Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucenek- tva mala 3 zuby a nas synek prisel v patek ve skole o zub jak byy venku na hristi. Ale jeste ze tak, on uz byl nakrajicku,akorat mu teda k tomu pomohl balon a prej pusa plna krve a brecel. Tak ted mame doma pizizuba,ale jinak se zubama je opozden podle ostatnich. Mu teprve vypadl 3 a vsichni vetsinou ty predni atd. maji uz venku. to asi Sofuli vypadnou drive jak mu. Jinak chripka uz je tady na FL a jen 300km od nas,tak doufam, ze to tu neprileti. uzijte si vikend
Odpovědět
tak my dneska loziili v parku a tak hodne,ze budu mti zaslouzilou masaz noh vecer x-) Boli me nohy,spodek,prdel,uplne vsechno. Zitra jdem ke zname na zahradu,tak sim ala vyhraje a jesteli se hecnu,tak tam prespime do pondeli,ale moc se mi nechce,tak uvidim :-S LUcenek,tak to uz je maly krokodyl :-) Luci,neboj,my chripku mame bliz,dneska ve zpravach ukazalovali typka co to chytil od kolegy a ze se mu jen blbe dychalo,pak dostal za dva dny teploty a ze to nic neni,stal na zahrade a telefonoval s bbc :-D
Odpovědět
Jo a jeset uplne supr vec se dneska stala. Manzel nasel pod lednickou mu prstynek ze svatebni cest a zaroven s nasi prvni dovolene x-) x-) x-) x-) x-) Malem ho vyhodil,ze pry to je nejaky supacky-prave ceske granaty a vltavin :-S Ani mi nerek,ze ho nasel,az ted jsem si vsimla,ze tam lezi. Mala si ho totiz jednou pujcila a nez jsem se otocila,ta uz ho nemela a nevedela kde ho dala-to byla asi vterina,ma pamet jak tatka :-D TAk jsem uplne stastna. Kamoska jede v cervenci do cr,tak ji dam s sebou jeste retizek co jsem dostala za narozeni verunky,at ho necha spravit-tady to je siiiiilene drahe,tak ho spravi a vycisti a budu cela zase x-) :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, právě jsme dorazili z oslavy, byla parádní, dort výborný! Babička už chodí a vypadá lépe. Luci gratuluji i zoubkům! Jsem hotová asi půjdu spát zítra nás čeká grilování, ale to podle počasí, dneska tady az tak teplo nebylo. Dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme taky dorazili z oslavy, bylo to moc fajn :-) spousta jídla i pití... no k prasknutí. i vám dobrou noc a pěkné sny a zítra pěknou neděli, je fajn mít prodloužený víkendík :-N
Odpovědět
Dobre rano,ja dnes prvni :-D My zatim modrou oblohu,tak snad bude pekne a budem moct sedet cely den na zahrade. Ted po snidame a tak v devet snad vyrazime. Tak peknou nedeli a i zitrek a hlavne slunicko at je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj my měli jít dneska grilovat, ale nakonec se to zrušilo, takže máme fůru naloženého masa :O( tady je krásně, počasí nám přeje
Odpovědět
ahoj dneska to vidím na zmrzlinku a špacík a pak hačí do dětské zahrádky maj tam super houpajdu sára tam vydrží dlouhoooo
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak si to tam užíjte je opravdu krásně, my nakonec jedeme k taťkovi na návštěvu tak se už těšíme pa :-D
Odpovědět
tak my razíme pá
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já vylezu jen na zahradu a to ještě budu pracovat na projektu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přeji všem krásné pondělní ráno, tu zamračeno, chladno :-| berryl: a co jste nakonec udělali s tím naloženým masem? zofi: no to ti nezávidím...
