Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
ne ja psala tehu s malinikem.A malinik vimk,ze se nesmi a i bylinky,kdyz piju,tak si ctu,ktere muzu,jako sipkove caji apod. ;-) Ja uz jednouy prisla o dite,takze od pateho mesice ani doma nevysavam,takze nehazarduju a tehu caj uz nepiju
Odpovědět
tekanee ato vyvážená bylinná čajová směs je vyvinuta výhradně pro období těhotenství. Kopřiva podpruje přirozeně odvodnění organizmu, máta, meduňka a řebříček obecný pomáhají regulovat trávení. Meduňka také uvolňuje napětí a pomáhá si těhotenství užít naplno. Čaj neobsahuje chemické přísady ani aroma.Tato vyvážená kombinace bylin napomáhá vyplavovat škodlivé látky z organizmum příznivě působí při trávicích potížích – pálení žáhy, nechutenství a nadýmání. Vhodně doplňuje stravu těhotných žen. Složení: Kopřiva, meduňka, citronová tráva, máta, kontryhel žlutozelený, listy malin, řebříček obecný Leros: Čaj pro těhotné ženy je vyvážená čajová směs bylin a ovoce s pozitivními účinky na organismus. Obsahuje šípky a plody černého rybízu bohaté na vitamíny a minerály. Další významnou složkou je jihoafrická bylina rooibos obsahující velmi důležité minerální látky a antioxidanty. Neobsahuje kofein. Složení Šípky, rooibos, plod černého rybízu, meduňková nať Použití Vhodný doplněk pitného režimu nejen pro těhotné a kojící ženy. Příprava a dávkování Pije se 2-4x denně. Nepřekračujte uvedené dávkování. Ať koukám jak koukám slovo maliník nevidím nebo máš jiný čaj?????
Odpovědět
Profilova fotka
juj jdu si udělat čaj :o) já mám tekane pro těhotné a je moc dobrý, my byli i v té zimě na procházce a pak jsme si sedli se známýma na pizzu :o) půl snědl manžel tak mi ještě chybelo :o) teď se díváme na tv pohodicka
Odpovědět
hoja kristi.....ty tekanne jsou dobroučké, ale nejvíc mi chutnal ten v té kulaté plechovce HIPP x-)
Odpovědět
luci a co ty listy malin??? Vis z ceho se dela malinik??To jsou listy malin a ja se hadat s etbou nebudu,ja to tam mam naspane a muzses mi tady vypisovat co chces,ja cist cesky jeste umim.
Odpovědět
Simčo vím, ale je to jiné v tom, že se trhá v době květu a v době odkvetlé..prtoot ty rozdílné účinky
Odpovědět
Simčo jinak to opravdu nevím z čeho se dělá maliník :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poradila bych, ale nevýznam se v tom! Jo ten hipp už mi doporučovali, zajdu si ho koupit :)a pak napisu. Tak mám nahoře za 4m jen kilo myslela jsem si že více, tož to není tak zlé co?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, ja caje vubec nepiju. Caj si dam jen kdyz uz mi je nejhur a jsem nemocna,takze smula, a krome toho tady ty caje uplne rozdil a ceske jsem mela detske a ani to se nepilo,takze nporadim. Jinak ja o vikendu se bavila tim, ze jsem delala 12 pozvanek na Sophinky narozeniny tak je davam na konika a muzte mrknout jakej jsem udelala vytvor. Jsem zvedava na jeji oslavu, uz se tesim. Same holcicky. :-D :-D
Odpovědět
lucy mě se na USA líbily vždy ty celebration ve velkém fakt, takže tohle závidím Kristi to je v poho...nejvíc se přibere tak 30tt to se fakt nabírá, ale zase jak kdo.....já byla pěkná koule teda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... tak jsem tam dala pozvanky a pak po vikendu prihodim fotky z oslav Lucene- jo je to fajn, ale pro holky je to lepsi delat pranicka a oslavy atd. protoze pro kluky to je samej superheros atd. a pro holky to je takove hezounke, muzes se vyradit.
Odpovědět
Profilova fotka
:o) to se už fakt nemůžu dočkat! Myslím si,že taky nebudu žádná žížalka.
Odpovědět
Článek se načítá
No Lucy supeeer ti to fááákt závidím.....
