Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Luci,zpravy nesleduji.Googluji-typy chrip.virusu,cim se lisi ten,co se o nem vi,jake jsem pandem.plany zemi,co zahrnuji a historii a tak. ve zpravach lzou a nafukuji a lidi si tim smeruji kde chcou. ;-) My nakupujem vzdycky na mesic velky nakup,ja bych nemohla nakupovat kazdy den nebo co druhy. Rano jen vytahnu maso z mrazaku a varim,kupuji jen ovoce 1xtydne a chleba,ten nekdy pecem a veci na chleba.Takze mame porad konzervy,mouky,cukry,hotovky omacky,maso,testoviny,mlika...... Ja si neusnu,ale vubec mi to neva,zitra muzu spat jak dlouho chci x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
JO a u nas je to docela kousek v okoli,nejaka skolacka,zavreli tam skolu,stredni a jeste neco,takze to mame kousek od nas a ona s tim nekolik dni chodila.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, zase nemůžu spát jsem od 6h vzhůru asi už trénuji na miminko :-) od rána se dívám na pohádky, dneska to vypadá na krásné počasí, tak půjdeme na procházku a zíta nás čeká ta oslava se už moc těším a hlavně uvidím babičku, tak jsem zvědavá jak na tom bude Lucy není zač,kadeřníci jsou kouzelníci, ale ta poslední se mi líbí kytky a takový tenký závoj je to moc pěkné
Odpovědět
Dobre ranko,ja jsem vyspana do ruzova,snidani mi donesli s horkym kakaem x-) x-) Ja normal nasla stranky,kde si dam barvu naseho nabytku v det.pokoji a pak jen na steny volim odstiny barev a ukqze mi to jmeno barvy a jestli je i v obchode zrovna.Takze uz mam navolene odstiny av im,ze se to hodi k nabytku a ke koberci a vsechno x-) x-) TAk vsem pekny vikend,my taky mizime ven
Odpovědět
Profilova fotka
Preji taky dobre rano, ikdyz u vas uz je poledne. No dnes toho tu moc neni napsaneho. SIMI teda snidani dopostele jsme nemela v zivote a asi ani nikdy mit nebudu.Nebo to nebylo az do postele??? Berryl- ja furt si mysim, ze jsem te uz nekde videla, nebo musis byt nekomu povedoma, vzdy jak vidim tady tu tvou fotku, tak mi prijde ze te znam leta. Ale asi si spis podobna me spoluzacce neboj a nevim. Kde bydlis?? No nemusis presne psat adresu ale jen okoli nebo ulici.Ja bydlela kdysi od narozeni do mych 16 let naproti VSB na 17. listopadu a pak jsme se odstehovali do Plesne kdyz nasi dostaveli barak. Takze tam je ted muj dovom . Teda jen ten letni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy mi jsi taky povědová, ale pořád nevím odkud :o)taky jsem nad tím přemýšlela bydlela jsem na na fifejdách a teď v Porubě možná spíše přes nějaké známe, že bychom se znaly, ala fakt netuším
Odpovědět
Profilova fotka
Hm no vidis, ale mozna je to tim, ze vzdy kdyz nekoho vidis, tak ti prijde ze jsi ho videla. Treba jsme se v zivote nevideli jen jsme nekomu podobne. Nekolikrat mi al erekli lidi ze jsem podobna Linde Rybove, :-D :-D :-D coz si teda vubec nemysim, ale jednou jsem byla u babicky na hristi a prisla ke me tak 9 leta holcicka a rika mi, jeee vy vypadate jak Kamila Vachova . No tak nevim ja tu podobu teda nevidim. hiiiii ale ze by??? :-D x-) treba mi nekdo nabidne jeste roli abych hrala jeji dvojnici hiiiiii
Odpovědět
Luci,ja jsem zas cela Jenifer Aniston :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to možné, no teď už se známé ne :o) snedla jsem celou sklenici okurek a teď jsem pěkně přecpana :o) uf
Odpovědět
Profilova fotka
Ble okurky, no to jde videt ze jsi tehotna. Ja tea nejedla ani ted ani v tehu okurky. SIMI a mozna ze jo, covece cela Aniston, no kazdy je nekomu podobnej. Ja chodila s jednim klukem kdysi a ten vypada jak Ashton Kutcher je i tak vysoky, hnede oci, cerne vlasy , akorat je z vesnice,takze trosku takovej vidlak.
Odpovědět
No vidis kolik uz znas slavnych osobnosti,Luci :-D :-D My mame od jedne holky pujceny cistic a mala mu urvala nejake drzadlo,slepit to nejde,tak hledame jstli se ta soucastka da koupit nova-jinak cistic stoji cca 9 000kc :-S RAd.se hada,ze on ji to platit nebude a ja ze to nebudu vracet slepene a rozbite.Ale asi ta soucastka jde koupit,tak drzte palce. My dnes v centru,tak mala zas stastna,zas vyzebrala nejakou hracku,cokoladu,balon,puzzle-ta se ma,chci byt dite.
