Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zofi...nemám důvod nechodit, jsem v pohodě a nedělám nic, čím bych si mohla uškodit, takže proč být doma,že :-) A domek nám pěkně roste,to je fakt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se někdo má, když nemá problémy. Já měla pořád nějakí problímy v těhu :-p a pak že si má člověk to těhu užívat, když ho pořád nečím straší
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já naštěestí nemám, jenom k večeru a to už jsem doma,takže pohodka 8-)
Odpovědět
KUki ason nemas cas myslet na kraviny,kdyz jsi v praci.Segra jak nastoupila na materskou v devatem mesici,tak taky doma silela,strasne se nudila,byla zvykla vstavat v pet do prace a porad neco delat a takhle se budila v pet doma a nevedela co. Mala uz chrupka konecne,tak ja muzu odpocivat,ale za chvili padnu taky.Jsme ji chtela jeste jednou predruhnout,tak kricela ze uz je dost cista,tak snad jo. TAk dobrou baby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja pujdu za chvilku taky,jsem nějaká mrtvolná |-| Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: jakou? kuki: no jasně, že jsme rády.. teda já :-) jak tak sleduju tak ty furt někde fofruješ :-N co máš k večeru za problémy? simi: a co tvůj močák, už dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
juj co máš pan na mysli?
Odpovědět
Profilova fotka
psala jsi o fotce
Odpovědět
Profilova fotka
Takja byla se slunit hodku na bazenku, uz se pekne barvim do hneda.Budu jeste pridavat nejake nove fotecky do albicka,jak jsem sophie delala copanky pletene na noc abych mela vlnite vlasy. Pak ji manza rika, ze je jak beranek. hiiii Ja budu zitra delat asi halusky,jelikoz nemam brambory na bramborovy gulas. Simi- Sohpie chce Tinkerbell party takze to bude jen pro holcicky a vse v te krasne zelenkave barvicce. Minule mela Sophie Doru ameli jsme to na bazene,ale ted uz je vetsi a chce toto a chce jen holcicky,bohuzel tam bude i jeji bracha,ale to neva on si s tema devcinkama vyhraje vice jak s jeho kamosema. Jen jeste shanime misto kde to udelat. V gymnastice chteji nejake 300$ za to, u Sophie ve skolce jsem se ptala a stalo by to 200$ takze to vyresime a udelame v parku. Manza uz nechce na bazene.
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslela Tvoji fotečku když jsi ostříhaná Lucy vlásky rostou už jsi uvažovala o tom účese na svatbu našla jsi něco co se Ti líbí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nenasla Berryl protoze nikde nejsou zadne fotky kratkych ucesu svatebnich. Premejslela jsem to zepredu nejak stocit praminky a do toho mozna kvitecka male. Pak zavoj ale ten zatim nemam,tak uvidim a kdyby tak do te sponky ze bych prdla taky kvitko. No a puvodne jsem chtela dolu do tylu kytky, co mam ale nevim jestli budu mit zavoj to by bylo asi blbe,takze nevim. Vzadu to mam kratke nic s tim neudelam.
Odpovědět
čus bus
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Luci tak ta moje kamarádka před hodinou porodila málou Nelinku, ona je taková malá a hubená a prcek má 3,6kg takže žádný drobek a 49cm psala, že je hotová a že je rada že to mají za sebou!
Odpovědět
jé kristi to je suoper.....
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo už přenášela tak to má konečně za sebou
Odpovědět
já taky pašovala :-D je to k zbláznění to je fakt...zato te´d si nesednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale máš to nejkrásnější co Ti život dal :o) taky jsem jí psala, že už se nevyspí, protože mi napsala, že je moc unavená a potřebuje se vyspat
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: no nějako nestíhám.. a fotku nemam :-| makáme furt na tom bytě :-( že kamarádce gratuluji a hodně zdravíčka pro obě :-) no to jsou teda vyhlídky... abyste nás nevyděsily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě jí t vzkážu, jsem ráda, že už to má za sebou byla jako sud a už toho měla plné kecky to přenášení je prý šílené
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy tenhle je krásný, vím, že nemáš tak dlouhé vlasy, ale kadeřnice jsou šikovné jen nevím jestli to bude ono kytky i závoj těžko říct http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak děláte květákovou polévku, je více variant tak prosím poraďte
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ty ses rozjela.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se líbila ta druhá fotka a nějaké kyti jemné do toho bez závoje. no já bych dala vařit květák s bramborama, dala bych do toho kmín, sůl nevím možná bych tam zakvedlala vajíčko, tím to i zahustíš, nebo mlíko.. to máš takovou pak mléčnou polívku.. nevím na jakou máš chuť.. jestli do krémova nebo spíš takovou jako zeleninovou.
Odpovědět
Profilova fotka
tyn já květákovou polévku nedělám. Ty se asi doma nudíš co? Tak si to užívej dokud můžeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) hned bych se vdávala znovu
Odpovědět
Dobre ranko ;-) My nesel zapnout pocitac. tynus,maslo do hrnce,tam hodim nakrate brambory,kvetak,kmin,pazitku,trosku majoranky,podusim chvilicku,zaliju horkou vodou z konvice(aby to rychleji varilo) a varim.A pak nakonec to cele rozhnanam tim cim se dela bramborova kase a tim se mi to cele zahusti a nebo jak Pan vajickem,ale stejne to rozhnanam. Kamaradce gratuluji.Ja rodila na den,takze prenaseni neznam a ted myslim,ze budu rodit driv o dva dny. A jak pise Lucka,uz se nikdy nevyspi :-D Maly chrochtak uz dneska jde zpatky do pokojicku,uz ani nechrapala,zato mi celou noc davala nohy na hlavu,ze jsem pak byla uz agresivni a myslela,ze pujdu vzudit manzu at si se mnou vymeni postel.Pak jsme nastesti usla a spala uz celou noc,tak jsem konecne trochu dospana. Ja varim karbose,zeli a brambor a polivku ze vcera. Lucyka,ja kdyz cumim na ucesy,tak ne na net,bo tam nic neni nebo ucesy z 80let,ale cumim do casopisu
Odpovědět
JO a nelinka je moc krasne jmeno,me manza nato rek,ze to je jak pro psa,me se to ale moc libi x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?