Odpovědět
Profilova fotka
lucy parada ! Co kabelka už si ji někam dala k prodeji?
Odpovědět
Profilova fotka
Berryl jeste ne, nejak na to zapominam. Nevim jak to funguje na takovych bazarech, nemam zadne hvezdicky atd. na mimibazar nebo jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
dala bych to na ten mimibazar tam chodí hodně lidí, jinak dobré ráno všem, co vařite potřebuji poradit! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: pořád nepřišly jo? :-| no tak to mě fakt mrzí... nemůžeš napsat nějakou urgenci? To platí ted už pracák ne? simi: no to teda máš geniální dítě... puzzle mě nebaví ani v mých letech :-D simi čaj s maliníkem by se měl pít až před porodem ne? Teda nevím jestli mám správné info... ale prý to podporuje rodící cesty.. tak nevím.. ahááá tak to já pochopila špatně jako lucenek, resp. tys to špatně napsala... napsalas že piješ maliník tak to jsi mě teda vyděsila... no tak vznikají ty drby ! tak se tu holky nehádejte ! nestojí to za to ;-)
Odpovědět
pan já se nehádám :-D jsem už velká holka pan jak je v praze?Tady nif mof lucy mám účet na MMb a když jsem si koupila jednohvězdičkové členství tak platím 169kč na 3 měsíce a prodávám celkem dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pam pořád nic! Půjdu asi žebrat :o) já bych si dala maliny nebo angrest mnam
Odpovědět
Týjo Kristi a co tam zavolat kdy ti uráčí poslat prachy , bych jim volala denně za co máš platit účty????Nezaplatíš jednou a letíš, tohle je fakt vrchol
Odpovědět
maliny máme na chatě fakt super miluju je hlavně když si je navléknu na stéblo, lehnu k bazénu a placatím se x-)
Odpovědět
kristi nezajdem v pátek v 15h do atomu?na bazén? je tam voda kolem 30C což se o porubě říct nedá..jen tak se protáhnout vemu i malou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: no tu ráno kosa jak z nosa, ted vysvitlo sluníčko ale taky nif mof... jako na triko, svetr a bundu :-| berryl: ale na ty peníze máš nárok ! bych je zkusila zaurgovat, to není snad ani možné !!! já miluju maliny v poháru, šlehajda a čoko poleva k tomu mnam mnam
Odpovědět
pan horké maliny to je super ted jsem si musela koupit ty malinové piškoty...páč jsem na ně dostala chuuuŤ
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak nevarim nechce se mi, tak si manžel udělal vajíčka, Luci v pátek je svátek a je volno, rada chce slavit narozeniny mohla bych ve čtvrtek a nebo az další týden, ale určitě bych rada šla!!! Jsem tam volala, omlouvala se, že nestíháji, prý už mi něco pošlou, tak jsem zvědavá, parchanti jedni!
Odpovědět
no krosti tak jindy páč pátky maj pro veřejnost od 15 hod po-čt až od 17h a to je na nás moc pozdě víš ale užijte si celebration
Odpovědět
Profilova fotka
ok příště se rada přidám, holky máte nějaké důchodové spoření? Pokud ano tak u koho? Kdysi jsem měla platil mi to zaměstnavatel, ale pak jsem to zrušila a chtěla bych teď začít znovu.
Odpovědět
Profilova fotka
lucenek: to ani nevím že jsou takové piškoty.. kde se to prodává? beryl: já to mám přes komerčku... ono je to celkem fakt uplně jedno u koho si to zřídíš ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky lucyka: pozvánka se ti moc povedla :-) pan/luci: nejsou to ty pim´s čoko piškoty? tynko: já mám u české spořitelny
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak Eli je nějaká nachcípaná, tak nejdeme ani ven. Před chvilkou jsem ji uspala, tak jsem zvdavá jak dlouho bude spát. :-D stačí hoďka. Jsem ji chudáka totiž musela vzbudti, jelikož mi usla před obědem a ne a ne se vzbudit :-N . tynuš: já mám penzijko a taky u české spořitelny. Oni mi ho nabídli a ještě jsem dostala jako dárek baťoh, no tož neber to. :-D Holky musím jít makat dokut eli spí. Mám toho ještě fůru na dopsání. :-p 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?