Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Luci ten obchod nevim,RAdek to dones z prace a jinak tusim,ze se to da koupit snad vsude. No my na ucte nemame ani na mesic :-N Ale zas tady je nejake to socialni,takze jsme natom lip nez vy,vy kdyz nemate,tak jste na ulici. Ale za chvli by jsme meli mit tak na ty dva mesice na preziti na ucte,teda pokud se nam to podari dosetrit. Ja dnes vypila asi deset litru brusinkoveho caje a ten je na mocak a tak a ted curam jak cisterna,to je dez.A ejste jsem ted vypila hrnek kakaa,to se nevyspim :-S
Odpovědět
Profilova fotka
simi: já jsem naučená, že máme vždy jednou za týden takový slavnostější oběd a to v neděli a to poctivě dělám maso. Manža je hodně na maso,a le když je v práci tak má většinou oběd tak nemusí vařit. Mě to masi stačí jen jednou za týden a to nám ještě zbude na pondělí a když ještě zbude tak to dám do mražáku a mám zase na nějaký oběd vystaráno. :-D
Odpovědět
Zofi,ty jo,ty jsi dobra. Tak to musite na jidle usetrit ja prase. To my jime maso skoro kazdy den,manza teda ji jen doma a i kdyby jedl v praci,tak mala musi mit maso a ja teda taky.My tak jednou tydne jsme bez masa spis :-D Dneska jsme snedli cele velke kure s ryzi a teda do mrazaku uz nezbylo. To jset sikovni,to bych tak chtela umet,ja jsem zase zvykla,ze u nas a u moji babi se porad jen zralo a zralo. Nemusis prilohu,lae to maso snez apod.
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: no taky je rozdíl když vaříš každý den a jste doma jak psala Lucenek a nebo jak my jen o víkendech a pres týden máme studené večeře ;-) takže hlavně klid :-) Až nebudou penízky, ono vás to donutí jinak, tak proč se ted enormně omezovat? Zatím užívej, pak už budou jen vzpomínky :-N no ale třeba taky ne, co my víme :-D zofi: no já jak vařím, tak taky neumím vařit jen pro dva, tak taky vzdy zbyde... :-D manža šílí, že toho jsem navařila zas moc.. tak se už mírním. Jenže to jsme neměli mražáček, ted už ho máme, tak to budu frkat tam 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já vařím pro dva, ale vždycky se to nějak ještě rozroste a pak mi to zůstane. Když jsem sama doma, tak se mi nechce vařit. simi: celkem na jídle ušetříme, ale zase si to vyberem jinak. Kdysi jsme chodili a dvakrát týdně na večeři, ale od té doby co máme eli tak už to tak není. Je fakt že si radši zajedem někam na výlet a to všichni a nebo radši něco koupím eli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: no presne tak, kvůli sobě to by se mi taky nechtělo vyvařovat a ke všemu já tak sama nerada jím :-| no ale i to má své výhody :-D co varis dnes?
Odpovědět
Profilova fotka
dneska máme bramboravý guláš, musím si vytáhnout dalám z mražáku :-D
Odpovědět
My taky setrime nejvic na jidle,jinde se usetrit neda,leda ze by jsme nesvitili :-D ALe teda ja i kdybch byla sama doma,tak musim neco uvarit,ja jsem hladovec. Ja fakt sezeru pet koblihu ani nemrknu a mala je po me. Manza rika,ze lepsi nas sastit nez zivit. Mrazak mame taky velky,jak jsou ty velke lednice,tak my mame jen mrazak tak velky a pak mini lednicku,takze mame doma porad zeleninu,maso apod. Je to dobr avec,hlavne tady jsou obchody jen se smrazenymi vecmi a vyjde to o hooodne levneji nez je kupovat cerstve nebo po kusu. Bram.gulas miluji,manza ho nesnasi. Zofi a co tak varis,kdyz varis bezmasa jidla?Krom spaget,gulase,spenatu a zapecenych brambor a testovin. to mas tolik napadu na cely mesic??
