Svatba v Ostravě-Porubě. Byly jste spokojené?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty, které budou mít svatbu v Porubě .... a kdyby se našly nějaké už vdané paní, ráda, bych věděla jak jste byly spokojené ... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, my dnes meli tu gymnastiku a uz znova nebude,vratili nam penize,protoze ta holka byla total neschopna,decka ji tam litali,delala veci ktere plno deti nezvladli,tak zas nic.Ale mala si to uzila. Ted jsou s tatkou na nakupu a odpo pujdem ven. Ja vcera jak tak chodila,tak me bolely nohy jeste dnes rano.Jinak my mame krasne slunicko,tak snad se to nezkazi,v sobotu chcem do centra na sv.George,nejaky pochod tam a bude a urco plno veci pro deti a v ned.jedem ke kamosce do uterka,tak snad budem moct byt na zahrade.
Odpovědět
Profilova fotka
Jááá, tu je pěkně mrtvo :-D Já jsem doma z práce, trochu jsem poklidila a za chvilku dojde kámoška a budet ady spát, tak už se těším. A jinak nic nového, akorát, že mám zítra volno,jsem si myslela,jak budu válet šunky, bohužel mi to mamka naplánovalal trochu jinak,takže mám zítra pěkně nabitý program ]-( Chjo. simi..teda ta gymnastka musela být hustá,ještě,že se to zrušilo než se někomu něco stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky já jsem celý den dneska v pyžamu, ani jsem nenavštívila koupelnu jsem jak divoženka :-D
Odpovědět
Manza hraje s malou na schovku a chtel se schovat na shodiste za branku a spadl ze schodu :-D Ted uz delaji radsi diskoteku,jeste ze si nezlomil nohu.Ale mala ho stejne nenasla :-p Tynus,tak to ma byt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně opatrně u tance by se jim nemělo nic stát jo jo užívám si to
Odpovědět
Profilova fotka
kuki: a co ti mamka naplánovala za program? beryl: no to je život :-D doufám, že ti není špatně.. simi: no to jsou věci.. člověk aby hlídal krom dětí taky chlapy co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne je mi dobře
Odpovědět
u nas je nebezpecne i malovat ;-) Uz stavi z kostek. Tynus,ja taky nekdy nedorazim ani do koupelny,bohuzel co je mala na svete,tak uz se mi to ale moc casto nestava,tak si to uzij Ja se prezrala hranolek a je mi spatne
Odpovědět
Profilova fotka
mňam hranolky bych si i dala, víte co mě těší, že nemám vůbec chuť na sladké, teda já ho nikdy až tak moc nejedla, ale občas jsem ujela
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky, tak my jsme dneska s eli byly plavat a už se dneska 2x potápěla :-D Eli si to plavání strašně užívááááá jak já bych ráda byla celý den v pyžamu. To se mi nemůže stát :-D
Odpovědět
fuj to je ale hnusně dneska zas tak jedem na plavčo má tam být nová insruktorka se asi picnu....už třetí...no nic končím tam, jedna větší hvězda než druhá...ty úpřemilé tety jaou fakt odpor a ještě k tomu když jedna to neumí, druhá neví co dělat to jsou pak lekce zadarmo drahé...už minule jsem tu babu chtěla poslat na kafe, že si tu hodinu odplavem sami..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
to je teda mazec Luci stavím se kolem té 14h
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci a koho jste měli? My chodíme k té, co jsem měla na vaničky ;-) Jinak donré ránko, ikdyž to počasí mě štve ]-(
Odpovědět
ok kristi ;-) no měla jsem Naďu a na vany Hanku pbě odešly.....
