Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
No u nas to je taky tak. Kdy zje manza v praci,tak moc neji,jen vecer jak se vrati obed a pres den v praci si neco koupi,al ejak je doma,tak sezere i cely chleba,balik salamu,tri porce obeda.............asi ho prodam ]-( Ted volala manza a bylo tady ve zpravach,ze britanie ocekava 750tis.mrtvych na chripku a leky maji jen pro pul obyvatel. NO ale uz jsme dohodntui,ze pockame do pristiho tydne jak se to vyklube a mlaou kdyz tak odhlasujem ze skolky a o vikendu jdem nakoupit zasoby jidla,konzervy a tak kdyby neco ;-) To se nikdy neztrati a leda si to sikne,kdyby bylo nejhur.
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to je síla co se to děje, asi bych malou taky odhlásila ze školky a jídla nikdy není málo.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: jen to nechám prostříhat a zarovnat konečky a vyžehlit. Už to chce.. mam ty konce dost roztřepené, hrůza. Tak at jsem na oslavu šik. berryl: co jsi dnes kuchtila? A už ti je lip? holky ja měla dnes kuřecí maso na hromadě čerstvé zeleniny, no super :-)
Odpovědět
Ja pecu cele kure na fazolkach-tech dlouhych zelenych,s maslem a ryzi a broskvovy kompot,my budem taky dneska zdravi po vcerejsich hnusnych hranolkach Tynus,no jo,sice jeste to neni tak hrozne,ale radsi ji vemu ze skolky nez se pak bit do hlavy a hlavne pracujici rodice davaji deti do skolek nemocne,takze to riskovat nebudu. A jidlo radsi ted,protoze kdyz to pak vypukne,tak budou vsude zmatky,nic nebude apod. a zatim se to sriri rychle. Ale pry jsou mrtvi jen v Mexiku jinak jsou to lehci verze. JO a v cr byla nejaka zenska co mela podezreni,ze se z tama vratila a ze je nachlazena,boli je klouby a ma taky priznaky,tak sla k dok.,ten ji rek,ze nejsou nato vybaveni a poslal ji do nemocnice,tam ji rekli,ze nato taky nejsou vybaveni a poslali ji nekde 100km primo do hygienicke :-D Takze jestli to ma,tak to po ceste nakazila dlasi stovky lidi. To je hruza. TAdy uz bylo ve zpravach,kdo ma podezereni,ze nemaji chodit k dok. ani ven,zavrit se,zavolat nemocnici a ze prijedou k nim domu a udelaji testy doma. Ja bych ale sla taky asi k dok.me by nenapadlo se drzet v izolaci :-p
Odpovědět
Pan ja se chystam po porodu v lete,zatim konecky mam dobre,tak to necham narust at pak muzu neco vystrihat nate hlave,zatim mam vlasy tak nad ramena
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, tak my za nákup utratíme jak kdy. Snažím se vždy udělat větší nákup po výplatě a to tak za 1500 a to nepočítám ještě jídlo a plíny pro eli a nějaké ty drobnosti co se koupí přes týden. Ale odhadem se vlezem asi do 3000 - 3500 kč tyn já měla penízky ze sociálky už minulý týden ;-)
Odpovědět
NO jak tak koukam,tak kazda ma ten rozpocet uplne jiny. Ale tynus vy asi nejvetsi a to jste bez ditete jeste. Ale zas uzivat dokuk muzes ;-) Pak misto obedda v restauraci budes kupovat pleny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak nějak, a proto to chci už teď omezovat! My dneska měli taky kuře a teď bastim hrozno. Tady jsou prý 3 co mají podezření dovezli si to z dovolené z mexika, tak snad to bude ok.