Odpovědět
Článek se načítá
bré ráno pan tak tady to jde zatim valím na celý den pryč tak páčes
Odpovědět
Profilova fotka
jasně páčko
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak máme další víkend za sebou, nevím, ale co jsem doma tak mi to strašně rychle utíká :o) maso bude na oběd něco s ním uděláme
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) My jsme byli v sobotu ZOO, bylo to moc fajn :-) A už se nemůžu dočkat dalšího prodlouženého víkendu :-D Tynko: mě se taky zdá, že to nějak rychle utíká...Jo a koukala jsem na tvoje nové fotečky na koníkovi - máš fajný břušek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: fotka Elišky alá pejsek je super :-D luci: gratuluju k 3. zubu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni děkuji letí to letí strašně rychle
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: tak co jste nakonec udělali s masíčkem? Ty jsi na nemocenské nebo jak se tomu říká? jaro: zdravíííím , jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo jsem na nemocnské, ale bez peněz pořád nepřišly :O( polévku a masíčkou jsem udělala na pánvičce se zeleninou a brambůrky v troubě mňam teď jsem dojedli :-p mám plné bříško
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jo jde to :-) Nevím co s dnešním obědem :-D tynko: zas mi děláš chutě... :-D Dneska jsem měla malou sváču, tak už mám docela hlad. Peníze ti pořád nepřišly??? :-o To je bordel ]-(
Odpovědět
Cau holky,teda moc tu toho neni. My spali u kamaradky a byli na vylete vcera,tak bylo supr.Dnes je kosa jak prase,ja vcera rano otevrela okna a prisla dneska,tak tu je jak ve sklepe nekde a ja mrznu,uz jsem vypila 4hrny horkeho caje,tak budu curat porad. Jsem utahana,nastesti mala jde za chvili spat. Zitra dopo poradna a odpo prijede kamoska s detma a s mamcou co tu ma na navsteve,tak budem drbat a vecer padnu jak mrtvola. Jo a Verunka normalne stavi puzzle 12dilne-jsou az tak od trech let a pozdeji,pzna vsechny barvy a pocita do dsetiti,ja mam tak genialni dite :-p Umi asi 15pisnicek a anglinu a cestinu zvlada na jedna,plynule. Zitra varim bram.gulas,konecne zofi :-D a polivku netusim,musim neco rychleho,protoze po devate vychazim,tak uz musi byt navarene.Ale na gulas mam chut,mnam Jaroa co mocak,uz jsi zdrava uplne?? JO a normalne jsem prestala pit tehu caj s malinikem a od te doby jsem prestala spinit a uz je to tyden. A zacala jsem v dobe,kdy jsem zacala s tim cajem zazracnym.TAk to asi mam na nej nejakou blbou reakci,jsete uvidim,treba se spineni vrati.Ale vypada to,ze to bylo kvuli toho caje.Celych pet tydnu jsem krvacela a to sjem pila ten caj,pak jsem podchladla,tak jsem prestala ho pit a zacala jsem pit normalni,co je i na mocak a od te doby ok.Mozna mam na malinik nejakou alergii,jsem cetla,ze na to muzou mit nektere tehu blbou reakci.Tak bacha tehu s malinikem ;-) Snad se mi to spineni uz nevrati,to by bylo supr
Odpovědět
Profilova fotka
Preji krasny novy tyden. Ano cas leti rychle, jeste mesic a letim domu. :-D Juuuu uz se teeesssssimimmm Simi- no treba bude vase mala v MENSE tak jak ted ta 2 leta holcicka co ma iq nejakych 159 nebo co?? No ja nevim a nechapu jak tak male dite muze byt tak genialni a vsechno vedet a znat. TO me vysvetlete??? Jinak ja mam hald jak pes, takze si jdu neco zblajznout a pak padim na hodku se slunit at jsem jak cernoch. Ale myslim, ze uz jsem trochu hneda. Tak pa a mejte se.
Odpovědět
ehm SIMI KOLIKÁTÝ TÝDEN JSI?????
Odpovědět
a ODKDY PIJEŠ TEN ČAJ???????
Odpovědět
Luci,ten caj se muze pit cele tehotenstvi,je to napsane na tom caji a mzue se pit 2xdenne a nasla jsem si to tom i na netu. ALe vim,ze se pije pak i od 36tt ;-) Luci,tak to slunko zavidim,ja mama dva svetry,dlouhy rukav jeste pod tim a ted jdu pod deku a asi zkosnu ]-(
Odpovědět
ALe ten od 36tt.je primo jen malinik,ja mam tehu,na cele tehu,kde je malinik pridany
Odpovědět
Simi to je pěkná pi.ovina má se pít až po ukončeném 36tt napiš si do poradny porodní babičky na MK a uvidíš sama co ti řekne tady v čr je klasika těhu čaj a v tom maliník není...maliník uspíší kontrakce a vyvolá porod...znám 2 hoplky co po něm jely rodit...takže teda pěkně hazarduješ
Odpovědět
Luci,kec. ja mam tehotensky caj z ceska.znacka apotheke a obsahuje krom ostatnich bylin i malinik a pije se cely tehu, 2x denne. A je to cesky caj,tehotensky,na cele tehu,ceska znacka. Malinik co se pije od 36 tt.je jen ciste malinik,z kraku malinoveho,ja si o tom hledala na netu takze si kup tehu caj a precti sdi,co vzadu obsahuje a klidne se vsadim,protoze ho mam pred sebou a muzu ti naspat cely obsah te krabicky co to ma za bylinky
Odpovědět
no tak to je jiná ale pslaas že piješ maliníkový čaj takže kdybys ho pila koleduješ si o potrat, ale to ty jitsě víš že
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?