Odpovědět
A my mame ze vcera kure a ryzi,teda manza a Verunka a ja si budu delat cockovou polivku. Na me zas nezbylo :-D A zitra se mozna hecnu na karbenatky,kysele zeli a bram.kase x-) Tady uplne pere slunko a je modra obloha,me trefi,at prsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( Uz mam ponorkovou nemoc byt tak dlouho zavrena. Zofi,my taky co usetrime na jidle,tak bude to provyletujem,nebo kupujem obleceni,neco do bytu. ja fakt nevim,kde se da jinde usetrit nez na jidle. Ale kamaradky tady utrati za jidlo i 3x vic nez my :-N Kupui hotove jidla apod.
Odpovědět
Profilova fotka
zofi: tak to je rychlovka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mi se už vaří polévka a na oběd bude ten špenát!my jsme taky masový přesně jak píše Simca hlavně to maso brambory klidně nechej. Lucy tak to nevím určitě ji dej na internet prodá se rychleji.
Odpovědět
Profilova fotka
jak je u vás? Tu pod mrakem... očekávám ty přeháňky.. uplně mě bolí kolena ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ja uz mam taky polivku na plotne a ted jdu dat spat malou.Ta se tu napaji kakaem,tak ma celou hlavu kakaovou :-D My mame krasne,ale od nedele jsme meli hnusne.Pan,ty jsi ta zabicka co podle kloubu pozna jake bude pocasi??? A uz vse stoji kde ma?
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no vždy se něco najde co se uvaří. Třeba rizoto, dušená játra, bramboráky, rýživý nákyp, žemlovka, palačinky, lívance a určo bych ještě něco vymyslela. Jo ještě halušky. :-D Mě vždycky ještě zůstane ze soboty a neděle, tak mám i na pondělí a úterý :-D
Odpovědět
jak se dela ryzovy nakyp?To myslis na sladko??No my sladke obedy mit nemuzem,my mame palacinky a tak spis jako chutovku,i placky. Teda ja bych to mohla na obed a mit k tomu polivku,ale manzel by se z toho nenajedl. Rizoto mame radi,ale to neni bezmase,tam je kure ne? Jatru,mnam,jak porodim,tak hned si dam jatru s hranolky a nakladany hermelin x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
simi: no žabička bych zrovna neřekla... stařena je lepší slovo hi h i.. dneska to uznávám :-D :-D simi nestojí :-( a dlouho asi nebude jak jsem to včera viděla... a co sedačka, ještě se neozvali?
Odpovědět
Profilova fotka
tady je krásně :o) půjdeme zase ven provětrat nohy, já sladké obědy nemám moc rada, palacinky taky spíše na chuť než na oběd, zamlouvku neumím :o( simi už jsem něco nafotila tak Ti pak dám vědět. Játru mám taky moc rada. Tak chřipka už je i v Německu a Rakousku
Odpovědět
Profilova fotka
tak pupek mám v albu http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Tynus je ty mas pekny pupik ;-) A to tam je takove teplo,ze mas letni saty???MOc ti to slusi. A vas pes ocuchava pupik jak nase VEru :-D Pan,sedacka jeste nic,ted je to tusim osm tydnu nebo tak nejak a rikali,ze max.je 10tydnu,tak uvidime. Tusim,ze by mohli volat pristi tyden snad.Ale ted tak pocitam a jeste to neni osm tydnu. My ted s Veru pecem coko kokos.buchtu a dame si k tomu coko kakao :-p Pan a jak dopadli vlasy vubec?Spokojena? Veru uz konecne je lip,tak mozna zitra pujdem ven nebo v patek,ale jen do obchodu,jestli bude pekne.Uz nema teploty,rymu ani kasel,ale jeste pockam do rana,treba ji teplota jeste vyskoci odpoledne
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééé děkuji, já si myslím, že pes cítí, že je člověk těhotný, co jsem těhotná, tak mám Barušku pořád na bříšku, ale pořád co si sednu nebo lehnu, hned na mě vleze a lehne si na něj, ještě, že je tak lehká :o) to jsem ráda, že už je Veru lépe!!! buchtičku mňam já mám v plánu dělat dneska jablečný závin, ale nějak se mi do toho nechce :O( Ajko no co vlásy spokojená?