Odpovědět
Ja uz taky po objede,mnam,ja jsem taaaak dobra a ted jim jahodovy kompot. NO vsichni co to rozvezli se vratili z mexika :-S Ted volala kamoska,tak jsme kecali tak dlouho,ze se mi i cely obed stihl uvarit a nemusela jsem cekat a slimpat u trouby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi se vrátili z venku prosli jsme se na zmrzku na tu tocenou kousek od tesca byla výborná, teď jdu udělat večeři at pak nemám hlad později, to sluníčko pěkně vycerpava
Odpovědět
Profilova fotka
Tynko...héééj ty mi děláš chutě.Myslíš tu výbornu točenou zmrzku v budce na zastávce tram. Třebovická? Tak na tu jsem mlsně koukala dneska z autobusu, ale nešlo vystoupit, tak jsem aspoň v Albertu koupila Míšu :-D A kuře máme dneska taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni přesně tu měli jahodovou a broskvovou, teda měla si vystoupit fakt byla super. Holky tak dneska bylo kuře co zítra?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tynko...no jooo, ale to nešlo, není tam zastávka na autobus...tak příště pojedu tramvají a vystoupím :-) Co zítra na oběd ještě nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
já zvažuji buď špenát nebo bramboraky ...
Odpovědět
leni nebylas náhodou dnes kolem 15.30 na svinov mostech? Jsme se míjely, mělas hnědou halenku a zelenou igelitku private member ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: jojojo byla ... to jsem měla na sobě :-D . Tebe jsem neviděla? Jela jsi též busem? Nebo vystupovala?
Odpovědět
sem šla kolem tebe asi 10cm :-D sem měla červený kalhoty červený triko bílou bundu a boty...míjeli jsme se v tom podchodu u hambáčů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt jooo???!!! :-o Opravdu se nepamatuju, ani podle popisu oblečení...to se omlouvám...A ty jsi šla přímo proti mě? Já se tu teď snažím rozpomenou, ale opravdu nevím. :-( Tak snad příště...budu víc koukat kolem sebe :-) Já jsem jednou viděla na mostech Andelku...tu jsem poznala. A mě ještě kdosi z beremka viděl jednou u Bohemky u Alberta.Ale to jsem taky nevěděla, že mě někdo viděl.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,tak uz je pripad praseci chripky i tady na Floride v Orlandu,takze ja se tentokrat opravdu bojim.Je to opravdu jen otazka podle me hodin ,dnu kdy to bude vsude,ale jedina vyhoda nase je , ze jsme na ostrove kde se vetsinou jezdi autem, jako ze jsme daleko od pevniny ale zase jsme turisticka oblast,takze toje na hovno. Evropane by prej nemeli jezdit do usa, tak ja nevim jak to nakonec vsechno dopadne. Boze ja se modlim. Nejde mi o me ale o decka. Simi ne ze my jsme se narodili v blbe dobe, my to jeste meli dobre,ale nase decka uz maji tu blbou dobu. Ekonomika, katastrofy prirodni, ted nemoci, vsude neco,ja se tak bojim. Jak byla ptaci chripka jsem se nebala, jak bylo neco jineho tak ne, ale ted jak vidim jak ukazuji ty mapy v televizi a 7 statu ameriky je cervenych a spanelsko, izrael , uk a NZ tak je to jen otazka dnu, kdby bude mapa cela cervena. Toje jak v tom filmu ebola, nebo pandemie nebo jak se to jmenovalo. Hruza Kdbybych bylav cesku,tak su asi klidnejsi,ale vim ze i tam jsou uz pripady. Prej nejakou pani poslali kdesi pryc daleko do nemocnice ale byla hrozne slaba a nevedela jak se tam dostat. Nevim jakto dopadlo, ale tady mi ted kamoska volala, ze byla u doktorky a ta ji