Odpovědět
Článek se načítá
Ted mala hraje na piano a chce po tatkovi penize,jinak hrat nebude. :-D RAdek pry jestli jsem ji to naucila ja,no nevim,kde nato prisla :-D Z te nasi holky jeste neco bude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
.o) ta je, ale chytrá jako liška, tak to má být já už se tak těším až ucítím miminko v bříšku ještě si počkám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, tak my jsme si dneska vyjeli na Hukvaldy a bylo super. :-D a Eli si tam i zahrála na pejska :-D :-N x-) x-) x-) http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no asi moc papáš :-D beryl: tak to mě mrzí s tou babičkou :-| snad bude brzo OK :-) já to znám, s babi jsme to měli od lon.září taky tak... jsem si myslela, že se dožila naší svatby a pak šla hodně hodně dolů, furt po nemocnicích.. taky je silnější postavy.. ale ted je už OK, ale zatím jeste sama nebydlela, furt u jedné a druhé dcery. Ale už tvrdí, že chce být sama, že se o sebe postará, tak uvidíme... ale to je u starých velmi dobré když takto zamýšlejí a jeste se o sebe chtějí starat.. tak nevěš hlavu, jistě má tuhý kořínek jako ta naše ;-) zofi: no tak to je vtipná fotečka :-) a jak jste prožily čarodějnice a svátek práce alias lásky čas?
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme ho prožili na Hukvaldech. No prostě žůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůžo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pam snad máš pravdu a bude to dobré v rámci možností zofi malá je krásná
Odpovědět
Profilova fotka
tyn s babičkou si nedělej těžkou hlavu, určo to bude dobré. My si taky zažíváme své s naší babi. Má strašnou sklérózu a další problémy. Teď je v nemocnici na nějaká vyštření, tak jsme zvědaví jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no to věřím :-) taky držím pěstičky s babi ;-) beryl: to je jasné, že bude ;-) a taky přesně vím, jak se ted cítíš.. ale neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak babi došla na wc sice maminka spocena az na zadku, ale došla, ona totiž už týden nebere prášek na odvodnovani, protože chodila moc na wc, tak si ho sama od ordinovala! Takže nechodila na wc a voda se zadržovala v ní no herečka jako prase, jsem ji pěkně servala jestli chce jít do nemocnice tak at to řekne rovnou,že ji to zařídím. Ani moc nepije, at nemusí chodít na ten záchod. No jako malá. Tak se mi ulevilo.
Odpovědět
Profilova fotka
berryl: no to máš těžké... to jsou všichni staří stejní a my nebudeme jiné... když se jim hůře chodí, tak aby často nechodili na záchod tak prostě nepijou.. :-| a nevysvětlíš jim to.. a myslím, že budeme stejné.. babi právě byla několikrát po nemocnicích na to odvodňování. No vidíš to, to bude dobré ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak už jsem opět od 6h vzhůru asi už se nemůžu dočkat dnešní oslavy! No s babi to je těžké má svoji hlavu a celkem hodně palicatou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy http://images.google.cz/imgres?imgurl...
Odpovědět
Profilova fotka
ten účes co je v prostřed je moc pěkný to už by Ti šlo ne?
Odpovědět
Caute holky,ja se ted cumela na supr horor,ale skoncilo to blbe,smutne. Manza vari a az dovari,tak jdem ven nekde do parku,tak snad bude pekne. Ted jsem cetla dobry clanek,ze od ekonomicke krize se v USA zvysuje obrovsky zajem o vasektomii.V Kalifornii je chlapu o 30%vic co si to necha udelat. Nechcou deti,boji se,ze je neuzivi. Tak manza se tu rozcilu,ze jsou streleni,ze on by se rezat nenechal,ze nikdy nevis,jestli nebudes chhiti za deset let treba. Ja bych se asi taky nenechala sterilizovat i kdyz uz treti neplanuji,ale clovek nikdy nevi a treba vyhrejem ve sportce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Simi taky bych do toho nešla a nenutila ani manžela
Odpovědět
Tak ja,kdyby jsme meli tri deti,tak bych teda manzu asi nutila,ale vim,ze by nesel ani za nic. Ale ja vim,ze bych nikdy 4deti nechtela i kdybych byla miliardar,protoze bych je nezvladla. Tak my jedem k rybniku a podivat se,kde jsme kdysi bydleli a kde se mala narodila a tak.A odpo prijde jidlo x-) x-) ,tak budem mit plny mrazak a skrine a budu chodit jen pro chleba a ovoce a zelneninu cersvou. jInak mame hodne mrazene a tak. takze mam tak na mesic na obedy a na vecer,to je supr.. Zofi,mala je bozi,my mame stejnou fotku s verunkou,ta drzi v puse kriklave zelenou ponozku a taky pase :-D Mate peknou princeznicku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si to užijte, my se chystáme na tu oslavu, bude dort, ten co byl na svatbě mňam
Odpovědět
ahoj my byli na chajdě, bylo super jen silý vítr to kazil chjo Sára už má tři zuby a všechny dole :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?