Odpovědět
Profilova fotka
Simi máme teplo, okna otevřené dokořán, jen na nohách mám froté ponožky :-D :-D :-D
Odpovědět
tak zavin bych si dala,ale nemam listove testo a ani jabka :-S Mnam. Ale asi udelam o vikendu. Tak to mate supr pocasi,tady jsme v letnich satech nikdy nebyla a ani je nemam :-D Ani tilko nepotrebuji :-D :-( Ja si myslim,ze zvirata to citi.Nase mala taky leha na pupek,ale ta ma 15kg :-D Ale uz aspon na Vitkotku nebusi,ale zvoni na pupik,uz ho mam prevraceny,tak se ji to moc libi.A brisko pusinkuje ahladi,bude urco hodna sestricka ( nez Vitkotka zacne jist jeji jidlo a brat hracky)
Odpovědět
Jo a tynus zemlovka je uplne lehka,nakrajis rohlik na kolecka,poklepes mlikem na to nastrouhas jabka,cukr a skorici a tak to klades porad na sebe a das do trouby,je to rychle a mnam. NO ale uz jsem to nemela nekolik let :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aha to je opravdu lehké, tak já to zkusím asi zítra :-D no lehké napíšu až to budu mít za sebou jestli to je tak lehké jak si myslím jdu do obchodu budu později
Odpovědět
Profilova fotka
beryl: máš pěkné bříško a pěkné kalhotky :-) simi: no já bych jim tam pristi tyden zavolala jak to vypadá... no jsem zvědavá zda vám ta sedačka proleze.. no ja bych si to teda nelajzla to takto objednat bez změření... no uplně trnu i za tebe.. pak musíš napsat. jj s vlasama jsem spokojená :-) i cena velice mile překvapila :-)
Odpovědět
Pan,no me manza presvedcil,ze to urco proleze,ze to jde videt od oka :-S Ona totiz nase sedacka co mam ted,vypada docela mohutna a jak jsme meriili,tak jsme zjistili ze je mensi,takze oko klame. Pockame tech deset tydnu,oni to vyrabi na zakazku,ty si vyberes barvu,kombinace a tak a oni to vyrobi ap oslou ze skladu,tak to trva. Ja radsi at jim to trva dyl,ja na tu sedacku ani nemyslim bo me trefi. Tynus,je to lehke,hlavne se to pece asi na 60stupnu tusim,jen se ty rohliky jak by prosusi,tak to musis hlidat at ti to neshori a muzes si tam hodit i tvaroh jestli mas. Vsak mrkni na net,ja vzdycky delam neco podle netu,kdyz nevim jakou varit polivku a tak,tak jen zadam do vyhledavace a hotovka. Pan,ty jsi me s tim strihanim navnadila,asi popremyslim, a jak to mas ted??
Odpovědět
Profilova fotka
simi: tak rýžový nákyp se dělá takto. Pekáč pomažeš máslem, nebo herou, pak tam nasypeš opláchnutou rýži, já dávám na belkou zapékací mísu asi půl hrnku rýže, může být i méně. Pak tam nakladeš ovoce např. jablka, meruňky, broskve, čvestky a pak si připravíš mlíko, asi tak 3/4 l. Ten zahřeješ a přidáš tam cukr a jedno vajíčko a pak to opatrně naliješ na tu rýži a ovoce a navrch ještě přidáš trocho másla nebo hery. A zapečeš to zavřené až je rýže měkká, pak to na chvilku odkryješ a necháš dopéct. tyn: bříško je krásné :-D Naše Žofi taky nějak vycítila že jsem těhu a pořád se chtěla se mnou mazlit a i se mnou spala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simi jo a do rizota já nedávám kuře, ale gothaj ;-) :-D
Odpovědět
Zofi dik za recept,ja to delal jen jednou a jinak a uz tak pred sesti lety a sloziteji nez pises ty. Asi to zkusim,snad to bude mala jist. Gothaj je parek,ze??Toceny?my delame rizoto z kurete. Vetsinou delame trochu kureci polivky se zeleninou a pak maso oberem do rizota a zalijem trochou vyvaru.Je to rychle a mas i polivku. JO a zofi,nakolik to pecu???A jak dlouho,priblizne aspon.
Odpovědět
Uz je chripka na slovensku.ALe moc nechapu to mysleni lidi,kdyz se vrati z mexika,ma podezreni,ze jde k obvodakovi,kde sedi dalsi spousta lidi,fakt debilove. Pry vydezinfikovali vse u doktora,ale pochybuji,ze zrovna v cekarne nikdo nesedel a po ceste nikoho nepotkal.Pak ze se to nema sirit. A uz umrelo dvou lete dite nekde v americe
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?