jen pro jistotu predepsala ty leky co jsou na tu chripku a vlekarne ji rekli, ze celej ostrov ty leky nema a nebude mit dalsi 2 tydny. Tak si vemte, kdyz uz ted ty leky nejsou jak to bude kdyz se potvrdi vice nakazenych???Nemysim si, ze se tomu nejak da zabranit. Jak mam vysvetlit deckam o co jde a ze si maji neustale mejt ruce,jako ze jim to tlucu do te hlavy porad,a le decko je decko. Jamie na to ze ma tolik let, tak do te pusy jeho strci kde co, proste cunak a jestli dostanou rousky nebo neco, jak jim to vysvetlim, ze to je opravdu vazna vec??? To decka nechapou.Cekam jen kdy zavrou skolu,protoze se psalo, ze jak se to na floride potvrdi,tak se zaviraji skoly. A nebudes moct chodit nikde, tak me jebne,protoze opravdu tady uz tak kdyz muzes chodit ven,tak neni co delat, ja se asi obesim. boze kam ten svet speje opravdu asi k zahube
Odpovědět
Profilova fotka
Hoky ja se omlouvam za to drama co pisi,ale jde mi jen o decka o nic vic. Jinak ja dnes varim kure s ryzi, klasika, netusim vubec co varit, nam to stezuje to, ze jsme vybiravi a hlavne manzel,takze netusim jak na nej. Jamiemu se kejve vrchni zub ,tak ze ma mezeru mezi nema peknou a je to cele nakrivo no vypada to pradu velmi srandovne. Kyvu se mu celkem asi 3 jestli mu to vypadne naraz a pred svatbou tak to teda bude peknej zubac. Ani mu nebudu rozumet co rika hiiii :-N
Odpovědět
Luci,ja taky panikarim,lnejsi sama ;-) Mal ma ted chripku,takze jsme do nedele doma a pak uvidime kolik tady bude pripadu a kdyz tak doma zustavame a skolku rusime,to uz jsme domluveni a proste nikde nebudem chodit. Jeste ty zasoby ov ikendu nakoupit. A Velka britanie hlasi zasoby leku pro polovinu obyvatel,Cr ma pro 20%,ale uz vyrabi nove davky pro svet,takze by jich melo byt vic,horsi jeslti budou dostupne samozrejme :-S S tou dobou jsem to myslela,ze my,protoze mame deti a trnem hruzou co s nima bude a do ceho rostou. Ale je to tak jak nas to ucili ve skole,ze se historie opakuje,velka krize,pandemie a pak beztak jeste ta treti svetova. Kamoska rikala,ze se kdyz tak zavren u ni ve sklepe :-D Nastesti nam mala nechodi do skoly a ja do prace,tak neni problem zusat doma,ale ty asi nebudes moct pracovat a prijdete o prijem,ze? Dneska vsichni jedli kure :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucy to je šílené, chápu tě a komu jinému napsat své pocity než nám. Tady byli 3 případy, ale prý to je ok teď to říkali ve zprávách. Strašně moc na vás myslím, at jste v pořádku! Určitě piš piš jsme tu pro Tebe nás se to tady tak netýká tak jak píšes, ale kdyby ano tak bych silela
Odpovědět
Tynus tyka uplne stejne,jenze cr zas lze tak jak z krizi,ze prijde o praci stovky tisic lidi vedela vlada uz rok predem a porad rikala,ze se nas krize netyka a tak i ted,nechcou paniku. A nemaji taky dostatek vakcin a niceho a uz cestovky rusi lety. TAdy zatim tusim 4pripady,ale tsuim ze Skotsko,ale jak pise Lucka,je to otazka hodin a dnu,siri se to vzduchem. :-S Uz i psali,ze je pozde,ze uz tomu nezabrani,ze to je ve svete,ze ted jen zalezi na zemich,ktere zavrou hranice,letiste apod aby tomu zabranili.
Odpovědět
Profilova fotka
to je prostě šílené, jak rychle se to šíří a i v dnešní moderní době není dostatek vakcín a neumíme se rychle bránit ach jo :o( normálně jsem z toho pěkně vedle a vůbec vám holky nezavidim povine se hlaste!
