem to zakrikla. ASi se toho hold nezbavim. JInak mala je zdrava,srdicko bije krasne silne a velka je jak ma byt a ja taky :-p Pak jsem doma gruntovala,varila a ted to zas delala znova po tech malych. Zitra mame skolku a odpo ma prijit zas jina kamaradka s detma :-D Jo a donesla mi kamkkoska vybavu pro malou x-) x-) x-) Uplne uzasne veci,vse bud Next nebo Walt disney,takze uplne sladke,ruzove se zajicky a krasne cepicky. Akorat mam obrovskou tasku a to jen pro novorozence a na pude jeste velky pytel,tak to budu muset prebrat,protoze vim,ze to mala nevynosi.Tak se tesim na vikend,jak si ty trpaslicci veci prehrabu poradne v klidu. Pocasi jsme meli na prd docela,ale neprselo,tak aspon tak a ted je krasne,ale uz je pozde vecer.tak snad zitra vyrazime do parku.
Odpovědět
Luci,beztak spinim kuvi tebe,mi to rikala gyndarka,ze jak me nekdo vytoci,tak zacnu spinit a ted jsem mela tyden klid a je pravda,ze me nikdo nerozcilil :-D TAk me nerozciluj,ja jsme tehotna a mam byt v klidu :-p Jo a uvarila jsem 5litru bramboroveho gulase,mnam,tak to jim cely den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak třeba moc poletuješ a málo odpočíváš, ale to s malou jde asi těžko co? :-S týýý jo.. no to se pak přibíráááá... tak taky něco přihoď a nedělej chutě :-p
Odpovědět
Luci,moc krasne mate pozvanky,uz jsem zvedava na fotky. Ja se taky moc tesim na oslavu male ted,teda v listpadu,ale to utece jak voda. Jdu vesest pradlo a myt nadobi a lehnout si konecne
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no to je život, jsem si myslela, jak si se mnou tu budete psát, raz za večer se vám tu věnuju a prd :-D :-D :-D :-D tak já jdu taky uklízet no
Odpovědět
Pan ja nemam klidovy rezim a litam hodne,ale kdyz me boli bricho nebo jsem unavena,tak lezim a nehonim se. Ja to mam hormonama,ja chodim i na poradny co mesic,po verunce jsem emla postnatalni depresi a problemy s hormony,tak me hlidaji at se to mu ted vyhnu a samo v tehu mam hodne hormony navic. Proto mam i horsi astma,silene me svedi kuze a tak. A testy mam vsechny dobre. Ale sestrenka spinila cele tehu a taky nemela problem,ji rek gyndar,ze nekdo to tak ma,kazde telo reaguje jinak
Odpovědět
:-D
Odpovědět
oh Simčo takže za tvůj stav můžu já jo???? Ty jsi mi ale potvora :-D :-D :-D trošku vzpamatovat by ses měla
Odpovědět
to byl vtip,urcite za moje hormony nemuzes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha holky vy bavite Simi s Luckou. Hele ja si teda nepamatuju ze bych ani jedno tehotenstvi spinila. Tedajednou po sexu ( a jako ze mam doma nadrzence,takze asi moc dorazel :-D :-N ) sem spinila ale to nic nebylo. tak snad je to v poradku. KDyz ti reklia DR ze to nic neni,tak asi vi co dela. Jinak pokud nekoho zajima jake je u nas na FL pocasi ( ha to su vterka co??) tak tu mame asi 30 stupnu jako kazdy jiny den, nic noveho a akorat tak na cabrani se v bazenu a opalovani. Dnes jsem nebyla ale mozna iztra pujdu. Holky me se to krati, asi zacnu strihat metr, jenomze mam jen jeden cesky krejcovsky a ten potrebuju,tak nevim, leda ze bych lamala pravitko :-| A dekuji vsem komu se libily me pozvanky. Uz se tesim na sobotu a ty jeji narozky. Jo s holkama to zdobenicko a vsechno je uplne jine jak s klukama. Takpa zase zitr
Odpovědět
Profilova fotka
simi to jde malá do školky a po víkendu bude bobek zase marodek co? Ty jo se máš, na ty holčičky jsou přece jenom krásnější věcicky než na kluky. Tady je next hodně dráhy, ale občas koupíš výhodně na netu od jiné maminky.Mě trochu bolí břicho, jsem asi nervózní ze zítrka. Hlavně než budou výsledky.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak to jo... ale i tak se šetři ;-) lucy: ]-( neprovokuj jo? :-D :-D :-D :-D beryl: co máš zítra? Jaké výsledky?
Odpovědět
Profilova fotka
lucy já bych chtěla mít zase před svatbou! To počasí a bazén Vám závidím. Já už mám opaleny obličej a ruce hlavně mi naskakalo hodně pih na nose :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ty děláš na zahrádce?
Odpovědět
Tyn,ty mas zitra poradnu? Lucy,tak o 30 stup.si muzu nechat zdat. I kdyz teda ja horko nesnasim,me staci 20 stup. k zivotu,pak uz to je moc a pod je to zas malo. Zavidim svatbu,zrovna ted jsem cumela nanejaky porad nedavno a rikala doma,ze bych chtela jeste jednou ;-( ;-) Tyn,ty budes mit asi trip.test vysledky,ze?Nebo teprv testy budou delat?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo zítra mám poradnu a budou mi brát krev na trip.testy těším se, že uvidím krokodylka,ale jinak mám strach.
Odpovědět
neboj,to bude urco dobre,jsi mlada a zdrava ;-) Me nasi delali chute vcera,tatka byl na rybach,jezdi k atlantiku na utesy,tak si vecereli makrely cerstve x-) x-) Ja mela predevcirem z pl echu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?