Odpovědět
Dobre ranko. Ja uz mam poklizeno a varim-gulas s veproveho masa na bilych fazolkach a knedlik. Holky,vy jste nejak zapomneli psat co varite???? Tak jak vidim vsude jsou schopni lidi,to je jak ta nase vcerejsi gymnastika,decka behali vsude mozne,baba nevedela co delat,prisla o 15pozde a ani se neomluvila :-S Ted hledam nejaky kurz nekde jinde kpro malou,ale vsechny uz asi zacli. Mala bude chodit na plavani od pristiho roku,ale uz sama :-) A taky mame pod mrakem,ale je 9,tak snad se to jeste vyjasni do odpoledne
Odpovědět
Profilova fotka
tady pomalu leze sluníčko tak uvidíme no my máme polévku ze včerejška a na druhé nevím, nechce se mi vařit, možná něco najdu v ledničce :o)
Odpovědět
tak ja uz v deset snedla obed :-D Mnam,jsem uplny kuchar,jsem deal ten gulas poprve podle nejakeho receptu a upne dobry a i moje domaci knedle. Ted jdu vymyslet nejakou polivku at muzu zrat cley den,jinak ten gulas nezbyde na zitrek. Ja vzdycky uvarim 3 litry gulase nebo tak a snime to za jeden den :-S
Odpovědět
Simi u nás s gulášem to samé ať je hovězí nebo vepřový.. dneska mám vepřové ve vl´.šťávě s kmínem a rýži a kuřecí vývar
Odpovědět
mnam tak to bych si taky dala x-) Ja gulase uplne zboznuji,at s knedli,chlebem,ryzi testovinami nebo gulasove polivky. Bram.gulase snim i pet litru,to zeru cely den dokud neni prazdny hrnec :-p ja uz delam kvetakovou polivku,nesnasim varit polivky
Odpovědět
Profilova fotka
já mám ráda rajskou polévku mňamky
Odpovědět
Profilova fotka
Luci my máme Klečkovou a je fakt super. Já jsem spokojená nad míru ;-) Jinak dneska jsem dojídala ještě česnekačku a zítra máme ovocné tvarohové knedle a v neděli dělám rajskou a knedle a plněné papriky :-D
Odpovědět
Tak my gulas na zitra nemame,bo jsem sezrala uz pul hrnce :-N Zofi mnam,tak ty knedle bych si dala nebo palacinky x-) Zrovna jsem davala Veru na vyber,jestlio chce do parku nebo jit koupit koblizky,tak prvni ze prvni park a pak koblizky a pak teda zvitezil park-ja bych radsi ty koblziky,tak snads ji jeste prekecam,protze vse je na opacne strane a kus od sebe ]-( My dojidali rajskou s knedliky vcera,mnam.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děláte chutě, já jsem si udělala šopak a teď tu funim protože jsem se přecpala :) zítra jedeme na chatu a budeme grilovat a opékat parky už se nemůžu dočkat
Odpovědět
Kristi hned bych jela s vama na chatu. My se vratili vecer od kamasky,tak mala radila na pisku,tak apson neco a doma padla jak zabita i bez sprchy.Lehla a usla bobek. Jsme zas cely den litali po venku a zitra mame taky plan na cely den. Gulas je sezrany ale chystam se na nejaky salat,tak si jdu na netu najit nejakou zalivku a pali me desne zaha. Psala svagrova,oni sjou tri a cekaji druhe dite v cervnu a bydli v garsonce,vsichni tri,ze te meni byt za 3+1 na dubinu,tak snad jim to vyjde a budou zit jak lidi.Si nedovu predstavit zit s manzou a 14letym klukem v jedne mistnosti,fakt silene.Snad se prestehuji nez se narodi to mimco,jiank zcvoknou a nikdo z nich se nevyspi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky my už sedíme v autě a vyrazíme na chatu! Simi na dubinu no asi záleži kam, je to tam šílené barák na baráku a drogy atd bych tam dětsko ani na písek nepustila. Je pravda, že tam jsou levnější byty a bydli tam plno známých hold jsem zhyckana Porubou, simi mi na pálení záhy pomaha voda s citronén tak to zkus. Jo a čekám na nějaké fotky Verunky :o) včera jsem byla u Lucie a malá Sára je takové sluníčko, pořád se usmívá a ty oči jak má veliké.
Odpovědět
Profilova fotka
simi: knedlik? a jaký děláš? jsem myslela, že vy tam neknedlikujete, že tam mate špatnou mouku či co... ja včera taky udělala guláš z vepř. masa.. bude na dnešek... je toho kotel :-D a knedlik a cibulu samozřejmě taky. Včera jsme byli na obídku na zahrádce venku u hospůdky a dala jsem si svíčkovou :-) jinak tu je tak krááásně, hned jsem vyprala várku tm.prádla a jdu pověsit ven :-)
Odpovědět
pan delala jsem z hladke kynuty knedlik a gulase byl kotel,ale my to sezrali. Gulas byl s veproveho s bilimi fazolkami Kristi,my nemam citron,ale me pomaha studene mliko z lednicky,ale jen na chvili
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsem doma. Byla od včerejšího rána pryč, naši měli solavu narozek,měli pozvané lid, tak sjem tam od rána šaškovala ap omáhala. Pak jsem dovezla babičku,veselila se, pak zase babičku odvezla a šla spát k bráchovi o pár vchodů dale. No a celou sobotu jsem u nich prosmrděla, takže pohodka, pěkně jsem si odpočinula..A tedka jsem trochu poklidila a očekávám manžílka, vrátí se každou chvíli po týdnu ze služebky x-) Jinak vy jste tady všechny gulášové, jak to tak čtu :-D Já mám guláš taky ráda, ale sama ho moc neumím a vždycky z něj vyleze gulášová polívka,takže mám trochu rezervu :-D
Odpovědět
kuki víc jíšky a bude to ok..neboj, k tomu se dopracuješ ;-)
Odpovědět
Caute baby,tak my nikde nejeli,mala horeckuje. Prvni volala ka moska,ze jeji maly ma horecky,ze to zrusime a nas to chytlo o den pozdeji a ja si u kamosy na zahrade podchladila spodek :-S Tak peknou nedeli
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?