Odpovědět
Tak pry cesi skupuji rousky a zacina tam taky panika. Psala tchyne :-D Cekam kdy bude psat moje babi,at nechodime ven. Ja se uklidnuji,ze zatim mimo mexiko nikdo neumrel a vylecili se a mexiko je chuda zeme,spinava. Anglie ockeava nakazu max u 40 %obyvatel a to vakciny maji. Ty to ale nevyleci,jen zmirni sireni v tele. A taky ze pry bude leto a to nejsou tak chripkove epidemie a muze se to zastavit,ale taky to pry muze prijit druha vlna na podzim a horsi. Jsem studovala bbc,ale uz na zpravy nekoukkam,bo pak nespim z toho :-p A tady to maji zatim dva lidi,co jsou potvrzeni a toho jednoho uz propousti as z nemocnice,byli na libankach v mexiku,chudaci. Ja cely den cumim na mickey mause a uz mi hrabe,od sesti rana 8-(
Odpovědět
Ja bych si dala palacinky nebo bram.placky. Lucyka,kup takovy ten gel,je to misto myti rukou,maji to v nemocnich pri vstupech vsude,teda ason tady. Muzes to nosti sebou a deckam kdykoliv caknout na ruce a jsou sterilni.My to mame,Radek je postizeny z prace :-D ALe ted mu reknu,at nakrade vic a budu to teda nosit a cakat malou po prulizkach,teda pred a vsude :-p Ja se nudim,uz za cvhii jde mala spat,tak jdu cist pohadky. Jsem ji dneska tocila jak recituje,ta byla sladka x-) Skoda ze se tak stydi a mluvi potichu
Odpovědět
Profilova fotka
teda o rouškach jsem neslyšela a to tu bydlím :o) no uvidíme jak to bude pokračovat dál! Ten gel je super znám ho. Palacinky mnam ty já můžu, já teď jim rajčata a tvrdý sýr, potřebuji zácpat žaludek at nemám hlad
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už jsem taky slyšela v tv že někteří už kupují roušky a tak. No ale je to šílení co se děje. My jsme dneska měli na oběd špagety a zítra ještě nevím. My přes týden maso nejíme až v nedělo :-D . Ale dal bych si taky palačinky a nebo lívance. Holky kde se dá sehnat ten gel na ty ruce? Já ho zatím viděla jen v katalogu Dedra. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky hlasim se. Berryl diky moc za krasna slova. Simi ten gel myslis asi antibakterialni hand sanitizer tak to ho mam doma plno. Decka jsou na to taky postizeni, vypaplaji klido cele (kapesni) baleni za den ,takze jsem to zabavila,ale vypada, ze asi povolim opet. Toho tu je vsude plno, dokonce jsem to loni dovezla kamosce a bylo to ruzne prichute a ona to uplne miluje a chce jeste , jenze to uz ted nemaji to baleni co ona chce. Ten obchod je Bath &Body Works nemate to tam Simi taky??? Holky ja dnes sla se synem zanest obed Sophie do skolce,protoze Jamie maji dnes a vcera zavrenou skolu a on tam chtel u sophie ve skolce zustat,tak uca rekla, ze klido,tak tam normalne byl s prckama malyma 4letyma a vyhral si vice jak s deckama v jeho veku. Chapete to?? Ucitelka prej ze kdykoliv, no ja to vedet driv,tak jsem nerusila praci a prcla ho tam uz rano haaaa :-D . Simi ano pokud jeden z nas nebude pracovat, nemame zadnej prijem. RIka se ,z e mas mit nasetreno penize tak na pul roku preziti ,ale bohuzel my nemaem ani na 2 mesice,tim jak mame vysoke vydaje. Ja moc nevydelam,ale Tomas ted sice doprace chodi,ale stale mudluzi a davaji pozadu,takze mu ted v podstate budou porad dluzit. Hlavne ale at je v praci,ty penize vzdy nejak dostane, ale hlavne atje prace, jak ta nebude, jsme v prdeli, holky sorac,ale musela jsem to tak rict. Jinak se chci zeptat, neznate nekoho kdo by chtel koupit kabelku GUESS? Spise nekoho kdo se rad stroji, ma na to a chodi hodne do spolecnosti. Neni to takova ta kabelka na stale noseni, je to spis takova ta placata kabelka , kdo bude chtit videt poslu foto. KDyby jste o nekom vedeli dejte mi info, jinak to asi hodim na mimibazar, nebo nekde.
Odpovědět
No tchyhe to videla asi ve zpravach a skupuji i nejake leky v lekarnach. Zofi,vy nejite maso nebo fakt jen vtipkujes? :-D Ja asi pujdu do tech spaget,ale nemam tvrdy syr,tak nevim co zitra budu varit. Prinejhorsim prubnu cockovku a palacinky,mnam Tynus,ty jsi na diete ze zacpavas zaludek??Dej si poradny steak a hranolkama a kus dorty :-D ;-) Me dochazi zasoby jidla anemuzu kvuli male do obhodu,teda na obedy mam,ale ne to co chci zrovna.Jako koblizek apod :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?